Starity

A modell, akitől kedvet kapunk kigömbölyödni

2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 27. 20:07 #1
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Na szóval..
Az Elle-től nem ez az első ilyen kezdeményezés, hiszen láthattunk már meztelen és sminknélküli modelleket is címlapon, most pedig gömbölyded hölgyekkel próbálják színesebbé tenni az oldalakat.Az áprilisi kiadás címlapján a „plus-size” modell, Tara Lynn fehér Hermés összeállításban pózol. Tara a magazinfotókon hol szűk ruhában, hol bodyban, hol pedig meztelenül látható.A különleges kiadás azt hivatott bizonyítani, hogy egy nő szépsége a belső kisugárzástól, nem pedig a mérleg kijelzőjétől függ.
Mint tudjátok Tara Lynnről van szó.hoztam pár képet is thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Miss Rebelle, CottonCandy, Évike12, Christo, ShirleyHolmes
2011. január 27. 21:18 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.01.27. 20:07)
Na szóval..
Az Elle-től nem ez az első ilyen kezdeményezés, hiszen láthattunk már meztelen és sminknélküli modelleket is címlapon, most pedig gömbölyded hölgyekkel próbálják színesebbé tenni az oldalakat.Az áprilisi kiadás címlapján a „plus-size” modell, Tara Lynn fehér Hermés összeállításban pózol. Tara a magazinfotókon hol szűk ruhában, hol bodyban, hol pedig meztelenül látható.A különleges kiadás azt hivatott bizonyítani, hogy egy nő szépsége a belső kisugárzástól, nem pedig a mérleg kijelzőjétől függ.
Mint tudjátok Tara Lynnről van szó.hoztam pár képet is  thumbsup.gif




na végre! ő sokkal jobban néz ki mint a gebe a modellek
5 felhasználónak tetszik: WinterGirl, Karina197, tothbianka, Minimanó94, CottonCandy
2011. január 29. 14:45 #3
- törölt felhasználó -    
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindenhol ezeket a sovány, gebe csajokat mutogatják és csodálkoznak h mennyi lány anorexiás. Én hál isten nem vagyok ilyen. Jól érzem megam a bőrömben, nem érdekel ki mit mond. Ráadásul sajnos már a pasik izlését is elferditette ez a sok soványság!! reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: csilagoseg, Trinda, CottonCandy
2011. január 29. 15:11 #4
- törölt felhasználó -    
Azért, mert egy-két ilyen lányt bemutatnak híres-neves újságokban, attól én még nem fogom elengedni magam, és azt mondani, hogy oké, 120 kilósan is szép vagyok/leszek.
Jó a kezdeményezés, de most valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy az anorexiás modellek helyét átveszik a fenti képeken látható lányéhoz hasonló testalkatúak.
15 felhasználónak tetszik: weaslmelody, Trinda, Dancsy, DR.CsajokO.o, csilagoseg, jbenson, Riri,Avrilfan, janet7, x maite x, Adrianna, bicoka, An_d_a, Gajcsi, TbRéku, fashionbébíí
2011. január 29. 15:29 #5
Zs-anna
Zs-anna
bambi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 1044
Csatolások: 4655
Azonosító: 55645
Offline offline
Szerintem ő már túl kövér. Nem azt mondom, hogy csak a vékony lányok szépek ,de szerintem ők szebbek, mint ő. De most már nagyon divat utálni a vékony lányokat, és őket okolni az anorexia miatt. Úgy érzem átesnek a ló túloldalára.
Én is elég vékony vagyok és normálisan eszem. Nekem rosszul esik ez a nagy kampány a médiában, amiben a vékony lányokat fiúsnak és gebének nevezik. Én nem vagyok fiú, igenis nőies vagyok azért, mert nem vagyok husis.
10 felhasználónak tetszik: Trinda, Dancsy, Karina197, csilagoseg, jbenson, Riri,Avrilfan, janet7, An_d_a, Gajcsi, LaTasha
2011. január 29. 19:20 #6
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Igen valóban igaz!!! Az arca ennek a nőnek gyönyörű bár az alakja hát valóban ráférne 10-20 kiló mínusz vagy több...szerintem az ő magasságához a 70-75 kiló lenne a jó...maximum...amúgy tényleg...valahogy ez már sok...:S
Szerintem egy nőnek valahogy így kéne kinéznie (képen láthatod) szerintem ez az ideális alak mindenki számára...akinek pajzsmirigy túlműködése vagy olyan a szervezete hogy nem tud hízni akkor annak szerintem nem gond wink.gif
1 felhasználónak tetszik: LaTasha
2011. január 29. 20:17 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Butterfly girl @ 2011.01.27. 21:18)
na végre! ő sokkal jobban néz ki mint a gebe a modellek


