Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 30. 22:06 #17381
- törölt felhasználó -    
Üdv! hi.gif
Most csak bekukkantottam és tetszik amit látok. laugh.gif Több mondatos hozzászólások, és joe_r szerintem minden róka nevében mondhatom köszönjük. meghajolo.gif Rengeteget takarítottál, legalábbis nagyon soknak tűnik. Kíváncsi vagyok kb. hány oldalnyit.

Dancsy téged is jó most látni a tyúktámadás óta alig beszéltünk. laugh.gif
Mi a helyzet? Hogy vagytok? És mielőtt visszakérdeznétek leírom: én remekül, leszámítva az ujjam. Nem célszerű fagyott csokit reszelni, mert könnyen törik és esetleg az ujjad kaszabolod szét. Nem olyan vészes, de kicsi "hús" is került a muffinba. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, MileyCyrus40, DisneyFans, DiscoDiva
2011. július 31. 01:10 #17382
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, igazából csak bekukkantottam mire mit látok? Team Demi, Team Justin, Team Selena maci, póló meg alsó. ohmy.gif Ez kinek jutott az eszébe? Valami vállalkozást építenek a fórumból? blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, MileyCyrus40, DisneyFans, Twilight6
2011. július 31. 03:12 #17383
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Sziasztok! Még soha nem offoztam és még nem most akarom elveszteni az off-szüzességemet! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. július 31. 09:21 #17384
- törölt felhasználó -    
Nos sziasztok!Huh...de fáj már tegnap óta a gyomror,a hamburgertól.Nem tudom,de ez a bolti hús,borzalom volt,szóval többet sem eszek itthoni ham burgert,az is lehet elpártolok tőle. rohog.gif Most épp dal írásba kezdek és ihletem is van.Látom én vagyok az első reggel. laugh.gif Veletek mizujs?
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., SelenaGirl, MileyCyrus40
2011. július 31. 11:30 #17385
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 09:21)
Nos sziasztok!Huh...de fáj már tegnap óta a gyomror,a hamburgertól.Nem tudom,de ez a bolti hús,borzalom volt,szóval többet sem eszek itthoni ham burgert,az is lehet elpártolok tőle. rohog.gif Most épp dal írásba kezdek és ihletem is van.Látom én vagyok az első reggel. laugh.gif Veletek mizujs?


Nos sziasztok! happy.gif
Hogy vagytok?
Én csak egy kis időre ugrottam be mert lassan mennem kell de nagyon boldog vagyok! a tesómat kiengedték a kórházból és már itthon boldogít engem! (:
4 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Dancsyy97, MileyCyrus40, DisneyFans
2011. július 31. 11:34 #17386
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Jó reggelt. hi.gif
Én is nagyon meglepődtem ezeken a pólókon.. blink.gif Nézném,a fórumot,és akkor látom,hogy pólókra kattintottam.
Persze,hogy Szelína,Bíbőr,és Söpös van. omg.gif Nem,hogy valami normális sztárok lennének.
Itt mi újság?
Barna,ez fantasztikus. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., SelenaGirl, MileyCyrus40, DisneyFans
2011. július 31. 11:35 #17387
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 09:21)
Nos sziasztok!Huh...de fáj már tegnap óta a gyomror,a hamburgertól.Nem tudom,de ez a bolti hús,borzalom volt,szóval többet sem eszek itthoni ham burgert,az is lehet elpártolok tőle. rohog.gif Most épp dal írásba kezdek és ihletem is van.Látom én vagyok az első reggel. laugh.gif Veletek mizujs?


Szia Nojmi Jó reggelt. hi.gif
Nos körübelül egy óeája keltem föl és reggeliztem meg.Gondoltam meglesem a bandát hát ha van itt valaki?!Én nem szoktam hamburgert enni nagyon sőt kimondottan nem a kedvenc ételem maximum a mekis hambit eszem meg,de azt sem mindig.Mivel anyum szeret főzni ezért mindig új ételekkel áll elő és ha izlik mindenkinek akkor többszőr is meglesz főzve. yes.gif Na ti,hogy vagytok?

Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.31. 11:34)
Jó reggelt. hi.gif
Én is nagyon meglepődtem ezeken a pólókon.. blink.gif  Nézném,a fórumot,és akkor látom,hogy pólókra kattintottam.
Persze,hogy Szelína,Bíbőr,és Söpös van. omg.gif Nem,hogy valami normális sztárok lennének


Én is néztem Pólók úristen mi van már mi ez,de ilyen ijedt képet vágtam. omg.gif Utána láttom I heart.gif Sp meg ilyenek voltak írva a pólókra.Kérdés szerintetek melyik ember venne föl olyan táskát amin az áll,hogy I heart.gif Sp.Oké még a Starity-s felső jók,mert az okos ötlet,de a többi,hogy miért pont Selena,Justin és Sp van köztünk nem értettem. unsure.gif Amúgy szia Dancsi. w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, Dancsyy97
2011. július 31. 11:36 #17388
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.31. 11:34)
Jó reggelt. hi.gif
Én is nagyon meglepődtem ezeken a pólókon.. blink.gif  Nézném,a fórumot,és akkor látom,hogy pólókra kattintottam.
Persze,hogy Szelína,Bíbőr,és Söpös van. omg.gif Nem,hogy valami normális sztárok lennének. 
Itt mi újság?
Barna,ez fantasztikus. smileeee.gif


Ne is mondd! Azt hittem, hogy legalább (ha nem is az összes sztárból) de mondjuk a top 200 sztárból lehetne válogatni, de nem. Ilyen Dízni sztáros pólók! fear.gif
Dancsy! yahoo.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, Dancsyy97
2011. július 31. 11:40 #17389
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes délelőttöt mindenkinek! smileeee.gif

Idézet
Nos sziasztok! 
Hogy vagytok? 
Én csak egy kis időre ugrottam be mert lassan mennem kell de nagyon boldog vagyok! a tesómat kiengedték a kórházból és már itthon boldogít engem! (:

Szia Barnaa. air_kiss.gif Jelenleg én is boldog vagyok, mert nem fáj a fejem, és úgy tűnik a náthám is elmúlt. Utálom a megfázást, mondjuk ki nem. Tesódnak mondd meg, hogy minden jót kívánok neki! wink.gif

Idézet
Nos sziasztok!Huh...de fáj már tegnap óta a gyomror,a hamburgertól.Nem tudom,de ez a bolti hús,borzalom volt,szóval többet sem eszek itthoni ham burgert,az is lehet elpártolok tőle.  Most épp dal írásba kezdek és ihletem is van.Látom én vagyok az első reggel.  Veletek mizujs?

Szia Nojmi. wub3.gif Velem semmi különös, de nagyon fontos lenne beszélnünk privátban. Valakinek ki kell öntenem a szívemet, mert zajlanak a dolgok. Nagyon zajlanak, tehát sürgős lenne. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, olsenfan.., Riri,Avrilfan
2011. július 31. 11:43 #17390
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.31. 11:40)
Kellemes délelőttöt mindenkinek! smileeee.gif 
Szia Barnaa. air_kiss.gif Jelenleg én is boldog vagyok, mert nem fáj a fejem, és úgy tűnik a náthám is elmúlt. Utálom a megfázást, mondjuk ki nem. Tesódnak mondd meg, hogy minden jót kívánok neki!  wink.gif 
Szia Nojmi. wub3.gif Velem semmi különös, de nagyon fontos lenne beszélnünk privátban. Valakinek ki kell öntenem a szívemet, mert zajlanak a dolgok. Nagyon zajlanak, tehát sürgős lenne.  blush.gif


Nos neked is szia Hajni! wub3.gif
Nagyon hiányoltalak ám! acute.gif
Köszönöm. Átadtam neki és ő is köszöni! (:
Emberek! Én tegnap megnéztem a King Kong-ot és az utolsó 50 percet, szó szerint végigzokogtam! cray.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, LittleVampire, Riri,Avrilfan, SelenaGirl
2011. július 31. 11:47 #17391
- törölt felhasználó -    
Na itt vagyok én is,megint eltüntem.És Barna örülök,hogy tesód jobban van már és kiengedik a korházból. smileeee.gif Biztos mikor meghallottad nagyon örültél!Na Hajni akkor privát,nagyon érdekel a dolog. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. július 31. 11:49 #17392
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Sziasztok! Hogy vagytok?
Engem ez Póló idegesít, mert a Fórum helyett mindig arre megyek rá. mellow.gif

Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.31. 11:34)
Jó reggelt. hi.gif
Én is nagyon meglepődtem ezeken a pólókon.. blink.gif  Nézném,a fórumot,és akkor látom,hogy pólókra kattintottam.
Persze,hogy Szelína,Bíbőr,és Söpös van. omg.gif Nem,hogy valami normális sztárok lennének. 
Itt mi újság?
Barna,ez fantasztikus. smileeee.gif

Ne aggódj, veszek neked dzsusztin-osat smileeee.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.31. 11:30)
Nos sziasztok! happy.gif
Hogy vagytok? 
Én csak egy kis időre ugrottam be mert lassan mennem kell de nagyon boldog vagyok! a tesómat kiengedték a kórházból és már itthon boldogít engem! (:

Ez nagyon jó hír laugh.gif

Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.31. 11:35)

