Starity

Jared and Shannon Leto at Katsuya restaurant in Hollywood

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 22. 21:03 #1
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Bevallom a dátumba egy kicsit bizonytalan vagyok blush.gif blush.gif blush.gif Mert elméletileg ezek tavaly januárba készültek de mondjuk lehet. Csak nekem bezavart Jared barna haja. blush.gif
Szóval elnézést,de azért remélem jók a képek blush.gif rolleyes.gif
13 felhasználónak tetszik: vvivienne8, raspberry, Eve87, Ashley19, Jal, xxangi20xx, tya04, Fuller, audrey, zsofeeh, AdamLambertrulz, bibicsibi, House Of Wax
2011. január 22. 21:35 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsanó @ 2011.01.22. 21:03)
Bevallom a dátumba egy kicsit bizonytalan vagyok  blush.gif  blush.gif  blush.gif Mert elméletileg ezek tavaly januárba készültek de mondjuk lehet. Csak nekem bezavart Jared barna haja. blush.gif 
Szóval elnézést,de azért remélem jók a képek blush.gif  rolleyes.gif

Ezek a képek elvileg most készültek január 20-án, legalábbis én így tudom unsure.gif Eddig ahol találkoztam velük, ott ez a dátum szerepelt.
Eddig nem láttam őket itt fent, szóval köszi beer.gif meghajolo.gif
Shannon nadrágja, jézusom ohmy.gif Ráadásul a kalap és a nadrág összhatása is érdekes biggrin.gif De a sálja nagyon tetszik laugh.gif
Jared meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsanó
2011. január 22. 22:09 #3
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Idézet (vvivienne8 @ 2011.01.22. 21:35)
Ezek a képek elvileg most készültek január 20-án, legalábbis én így tudom  unsure.gif Eddig ahol találkoztam velük, ott ez a dátum szerepelt.
Eddig nem láttam őket itt fent, szóval köszi  beer.gif  meghajolo.gif
Shannon nadrágja, jézusom  ohmy.gif Ráadásul a kalap és a nadrág összhatása is érdekes biggrin.gif De a sálja nagyon tetszik  laugh.gif 
Jared  meghajolo.gif


Én is arra tippelnék, hogy ezek mostaniak, de szerintem mind1, a képek a lényeg. blush.gif smileeee.gif Deréktól felfele Shannon jól nézni ki mármint ruházatilag. blush.gif z a gatya-cipő-zokni kombináció tényleg érdekes de hát ő Shannon. smileeee.gif rolleyes.gif És a sálja tényleg nagyon jó, nagyon tetszik. blush.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: vvivienne8
2011. január 25. 17:55 #4
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
A nadrág borzalmas, nem értem, hogy egy épeszű ember, hogy vehet fel ilyet. ohmy.gif laugh.gif
Jared látom megtért. dry.gif
Köszi a feltöltést! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: vvivienne8, Zsanó
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok