Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 30. 19:54 #17361
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.30. 19:36)
Vampire Knight. smileeee.gif 
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én a sulit várom már nagyon. Jó volt ez a másfél hónap semmittevés, de kezd elegem lenni belőle. Járkálni akarok. laugh.gif
Szerk.: Amúgy követlek twitteren. biggrin.gif

Azt én is meg akarom nézni már,csak valahogy sehogy se sikerül elkezdeni 1 animét se...pedig van még legalább ezen kívül 3 amit beterveztem rohog.gif
Csak aztán hazáig azért ne kövess laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. július 30. 20:20 #17362
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.30. 19:54)
Azt én is meg akarom nézni már,csak valahogy sehogy se sikerül elkezdeni 1 animét se...pedig van még legalább ezen kívül 3 amit beterveztem rohog.gif 
Csak aztán hazáig azért ne kövess laugh.gif

Én csak tévébe láttam ilyen sorozatokat pl.Inuyasha,Pokémon rohog.gif meg valami focistás,és ha a Witch meg a Totally Spies is oda tartozik akkor azokat is. laugh.gif Nem nagyon rajongók az animéért,a VK-nek barátnőm óriási fanja,így belenéztem,de mivel nagyon lassú volt a videó és magyar feliratos volt,így a japán nyelv miatt 6 percet bírtam belőle. omg.gif Véleményem sajna nem volt róla,mivel nem láttam belőle sokat. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, MileyCyrus40
2011. július 30. 20:23 #17363
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.30. 20:20)
Én csak tévébe láttam ilyen sorozatokat pl.Inuyasha,Pokémon rohog.gif meg valami focistás,és ha a Witch meg a Totally Spies is oda tartozik akkor azokat is. laugh.gif Nem nagyon rajongók az animéért,a VK-nek barátnőm óriási fanja,így belenéztem,de mivel nagyon lassú volt a videó és magyar feliratos volt,így a japán nyelv miatt 6 percet bírtam belőle. omg.gif Véleményem sajna nem volt róla,mivel nem láttam belőle sokat. laugh.gif


Én jelenleg online nézem magyar szinkronnal. happy.gif Csak valamiért szórakozik velem, és nagyon lassan tölt be. sleep.gif Ajánlom, hogy nézd meg, tényleg nagyon jó.

A Született kémek és a Witch nem anime...
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. július 30. 20:37 #17364
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Képzelkétek az új álmom hogy utcai autóversenyzö leszek rohog.gif
Az ötlet igazából onnan jött hogy letöltöttem egy játékot amiben tök "menö" kocsival vagy (az enyém fehér és rózsaszín, koponyával és tüzzel rohog.gif )
Szóval én is ilyen akarok lenni de nem nagy valószínüségét látom a dolognak. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40, SelenaGirl, DisneyFans
2011. július 30. 20:42 #17365
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.30. 20:23)
Én jelenleg online nézem magyar szinkronnal. happy.gif Csak valamiért szórakozik velem, és nagyon lassan tölt be. sleep.gif Ajánlom, hogy nézd meg, tényleg nagyon jó.
A Született kémek és a Witch nem anime...

Na ígérem belenézek,de ha te mondod biztos nagyon jó és tuti tetszeni fog. w00t.gif Még akkor is ha nem vagyok nagy anime fan,de látszik is,mivel azt hittem TS és a Witch közéjük tartozik omg.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, MileyCyrus40
2011. július 30. 20:42 #17366
- törölt felhasználó -    
Hello emberek smileeee.gif
Remélem, hogy most nem akkor fog befagyni a beszélgetés amikor jövök, mert mostanában mindig ez volt. Amúgy sok minden nem történt velem, mint ahogy általában lenni szokott, talán a jövőhéten több mindent tudok majd mesélni (ha érdekel valakit). Most teljesen rá vagyok kattanva a rövid hajra, csak anyum nem engedi, hogy levágassam, egyszer volt ilyen vállnál rövidebb egy picit, de két hét után meguntam és csak nyavalyogtam.
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Alexiss, MileyCyrus40, thunderbird
2011. július 30. 20:53 #17367
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.30. 20:42)
Hello emberek smileeee.gif
Remélem, hogy most nem akkor fog befagyni a beszélgetés amikor jövök, mert mostanában mindig ez volt. Amúgy sok minden nem történt velem, mint ahogy általában lenni szokott, talán a jövőhéten több mindent tudok majd mesélni (ha érdekel valakit). Most teljesen rá vagyok kattanva a rövid hajra, csak anyum nem engedi, hogy levágassam, egyszer volt ilyen vállnál rövidebb egy picit, de két hét után meguntam és csak nyavalyogtam.


Szia, Flower! rohog.gif
Ha rajtam múlik, nem fagy le a beszélgetés. Velem sem történt túl sok, szinte egész nap a szobámban kuksoltam, és animét néztem.
Nekem a hajam most majdnem vállig érő, és már alig várom, hogy megnőjön normálisan. Már százszor megbántam, hogy levágattam, szerintem jobb, ha tanulsz a példámból. Lehet, hogy rá vagy kattanva most a rövidre, de ez csak egy fellángolás, ekkora árat ne fizess érte.
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, ownway, MileyCyrus40, DiscoDiva
2011. július 30. 20:57 #17368
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.30. 20:42)
Hello emberek smileeee.gif
Remélem, hogy most nem akkor fog befagyni a beszélgetés amikor jövök, mert mostanában mindig ez volt. Amúgy sok minden nem történt velem, mint ahogy általában lenni szokott, talán a jövőhéten több mindent tudok majd mesélni (ha érdekel valakit). Most teljesen rá vagyok kattanva a rövid hajra, csak anyum nem engedi, hogy levágassam, egyszer volt ilyen vállnál rövidebb egy picit, de két hét után meguntam és csak nyavalyogtam.

Én jobban szeretem a hosszúhajat,főleg mikor a szél hátra fújja.Ahogy Dancsy is írja,megbánnád egy idő után a rövid hajat.Lehet most nagyon tetszik,de majd mikor már rövid lesz,azt kívánnád.:Bárcsak újra hosszú hajam lenne!
Nekem igaz válig érőre,volt levágva a hajam,így vissza akartam kivánni a hosszút,1 év után sikeresen a hátam közepére ér belőle egy rész.
Amúgy a haj megnő,de akkor is annak is kell egy idő.Nem tudom ebben te döntesz majd.Főleg úgy szép a hoszzú haj ha göndör heart.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, thunderbird, DiscoDiva, ownway
2011. július 30. 21:00 #17369
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. happy.gif
Látom a téma az Anime, hát én személy szerint nem szeretem az Animéket, sőt..., a sima rajzfilmeket megnézem, az ilyen régieket mint a Garfield, Tom és Jerry stb... (Jó ezek nem annyira régiek, de jobbak mint a mostaniak) laugh.gif
A Witchet azt szeretem w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. július 30. 21:05 #17370
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.30. 20:53)
Szia, Flower! rohog.gif 
Ha rajtam múlik, nem fagy le a beszélgetés. Velem sem történt túl sok, szinte egész nap a szobámban kuksoltam, és animét néztem.
Nekem a hajam most majdnem vállig érő, és már alig várom, hogy megnőjön normálisan. Már százszor megbántam, hogy levágattam, szerintem jobb, ha tanulsz a példámból. Lehet, hogy rá vagy kattanva most a rövidre, de ez csak egy fellángolás, ekkora árat ne fizess érte.


Rég láttalak itt, mikor én is itt voltam laugh.gif Nem írtam tovább a regényedet? smileeee.gif
Nekem minden napom úgy telik, hogy felkelek, megyek enni a mamámékhoz, hazajövök, tv, gép, alvás. biggrin.gif Jövőhéten meg végre rám érnek majd az úgynevezett barátaim is. Amúgy nagyon szeretem őket, csak néha úgy érzem le se sz@rnak.. A rövid hajról anyum is pont ezt mondta, várok még pár hónapot és ha még mindig ennyire le szeretném vágatni akkor addig úgy sem nyugszom még rövid nem lesz. Most a fufrummal volt ez, hogy régen vágattam magamnak, meguntam visszanőtt, újra akartam, anya mondta, hogy ne, vártam pár hónapot és most megint van, egyenlőre még meg sem untam.



Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.30. 20:57)
Én jobban szeretem a hosszúhajat,főleg mikor a szél hátra fújja.Ahogy Dancsy is írja,megbánnád egy idő után a rövid hajat.Lehet most nagyon tetszik,de majd mikor már rövid lesz,azt kívánnád.:Bárcsak újra hosszú hajam lenne!
Nekem igaz válig érőre,volt levágva a hajam,így vissza akartam kivánni a hosszút,1 év után sikeresen a hátam közepére ér belőle egy rész.
Amúgy a haj megnő,de akkor is annak is kell egy idő.Nem tudom ebben te döntesz majd.Főleg úgy szép a hoszzú haj ha göndör heart.gif


Hát a hosszú göndör haj nekem is tetszik, dea rövidebb göndör haj is, az enyém sajnos nagyon egyenes. De a hosszú haj olyan tucat, most minden ismerősömnek az van és én szeretem ha ilyenekben más vagyok a többiektől. Ez lehet, hogy hülyén hangzik vagy nemtudom. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird
2011. július 30. 21:07 #17371
- törölt felhasználó -    
A witchet én is szeretem w00t.gif blush.gif
Van is kettő Wicthes könyvem és elég izgalmas,érdekes könyvek smileeee.gif yes.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 30. 21:08 #17372
- törölt felhasználó -    
Amúgy van olyan itt, rajtam kívül, aki szereti a House Of Anubist? Én nagyon "rákattantam" a sorozatra, mert tetszik a története, meg minden. Team Patricia & Jerome. laugh.gif

Idézet
MileyCyrus40


Én nekem is van, bár csak ilyen füzetféle könyv. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. július 30. 21:11 #17373
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 21:08)
Amúgy van olyan itt, rajtam kívül, aki szereti a House Of Anubist? Én nagyon "rákattantam" a sorozatra, mert tetszik a története, meg minden. Team Patricia & Jerome.  laugh.gif
Én nekem is van, bár csak ilyen füzetféle könyv.  wink.gif

Az jó blush.gif
Egyszer az uncsimmal Wicth maratont tartottunk laugh.gif smileeee.gif
És jó volt smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 30. 21:14 #17374
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.30. 21:08)
Amúgy van olyan itt, rajtam kívül, aki szereti a House Of Anubist? Én nagyon "rákattantam" a sorozatra, mert tetszik a története, meg minden. Team Patricia & Jerome.  laugh.gif


Az nekem is tetszik, bár pont ezt a két szereplőt utálom a legjobban. rohog.gif És nem "Jerome", hanem Gerom. tongue.gif

Team Fabian & Amber biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 30. 21:19 #17375
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.30. 21:05)
 
Hát a hosszú göndör haj nekem is tetszik, dea rövidebb göndör haj is, az enyém sajnos nagyon egyenes. De a hosszú haj olyan tucat, most minden ismerősömnek az van és én szeretem ha ilyenekben más vagyok a többiektől. Ez lehet, hogy hülyén hangzik vagy nemtudom. biggrin.gif

