Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 11:45 #17601
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.08.06. 11:40)
ÓÓ, megjöttem látom pont jókor mert itt van Nojmi is.  meghajolo.gif Ma úgy volt ,hogy megyünk Balcsizni de hála az idegesítő nővéremnek sikerült ki hisztiznie ,hogy maradjunk itthon.  dry.gif Elvileg holnap megyünk, de akkor nem visszük, hál' istennek. Ma viszont lehet elmegyünk bevásárolni, sulis cuccokat, táskát is kapok ha minden igaz  w00t.gif

Barbi happy.gif Végre valamikor sikerül összefutnunk.A Balatonra mentek nyaralni? w00t.gif Mi ezen a nyáron sehova,de valahogy nem is bánom,most inkább úgyis a lakás felújítással foglalkozunk.Amúgy mi is megyünk majd venni sulis cuccokat,valami jó oldal táskára vágyok,igazán. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, itsQuinn, DisneyFans
2011. augusztus 06. 11:53 #17602
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif Végre van társaság. happy.gif

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 11:45)
Barbi happy.gif Végre valamikor sikerül összefutnunk.A Balatonra mentek nyaralni? w00t.gif Mi ezen a nyáron sehova,de valahogy nem is bánom,most inkább úgyis a lakás felújítással foglalkozunk.Amúgy mi is megyünk majd venni sulis cuccokat,valami jó oldal táskára vágyok,igazán. laugh.gif

Nem ajánlom az oldaltáskát, ha sok a cucc, akkor elhúz féloldalra, és gerincferdülésed lesz tőle egy idő múlva. Oké, ez nem garantált, de nálam bevált. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, itsQuinn, coke.
2011. augusztus 06. 12:00 #17603
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 11:53)
Sziasztok! hi.gif Végre van társaság. happy.gif
Nem ajánlom az oldaltáskát, ha sok a cucc, akkor elhúz féloldalra, és gerincferdülésed lesz tőle egy idő múlva. Oké, ez nem garantált, de nálam bevált. rolleyes.gif

Köszönöm a tanácsot happy.gif De már mondta nekünk az alsós osztályfőnökünk is ezt,de alsóba nem igen akadt valakinek oldalt táskája.Az osztályba is egy-két embernek van,de akkor is annyira beleszerettem az oldaltáskába,de amúgy igazat mondasz.No majd meglátjuk mit veszek,még gondolkodom rajta. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. augusztus 06. 12:03 #17604
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 12:00)
Köszönöm a tanácsot happy.gif De már mondta nekünk az alsós osztályfőnökünk is ezt,de alsóba nem igen akadt valakinek oldalt táskája.Az osztályba is egy-két embernek van,de akkor is annyira beleszerettem az oldaltáskába,de amúgy igazat mondasz.No majd meglátjuk mit veszek,még gondolkodom rajta. rohog.gif

Nekem is annyit mondta anya régebben, hogy már elegem lett belőle, és csak azért is oldaltáskát vettem, hogy bebizonyítsam, nincs igaza. biggrin.gif Naná, hogy igaza lett. rohog.gif

Én nem tudom, mikor vesszük meg a sulis cuccokat, remélem, hamarosan, már várom. biggrin.gif Imádok sulis cuccokat venni, a tanévnek ez a legjobb része (meg még talán a bál). Azt már biztosra tudom, hogy világoskék hátitáskám lesz. happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, coke.
2011. augusztus 06. 12:06 #17605
Lottííí
Lottííí
új tag
 
Státuszvisszaköltözünk Kaposvárra. :"(( pedig Bécs az én helyem..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 151788
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Már egyszer írtam ide,hogy jöhetnék-e,és DiscoDiva írta nekem,hogy szerinte nyugodtan jöhetnék.Bár mástól még nem kaptam választ... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 06. 12:07 #17606
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 12:03)
Nekem is annyit mondta anya régebben, hogy már elegem lett belőle, és csak azért is oldaltáskát vettem, hogy bebizonyítsam, nincs igaza. biggrin.gif Naná, hogy igaza lett. rohog.gif 
Én nem tudom, mikor vesszük meg a sulis cuccokat, remélem, hamarosan, már várom. biggrin.gif Imádok sulis cuccokat venni, a tanévnek ez a legjobb része (meg még talán a bál). Azt már biztosra tudom, hogy világoskék hátitáskám lesz. happy.gif

