Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 29. 21:47 #17321
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Szép jó estét. hi.gif
Mi újság van erre?
Én megnéztem egy filmet,most pedig izgatottan várom a VD-t. Már kéne kötelezőt olvasnom kicsit,de az az igazság,hogy semmi kedvem sincs hozzá. pardon.gif Inkább a szabadon választott könyvet olvasom,bár egyszer úgyis ki kell olvasnom.
DiscoDiva - nagyon jó a tumblr-öd,csak így tovább,akinek esetleg van még küldjön pm-t.
3 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, SelenaGirl, DisneyFans
2011. július 29. 21:57 #17322
- törölt felhasználó -    
Én is várom a TVD-t, most megnézem, bár még a 2. évadból nem nagyon láttam részeket. De valahol el kell kezdeni laugh.gif
Szerk: Már megy w00t.gif Amúgy majd elkezdem nézni, de csak Online, egy nap vagy 2 részt tudok így, mert elromlott az összes lejátszóm, nem tudom hogy.
De elköszönök, mert nem nagyon látok senkit, jó éjt. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, SelenaGirl, DisneyFans
2011. július 30. 10:50 #17323
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif Szép jó reggelt mindenkinek!
Végre anyum is itthon van aminek nagyon örülök,mert nem unatkozm egyedül itthon.Tegnap kicsit eltűnt a banda miután kicsit rendbe lett hozva a topik.Remélem azért lesz valaki ma,mert most nagyon beszédes kedvemben vagyok. w00t.gif Tegnap néztem a TVD-t kicsit megijedtam,hogy a Stelenának vége sajnos,de nem baj mert ez csak egy sorozat. cray.gif Nos hajnalig fennt voltam így körübelül most keltem fől is mi volt az első hát a Starity.Adri:Bocsánat,hogy nem írtam vissza,de mentem zuhanyozni és rendbe szedni magamat meg kikenni a körmömet és már utána nem volt kedvem jönni,mert Soul Eatert,TVDt és Nanát néztem és már 11:00 gondoltam minek visszajönni mivel szerintem nem lesz nagyon senki. cool.gif Húh hát én az állatkertbe elég régen voltam és a tropikáriumba meg már 5 éve nem voltam most,hogy így mondod majd elrángatom anyumat is oda.Én is meg vagyok köszönöm és végre kipihenten!Köszönöm szép nagyon kedves vagy én is úgy gondolom,hogy az összes profilom között ez lett a legjobb pedig volt már egy jó pár. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: itsQuinn, DiscoDiva, DisneyFans, adry1415
2011. július 30. 11:36 #17324
- törölt felhasználó -    
Hellobelló. Tegnap a topik "újjászületése" után egy kicsit leléptem mert elég kihalt volt a társaság, de miután visszajöttem a TV-zésből mindenki itt dumált.Na mindegy, nem akartam megzavarni a családi idillt szóval nem köszöntem be. Helyette inkább reggeltem a tumblr-re. Már meg is van az első frissem meg a layout. Aki kíváncsi rá annak leírom privátba. Ja igen, és weheartit-om is lett. yes.gif
Amúgy van még valaki a topikban? unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, MileyCyrus40, Dancsyy97, DiscoDiva, DisneyFans, adry1415
2011. július 30. 11:51 #17325
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.30. 11:36)
Hellobelló. Tegnap a topik "újjászületése" után egy kicsit leléptem mert elég kihalt volt a társaság, de miután visszajöttem a TV-zésből mindenki itt dumált.Na mindegy, nem akartam megzavarni a családi idillt szóval nem köszöntem be. Helyette inkább reggeltem a tumblr-re. Már meg is van az első frissem meg a layout. Aki kíváncsi rá annak leírom privátba. Ja igen, és weheartit-om is lett. yes.gif 
Amúgy van még valaki a topikban?  unsure.gif


