Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 14. 17:57 #17821
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Üdv mindenkinek! hi.gif
Képzeljétek mit álmodtam,meteorbecsapódás volt,és meghaltam. mellow.gif Nagyon ijesztő volt.Remélem ma valami szebb álmom lesz.
Meg vannak a sulis cuccok,én várom az iskolát. Jön egy új tanuló hozzánk,és örülnék,ha jóban lennénk,legalább egy olyan ember lenne az osztályban,akire számíthatok.Na,mindegy is. Megnéztem a cipőt ami után áhítoztam,de kiderült,hogy a legkisebb méret 39-es,nekem meg 36-os lábam van,így lemondhattam róla..:/
Éppen Agymenők maratont tartok. Imádom. heart.gif
Erre mi újság?smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Erika120, coke., adry1415, DisneyFans, DreamerGirl
2011. augusztus 14. 18:27 #17822
- törölt felhasználó -    
Sziasztok:)
Nemrég érkeztem haza a nyaralásból:)
Tök jó volt egy kicsit kikapcsolodni:)
Szombaton voltunk a Penészleki stardon:) És szuper volt!!! Jól leégtem és láttam ott sok helyes pasit akik engem bámultak blink.gif Na szóval aki a közeláben lakik vagy arra jár(penészleken)feltétlenül menjen el a strandra thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. augusztus 14. 19:21 #17823
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Ezt nézzétek! Szétröhögtem magam.. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, Stellena, Trinda, DreamerGirl
2011. augusztus 15. 16:08 #17824
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! biggrin.gif
ha tegnap volt tizennegyedike akkor tegnap rakta föl xD
Én is röhögök feletek biggrin.gif
Sütöget a nap,szóval örülök smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Erika120, adry1415
2011. augusztus 15. 16:30 #17825
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! happy.gif

Idézet (adry1415 @ 2011.08.14. 19:21)
Sziasztok hi.gif
Ezt nézzétek! Szétröhögtem magam.. _nevet.gif

Idézet (Trinda @ 2011.08.15. 16:08)
Sziasztok! biggrin.gif
ha tegnap volt tizennegyedike akkor tegnap rakta föl xD
Én is röhögök feletek biggrin.gif
Sütöget a nap,szóval örülök smileeee.gif


mellow.gif ... Ez a lány maga a...tehetség. smileeee.gif _nevet.gif Szegénynek senki nem mondja, hogy egy kicsit hamiskásan énekel? unsure.gif _nevet.gif

Trinda: Itt is süt! w00t.gif Szerencsére.. Lehet, hogy ki is megyek még egy kicsit... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 15. 20:27 #17826
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Hú király napom volt!A barátnőmmel fodrászkodtunk elmentünk a boltba rajzoltunk,papír repülő versenyt is rendeztünk amiben én nyertem! w00t.gif
Amikor meg jöttem haza akkor a fésüjét majdnem hazahoztam! laugh.gif
Nektek,hogyan telt a napotok? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. augusztus 16. 02:15 #17827
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,skacok hi.gif
Én valahogy nem tudok aludni,ezért megtámadtam a gépet.Kint esik az eső,itt bent még is meglehet sülni.Tegnap végre lejött az egyik kedvenc filmem, a 'Vadász'.Az apukám azt mondta,hogy véletlenül a "halászt" szedte le,én meg sík ideg voltam..Aztán most meg itt vagyok Tokodaltárón (egy nagyon kicsi falu)az unoka tesóimnál,és irtó jó..biggrin.gif Ha valaki van,akkor produkáljon valamit ebbe a topikba. rolleyes.gif
Na de addig is jó éjt nektek.heart.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Dancsyy97, DiscoDiva, Erika120
2011. augusztus 16. 18:55 #17828
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.15. 20:27)
Sziasztok! hi.gif
Hú király napom volt!A barátnőmmel fodrászkodtunk elmentünk a boltba rajzoltunk,papír repülő versenyt is rendeztünk amiben én nyertem! w00t.gif 
Amikor meg jöttem haza akkor a fésüjét majdnem hazahoztam! laugh.gif 
Nektek,hogyan telt a napotok? smileeee.gif


Nekem is jól smileeee.gif
A barátnőmmel fényképezkettünk,szóval elvoltunkja meg voltam a szemészeten és aztmondták hogy romlott a szemem,szóval nem nagyon foogok sokat a gép előtt ülni mellow.gif
2011. augusztus 16. 19:04 #17829
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif

Brenda: Az tök jó! w00t.gif Én ma csak itthon voltam, de csütörtökön megyek az unokatesómékhoz.. Addig meg... gondolom itthon leszek. pardon.gif

Adri: Nálunk nem esett éjjel, viszont nagyon fújt a szél, tehát ablakot hiába nyitottam. rohog.gif Bent meg meg lehetett sülni.. blink.gif De jobb, mint pár napja, na meg nyár elején! rolleyes.gif

Van valaki? happy.gif
2 felhasználónak tetszik: adry1415, MileyCyrus40
2011. augusztus 16. 20:25 #17830
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erika120 @ 2011.08.16. 19:04)
Sziasztok! smileeee.gif 
Brenda: Az tök jó! w00t.gif Én ma csak itthon voltam, de csütörtökön megyek az unokatesómékhoz.. Addig meg... gondolom itthon leszek. pardon.gif
Adri: Nálunk nem esett éjjel, viszont nagyon fújt a szél, tehát ablakot hiába nyitottam. rohog.gif Bent meg meg lehetett sülni.. blink.gif De jobb, mint pár napja, na meg nyár elején! rolleyes.gif 
Van valaki? happy.gif

Szia!
Jaja,az tök jó!Ma is elvoltunk a barátnőmmel!És nem is unatkozunk mostanában!
Én jelen vagyok biggrin.gif
Közeleg a suli! cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Erika120
2011. augusztus 16. 21:43 #17831
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Annyira jó,ma mamám annyira jól leégetett,az egész bolt,de mondhatnám az egész város előtt! dry.gif dry.gif reklamalo.gif
Mind 1 biggrin.gif
Nektek milyen volt a napotok? biggrin.gif
Én a 7végén megyek Balcsira,már nagyon várom smileeee.gif és ha minden igaz motorral megyek apummal thumbsup.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, adry1415
2011. augusztus 17. 00:38 #17832
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.08.16. 21:43)
Sziasztok!
Annyira jó,ma mamám annyira jól leégetett,az egész bolt,de mondhatnám az egész város előtt! dry.gif  dry.gif  reklamalo.gif 
Mind 1 biggrin.gif 
Nektek milyen volt a napotok? biggrin.gif
Én a 7végén megyek Balcsira,már nagyon várom smileeee.gif és ha minden igaz motorral megyek apummal thumbsup.gif  thumbsup.gif