Nem vagy egyedül,én nekem is a kedvencem a sulis cuccok vevése,meg talán az otársakkal hülyülni.Mi már a füzeteket meg is vettük,nem volt nagyvásárlás.Hát lehet az enyémnek is igaza lesz,mert szerinte sem nagyon jó az oldalt táska. rohog.gif Amúgy nekem táska színnek,lehet kockás,akár fekete vagy piros ezek a fők.Bár annyira tetszennek a kockás oldalt táskák wub3.gif De nem bitos,hogy jó lesz nekem,na majd meglátjuk. laugh.gif Amúgy nálatok van bál? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 06. 12:13 #17607
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 12:07)
Nem vagy egyedül,én nekem is a kedvencem a sulis cuccok vevése,meg talán az otársakkal hülyülni.Mi már a füzeteket meg is vettük,nem volt nagyvásárlás.Hát lehet az enyémnek is igaza lesz,mert szerinte sem nagyon jó az oldalt táska. rohog.gif Amúgy nekem táska színnek,lehet kockás,akár fekete vagy piros ezek a fők.Bár annyira tetszennek a kockás oldalt táskák wub3.gif De nem bitos,hogy jó lesz nekem,na majd meglátjuk. laugh.gif Amúgy nálatok van bál? ohmy.gif


Aha, farsangkor, farsang helyett. laugh.gif Szerintem minden gimiben van bál, bár nem vagyok benne biztos, mert annak idején tesóm egyre se ment el. rohog.gif
Imádom a bált. Szép estélyi ruha, smink, csillogás... wub3.gif Csak az az egy baj van vele, hogy nem báli, hanem mulatós zene van. bad.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 06. 12:16 #17608
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 12:13)
Aha, farsangkor, farsang helyett. laugh.gif Szerintem minden gimiben van bál, bár nem vagyok benne biztos, mert annak idején tesóm egyre se ment el. rohog.gif 
Imádom a bált. Szép estélyi ruha, smink, csillogás... wub3.gif Csak az az egy baj van vele, hogy nem báli, hanem mulatós zene van. bad.gif reklamalo.gif

A mulatós zenékért én sem rajongok,de az egyik mamám egész nap csak azt hallgatja,nem is tudom megérteni miért pont Nóta TV fan. rohog.gif Ja..értem,nálunk csak van egy osztálybuli farsangkor és az a hülyeség benne,hogy be kell öltözni. laugh.gif A bálért sokkal jobban rajonganék,ami a mi sulinkba fix.hogy nem lesz.
Lottííí.: Ide akárki csatlakozhat,ott van a topik elején is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 06. 12:20 #17609
- törölt felhasználó -    
Jajj, képzeld, megkaptam az új telefonom! yahoo.gif Bár nem az lett, amit először akartam, mert már nem volt raktáron. rolleyes.gif Mindegy, a sors akarta így, és most örülök is, hogy végül így alakult. Ő a kicsike. heart.gif Csak élőben sokkal szebb.
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. augusztus 06. 12:21 #17610
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 11:53)
Sziasztok! hi.gif Végre van társaság. happy.gif
Nem ajánlom az oldaltáskát, ha sok a cucc, akkor elhúz féloldalra, és gerincferdülésed lesz tőle egy idő múlva. Oké, ez nem garantált, de nálam bevált. rolleyes.gif


Én is oldaltskát akarok, de azt csak időnként fogom "hordani" mert van egy fekete nike táskám, egész kényelmes, csak kevés cucc fér bele. Le merem fogadni ,hogy most bele se fogom tuszkolni szóval kell egy új.

