Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 19:47 #17961
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 19:45)
Na végre! Szia megint. laugh.gif Muszáj volt keményebb eszközökhöz folyamodnom, különben nem mered idetolni a képed. rohog.gif Nyugi, bírni fognak.
Kettesben vagyunk. rohog.gif  Miről beszéljünk?

A "bírni fognak"ot kétlem. rohog.gif Nem mindenki bírhatja a búrám. rohog.gif
Remélhetőleg nem olyan dolgokról, én ismételten a Vampire Knight-ra gondoltam, illetve a szereplők beceneveiről, vagy nem is tudom. rohog.gif
Szerk.: rendben.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. augusztus 21. 19:49 #17962
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 19:47)
A "bírni fognak"ot kétlem. rohog.gif Nem mindenki bírhatja a búrám. rohog.gif 
Remélhetőleg nem olyan dolgokról, én ismételten a Vampire Knight-ra gondoltam, illetve a szereplők beceneveiről, vagy nem is tudom. rohog.gif
Szerk.: rendben.


Hát, lehet, hogy nem mindenki fog bírni, nem tudom. Engem sem hiszem, hogy mindenki szeret, sőt... biggrin.gif Gyilkos módon elviselhetetlen tudok lenni, mindenről megvan a véleményem... unsure.gif pardon.gif
Felőlem beszélhetünk a VK-ról. Kaname beceneve nálam marad, az tuti. rohog.gif Yuukinak mi legyen a neve? Olyan kis idegesítő, valami ehhez találó kéne. biggrin.gif
2011. augusztus 21. 19:51 #17963
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 19:49)
Hát, lehet, hogy nem mindenki fog bírni, nem tudom. Engem sem hiszem, hogy mindenki szeret, sőt... biggrin.gif Gyilkos módon elviselhetetlen tudok lenni, mindenről megvan a véleményem... unsure.gif pardon.gif
Felőlem beszélhetünk a VK-ról. Kaname beceneve nálam marad, az tuti. rohog.gif Yuukinak mi legyen a neve? Olyan kis idegesítő, valami ehhez találó kéne. biggrin.gif

Ami azt illeti, nekem túl könnyen változik, szóval ne befolyásolj, ha kérhetlek. _nevet.gif
A nyavaji kisasszonyt adtuk neki először, de aztán rájöttem, hogy az inkább én vagyok. unsure.gif Valami olyan kéne, ami igazán jellemzi, mondjuk kis idegesítő minigyerek. rohog.gif
2011. augusztus 21. 19:54 #17964
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 19:51)
Ami azt illeti, nekem túl könnyen változik, szóval ne befolyásolj, ha kérhetlek. _nevet.gif 
A nyavaji kisasszonyt adtuk neki először, de aztán rájöttem, hogy az inkább én vagyok. unsure.gif Valami olyan kéne, ami igazán jellemzi, mondjuk kis idegesítő minigyerek. rohog.gif


Vagy bátyókára ráizguló hisztikisasszony. _nevet.gif
Megyek fürdeni, 15-18 perc, és jövök. smileeee.gif
2011. augusztus 21. 19:56 #17965
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 19:54)
Vagy bátyókára ráizguló hisztikisasszony. _nevet.gif 
Megyek fürdeni, 15-18 perc, és jövök. smileeee.gif

De annak nem csak a bátyja kell, hanem ez a nulla alias Zeroka is. _nevet.gif Nem tud betelni egyetlen egy pasikával sem. rohog.gif
Rendben, légy gyorsabb, ugorj az időben előre. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 21. 19:59 #17966
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
(aki nem ismerne=Shippo01) rohog.gif
Végre itt van az unokatesóm,és nagyon elvagyunk _nevet.gif Voltunk biciklizni és kimentünk az autópálya hídjára és integettünk. laugh.gif Mivel dugó volt,elég sokan voltak sleep.gif Egy kamionos akkorát dudált,hogy beleremegett a híd rohog.gif
Veletek mi történt ma?
Lucille/Betti w00t.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, adry1415
2011. augusztus 21. 20:02 #17967
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norbiii_ @ 2011.08.21. 19:59)
Sziasztok!
(aki nem ismerne=Shippo01)  rohog.gif 
Végre itt van az unokatesóm,és nagyon elvagyunk  _nevet.gif Voltunk biciklizni és kimentünk az autópálya hídjára és integettünk.  laugh.gif Mivel dugó volt,elég sokan voltak sleep.gif Egy kamionos akkorát dudált,hogy beleremegett a híd  rohog.gif 
Veletek mi történt ma?
Lucille/Betti  w00t.gif heart.gif

