Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 13:24 #17721
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.09. 13:22)
Akkor készülj mert olyan furi neved adok neked égnek fog állni a hajad cool.gif

na mondjad csak már kiváncsi vok rá biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 09. 13:25 #17722
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:13)
citromos sört mi is ittunk én is imádom drool.gif
a másikon má be vok állva  _nevet.gif

Tiszta Évril cool.gif
Szerintem ez a pink csík nagyon jól áll,tisztára feldobja a hajad,tesz beléd egy + extrémséget happy.gif Amúgy annyira tetszik a hajad,ahogy le van vágva,megminden...neked alapból egyenes a hajad? w00t.gif
Mert nekem mikor rövid sajna göndörödik,mikor hosszú meg halál egyenes.Szóval az én hajam nagyon érdekes,pont azt akarnám mikor rövid egyenes és mikor hosszú akkor göndör,de hát ez nem jön össze. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Alexiss
2011. augusztus 09. 13:27 #17723
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:24)
na mondjad csak már kiváncsi vok rá biggrin.gif

Te leszel mától:Avriles Monster biggrin.gif rohog.gif
jó név mi?
nekem az egyik haverom ezt a nevet adta:Princesz Brendesz Angelesz rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Alexiss
2011. augusztus 09. 13:31 #17724
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 13:25)
Tiszta Évril cool.gif 
Szerintem ez a pink csík nagyon jól áll,tisztára feldobja a hajad,tesz beléd egy + extrémséget happy.gif Amúgy annyira tetszik a hajad,ahogy le van vágva,megminden...neked alapból egyenes a hajad? w00t.gif 
Mert nekem mikor rövid sajna göndörödik,mikor hosszú meg halál egyenes.Szóval az én hajam nagyon érdekes,pont azt akarnám mikor rövid egyenes és mikor hosszú akkor göndör,de hát ez nem jön össze. laugh.gif

sajna nekem is nagyon hullámos a hajam és csak akkor marad ijen egyenes ha megmosom sad.gif de állítólag ha majd megnö akkor kiegyenesedik. ja és én festettem ám be magamnak blush.gif
Idézet
Te leszel mától:Avriles Monster biggrin.gif rohog.gif
jó név mi?
nekem az egyik haverom ezt a nevet adta:Princesz Brendesz Angelesz rohog.gif


juuuj imádom a monstert föleg a kéket drool.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DreamerGirl, DisneyFans, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 09. 13:33 #17725
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:31)
sajna nekem is nagyon hullámos a hajam és csak akkor marad ijen egyenes ha megmosom sad.gif de állítólag ha majd megnö akkor kiegyenesedik. ja és én festettem ám be magamnak blush.gif 
juuuj imádom a monstert föleg a kéket drool.gif

Én is imádom,de inkább a zöldért "rajongok".Amúgy szerintem kellene valami értelmes profilt csinálnom,de nem mindig vagyok vele megelégedve,és már unom a folytonos szerkesztést.

Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.09. 13:27)
Te leszel mától:Avriles Monster biggrin.gif  rohog.gif 
jó név mi?
nekem az egyik haverom ezt a nevet adta:Princesz Brendesz Angelesz rohog.gif

És szereted ha így hív?
1 felhasználónak tetszik: Alexiss
2011. augusztus 09. 13:34 #17726
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:31)
sajna nekem is nagyon hullámos a hajam és csak akkor marad ijen egyenes ha megmosom sad.gif de állítólag ha majd megnö akkor kiegyenesedik. ja és én festettem ám be magamnak blush.gif 
juuuj imádom a monstert föleg a kéket drool.gif