Nojmi: Én is örülök beer.gif Elég régen találkoztunk már épp ideje volt "összefutni"
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. augusztus 06. 12:23 #17611
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 12:20)
Jajj, képzeld, megkaptam az új telefonom! yahoo.gif Bár nem az lett, amit először akartam, mert már nem volt raktáron. rolleyes.gif Mindegy, a sors akarta így, és most örülök is, hogy végül így alakult. Ő a kicsike. heart.gif Csak élőben sokkal szebb.

Na akkor van öröm. w00t.gif Egész jó telefon és használd egészséggel happy.gif Úgy látszik Barbi eltűnt.Amúgy én most vettem egy isteni ajakbalzsamot,gyönyörű pirosas féleésű,de valami isteni happy.gif Itt a kép róla
Bár elég kicsi,de nekem megteszi!
Szerk.: Végre örülök,hogy Barbi is itt van acute.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 06. 12:27 #17612
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 12:23)
Na akkor van öröm. w00t.gif Egész jó telefon és használd egészséggel happy.gif Úgy látszik Barbi eltűnt.Amúgy én most vettem egy isteni ajakbalzsamot,gyönyörű pirosas féleésű,de valami isteni happy.gif Itt a kép róla  
Bár elég kicsi,de nekem megteszi!

Nem hozza be a képet. mellow.gif
Szerk.: Most már jó. smileeee.gif Nem rossz kis szájfényecske. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 06. 12:29 #17613
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 12:27)
Nem hozza be a képet. mellow.gif

Az üzenőfaladra linkeltem,na akkor remélem látni fogod milyen. laugh.gif Amúgy a Yaname,az Yuki és Kaname? think.gif Csak mert a státuszodnak az van kiírva próbáltma kifejteni mi lehet,de mivel VK fan vagy,csak arra tippeltem,sőt biztos is vagyok benne. laugh.gif Jaj Barbi neked ne linkeljem? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 06. 12:33 #17614
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 12:29)
Az üzenőfaladra linkeltem,na akkor remélem látni fogod milyen. laugh.gif Amúgy a Yaname,az Yuki és Kaname? think.gif Csak mert a státuszodnak az van kiírva próbáltma kifejteni mi lehet,de mivel VK fan vagy,csak arra tippeltem,sőt biztos is vagyok benne. laugh.gif Jaj Barbi neked ne linkeljem? blush.gif