Izgalmas napod lehetett. rohog.gif Nekem kimenés nélkül is vannak, még ha hagyományos tevékenységet is végzek, mint például fürdés. rohog.gif
Egyébként napok óta figyelem a profilod, na mindegy. _nevet.gif Igen, rég láttalak, meg minden, de azért a kedvesekre nem árt figyelni. happy.gif Tehát: Norbi w00t.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 21. 20:05 #17968
- törölt felhasználó -    
Már itt is vagyok. biggrin.gif

Szia, Norbi! smileeee.gif Rég láttunk errefelé, én legalábbis. Miért regisztráltál megint újra?
1 felhasználónak tetszik: Norbiii_
2011. augusztus 21. 20:06 #17969
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 20:02)
Izgalmas napod lehetett. rohog.gif Nekem kimenés nélkül is vannak, még ha hagyományos tevékenységet is végzek, mint például fürdés. rohog.gif 
Egyébként napok óta figyelem a profilod, na mindegy. _nevet.gif Igen, rég láttalak, meg minden, de azért a kedvesekre nem árt figyelni. happy.gif Tehát: Norbi w00t.gif heart.gif

Igen,a fürdés is megvolt sleep.gif _nevet.gif Valahogy mindenki rájön,hogy én vagyok az mellow.gif Vajon miért? think.gif Most neki esünk a tortának _nevet.gif
thunderbird:Hát valahogy megelégeltem az egyettérrtekk hozzászólásokat és az ehhez hasonlókat rolleyes.gif Meg volt más dolog is... rohog.gif Rám szálltak a 9-11 évesek sleep.gif Még me is fenyegettem rohog.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 21. 20:08 #17970
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norbiii_ @ 2011.08.21. 20:06)
Igen,a fürdés is megvolt sleep.gif  _nevet.gif Valahogy mindenki rájön,hogy én vagyok az  mellow.gif Vajon miért? think.gif Most neki esünk a tortának  _nevet.gif

Remélem a te nagyid nem szólt bele, mint nekem. _nevet.gif Tudod Norbi, ha megismerünk valakit, akkor szeretjük felismerni. acute.gif S hiába beszéltünk rég, én még mindig bírlak. rohog.gif Meg a Jason-ös témákhoz is hozzászóltál. _nevet.gif De szerintem a felismerés abszolút nem baj. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Norbiii_, thunderbird, DisneyFans
2011. augusztus 21. 20:11 #17971
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 20:08)
Remélem a te nagyid nem szólt bele, mint nekem. _nevet.gif Tudod Norbi, ha megismerünk valakit, akkor szeretjük felismerni. acute.gif S hiába beszéltünk rég, én még mindig bírlak. rohog.gif Meg a Jason-ös témákhoz is hozzászóltál. _nevet.gif De szerintem a felismerés abszolút nem baj. smileeee.gif


Beszélhetnénk a felismerésen kívül másról is? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Norbiii_
2011. augusztus 21. 20:15 #17972
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 20:11)
Beszélhetnénk a felismerésen kívül másról is? rohog.gif

Veled térjünk vissza a becenevekre, eddigi listám:

Kaname = hosszú haja miatt b*zi.
Yuuki = ?
Zero = nyavaji úrfi 1
Takuma = gyerek
Aidou = nyavaji úrfi 2
Kain = sátán
Ruka = sápadt öregasszony
Shiki = ?
Rima = haja színe miatt orangután
Seiren = ?
Ichijou Asato = tündék tündére

nálad? rohog.gif Norbi, esetleg elmagyarázást? _nevet.gif
2011. augusztus 21. 20:18 #17973
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 20:15)
Veled térjünk vissza a becenevekre, eddigi listám:
Kaname = hosszú haja miatt b*zi.
Kain = sátán
nálad? rohog.gif


Megsértődtem. beee.gif
2011. augusztus 21. 20:19 #17974
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 20:11)
Beszélhetnénk a felismerésen kívül másról is? rohog.gif

Szerintem beszélhetnénk a tehetségről.Az internetes sztárokról.Szerintem nagyon tehetséges,és ért ahhoz amit csinál.Még Celine Dion-t is lenyomná _nevet.gif Szerintem ő Szellentő Gomez utódja nevet2.gif
2011. augusztus 21. 20:19 #17975
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 20:18)
Megsértődtem. beee.gif

De azt nem mondtam, hogy neked is így kell hívni, és bocsi. unsure.gif cry.gif De most na az "csak" a mi véleményünk. rohog.gif
Idézet (Norbiii_ @ 2011.08.21. 20:19)

