Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 12. 19:17 #17801
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
sziasztok hi.gif
Ezt most muszáj lesz elmondanom nektek. Holnap meglesz az elsö csókom. biggrin.gif
Egy fiú aki tetszik vele fogok talizni és a barátnöim elmondta neki hogy még nem volt meg és állítólag aztmondta hogy akkor holnap meglesz. biggrin.gif Jujj annyira izgatott vagyok. Félek hogy vlamit el fogok rontani. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, MileyCyrus40, DisneyFans, Trinda, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:42 #17802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.12. 19:17)
sziasztok hi.gif
Ezt most muszáj lesz elmondanom nektek. Holnap meglesz az elsö csókom.  biggrin.gif 
Egy fiú aki tetszik vele fogok talizni és a barátnöim elmondta neki hogy még nem volt meg és állítólag aztmondta hogy akkor holnap meglesz. biggrin.gif  Jujj annyira izgatott vagyok. Félek hogy vlamit el fogok rontani. unsure.gif


Szia,sok sikert hozzá!Nem vagyok szakértő mivel még nem csókoloztam senkivel sem,de remélem nekem is mihamarabb megtörténik.Nem fogsz elrontani semmit,hogy arra gondolsz jó lesz és minden rendben lesz,de ha azt beszéled be magadnak akkor tényleg rossz lesz.Hogy vagy? smileeee.gif Ma kicsit rosszalkodtam ma! spiteful.gif
3 felhasználónak tetszik: Alexiss, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:44 #17803
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.hi.gif
Végre idejöhettem...
4 felhasználónak tetszik: Alexiss, SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:46 #17804
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 19:42)
Szia,sok sikert hozzá!Nem vagyok szakértő mivel még nem csókoloztam senkivel sem,de remélem nekem is mihamarabb megtörténik.Nem fogsz elrontani semmit,hogy arra gondolsz jó lesz és minden rendben lesz,de ha azt beszéled be magadnak akkor tényleg rossz lesz.Hogy vagy? smileeee.gif Ma kicsit rosszalkodtam ma! spiteful.gif

Na mit rosszalkottál te kis roszcsont?? spiteful.gif
Nekem sajna mennem kell. sad.gif Majd még leszek valamikor. További szép estét happy.gif
4 felhasználónak tetszik: adry1415, SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:52 #17805
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 19:42)
Szia,sok sikert hozzá!Nem vagyok szakértő mivel még nem csókoloztam senkivel sem,de remélem nekem is mihamarabb megtörténik.Nem fogsz elrontani semmit,hogy arra gondolsz jó lesz és minden rendben lesz,de ha azt beszéled be magadnak akkor tényleg rossz lesz.Hogy vagy? smileeee.gif Ma kicsit rosszalkodtam ma! spiteful.gif


Mit csináltál? biggrin.gif Én mindig rossz vagyok. happy.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:55 #17806
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, újra itt vagyok. Remélem nem zavartam meg a csacsogást. Ú, már nagyon régen voltam itt. blink.gif
5 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, adry1415, DisneyFans, DiscoDiva, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 19:56 #17807
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.12. 19:52)
Mit csináltál? biggrin.gif Én mindig rossz vagyok. happy.gif


Én is. spiteful.gif Megijesztettem a kocsis videóval anyumat aztmodtan,hogy egy jó kocsi reklám és bevette ott hagytam egyedül,hogy iszok és mindjárt jövők.Aztán jön ki ijedt képpel és mondja nagyon jó kocsi reklám volt.Én meg csak nevettem. _nevet.gif Amúgy amikor küldözgettünk videókat itt akkor volt az a romantikázos ijesztő videó na arról kiderült,hogy kávé reklám amerikában. unsure.gif

Idézet (itsQuinn @ 2011.08.12. 19:55)
Sziasztok, újra itt vagyok. Remélem nem zavartam meg a csacsogást. Ú, már nagyon régen voltam itt.  blink.gif


Szia Barbi.. heart.gif De jó,hogy itt vagy.Veled is régen beszéltem már,dehogy zavartad meg a beszélgetést.Én örülök,hogy itt vagy! happy.gif
4 felhasználónak tetszik: itsQuinn, adry1415, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 20:07 #17808
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 19:56)
Én is. spiteful.gif Megijesztettem a kocsis videóval anyumat aztmodtan,hogy egy jó kocsi reklám és bevette ott hagytam egyedül,hogy iszok és mindjárt jövők.Aztán jön ki ijedt képpel és mondja nagyon jó kocsi reklám volt.Én meg csak nevettem. _nevet.gif Amúgy amikor küldözgettünk videókat itt akkor volt az a romantikázos ijesztő videó na arról kiderült,hogy kávé reklám amerikában. unsure.gif
Szia Barbi.. heart.gif De jó,hogy itt vagy.Veled is régen beszéltem már,dehogy zavartad meg a beszélgetést.Én örülök,hogy itt vagy! happy.gif