A-a. Én már láttam, nagyon tetszik. blush.gif
Szerk. Én Xperiát fogok kapni, 30.-én mert akkor lesz végre a szülinapom reklamalo.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird, coke.
2011. augusztus 06. 12:39 #17615
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif
Tegnap egész sz@r napom volt.. először valami csokifolt vagy nemtudom mi volt a nadrágomon és úgy kellett a városba mennem (mostanában sok ciki dolog történik velem 110.gif ) és még ráadásul olyan meleg is volt, hogy komolyan majdnem elájultam. Aztán életemben először felkellett adnom egy levelet egyedül és nem nagyon tudom, hogy kell. Először rossz sorba álltam, amihez meg mennem kellet volna épp zárt, szóval jól lecseszett a nő, aztán adott egy borítékot ráírtam mindent, csak nem szóltam, hogy külföldre menne, na akkor elkezdett velem kiabálni, hogy miért nem tudok beszélni.. aztán este 9-kor ír barátnőm, hogy menjek már vele fesztiválba (szórakozóhely) mert akikkel ment volna azoknak nincs kedvük. Mondom jól van, de csak mert ő a legjobb barátnőm, amúgy meg nem úgy készültem, filmes estét tartottam volna, meg 10 percem volt, hogy kezdjek valamit magammal.. felöltöztem, bementünk városba, ott meg elkezdtek variálni, hogy de menjünk fel az egyik gyerekhez, mert mamája nincs otthon. Szóval kihagytuk a fesztivált, elmentünk hozzájuk motorral vittek, ott én úgy besz@rtam, tiszta halálfélelmem volt, de komolyan, többet ilyet soha. Hajnali fél négyig voltunk náluk, én kb. csak ültem mint egy kuka,meg nevettem rajtuk, mert senkit nem ismertem, szóval az is gáz volt.. Négyre meg be kellett sétálnunk városba, barátnőm apukája jött értünk kocsival és ő úgy tudta, hogy csak a városban voltunk.. és miközben sétáltunk láttunk egy szatírt aki lehúzott gatyával állt és épp verte. annyira megijedtünk, elkezdünk futni.. de csak hazaértem épségben.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Riri,Avrilfan, coke.
2011. augusztus 06. 12:42 #17616
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.08.06. 12:39)
Sziasztok smileeee.gif 
Tegnap egész sz@r napom volt.. először valami csokifolt vagy nemtudom mi volt a nadrágomon és úgy kellett a városba mennem (mostanában sok ciki dolog történik velem 110.gif ) és még ráadásul olyan meleg is volt, hogy komolyan majdnem elájultam. Aztán életemben először felkellett adnom egy levelet egyedül és nem nagyon tudom, hogy kell. Először rossz sorba álltam, amihez meg mennem kellet volna épp zárt, szóval jól lecseszett a nő, aztán adott egy borítékot ráírtam mindent, csak nem szóltam, hogy külföldre menne, na akkor elkezdett velem kiabálni, hogy miért nem tudok beszélni.. aztán este 9-kor ír barátnőm, hogy menjek már vele fesztiválba (szórakozóhely) mert akikkel ment volna azoknak nincs kedvük. Mondom jól van, de csak mert ő a legjobb barátnőm, amúgy meg nem úgy készültem, filmes estét tartottam volna, meg 10 percem volt, hogy kezdjek valamit magammal.. felöltöztem, bementünk városba, ott meg elkezdtek variálni, hogy de menjünk fel az egyik gyerekhez, mert mamája nincs otthon. Szóval kihagytuk a fesztivált, elmentünk hozzájuk motorral vittek, ott én úgy besz@rtam, tiszta halálfélelmem volt, de komolyan, többet ilyet soha. Hajnali fél négyig voltunk náluk, én kb. csak ültem mint egy kuka,meg nevettem rajtuk, mert senkit nem ismertem, szóval az is gáz volt.. Négyre meg be kellett sétálnunk városba, barátnőm apukája jött értünk kocsival és ő úgy tudta, hogy csak a városban voltunk.. és miközben sétáltunk láttunk egy szatírt aki lehúzott gatyával állt és épp verte. annyira megijedtünk, elkezdünk futni.. de csak hazaértem épségben.


Szia!
Bocs, de erre csak ennyit tudok reagálni: nevet2.gif
Nem rossz kis nap, szerencsés vagy... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, ownway
2011. augusztus 06. 12:46 #17617
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.08.06. 12:39)
Sziasztok smileeee.gif 
Tegnap egész sz@r napom volt.. először valami csokifolt vagy nemtudom mi volt a nadrágomon és úgy kellett a városba mennem (mostanában sok ciki dolog történik velem 110.gif ) és még ráadásul olyan meleg is volt, hogy komolyan majdnem elájultam. Aztán életemben először felkellett adnom egy levelet egyedül és nem nagyon tudom, hogy kell. Először rossz sorba álltam, amihez meg mennem kellet volna épp zárt, szóval jól lecseszett a nő, aztán adott egy borítékot ráírtam mindent, csak nem szóltam, hogy külföldre menne, na akkor elkezdett velem kiabálni, hogy miért nem tudok beszélni.. aztán este 9-kor ír barátnőm, hogy menjek már vele fesztiválba (szórakozóhely) mert akikkel ment volna azoknak nincs kedvük. Mondom jól van, de csak mert ő a legjobb barátnőm, amúgy meg nem úgy készültem, filmes estét tartottam volna, meg 10 percem volt, hogy kezdjek valamit magammal.. felöltöztem, bementünk városba, ott meg elkezdtek variálni, hogy de menjünk fel az egyik gyerekhez, mert mamája nincs otthon. Szóval kihagytuk a fesztivált, elmentünk hozzájuk motorral vittek, ott én úgy besz@rtam, tiszta halálfélelmem volt, de komolyan, többet ilyet soha. Hajnali fél négyig voltunk náluk, én kb. csak ültem mint egy kuka,meg nevettem rajtuk, mert senkit nem ismertem, szóval az is gáz volt.. Négyre meg be kellett sétálnunk városba, barátnőm apukája jött értünk kocsival és ő úgy tudta, hogy csak a városban voltunk.. és miközben sétáltunk láttunk egy szatírt aki lehúzott gatyával állt és épp verte. annyira megijedtünk, elkezdünk futni.. de csak hazaértem épségben.