akkor meg vagy elégedve a névvel,amit az én kifinomúlt eszem alkotott _nevet.gif
Kérek érte egy kis zsozsót cool.gif
DisneyFans:Hát nem nagyon smileeee.gif De 18 éves,jó nevet adott nekem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 09. 14:58 #17727
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Sziasztok. hi.gif
Ma jól összevesztem anyával,majd kibékültem..megkerestem a videót amin Michael és Kat szerepel,lásd avataromon. wub3.gif Még mindig nem tudok betelni Michael TCA-s képeivel. drool.gif
Tegnap este olyan jó hűvös volt..mégis csak hajnalban sikerült elaludnom,majd persze,hogy a szomszéd kutya felvert..akkora dühvel csuktam be az ablakom,hogy amikor másztam vissza az ágyba,bele is fejeltem. mellow.gif Utána már jól aludtam. rohog.gif
Veletek mi újság?
7 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, olsenfan.., DisneyFans, MileyCyrus40, DiscoDiva, coke., Erika120
2011. augusztus 09. 18:39 #17728
- törölt felhasználó -    
Na vagyoks csak elmentem a boltba meg játszottam a kutyámmal!
Ezeken kivül más nem történt velem,a távollétemben biggrin.gif
Veletek történt valami érdekes? smileeee.gif
2011. augusztus 09. 19:03 #17729
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Jajj bocsánat kedves barátaim hogy eltünedeztem de elfelejtettem beköszönni blush.gif Amúgymeg most sem leszek itt annyira csak gondoltam beszólok biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DreamerGirl, Trinda, DisneyFans
2011. augusztus 09. 22:29 #17730
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Ma meglátogattam a (Szerk,mielőtt még hüyének néztek,hogy Gödöllő meg Hatvan a fővárosunk xD)Budapestet a fővárosunkat,még Gödöllőt,Hatvant stb... jó volt nagyon smileeee.gif
Remélem tudjátok hogy Bon Scott nagy szerelmem blush.gif És a tankcsapda a nagy kedvenc magyar bandám...nos találtam egy számot,ami Bonnak szól...
Tankcsapda - Bon (Én megyek utánad) blush.gif remélem tetszeni fog...vagy nem biggrin.gif a pakliban minden benne van smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. augusztus 09. 22:33 #17731
- törölt felhasználó -    
Jó estét! hi.gif
Végre valahára megcsináltam a Profilt, nem szeretnék változtatni rajta. Mint mondtam tegnap, átlagos nap a mai. Bár végre minden helyrejött úgy érzem, leglábbis remélem. biggrin.gif
Holnap talán talizok a barátokkal, jól elleszünk. laugh.gif Ha jól sejtem, meglepi-bulit akarnak biggrin.gif.
Ti hogy vagytok, így nap végén? Mit terveztek holnapra?
3 felhasználónak tetszik: Trinda, DisneyFans, Dancsyy97
2011. augusztus 09. 22:42 #17732
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.09. 22:33)
Jó estét! hi.gif
Végre valahára megcsináltam a Profilt, nem szeretnék változtatni rajta. Mint mondtam tegnap, átlagos nap a mai. Bár végre minden helyrejött úgy érzem, leglábbis remélem.  biggrin.gif 
Holnap talán talizok a barátokkal, jól elleszünk.  laugh.gif  Ha jól sejtem, meglepi-bulit akarnak biggrin.gif.
Ti hogy vagytok, így nap végén? Mit terveztek holnapra?

Szia! Jó neked...találkozol barátokkal és a többi...
Én úgy tervezem,hogy edzek egy kicsit blush.gif van 1 pár kiló amit le kéne adnom blush.gif
És amúgy én is kezdem azt érezni,hogy kezdenek helyrejönni a dolgok,bár nem tudom :S biggrin.gif
2011. augusztus 09. 22:48 #17733
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.08.09. 22:42)
Szia! Jó neked...találkozol barátokkal és a többi...
Én úgy tervezem,hogy edzek egy kicsit blush.gif van 1 pár kiló amit le kéne adnom  blush.gif 
És amúgy én is kezdem azt érezni,hogy kezdenek helyrejönni a dolgok,bár nem tudom :S biggrin.gif

Igen, egy hét után, már rám fér smileeee.gif
Nekem is hidd el! rohog.gif
Én nagyon remélem, hogy minden rendben. De annál jobb nem jöhet, hogy ilyen barátaim vannak, szombaton ünnepelek és nem kell magántanárhoz menni. heart.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. augusztus 09. 23:11 #17734
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.09. 22:48)
Igen, egy hét után, már rám fér smileeee.gif
Nekem is hidd el!  rohog.gif 
Én nagyon remélem, hogy minden rendben. De annál jobb nem jöhet, hogy ilyen barátaim vannak, szombaton ünnepelek és nem kell magántanárhoz menni. heart.gif  biggrin.gif

Tegnap volt a szülinapod? ohmy.gif Ne haragudj! sad.gif utólag is Éltessen az Istenke,Boldog szülinapot smileeee.gif beer.gif
legközelebb (vagy most is) ordíts rám!!! biggrin.gif
Na de most eltűnök egy pillanatra megint,de ezt most jelzem smileeee.gif
Majd még leszek smileeee.gif
2011. augusztus 09. 23:16 #17735
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.08.09. 23:11)
Tegnap volt a szülinapod? ohmy.gif  Ne haragudj! sad.gif utólag is Éltessen az Istenke,Boldog szülinapot smileeee.gif beer.gif 
legközelebb (vagy most is) ordíts rám!!! biggrin.gif
Na de most eltűnök egy pillanatra megint,de ezt most jelzem smileeee.gif
Majd még leszek smileeee.gif