Köszönöm. Bár már tényleg rég nem beszéltünk, épp ideje volt. És hogy vagytok? Már a neveteket is elfelejtettem blink.gif
5 felhasználónak tetszik: adry1415, SelenaGirl, DisneyFans, DiscoDiva, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 20:08 #17809
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 19:56)
Én is. spiteful.gif Megijesztettem a kocsis videóval anyumat aztmodtan,hogy egy jó kocsi reklám és bevette ott hagytam egyedül,hogy iszok és mindjárt jövők.Aztán jön ki ijedt képpel és mondja nagyon jó kocsi reklám volt.Én meg csak nevettem. _nevet.gif Amúgy amikor küldözgettünk videókat itt akkor volt az a romantikázos ijesztő videó na arról kiderült,hogy kávé reklám amerikában. unsure.gif
Szia Barbi.. heart.gif De jó,hogy itt vagy.Veled is régen beszéltem már,dehogy zavartad meg a beszélgetést.Én örülök,hogy itt vagy! happy.gif


Én nem merem már megijeszteni anyumat,mert egy hétig búcsút mondhatok a gépnek.Amúgy kinek vannak már meg a sulis cuccai w00t.gif ? w00t.gif
4 felhasználónak tetszik: itsQuinn, SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 20:32 #17810
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.12. 20:08)
Én nem merem már megijeszteni anyumat,mert egy hétig búcsút mondhatok a gépnek.Amúgy kinek vannak már meg a sulis cuccai w00t.gif ? w00t.gif


Nekem már augusztus elején megvoltak.Velem ilyenért nem kiabál csak ha tényleg rosszat csinálok,de az is ritkán történik meg.A szüleim kezet sem emeltek még soha rám és nem is kiabáltak a rossz jegyeimért mindig megbeszélttük,hogy miért,mikor és miért nem tanultál rá meg ilyenek de nem kiaábltak velem. smileeee.gif

Barbi tényleg itt az ideje remélem az én nevem megmaradt neked,de azért elmondom mégegyszer a nevem Szorina.Én is meg vagyok köszönöm csak már ahogyan említettem 4 napja fáj a fejem és már nem bírom olyan érzés,hogy midjárt meghalok vagy felrobbanok,de ezen kivűl jól vagyok köszönöm éppen vendégek vannak nálunk így ki-be rohangálok,hogy mi van és a gépet is figyelem közben.Ja meg éppen írtam a Le a Disney sztárok topikba is leírtam az én kicsi véleményemet. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 12. 20:40 #17811
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Egy kicsit régen voltam már itt.Ma éppen teniszezni tanultam,de nem nagyon ment.Kicsit jobb lettem belőle mint amikor elkezdtem,de még mindig nem az igazi!És ti hogy vagytok? :)Ma TVD! yahoo.gif

Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 19:42)
Szia,sok sikert hozzá!Nem vagyok szakértő mivel még nem csókoloztam senkivel sem,de remélem nekem is mihamarabb megtörténik.Nem fogsz elrontani semmit,hogy arra gondolsz jó lesz és minden rendben lesz,de ha azt beszéled be magadnak akkor tényleg rossz lesz.Hogy vagy? smileeee.gif Ma kicsit rosszalkodtam ma! spiteful.gif

Nem vagy egyedül,még én se csókolóztam.Én meg se mertem nézni azt a videót,nem hogy megmutatni! fear.gif Szóval rosszalkodtál spiteful.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 20:52 #17812
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 20:32)
Nekem már augusztus elején megvoltak.Velem ilyenért nem kiabál csak ha tényleg rosszat csinálok,de az is ritkán történik meg.A szüleim kezet sem emeltek még soha rám és nem is kiabáltak a rossz jegyeimért mindig megbeszélttük,hogy miért,mikor és miért nem tanultál rá meg ilyenek de nem kiaábltak velem. smileeee.gif 
Barbi tényleg itt az ideje remélem az én nevem megmaradt neked,de azért elmondom mégegyszer a nevem Szorina.Én is meg vagyok köszönöm csak már ahogyan említettem 4 napja fáj a fejem és már nem bírom olyan érzés,hogy midjárt meghalok vagy felrobbanok,de ezen kivűl jól vagyok köszönöm éppen vendégek vannak nálunk így ki-be rohangálok,hogy mi van és a gépet is figyelem közben.Ja meg éppen írtam a Le a Disney sztárok topikba is leírtam az én kicsi véleményemet. rohog.gif