Igen, szép az arca, de olyan aránytalan ez a vékony arc a kövér testhez...
2011. január 29. 21:21 #8
brigibaba1999
brigibaba1999
visszatérő vendég
 
StátuszÖrülök mert jön a nyár és szép barna leszek és tudok úszni!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 289
Azonosító: 142048
Offline offline
szerintem hát nem is tudom hogy mit mondjak mert nekem vannak olyan véleményei amiket nem igazán akarok mindenki orra elé dugni!mert lehet hogy az a valaki szétkürtöli meg minden meg mindenféle szar és rossz és hazugságokat ad ki az én nevemben szóval én nem szeretnék nyilatkozni ebben az ügyből kifojólag!elnézést kérek akit evvel megbántottam esetleg!!! meghajolo.gif blush.gif wub.gif
2011. február 01. 17:57 #9
- törölt felhasználó -    
Hát most biztos nem fogok ledobni 50 kilot mert egyeseknek rontja a szemét ha valakin egy kis felesleg van. Igen is szép ez a csajszi. és rajta látszik h jol érzi magát a bőrében. Csak így tovább! Képeket kérünk még róla! thumbsup.gif Akinek meg nem tetszik az ne kommentálja. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: csilagoseg, SmileyZ
2011. február 02. 19:09 #10
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.01.29. 19:20)
Igen valóban igaz!!! Az arca ennek a nőnek gyönyörű bár az alakja hát valóban ráférne 10-20 kiló mínusz vagy több...szerintem az ő magasságához a 70-75 kiló lenne a jó...maximum...amúgy tényleg...valahogy ez már sok...:S
Szerintem egy nőnek valahogy így kéne kinéznie (képen láthatod) szerintem ez az ideális alak mindenki számára...akinek pajzsmirigy túlműködése vagy olyan a szervezete hogy nem tud hízni akkor annak szerintem nem gond  wink.gif


Igen, ő szerintem is csinos smileeee.gif
Én azt mondom, hogy aki vékony, az örüljön neki, aki meg nem az vagy fogadja el, vagy pedig ne sajnáltassa magát, hanem tegyen az ügy érdekében (de én az első lehetőséget ajánlanám). Senki sem tökéletes, az már félsiker, ha elégedett vagy magaddal.
És szerintem nem arról van szó, hogy divat szidni a gebe lányokat , egyszerűen nehéz felfogni egy 'átlagos' csajszinak, hogy a csontkollekció az elfogadott a modellek világában és ritka madár a kifutón egy szép alakú lány (gondolok itt arra, hogy nem elöl deszka, hátul léc és van csípője..)
Mondjuk ha én véletlenül belenézek egy divatbemutatóba, inkább a ruhákon szörnyülködöm, semmint a lányokon. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Dancsy, Trinda, Pandus, Adrianna, An_d_a
2011. február 04. 20:44 #11
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Hat azert nekem ez tul sok de azok a tulsovany modellek sem jobbak!!!
3 felhasználónak tetszik: Dancsy, Beba13, Adrianna
2011. február 07. 21:45 #12
Kitty Andrews
Kitty Andrews
 