Köszönöm szépen! heart.gif heart.gif heart.gif
Oké biggrin.gif
Én még leszek egy darabig! Nem tudom, meddig...
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. augusztus 09. 23:36 #17736
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Üdv srácok hi.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.06. 18:23)
Az eredmény: a 3. a győztes. biggrin.gif


Szerintem is az a legjobb blush.gif beer.gif

Idézet (adry1415 @ 2011.08.08. 19:31)
Legszexibb nő-Selena-fárfi-Justin..EZEN KOMOLYAN MONDOM MAJDNEM PADLÓT FOGTAM rohog.gif  _nevet.gif


Hm, fura. Most, ha elvonatkoztatok Miss Gomez tehetségétől, és arra fókuszálok, amiben nyert, nem mondom, hogy nem megérdemelt. Jó, persze, Ashley Greene volt magasan a legszebb nő, az egész este folyamán (itt egy közös képük, van egy hatalmas különbség, ez tény), de, ízlések, és pofonok, szokták volt mondani.

Selena Gomez (a közhiedelemmel ellentétben) egyáltalán nem undorító, vagy csúnya nő. Most, ha megnézitek, nagyjából olyan idős, mint Christo, egyértelmű, hogy a mi aranyos moderátorunk a szebb, de Selena sem ronda. Nem tudom miről beszéltek az ilyen kommentárokkal. Néha, azt veszem észre, hogy már abból is sport van űzve itt, az a trendi, hogy utáljuk közösen a disney sztárokat. Engem is zavar, hogy minden róluk szól, félre értés ne essék, de pont ezért nem szólok hozzá, mert nagyon nem érdekel, hogy most Miley Cyrus (pl.) pizzát reggelizett-e, vagy francia krémest. Számomra totálisan mindegy.

Nem rég láttam ezt az új "le a Disney sztárokkal" topikot. Elvből nem nyomtam rá tetsziket, mert címeres ostobaságnak tartom. Miért? Mert ezzel mások kedvenceit szóljuk le. Lehetne olyan topikokat is indítani, hogy pl. "le a rockzenével" vagy "le az alkonyat sztárokkal". Révén, hogy szeretem a rock zenét, és az Alkonyatban játszik a két legnagyobb kedvencem (bár a filmet nem szeressem) nem igazán díjaznám az ötletet. Én mindent értek, hogy sok Disney fanatikus óvodás stb, de ez így akkor sem megoldás, ezzel csak a fórumot minősítjük, mégpedig lefelé, én szerintem.

Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.05. 22:09)
Én itt vagyok csak már én is ritkábban! Jelenleg képeket töltök fel! Ma 2 topicot nyitottam. Az egyik  dave-nek kedvez, a másik pedig joe_r-nek. rohog.gif heart.gif


Komolyan? Mármint te is ritkábban? Megleptél. Hogy-hogy Barna?
Pech, lemaradtam a képekről, de most beugrott, hogy láttam már ezeket. Sajnos már voltak korábban, de jó képek, nem csodálom, hogy fel akartad tölteni beer.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.05. 22:15)
Igen én is ritkábban vagyok mostanában, de nem csak itt hanem alapvetően a fórumon is. Fontolgatom a végleges távozást. Az adatlapjaimat már elkezdtem osztogatni, mert azért jó kezekben szeretném őket tudni, ha végül úgy döntök tényleg távozok.


Hát sajnálom Szandi. Remélem maradsz. wink.gif
Amikor elolvastam a prividet, sejtettem, hogy hasonlóról lehet szó, de, ha így ennyi késéssel is számít, én is szeretném, ha maradnál. friends.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.05. 23:13)
Engem is csak ez a pár normális ember tart itt. Ha ti nem lennétek már rég távoztam volna, de most jutottam el oda, hogy a 10 éves átlag életkort és a Disney-őrületet végképp meguntam, a marakodás az adatlapokért pedig elvette a kedvemet a szerkesztéstől, pedig szerettem ezt csinálni. A többség már fent van MSN-en azok közül, akik itt fontosak. Akik még nem azoknak meg majd küldök privit, ha végül tényleg lelépek, de igazából én se nagyon tudom elképzelni milyen lesz távozni, mivel nálam kb. 2 oldal létezik: ez + facebook. Mást szinte csak filmnézéshez nyitok meg.


Adatlapos részt megértem, szoktam látni mik mennek az adatlapokért. Nevetséges.
Pedig ez-az adatlap remek ötlet. Más sztár fórumokon, hasonló sincsen. Ezt lehetne még olyan jól fejleszteni, hogy a filmes topikokat is külön blokként, hozzácsapjuk a sztárokhoz. Mármint, hogy "Studiófótók-Rendezvények-Paparazzi... stb. és Filmek/sorozatok". Volt is erről szó az ötletek topikban, nem valósult meg sajnos. Nekem tetszett volna.