Rád azért még emlékszem acute.gif
Csak képletesen értettem ,hogy nem emlékszem senkire, körülbelül a fele társaság kiesett. _nevet.gif unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 12. 23:23 #17813
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Először is szeretnék Alexiss-nek gratulálni a csókért smileeee.gif
Magamnak pedig,hogy megint elbaltáztam mindent annál a srácnál akiben csalódtam... unsure.gif na ez mind 1...
Akkor ma állítólag csillaghullás várható...1-et láttam,meg 2 kisebbet smileeee.gif Kívántam,de na...nem hinném hogy teljesülne,de valahol mégis hiszek ebben blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Alexiss, SelenaGirl, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 13. 10:53 #17814
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Szép jó reggelt mindenkinek. hi.gif Miújság?
Tegnap a Vámpírnaplók eszméletlen volt amikor a pasasnak levágták a fejét na az aztán volt az álom. rohog.gif Amúgy jó rész volt a tegnapi,de közben néztem a Viasat 3-at is és azon is olyan film ment,hogy az csak na.Bárhova mentek benne az emberek hullák voltak mindenhol. blink.gif Furcsa volt,de egész jó volt!

Idézet (itsQuinn @ 2011.08.12. 20:52)
Rád azért még emlékszem acute.gif 
Csak képletesen értettem ,hogy nem emlékszem senkire, körülbelül a fele társaság kiesett.  _nevet.gif  unsure.gif


Jól van jól értem én,mondjuk a nevemet nagyon nehezen lehet elfelejteni nevet,mert különlegesnek számít itt Magyarországon. pardon.gif Nekem is volt ilyen még mikor nem ebbena topikban voltam hanem a Duma-topikban na ott annyian voltak mint az oroszok és akkor az egész társaság nevét elfelejtettem csak azókét nem akikkel,mert előtte is nagyon jó kapcsoltaom volt Nojmiért nem felejtettem meg még jó párat sem,de az újjakat nehezen tudom megjegyezni. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 13. 20:52 #17815
- törölt felhasználó -    
Jóestét. hi.gif

Ma nagyon jó volt, elmentünk vásárolni, sulis cuccokat, rengeteg új cuccom lett, aminek nagyon örülök, csak ezekről az iskola jut eszembe.. unsure.gif Aztán találkoztam pár barátnőmmel is. laugh.gif És hirtelen azt hittem, péntek 13.-a van. secret.gif rohog.gif Van itt esetleg valaki? Látom fél tizenegytől nem nagy a tolongás.. unsure.gif rohog.gif

Idézet (Alexiss @ 2011.08.12. 19:17)
sziasztok hi.gif
Ezt most muszáj lesz elmondanom nektek. Holnap meglesz az elsö csókom.  biggrin.gif 
Egy fiú aki tetszik vele fogok talizni és a barátnöim elmondta neki hogy még nem volt meg és állítólag aztmondta hogy akkor holnap meglesz. biggrin.gif  Jujj annyira izgatott vagyok. Félek hogy vlamit el fogok rontani. unsure.gif


Sok sikert hozzá! smileeee.gif Ezen nem kell izgulni, mert ha arra gondolunk, hogy jó lesz, akkor nem lesz semmi baj. Mondjuk én könnyebben beszélek, nekem még nem volt meg.. biggrin.gif blush.gif

Idézet (adry1415 @ 2011.08.12. 20:08)
Én nem merem már megijeszteni anyumat,mert egy hétig búcsút mondhatok a gépnek.Amúgy kinek vannak már meg a sulis cuccai w00t.gif ? w00t.gif


Nekem! w00t.gif

Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.12. 20:32)
Nekem már augusztus elején megvoltak.Velem ilyenért nem kiabál csak ha tényleg rosszat csinálok,de az is ritkán történik meg.A szüleim kezet sem emeltek még soha rám és nem is kiabáltak a rossz jegyeimért mindig megbeszélttük,hogy miért,mikor és miért nem tanultál rá meg ilyenek de nem kiaábltak velem. smileeee.gif 
Barbi tényleg itt az ideje remélem az én nevem megmaradt neked,de azért elmondom mégegyszer a nevem Szorina.Én is meg vagyok köszönöm csak már ahogyan említettem 4 napja fáj a fejem és már nem bírom olyan érzés,hogy midjárt meghalok vagy felrobbanok,de ezen kivűl jól vagyok köszönöm éppen vendégek vannak nálunk így ki-be rohangálok,hogy mi van és a gépet is figyelem közben.Ja meg éppen írtam a Le a Disney sztárok topikba is leírtam az én kicsi véleményemet. rohog.gif


Akkor neked is mozgalmas napod volt! happy.gif Én is ezt szoktam csinálni, ha vendégek jönnek. Leszámítva, ha hozzám jönnek. Akkor nem jöhetek el..