Igen..Ezt már ismerem..biggrin.gif
És MileyCyrus40:én várom a sulit..Ne nézzetek hülyének,de komolyan így van..De csak mióta megvettük a tanszereket..És én még amúgy mindig ugyanott vagyok,versenyezünk,hogy ki alszik el legkésőbb..Én tegnap hajnali 5.-ig bírtam...biggrin.gif
Annyira érdekes,hogy akárhányszor írok ide mostanában,mindig csak Dancsyy97 hozzászólását látom..biggrin.gif Máskor mindenki egy csomót ír és betelik vagy 3 oldal..Látszik,hogy nincsenek jelen a 'hadvezérkéim'.. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, MileyCyrus40, Erika120
2011. augusztus 17. 09:46 #17833
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Jaj annyi mindent tudok mondani vagyis hát sok mesélni valóm van nektek..Elöszőr is tegnapelőtt egy srác itt ahol lakom megkérdeztem,hogy járok-e vele,természetesen nemet mondtam neki,mert elég züllött a kölök.Hétfőn a barátnőmmel voltam bent csepelen,elmentünk a csepeli tescoba keressünk monsteres jegeskávét,de nem jártunk nagy szerencsével mivel csak energia ital volt.Melesleg akartunk filmet nézni a neten vagyis a kör 1-et,de az sem sikerült. unsure.gif Nos tegnap egyedül voltam itthon mondjuk ma is,de mindegy.Pénteken indulunk a Balcsira már nagyon várom és kideült,hogy nem tudunk menni rómániába,mert apunak közbe jött egy nagyon fontos munka.Lassan itt a sulit amit nem várok,de hát ez van sajnos.Ti,hogy vagytok? yes.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Trinda, adry1415, DiscoDiva
2011. augusztus 17. 12:03 #17834
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Nah sziasztok! Annyira jó! A nővérem kiköltözött,és megkapom a szobáját thumbsup.gif az én volt szobámat kifestjük(mert rózsaszín nem maradhat) és ez lesz a nappali biggrin.gif persze kibővítjük mert eléggé kicsi a volt szobám unsure.gif
Kaptam új ágyat,mert a nővérem az övét viszi magával biggrin.gif
Nah mnd1. A nappaliban bőr bútorok lesznek és annyira jól néznek ki,hogy el sem hiszem biggrin.gif
Szóval az egész ház meg lesz változva,legalábbis belülről biggrin.gif
És ennek nagyon örülök.
Egyébként meg el vagyok egy cseppet keseredve a fiúk miatt dry.gif pedig nem kéne,mind 1 _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, adry1415
2011. augusztus 17. 12:07 #17835
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Eléggé rég látogattam meg a társaságot,így gondolom jövök zavarni. rohog.gif Vasárnap elmentünk a miskolctapolcai élményparkba,szerintme borzalom volt,azért nem volt annyira rossz,de az a sok séta huh...majd Lillafüredre mentünk a vízeséshez,ami gyönyörű volt,de a kedvencem a haza menet volt. laugh.gif Majd hétfőn itt volt a barátnőm kivel sims2 és sims3-aztam,majd sétáltunk,hülyültünk nagyokat.Sajna 2 napja nem jön,de nem baj,remélem holnap jön. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: coke., Trinda, DisneyFans, MileyCyrus40, adry1415, Erika120
2011. augusztus 17. 12:13 #17836
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Sziasztok. cool.gif
Bocsánat, hogy ennyi ideig nem voltam, de Velencében voltunk. Tényleg gyönyörű hely, amit mondjuk sejtettem, de komolyan mondom beleszerettem. wub.gif Úgyhogy a hétfő meg a kedd az utazás kipihenésével telt. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Trinda, DisneyFans, adry1415
2011. augusztus 17. 14:28 #17837
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.17. 12:07)
Sziasztok!Eléggé rég látogattam meg a társaságot,így gondolom jövök zavarni. rohog.gif Vasárnap elmentünk a miskolctapolcai élményparkba,szerintme borzalom volt,azért nem volt annyira rossz,de az a sok séta huh...majd Lillafüredre mentünk a vízeséshez,ami gyönyörű volt,de a kedvencem a haza menet volt. laugh.gif Majd hétfőn itt volt a barátnőm kivel sims2 és sims3-aztam,majd sétáltunk,hülyültünk nagyokat.Sajna 2 napja nem jön,de nem baj,remélem holnap jön. smileeee.gif

Szia!
A vízesés az tényleg szép! w00t.gif
Én is voltam már ott,meg egyszer felültem a kisvasútra ami otthagyott a egy büfé előtt blink.gif !
De a lényeg,hogy nem unatkoztál! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. augusztus 17. 17:16 #17838
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.08.17. 12:13)
Sziasztok. cool.gif 
Bocsánat, hogy ennyi ideig nem voltam, de Velencében voltunk. Tényleg gyönyörű hely, amit  mondjuk sejtettem, de komolyan mondom beleszerettem. wub.gif Úgyhogy a hétfő meg a kedd az utazás kipihenésével telt. rolleyes.gif


Azta,egyszer el kell mennem.. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. augusztus 17. 17:46 #17839
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Végre újra tudtam írni, nagyopn lassú volt a gép vagy a Starity tegnap. blink.gif
Nemrég jöttem haza, vásároltunk happy.gif Két ilyen cicanacit, amit eddig nem nagyon hordtam ilyen sítlusú gatyákat, de kell a változatosság. cool.gif + egy lila inget is happy.gif Tegnap voltunk a barátaimmal egy téren, volt ott egy szökőkút és abban fürödtünk. biggrin.gif rohog.gif
Ezen kívül semmi kül nincs velem, vasárnap megyek Balatonra. biggrin.gif
Veletek mi van? happy.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, adry1415, MileyCyrus40, DiscoDiva
2011. augusztus 17. 17:53 #17840
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.17. 17:46)
Sziasztok! hi.gif
Végre újra tudtam írni, nagyopn lassú volt a gép vagy a Starity tegnap.  blink.gif
Nemrég jöttem haza, vásároltunk happy.gif Két ilyen cicanacit, amit eddig nem nagyon hordtam ilyen sítlusú gatyákat, de kell a változatosság.  cool.gif + egy lila inget is happy.gif Tegnap voltunk a barátaimmal egy téren, volt ott egy szökőkút és abban fürödtünk.  biggrin.gif  rohog.gif 
Ezen kívül semmi kül nincs velem, vasárnap megyek Balatonra. biggrin.gif 
Veletek mi van? happy.gif


Végre írtál..biggrin.gif Semmi különös.Csak épp ez a dal a kedvencem..Ismerem is a srácot happy.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
961 oldal 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!