Státusz† I†'s αℓωαуs ωгσηg †σ нα†є, вυ† ι†'s ηєvєг ωгσηg †σ ℓσvє †
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.30.
Hozzászólás: 722
Csatolások: 1778
Azonosító: 51029
Offline offline
Ő egy szép nő. Most miért baj az,ha valakin vagy egy X kiló felesleg? Sosem értettem ezt. biggrin.gif Gyönyörű nő. Látszik rajta,hogy jól érzi magát. És végre nem csak a gebe modelleket lehet látni újságon. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Miss Rebelle, Trinda
2011. február 09. 13:06 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (EmilyTaylor @ 2011.01.29. 14:45)
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindenhol ezeket a sovány, gebe csajokat mutogatják és csodálkoznak h mennyi lány anorexiás. Én hál isten nem vagyok ilyen. Jól érzem megam a bőrömben, nem érdekel ki mit mond. Ráadásul sajnos már a pasik izlését is elferditette ez a sok soványság!!  reklamalo.gif


Ez igaz,sok teltebb lány azért nem érzi jól magát a bőrében ,mert mindenhol csak a soványságot mutatják.Nem csak egy sovány nő lehet szép. rolleyes.gif Nagyon jók lettek a képek.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Wiwix
2011. február 09. 21:19 #14
- törölt felhasználó -    
Szerintem is a teltebbek sokkal jobban néznek ki mint a zörgő csontúak. xD
2011. február 09. 22:17 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nikolett_N @ 2011.02.09. 21:19)
Szerintem is a teltebbek sokkal jobban néznek ki mint a zörgő csontúak. xD


De ez akkor is túlzás... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Mélodrame
2011. február 10. 16:16 #16
Miss Rebelle
Miss Rebelle
visszatérő vendég
 
Státuszthe rest of my lifeeee.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.04.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 35
Azonosító: 144738
Offline offline
Idézet (Zs-anna @ 2011.01.29. 15:29)
Szerintem ő már túl kövér. Nem azt mondom, hogy csak a vékony lányok szépek ,de szerintem ők szebbek, mint ő. De most már nagyon divat utálni a vékony lányokat, és őket okolni az anorexia miatt. Úgy érzem átesnek a ló túloldalára.
Én is elég vékony vagyok és normálisan eszem. Nekem rosszul esik ez a nagy kampány a médiában, amiben a vékony lányokat fiúsnak és gebének nevezik. Én nem vagyok fiú, igenis nőies vagyok azért, mert nem vagyok husis.

De nem a vékony lányokra mondják hogy fiúsak meg stb.Hanem a nagyon vékony lányokra,akik kb.olyan magasak mint ez a nő,és 30 kg-sek.De ha te jól érzed magad a bőrödben,az a lényeg.
2011. február 10. 16:26 #17
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Az a fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben. Vannak lányok, akik azért boldogtalanok, mert nem tudnak hízni és túl vékonyak. És vannak lányok, akik hajlamosabbak a hízásra. Az a szerencsés, aki eltudja magát fogadni olyanak amilyen. Mert mi csajok lássuk be mindig elégé kritikusak vagyunk magunkkal és semmi nem tetszik magunkon. A nőiesség szerintem nem a kilókkal függ össze, hanem az ápoltsággal. És a testalkathoz megfelelő ruha csodákra képes, pl: nekem a 3.dik képen lévő ruha tetszik a legjobban rajta, míg a legkevésbé az utolsó képen smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Smiley-Girl, Adrianna
2011. február 16. 15:11 #18
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Nem szépek az anorexiás csajok, de a TÚL kövérek sem. Hát nekem még mindig nem jött meg a képektől a kedvem kigömbölyödni.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Erika120
2011. február 16. 19:50 #19
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (x maite x @ 2011.02.16. 15:11)
Nem szépek az anorexiás csajok, de a TÚL kövérek sem. Hát nekem még mindig nem jött meg a képektől a kedvem kigömbölyödni.smileeee.gif


Ennyire nem is kell, de azért a pasiknak legyen mit fogni rajtad. biggrin.gif Számos szavazás eredménye lett, hogy a férfiak jobban díjazzák a teltkarcsú lányokat. Az újságban lévő modell csak azoknak ad reményt, akik akkora súlyfelesleggel rendelkeznek, nem pedig a vékonyakat buzdítják hízásra. Szerintem... smileeee.gif
2011. február 16. 19:55 #20
- törölt felhasználó -    
Nekem nem tetszenek a nagyon vékony hölgyek, de mondjuk már ez sem tetszik nekem. Aki nekem még tetszik az Jordin Sparks, se vékony, se duci. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!