Idézet (Trinda @ 2011.08.12. 23:23)
Sziasztok! smileeee.gif
Először is szeretnék Alexiss-nek gratulálni a csókért smileeee.gif
Magamnak pedig,hogy megint elbaltáztam mindent annál a srácnál akiben csalódtam... unsure.gif  na ez mind 1...
Akkor ma állítólag csillaghullás várható...1-et láttam,meg 2 kisebbet smileeee.gif Kívántam,de na...nem hinném hogy teljesülne,de valahol mégis hiszek ebben  blush.gif


Ezekben én is hiszek.. Legalábbis valamennyire. Az biztos nem teljesülne, hogy "bárcsak találnék kétmillió forintot az utcán" rohog.gif Bár ki tudja! _nevet.gif

Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.13. 10:53)
Jól van jól értem én,mondjuk a nevemet nagyon nehezen lehet elfelejteni nevet,mert különlegesnek számít itt Magyarországon. pardon.gif Nekem is volt ilyen még mikor nem ebbena topikban voltam hanem a Duma-topikban na ott annyian voltak mint az oroszok és akkor az egész társaság nevét elfelejtettem csak azókét nem akikkel,mert előtte is nagyon jó kapcsoltaom volt Nojmiért nem felejtettem meg még jó párat sem,de az újjakat nehezen tudom megjegyezni. rohog.gif


smileeee.gif Emlékszem nekem is elég nehéz volt, az újabb tagoknál. Főleg azoknál, akik nem sűrűn látogatták a topikot.. Mondjuk az én nevemet sem nehéz kitalálni.. laugh.gif happy.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DiscoDiva
2011. augusztus 14. 10:04 #17816
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Fúú olyan butaságot álmodtam...De azért tök jó álom mert nyertem a lottón w00t.gif biggrin.gif És jól is aludtam!
Most meg mariozok!És elég jól haladok!
Veletek mi újság?
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DiscoDiva
2011. augusztus 14. 15:02 #17817
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Régen írtam már ide, de gondoltam, benézek. Még ha nem is ismerek senkit, esetleg itsQuinnt. unsure.gif Nem baj, majd megismerek mindenkit. laugh.gif

Tegnapelőtt este letöltöttem a Sims 2-t (megint), és úgy tűnik, függővé váltam (megint). rohog.gif Tegnap egész nap azzal játszottam, és ma is egy csomót fogok. Letöltöttem egy csomó klassz cuccot hozzá (hajakat, bútorokat, sminket, stb.). Azért a 2 a legjobb amúgy, mert nem túl élethűek az alap simek, és ezért remekül testreszabhatóak. A 3-ban már túl műek...
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Boscorelli, DisneyFans, DiscoDiva, Erika120
2011. augusztus 14. 15:07 #17818
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Ma úgy 11-kor keltem, szóval eddig nem nagyon történt semmi. Sztáradatlapokat szerkeztettem, fáj a fejem, Family Guy vidiket nézek... Plussz szerkeztek.
Meséljeketek ki hogy van?
Bocs, hogyha valakit a nicknevén szólítok, elfelejtettem a neveket. unsure.gif blink.gif
Alexiss, utólag is grat a csókért. taps.gif

Dancsi - én se vagyok ismerős? unsure.gif
Szerk: Jó az avatarod. w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans, Erika120
2011. augusztus 14. 15:20 #17819
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.14. 15:07)
Sziasztok! hi.gif
Ma úgy 11-kor keltem, szóval eddig nem nagyon történt semmi. Sztáradatlapokat szerkeztettem, fáj a fejem, Family Guy vidiket nézek... Plussz szerkeztek.
Meséljeketek ki hogy van?
Bocs, hogyha valakit a nicknevén szólítok, elfelejtettem a neveket.  unsure.gif  blink.gif 
Alexiss, utólag is grat a csókért. taps.gif 
Dancsi - én se vagyok ismerős?  unsure.gif
Szerk: Jó az avatarod.  w00t.gif


De, tényleg, te is ismerős vagy. smileeee.gif Köszönöm. blush.gif Bár elég fényes, és csak akkor tudsz kivenni belőle valamit, ha jobban megnézed. biggrin.gif

Amúgy Alexissnek én is gratulálok a csókhoz. Nekem már volt, de inkább ne is beszéljünk róla. rohog.gif A következő hátha jobban sikerül. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. augusztus 14. 17:27 #17820
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Alexissnek kötelező lesz majd mesélnie rohog.gif
És már megint gratulálhatok magamnak sad.gif mind 1 nem lényeg biggrin.gif
Ha már szépen sütöget a nap,ne rontsuk el wink.gif
Ki is ülök,majd még este felé leszek smileeee.gif
Addig is sziasztok! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Erika120
961 oldal 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!