Szia Barbi. hi.gif Én itt vagyok,hogy ha megfelelek neked.Nos van tumblr-ed én sajnos nem tudom megcsinálni vagyis sajnos nem tudom,hogyan is kell regisztrálni rá.Tegnap amúgy tényleg nagyan nem volt senki és egy kicsit beszélt DiscoDivával is,de utána sajnálatos módon el kellett mennem a topikból.Most mindent bepótoltam reggel aki írt volna esetleg mondjuk volt is Adri és válaszoltam üzenetére.Hogy vagy,ha már írtam azért illene megkérdezni.Kérdeznék valamit,ha van tumblr-ed akkor tudnál nekem segíteni regisztrálni rá? cool.gif
2 felhasználónak tetszik: itsQuinn, DiscoDiva
2011. július 30. 12:12 #17326
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.30. 11:51)
Szia Barbi. hi.gif Én itt vagyok,hogy ha megfelelek neked.Nos van tumblr-ed én sajnos nem tudom megcsinálni vagyis sajnos nem tudom,hogyan is kell regisztrálni rá.Tegnap amúgy tényleg nagyan nem volt senki és egy kicsit beszélt DiscoDivával is,de utána sajnálatos módon el kellett mennem a topikból.Most mindent bepótoltam reggel aki írt volna esetleg mondjuk volt is Adri és válaszoltam üzenetére.Hogy vagy,ha már írtam azért illene megkérdezni.Kérdeznék valamit,ha van tumblr-ed akkor tudnál nekem segíteni regisztrálni rá? cool.gif


Igen megfelelsz blush.gif Bocsi ,hogy ilyen későn írtam csak elkellet még mennem szobát takarítani. Anya szerint úgy néz ki mint egy bombagyár. Nem tudom ,hogy tumblr-özést azt itt vagy inkább privátban beszéljük meg. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 30. 12:16 #17327
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Képeket teszek fel a weheartitom-ra wink.gif
Sok jó képet találtam most mellow.gif unsure.gif biggrin.gif
2011. július 30. 12:18 #17328
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.30. 12:12)
Igen megfelelsz  blush.gif Bocsi ,hogy ilyen későn írtam csak elkellet még mennem szobát takarítani. Anya szerint úgy néz ki mint egy bombagyár. Nem tudom ,hogy tumblr-özést azt itt vagy inkább privátban beszéljük meg.  unsure.gif


Semmi baj.Én is megcsináltam az ágyamat és megreggeliztem közben.Ohh nekem anyum azt szokta mondani amikor 1 hónapig nem pakolok össze csak pórszívózok akkor kupitanya vagy szemétdmbnak nevezi,de most szép rend van. rohog.gif Szerintem jobb,hogy privátban beszélnénk meg,mert lehet,hogy még tiltás vagy egyéb dolog is történhetnek.Majd egy kicsivel később ha lehet mivel most mennem kell,mert már megint nagyon éhes vagyok.

Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.07.30. 12:16)
Sziasztok hi.gif
Képeket teszek fel a weheartitom-ra wink.gif 
Sok jó képet találtam most mellow.gif  unsure.gif  biggrin.gif


Szia. hi.gif Üdv a köreinkben.
Nekem ez a weheartitom vagy micsoda kínai még ismerem a fecebookot,myvipet,iwiwet ésa tumblr,de többet nem. 110.gif Amúgy micsoda az a weheartitom dolog?

Sziasztok és további jó beszélgetést,mert most mennem kell. cool.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, itsQuinn, DiscoDiva, DisneyFans
2011. július 30. 13:47 #17329
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Sziasztok, újra itt vagyok. smileeee.gif Ma reggel úgy 10 körül értem haza, aki nem tudja: református táborban voltam. Hétfőn mentem el. Annyira nem is volt szörnyű. Azt leszámítva, hogy a nevelőnk és a helyi esperes megutált, rengeteget imádkoztunk és csak egy fürdőszoba volt a lányoknak, egész jó volt. laugh.gif Máris hiányoznak a srácok. Annyi fiút megismertem, és mindegyik csak a haverom. Hiányoznak. :/
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, itsQuinn, DiscoDiva, DisneyFans
2011. július 30. 13:52 #17330
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.30. 13:47)
Sziasztok, újra itt vagyok. smileeee.gif Ma reggel úgy 10 körül értem haza, aki nem tudja: református táborban voltam. Hétfőn mentem el. Annyira nem is volt szörnyű. Azt leszámítva, hogy a nevelőnk és a helyi esperes megutált, rengeteget imádkoztunk és csak egy fürdőszoba volt a lányoknak, egész jó volt. laugh.gif Máris hiányoznak a srácok. Annyi fiút megismertem, és mindegyik csak a haverom. Hiányoznak. :/