Szeritnem egyáltalán nem tucat,rövidebb hajú nőből is sok van.Lehet a hosszúhajúak többen vannak,de azokkal a hajakkal sokkal több,mindent tudsz is csinálni.Bár attól függ,milyenre is fogok vágni a hajad hosszát. wink.gif
Szóval team hosszú haj! heart.gif Sőt szerintem többet le sem vágatom rövidre,max.mell alá érőre. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ownway, MileyCyrus40
2011. július 30. 21:25 #17376
- törölt felhasználó -    
Szerbusztok. hi.gif
Gondoltam meglesem a bandát,hogy mi jót csinálnak.Éppen filmet nézek,de probálok mindenről tudatosulni kicsit nehéz lesz,de sebaj.Hihetetlen nem tudom kezelni a tumblr-t! blink.gif Nem tudom,hogyan is kell rá regisztrálni,de inkább ezt friss fejjel végzem el és gondolkozom rajta vagyis holnap reggel megint megpróbálom.Kicsit megint a profilommal leszek elfoglalva megint helyre rakom de most a képeket.Ti,hogy vagytok?
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Kristen95, DiscoDiva, MileyCyrus40
2011. július 30. 21:27 #17377
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.30. 21:19)
Szeritnem egyáltalán nem tucat,rövidebb hajú nőből is sok van.Lehet a hosszúhajúak többen vannak,de azokkal a hajakkal sokkal több,mindent tudsz is csinálni.Bár attól függ,milyenre is fogok vágni a hajad hosszát. wink.gif 
Szóval team hosszú haj! heart.gif Sőt szerintem többet le sem vágatom rövidre,max.mell alá érőre. biggrin.gif


Ez igaz mondjuk, az ilyen kontyok nagyon tetszenek, nem az elegáns, remélem tudjátok mire gondolok. smileeee.gif Emma Watson mostani haja bejön, de nemhiszem, hogy olyan rövid lesz mert az arcom nem olyan, hogy az jól állna. Tavaly olyan volt, mint Selena Gomeznek az a rövid haja ( nem azért mert szeretem, csak az a haj nagyon megtetszett).
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 30. 21:31 #17378
Kristen95
Kristen95
¤ ♥ Király.k. ¤ ♥
 
StátuszSelenna esküszöm lelopom a képeid annyirajók :D ♥♥♥ na jó én nemvagyok lopos!♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 30
Azonosító: 133666
Offline offline
Sziaszttok smileeee.gif Eperkének hivnak és ma nem rég irtammár ide csak elkellet menem szóval akkor jöhetek??Láttom most többen vagytok fent és gondoltam irok ide ha nektek persze nem gond.. blush.gif blush.gif
2011. július 30. 21:46 #17379
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.30. 21:14)
Az nekem is tetszik, bár pont ezt a két szereplőt utálom a legjobban. rohog.gif És nem "Jerome", hanem Gerom. tongue.gif
Team Fabian & Amber biggrin.gif

De Jerome! wink.gif Minden angol oldalon úgy van leírva "Jerome Clarke", + nyitottam egy topikot "Anubisz házának rejtélyei" ott a szereposztás az Angol Wikiről van. Lehet visszanézek, addig is sziasztok.
2011. július 30. 21:47 #17380
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.30. 21:19)
Szeritnem egyáltalán nem tucat,rövidebb hajú nőből is sok van.Lehet a hosszúhajúak többen vannak,de azokkal a hajakkal sokkal több,mindent tudsz is csinálni.Bár attól függ,milyenre is fogok vágni a hajad hosszát. wink.gif 
Szóval team hosszú haj! heart.gif Sőt szerintem többet le sem vágatom rövidre,max.mell alá érőre. biggrin.gif


Nos nekem a fenekem aláig ért a hajam.Imádtam mert mindenki megnézett a utcán és gyönyörű volt.Egy idő után viszont lenőtt és csúnya lett ezért le kellett vágatni.Most körübelül a hátam közepéig ér és kicsit megbátam,hogy levágattam,de valamilyen téren viszont nem,mert nincsen annyi probléma vele és több féle frizurát tudok csinálni 1-2 perc alatt amit amikor hosszú hajam volt akkor meg egy 1 óra volt míg kifésültem.Szóval én inkább olyan közép hosszúságúakat szeretem sem túl rövid és nem is túl hosszú. cool.gif

Nos nem szeretnék reklámozó lenni,de aki ismeri vagy hallott már Kokiáról az kérlek jelőlje be a kedvencének nagyon fontos lenne,mivel ő egy nagy tehetség Japánban és a számai csodálatosak,aki nem ismeri annak küldök egy levelet privátban amiben egy videó fog állni vagyis az egyik száma. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
961 oldal 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!