Én is néztem Pólók úristen mi van már mi ez,de ilyen ijedt képet vágtam. omg.gif Utána láttom I heart.gif Sp meg ilyenek voltak írva a pólókra.Kérdés szerintetek melyik ember venne föl olyan táskát amin az áll,hogy I heart.gif Sp.Oké még a Starity-s felső jók,mert az okos ötlet,de a többi,hogy miért pont Selena,Justin és Sp van köztünk nem értettem. unsure.gif Amúgy szia Dancsi.  w00t.gif

Nekem azok a macik tetszenek happy.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, SelenaGirl, MileyCyrus40
2011. július 31. 11:51 #17393
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na emberek további jó beszélgetést, ugyanis én most távozok! happy.gif
Este még leszek de most megyünk át a mamához ebédelni!
sziasztok! hi.gif
4 felhasználónak tetszik: Twilight6, Riri,Avrilfan, MileyCyrus40, SelenaGirl
2011. július 31. 11:55 #17394
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2011.07.31. 11:49)
Sziasztok! Hogy vagytok?Nekem azok a macik tetszenek happy.gif  rohog.gif


Szia Julcsi.Köszönöm szépen én meg vagyok. w00t.gif Na és te,hogy vagy?Nos a macik tényleg aranyosak,de a táskák és a pólók nem igazán tetszenek nekem.Vannak a trikok jó még azok,de ne legyen rajtu felírat és akkor úgy jó is lenne.Mondjuk ha én vennék akkor vagy macit amin Demi felírat van vagy pólót amin viszont starity-s felítad lenne.MileyCyrus40 láttam,hogy itt vagy mivel tetszikelsz ne tetszikelj inkább beszélgess velünk. acute.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, Twilight6
2011. július 31. 12:00 #17395
- törölt felhasználó -    
Nos ettem most isteni pizzát drool.gif Remélem ez nem rontja el a hasam,mint a ham burger,este alig bírtam aludni úgy fájt akárhogy is feküdtem,szóval legközelebb vegeriánus ham burgert eszek. laugh.gif
Amúgy nekem kell Dzsásztinos tanga. rohog.gif Jó nem,de az a Fuck Justinos póló az kell. w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, MileyCyrus40
2011. július 31. 12:04 #17396
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 12:00)

Amúgy nekem kell Dzsásztinos tanga. rohog.gif

Ha már Dancsynak akkor neked is veszek smileeee.gif
nevet2.gif

A pizza meg biztos finom. laugh.gif Jó étvágyat!
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.31. 11:55)
Szia Julcsi.Köszönöm szépen én meg vagyok. w00t.gif Na és te,hogy vagy?Nos a macik tényleg aranyosak,de a táskák és a pólók nem igazán tetszenek nekem.Vannak a trikok jó még azok,de ne legyen rajtu felírat és akkor úgy jó is lenne.Mondjuk ha én vennék akkor vagy macit amin Demi felírat van vagy pólót amin viszont starity-s felítad lenne.MileyCyrus40 láttam,hogy itt vagy mivel tetszikelsz ne tetszikelj inkább beszélgess velünk. acute.gif

Megvagyok. laugh.gif Tegnap megtanultam Photoshop-al animációra szöveget rakni. Ha valakit érdekel, akkor itt van két munkám. laugh.gif Nekem a Demi-s pólók nagyon tetszenek, de kétlem, hogy ennyi pénzért rendelnék az interneten. mellow.gif

Idézet (DisneyFans @ 2011.07.31. 12:06)
Sziasztok! hi.gif
Új profil! rolleyes.gif

Szia. Nagyon jó lett. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Riri,Avrilfan, DisneyFans, MileyCyrus40, Dancsyy97
2011. július 31. 12:05 #17397
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 12:00)
Nos ettem most isteni pizzát drool.gif Remélem ez nem rontja el a hasam,mint a hamburger,este alig bírtam aludni úgy fájt akárhogy is feküdtem,szóval legközelebb vegeriánus hamburgert eszek. laugh.gif 
Amúgy nekem kell Dzsásztinos tanga. rohog.gif Jó nem,de az a Fuck Justinos póló az kell. w00t.gif


Hát reménykedj mivel én a pizzától lettem rosszulegyszer,hogy még hánytam is. blink.gif Justinos tanga?-meddig fajul a világ emberek? _nevet.gif Ki venne föl egy olyan tangát.Amúgy a Fuck Justinos póló nem rossz főleg rózsaszínben nem.A Lucy-s animációd nagyon jó. smileeee.gif