Disney őrületet is megértem. Valahol engem is zavar, de nem foglalkozok velük, úgy vagyok vele, hogy úgysem tudom megváltoztatni. Pl. sporthírek nem jelenhetnek már meg, csak, ha van bulvár tölteléke. Pl. Cseh Laci megnősült hír biztos kikerülne. Pedig Miah is írt volna, Gajcsi is, én is. De hát arról nem trendi hírt megjelentetni, hogy pl. egyik F1-es pilóta beszólt a másiknak, mert, "nincs hírértéke", de arról igen, hogy Justin Bieber szandálban és zokniban közlekedett. Például. Hát ez van, magazinról nagyon rossz véleményem van, de inkább megtartom magamnak. Révén, hogy ez-az oldal (mára már talán) legfontosabb része, így nem lenne okos húzás kritikával illetnem.

Idézet (joe_r @ 2011.08.05. 23:25)
Azért az sem mindegy, hogy ki miért nem ér rá ebb a topikba írni. Vagy munka, vagy egyéb elfoglaltság miatt nagyon könnyű úgy távolmaradni, hogy a többiek azt hiszik, megunta az illető az oldalt.
A Kérdés topikba tegnap este írta egy rám jellemző monológot, de nekem az a meglátásom, hogy ha minél többen mennek el innen, akkor annak az lesz a vége, hogy már az a minimális értelmi szint is el fog tűnni az oldalról.


Itt is egyetértek. Bár nekem nem ment el a kedvem az oldaltól, csak nyaralni voltam. Szerencsére remek volt az idő, végig napoztam+strandoltam, és nem csináltam semmit. Jó volt beer.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. augusztus 10. 00:04 #17737
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Már itt is vagyok smileeee.gif
Boscorelli teljesen egyet értek a diznis résszel!
A dizni sztárok is sztárok,csak már a csapból is ők folynak.A gyerekek nagy része nem ismeri meg az igazi színészeket,zenészeket,ez a probléma.Volt egy olyan fórum,hogy mi jut erről a sztárról eszedbe(vagy valami ilyesmi) és jött az hogy Joan Jett.Erre jött a kérdés: Ki ő? ohmy.gif Komolyan mondom én szégyellem magam,hogy a mai fiatalsághoz tartozok!
Én szeretem a diznit,legalább is jók a sorozatok és a filmek is.De én legalább tudok 1-2 olyan színészt és zenészt is,aki igen is megérdemelné,hogy még most is kövessék figyelemmel!
Köszönöm,hogy leírhattam a véleményem smileeee.gif
2011. augusztus 10. 17:29 #17738
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Helló mindenki (ööömm... vagy inkább senki, a kihalást elnézve).

Ma 1-re mentem kozmetikushoz, így Olaszország előtt 2 nappal. Azóta a gép előtt ülök, lényegében semmi értelmeset nem csinálok, írtam egy cikket, azt' annyi. Gondoltam talán van itt valaki, de úgy látom nincs nagy nyüzsgés a topikban. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsyy97
2011. augusztus 10. 19:10 #17739
- törölt felhasználó -    
Gondolom benézek úgy is rég jártam erre fele. laugh.gif Sziasztok hi.gif Most nagyon boldog vagyok kínai barátnőm jön le hozzánk szombaton,majd vasárnap elmegyünk egy óriási túrára és hétfőn végre beköszönt az a nap,hogy jöhet hozzánk.Fodrászt is betervezek,persze nem lesz komoly hajvágás,csak kicsit másit a hajamon,az is elkészül és végre lesznek rólam/rólunk új képek,minek borzasztóan örülök beer.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., MileyCyrus40
2011. augusztus 10. 19:14 #17740
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.10. 19:10)
Gondolom benézek úgy is rég jártam erre fele. laugh.gif Sziasztok hi.gif Most nagyon boldog vagyok kínai barátnőm jön le hozzánk szombaton,majd vasárnap elmegyünk egy óriási túrára és hétfőn végre beköszönt az a nap,hogy jöhet hozzánk.Fodrászt is betervezek,persze nem lesz komoly hajvágás,csak kicsit másit a hajamon,az is elkészül és végre lesznek rólam/rólunk új képek,minek borzasztóan örülök beer.gif


Szia!
Kínai barátnő? Honnan ismered? rolleyes.gif Nekem mindig is tetszettek a kínaiak/japánok. Sokan azt mondják, hogy nem szépek, de én szívesen lennék.smileeee.gif Majd kéretik a fotókat megosztani. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
961 oldal 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!