Üdvözlet. beer.gif
Ezek szerint jó volt a tábor. Mi mégcsak az OFF-ban beszéltünk, szóval tudatnám ,hogy én is Dumcsis vagyok, ha még nem láttál volna itt. blush.gif (Ahogy látom csak mi ketten vagyunk)
2011. július 30. 14:14 #17331
- törölt felhasználó -    
Emberek, Dia törölte magát? blink.gif ohmy.gif
2011. július 30. 14:47 #17332
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. Gondoltam beköszönök, hátha felbukkan valaki.
Szia neked külön Karina w00t.gif Jó neked happy.gif Én is voltam Angol táborban nem rég, de ott nem volt valami sok fiú.

Barbi: Dia? Mi is volt a felhasználó neve? think.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Karina197
2011. július 30. 14:55 #17333
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Ma 11.30-kor felkeltem,és anya szólt,hogy megyünk családi ebédre.Nem rég jöttünk,meg de este 19.00-kor meg szalonna sütésre megyünk.Olyan rossz idő volt,de most már kezd kisütni a nap. smileeee.gif És ti hogy vagytok?Néztétek tegnap a TVD-t?Amúgy nekem még profilt is szerkesztenem kéne.Tegnap megakartam csinálni,csak már késő volt,és valami elrontottam,utána már lusta voltam megcsinálni.

Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 14:47)
Sziasztok. Gondoltam beköszönök, hátha felbukkan valaki.
Szia neked külön Karina  w00t.gif Jó neked happy.gif Én is voltam Angol táborban nem rég, de ott nem volt valami sok fiú.
Barbi: Dia? Mi is volt a felhasználó neve? think.gif

DiussGirl volt a neve.

Szerk.:
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 14:59)
Igen, én néztem a TVD-t. Úristen, mikor Damon megölte Mansont, én megijedtem fear.gif Ilyen horrorisztikus volt.
Én nem tudom megyek-e valahova, de süt a napocska.  cool.gif Amúgy egész jól vagyok, 11:30 körül keltem én is, engem apukám keltett. happy.gif
Őt nem nagyon ismertem.

Meg Jenna,hogy beleszúrta magába kést.Amikor Damon odaszólt Elenának,akkor azt hittem,hogy Elenának "megjön az esze",és beleszeret Damonba. unsure.gif Én Delena párti vagyok.
3 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, MileyCyrus40, Dancsyy97
2011. július 30. 14:59 #17334
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.07.30. 14:55)
Sziasztok! hi.gif
Ma 11.30-kor felkeltem,és anya szólt,hogy megyünk családi ebédre.Nem rég jöttünk,meg de este 19.00-kor meg szalonna sütésre megyünk.Olyan rossz idő volt,de most már kezd kisütni a nap. smileeee.gif És ti hogy vagytok?Néztétek tegnap a TVD-t?
DiussGirl volt a neve.