Idézet (Twilight6 @ 2011.07.31. 12:04)
Ha már Dancsynak akkor neked is veszek smileeee.gif 
nevet2.gif
A pizza meg biztos finom.  laugh.gif Jó étvágyat! 
Megvagyok.  laugh.gif Tegnap megtanultam Photoshop-al animációra szöveget rakni. Ha valakit érdekel, akkor itt van két munkám.  laugh.gif Nekem a Demi-s pólók nagyon tetszenek, de kétlem, hogy ennyi pénzért rendelnék az interneten.  mellow.gif


Nekem is nekem is Julcsi. _nevet.gif _nevet.gif Amúgy tényleg a Demis pólók jók,de én sem venném meg az inerneten ennyi pénzért.
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, MileyCyrus40
2011. július 31. 12:06 #17398
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 12:00)
Nos ettem most isteni pizzát drool.gif Remélem ez nem rontja el a hasam,mint a ham burger,este alig bírtam aludni úgy fájt akárhogy is feküdtem,szóval legközelebb vegeriánus ham burgert eszek. laugh.gif 
Amúgy nekem kell Dzsásztinos tanga. rohog.gif Jó nem,de az a Fuck Justinos póló az kell. w00t.gif


Sziasztok! hi.gif Bocsánat tegnap eltűntem,de mentünk szalonna sütésre.Így utólag is Nojmi nagyon jó lett a profilod,és Szorina bocsánat!Nekem is kell egy olyan Fuck Justin Bieber fekiratos póló.Hogy vagytok?
Új profil! rolleyes.gif

Szerk.:
Idézet (Twilight6 @ 2011.07.31. 12:04)
Ha már Dancsynak akkor neked is veszek smileeee.gif 
nevet2.gif
A pizza meg biztos finom.  laugh.gif Jó étvágyat! 
Megvagyok.  laugh.gif Tegnap megtanultam Photoshop-al animációra szöveget rakni. Ha valakit érdekel, akkor itt van két munkám.  laugh.gif Nekem a Demi-s pólók nagyon tetszenek, de kétlem, hogy ennyi pénzért rendelnék az interneten.  mellow.gif

Julcsi nagyon jók a feliratok!Én egy Demis pólót,egy Fuck Justin Bieber pólót,meg egy Staritys táskát is szeretnék. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, MileyCyrus40
2011. július 31. 12:09 #17399
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2011.07.31. 12:04)
Ha már Dancsynak akkor neked is veszek smileeee.gif 
nevet2.gif
A pizza meg biztos finom.  laugh.gif Jó étvágyat! 
Megvagyok.  laugh.gif Tegnap megtanultam Photoshop-al animációra szöveget rakni. Ha valakit érdekel, akkor itt van két munkám.  laugh.gif Nekem a Demi-s pólók nagyon tetszenek, de kétlem, hogy ennyi pénzért rendelnék az interneten.  mellow.gif

Ügyes,csak a Ninánál más betűtipust kellett volna választani mert nem látszik a feje rohog.gif De amúgy nagyon szép happy.gif
A Lucys meg egyenesen gyönyörű,én a PhotoShopot nem próbáltam ki és eddig nem terveztem,de majd talán érdekesen meg fogom tenni.Bár én maradok a régi PhotoScape mellett. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: Twilight6, DisneyFans, SelenaGirl, MileyCyrus40, DiscoDiva
2011. július 31. 12:14 #17400
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.31. 12:09)
Ügyes,csak a Ninánál más betűtipust kellett volna választani mert nem látszik a feje rohog.gif De amúgy nagyon szép happy.gif
A Lucys meg egyenesen gyönyörű,én a PhotoShopot nem próbáltam ki és eddig nem terveztem,de majd talán érdekesen meg fogom tenni.Bár én maradok a régi PhotoScape mellett. laugh.gif

Igen, tudom, de most csináltam először. rohog.gif
Köszi. smileeee.gif Én is szeretem a PhotoScape-t, de azzal nem lehet, annyi mindent csinálni.

Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.31. 12:05)

Nekem is nekem is Julcsi. _nevet.gif  _nevet.gif Amúgy tényleg a Demis pólók jók,de én sem venném meg az inerneten ennyi pénzért.

Senki nem kap tőlem mad.gif rohog.gif
Én semmit se szeretek interneten rendelni, mert a kiszállításért külön kell fizetni, meg nem olyan biztonságos. unsure.gif Eddig csak telefon hátlapot rendeltem neten.

Idézet (DisneyFans @ 2011.07.31. 12:06)

Szerk.:
Julcsi nagyon jók a feliratok!Én egy Demis pólót,egy Fuck Justin Bieber pólót,meg egy Staritys táskát is szeretnék. cool.gif

Köszi biggrin.gif

szerk:
Barbi te követsz Weheartit-on? Csak mert ugyan ez az email címed. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan, SelenaGirl, MileyCyrus40
961 oldal 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!