Ő a kedvenc énekesnőnk és példaképünk DisneyFans-sal. beee.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Norbiii_
2011. augusztus 21. 20:20 #17976
- törölt felhasználó -    
Szervusztok hi.gif Beugrom csak itt van a barátnőm,így nem sokáig leszek,de látom most per pill van társaság és Dancsy w00t.gif heart.gif annyira régen "láttalak" már blush.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Norbiii_, DisneyFans
2011. augusztus 21. 20:22 #17977
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Betti mondta,hogy jöjjek,így hát gondoltam írok.Nem sok minden történt ma velem,azon kívül,hogy a gép előtt ültem. rohog.gif És sajna hamarosan kezdődik az iskola,bár az osztálytársaim miatt egy kicsit várom,de nem annyira.És ti hogy vagytok?Amúgy van valami jó film az RTL Klubon.

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.21. 20:20)
Szervusztok hi.gif Beugrom csak itt van a barátnőm,így nem sokáig leszek,de látom most per pill van társaság és Dancsy w00t.gif heart.gif annyira régen "láttalak" már  blush.gif

Szia Nojmi!Hogy vagy? smileeee.gif
Szerk.:
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.21. 20:25)
Kata,no majdnem elírtam a neved,ma annyit pörögte a hintán,hogy még mindig szédülök. rohog.gif 
Köszönöm amúgy tökéletesen megvagyok élem a mindennapjaim és szerencsére végre barátnőm itt van és sok bolond képet csináltunk,egyiken hanyatdőlünk a széken. rohog.gif És feléd mizujs van?Inkább így kérdezem.: Ti,hogy vagytok?

Köszönöm én is megvagyok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 21. 20:23 #17978
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 20:19)
De azt nem mondtam, hogy neked is így kell hívni, és bocsi. unsure.gif cry.gif De most na az "csak" a mi véleményünk. rohog.gif
Ő a kedvenc énekesnőnk és példaképünk DisneyFans-sal. beee.gif _nevet.gif

De akkor is sértő, pont a kedvenceim. Mi az, hogy az én édes drága Akatsukim sátán? ohmy.gif Még mindig az államat keresgélem a földön.
Na jó, nincs harag, csak meglepett, azért is, mert az én Kanocskám nem látszik b*zinak... rohog.gif
Én nem fogok rájuk becézéseket kitalálni, mert nem leszek szemét. Shikinek biztos valami földbetipróan sértőt írnék, de Rukát is nagyon utálom.

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.21. 20:20)
Szervusztok hi.gif Beugrom csak itt van a barátnőm,így nem sokáig leszek,de látom most per pill van társaság és Dancsy w00t.gif heart.gif annyira régen "láttalak" már  blush.gif

Szia, Nojmi! w00t.gif Tényleg rég beszéltünk, de most majd bepótoljuk. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 21. 20:25 #17979
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.21. 20:22)
Sziasztok! hi.gif
Betti mondta,hogy jöjjek,így hát gondoltam írok.Nem sok minden történt ma velem,azon kívül,hogy a gép előtt ültem. rohog.gif És sajna hamarosan kezdődik az iskola,bár az osztálytársaim miatt egy kicsit várom,de nem annyira.És ti hogy vagytok?Amúgy van valami jó film az RTL Klubon.
Szia Nojmi!Hogy vagy? smileeee.gif

Kata,no majdnem elírtam a neved,ma annyit pörögte a hintán,hogy még mindig szédülök. rohog.gif
Köszönöm amúgy tökéletesen megvagyok élem a mindennapjaim és szerencsére végre barátnőm itt van és sok bolond képet csináltunk,egyiken hanyatdőlünk a széken. rohog.gif És feléd mizujs van?Inkább így kérdezem.: Ti,hogy vagytok?
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird
2011. augusztus 21. 20:26 #17980
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 20:23)
De akkor is sértő, pont a kedvenceim. Mi az, hogy az én édes drága Akatsukim sátán? ohmy.gif Még mindig az államat keresgélem a földön. 
Na jó, nincs harag, csak meglepett, azért is, mert az én Kanocskám nem látszik b*zinak... rohog.gif 
Én nem fogok rájuk becézéseket kitalálni, mert nem leszek szemét. Shikinek biztos valami földbetipróan sértőt írnék, de Rukát is nagyon utálom.

Tényleg bocsi. cry.gif Jó, de a haja olyan ijesztő és sátáni. fear.gif Kaname meg azért lett b*zi mert szerintünk a hosszú hajúak mind azok. _nevet.gif Az már mindegy, hogy Kuran-párti vagyok. rohog.gif Mi ez, valami VV6 - anime támadás? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Norbiii_
961 oldal 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!