Igen, én néztem a TVD-t. Úristen, mikor Damon megölte Mansont, én megijedtem fear.gif Ilyen horrorisztikus volt.
Én nem tudom megyek-e valahova, de süt a napocska. cool.gif Amúgy egész jól vagyok, 11:30 körül keltem én is, engem apukám keltett. happy.gif

Őt nem nagyon ismertem.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 30. 15:02 #17335
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 14:47)
Sziasztok. Gondoltam beköszönök, hátha felbukkan valaki.
Szia neked külön Karina  w00t.gif Jó neked happy.gif Én is voltam Angol táborban nem rég, de ott nem volt valami sok fiú.
Barbi: Dia? Mi is volt a felhasználó neve? think.gif

Helló smileeee.gif Hát itt voltak egy páran, de nem a legszebbek. De olyan jófejek. Ffuu, már hiányoznak. wub3.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DiscoDiva, MileyCyrus40
2011. július 30. 15:06 #17336
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.30. 15:02)
Helló smileeee.gif Hát itt voltak egy páran, de nem a legszebbek. De olyan jófejek. Ffuu, már hiányoznak. wub3.gif

Nem a legszebbek, ez jó. rohog.gif Hát, azokkal akikkel én voltam, inkább bunkók, mint jó fejek.

Idézet
Meg Jenna,hogy beleszúrta magába kést.Amikor Damon odaszólt Elenának,akkor azt hittem,hogy Elenának "megjön az esze",és beleszeret Damonba. unsure.gif  Én Delena párti vagyok.


Team Stelena heart.gif
Nekem bejön ez a helyes, jófiú, vérimádó vámpírsrác drool.gif

Ó, már sajna mennem is kell, kicsit Tumblr-ozok, aztán megyek Uncsimhoz, és majd jövök. happy.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, MileyCyrus40
2011. július 30. 15:08 #17337
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 15:06)
Nem a legszebbek, ez jó.  rohog.gif Hát, azokkal akikkel én voltam, inkább bunkók, mint jó fejek.
Team Stelena heart.gif
Nekem bejön ez a helyes, jófiú, vérimádó vámpírsrác drool.gif
Ó, már sajna mennem is kell, kicsit Tumblr-ozok, aztán megyek Uncsimhoz, és majd jövök. happy.gif

Team Delena wub3.gif
Jó Tumblr-özést. smileeee.gifÉn meg megy profilt szerkeszteni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 30. 15:11 #17338
Kristen95
Kristen95
¤ ♥ Király.k. ¤ ♥
 
StátuszSelenna esküszöm lelopom a képeid annyirajók :D ♥♥♥ na jó én nemvagyok lopos!♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 30
Azonosító: 133666
Offline offline
Sziasztok én 13 vagyok de nagyon tetszik ez a topik és baj lenne ha ide jönnék? blush.gif blush.gif
2011. július 30. 15:13 #17339
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Kristen95 @ 2011.07.30. 15:11)
Sziasztok én 13 vagyok de nagyon tetszik ez a topik és baj lenne ha ide jönnék? blush.gif  blush.gif

Nem baj,ide bárki csatlakozhat! smileeee.gif

Brenda látom,hogy te is bujkálsz! acute.gif Én megyek profilt szerkeszteni.Addig is jó beszélgetést. smileeee.gif

Szerk.:Kristen95 viszont,az az egy szabály van itt amit mindenkinek elmondunk,hogy ne 5 szavas válaszokat írj!
1 felhasználónak tetszik: Kristen95
2011. július 30. 15:13 #17340
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 15:06)
Nem a legszebbek, ez jó.  rohog.gif Hát, azokkal akikkel én voltam, inkább bunkók, mint jó fejek.

Ott is voltak bunkók. Még milyen bunkók... De... Akik számítanak ott valamit, azokat megkedveltem. És az a legjobb, hogy ők is bírnak engem. Azért, aki vagyok. Mert először azt hittem, hogy a barátnőm pasija (mert ott összejött egy csávóval) csak azért haverkodik velem, hogy hozzá közelebb kerüljön. De másnap meghallottam, hogy nem érti, minek mondom magamra, hogy csúnya vagyok, folyton nevettünk együtt meg ilyenek. És ő csak a haverom. Nem akar tőlem semmit. De még "perverzkedni" is lehet vele. xD A barátnőm tudja, hogy nem akarok tőle semmit (mármint a fiútól), szóval most minden mesés az életemben biggrin.gif Legalábbis most még igen biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Kristen95
961 oldal 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!