Úristen fear.gif milyen nagy élményekbe vettél részt. rohog.gif A szatíroson egyenesen fetrengeg nevet2.gif Ahogy Dancsy írta nem is volt neked egy rossz kis nap,kicsit irígyellek is,mert velem meg semmi érdekes nem történik,csak possadok itthon avgy megyünk vásárolni. blink.gif Na de majd ha jön a barátnőm velünk is történnek kalandok. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ownway, thunderbird
2011. augusztus 06. 12:51 #17618
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 12:42)
Szia!
Bocs, de erre csak ennyit tudok reagálni: nevet2.gif
Nem rossz kis nap, szerencsés vagy... rohog.gif


Legalább, nem unatkoztam rohog.gif

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.06. 12:46)
Úristen fear.gif milyen nagy élményekbe vettél részt. rohog.gif A szatíroson egyenesen fetrengek nevet2.gif Ahogy Dancsy írta nem is volt neked egy rossz kis nap,kicsit irígyellek is,mert velem meg semmi érdekes nem történik,csak possadok itthon vagy megyünk vásárolni. blink.gif Na de majd ha jön a barátnőm velünk is történnek kalandok. rohog.gif


Eddig én is csak itthon szenvedtem, de ezen a héten, meg mostmár szerintem a nyár maradékában beindul az élet biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird
2011. augusztus 06. 12:54 #17619
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.08.06. 12:51)
Legalább, nem unatkoztam rohog.gif 
Eddig én is csak itthon szenvedtem, de ezen a héten, meg mostmár szerintem a nyár maradékában beindul az élet biggrin.gif

Jaj nekem is van egy-két történetem.Hát bár nem ilyen nagyon viccesek,de lényegesen eléggé bénáztunk fear.gif
Sétálunk,majd hátra fordult egy c,a csaja ott volt mellette.Majd megyünk a LIDl-hoz és hirtelen jönnek mögöttünk.ELkezdünk futni,majd elmegyünk a gyerekekhez.Erre lopózva megyünk vissza,nehogy minket várjanak omg.gif laugh.gif
Majd párhónapra rá,másik barátnőmmel vagyok lebújoka bokorhoz,mert ugyanaz a férfi jön.De tisztára úgy nézett ki,mint a Csonthülye 2-be Resmee pasija. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, ownway
2011. augusztus 06. 13:16 #17620
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, lenne egy kérésem.
Ha kész az első fejezet a Vampire Knight-fanficemből, akkor csinálok neki egy blogot. Oldalt kint lesz, hogy melyik szereplő hogy néz ki, mert a történet miatt nem csak azoknak lesz jó, akik látták az animét. Viszont azok ugye nem tudják, hogy hogy néznek ki a szereplők... laugh.gif Na szóval, magamat is megcsináltam anime változatban 7 variációban, csak az a baj, hogy nem tudok dönteni. Kérlek, vessetek egy pillantást mind a hétre, és mondjátok meg, hogy melyik tetszik a legjobban. smileeee.gif

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans, ownway
961 oldal 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!