Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 31. 07:31 #261
- törölt felhasználó -    
40 éves szűz rohog.gif hát eléggé unalmas volt de amikor gyantázzák a melkasát és pont ugy szedi neki a csaj hogy látszik egy smiley azu nagyon nagy rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: patrícia4
2011. március 31. 08:29 #262
patrícia4
patrícia4

StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
The Crazies-A Tébolyultak
Nagyon jó film nekem nagyon tetszett 10/10-es film biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. március 31. 08:30 #263
patrícia4
patrícia4

StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Idézet (Clélia @ 2011.03.31. 07:31)
40 éves szűz  rohog.gif hát eléggé unalmas volt de amikor gyantázzák a melkasát és pont ugy szedi neki a csaj hogy látszik egy smiley azu nagyon nagy  rohog.gif

Azt már én is láttam tongue.gif
2011. március 31. 17:56 #264
- törölt felhasználó -    
Az utazó
Igazából csak Johnny Depp miatt néztem meg, de végül is tetszett. 9/10
1 felhasználónak tetszik: WinterGirl
2011. március 31. 19:14 #265
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.31. 01:36)
Rupert Grintet szerintem nem sok filmben fogjuk viszont látni (Rupert fanoktól elnézést).

Szívből remélem, hogy nem lesz igazad. A trióból eddig Rupert tudja felmutatni a legtöbb non-HP projektet. Rupert mindent megtesz hogy elkerülje a skatulyát ezért is örülök, hogy a hétvégén kezdte el forgatni új filmjét, ami egy norvég dráma lesz. Egy pilótát fog benne alakítani, idegesítő és mogorva brit pilótát, a sztori állítólag igaz történeten alapul és Rupert zseniális lesz benne. Láttam minden filmjét és hiszem azt, hogy ő a legtehetségesebb a trióból.
Szeretem a norvégi filmeket, a drámákat pedig még inkább. Ha jól tudom a második világháború idejében játszódik és HISZEM azt, hogy Rupert meg fog (legalább is engem) siratni. Tehetséges kölyök csak sokan nem adnak neki esélyt de Rupert majd megmutatja hogyan kell színészkedni (ha már a HP-ben és amiatt nem hagyták rendesen kibontakozni mellow.gif ), ráadásul egy Oscar díjas rendező rendezi a filmet, már most alig várom a produkciót pedig csak 2012-ben jön ki biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, tya04, funny18, runaway rainbow, WinterGirl
2011. március 31. 19:23 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.03.31. 19:14)
Szívből remélem, hogy nem lesz igazad. A trióból eddig Rupert tudja felmutatni a legtöbb non-HP projektet. Rupert mindent megtesz hogy elkerülje a skatulyát ezért is örülök, hogy a hétvégén kezdte el forgatni új filmjét, ami egy norvég dráma lesz. Egy pilótát fog benne alakítani, idegesítő és mogorva brit pilótát, a sztori állítólag igaz történeten alapul és Rupert zseniális lesz benne. Láttam minden filmjét és hiszem azt, hogy ő a legtehetségesebb a trióból.
Szeretem a norvégi filmeket, a drámákat pedig még inkább. Ha jól tudom a második világháború idejében játszódik és HISZEM azt, hogy Rupert meg fog (legalább is engem) siratni. Tehetséges kölyök csak sokan nem adnak neki esélyt de Rupert majd megmutatja hogyan kell színészkedni (ha már a HP-ben és amiatt nem hagyták rendesen kibontakozni  mellow.gif ), ráadásul egy Oscar díjas rendező rendezi a filmet, már most alig várom a produkciót pedig csak 2012-ben jön ki  biggrin.gif

gondolj bele hogy mi lett volna akkor ha Harry Potter egy vörös hajú kétbalkezes de mindenképpen hősies karakter lett volna.és Ron pedig egy sötét hajú szemüveges sorsát nehezen elfogadó de a végén sarkára álló szereplő lenne.
no akkor Rupert Grint még nehezebb helyzetben lenne hiszen ő lenne Harry Potter és még távolabbra kerülne Hermione perifériájából! biggrin.gif és még jobban be lenne skatujázva..Úristen még csak rágondolni is szörnyű! biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 31. 19:26 #267
tya04
tya04
Schrödinger macskája

Státuszzöldfülűspagettiszörny
Hozzászólás: 6659
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Ne szólj száj!
Sok rosszat hallottam erről a filmről, és beismerem, hogy sokkal többnek akar tűnni annál, mint ami. (És jön a jó öreg)DE olyan légkört teremtenek a színészek, a zene, hogy amiatt egy rohadt jó filmnek tartom. Lehet, ha nem a megboldogult Brittany Murphy és az örök Michael Douglas lenne, akkor nem adnám ezt a kényes pontszámot.
10/10 meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, BunnyGirl, janet7
2011. március 31. 19:27 #268
hannah1
hannah1
visszatérő vendég

Státuszdemi lovato <33
Hozzászólás: 193
Csatolások: 29
Azonosító: 147824
miley cyrus utolsó dal király film! thumbsup.gif
2011. március 31. 19:32 #269
funny18
funny18
Stark™
    Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 12053
Csatolások: 196237
Azonosító: 107508
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.31. 19:23)
gondolj bele hogy mi lett volna akkor ha Harry Potter egy vörös hajú kétbalkezes de mindenképpen hősies karakter lett volna.és Ron pedig egy sötét hajú szemüveges sorsát nehezen elfogadó de a végén sarkára álló  szereplő lenne.
no akkor Rupert Grint még nehezebb helyzetben lenne hiszen ő lenne Harry Potter és még távolabbra kerülne Hermione perifériájából! biggrin.gif és még jobban be lenne skatujázva..Úristen még csak rágondolni is szörnyű! biggrin.gif  biggrin.gif

Tény, hogy a szereplők próbálnak a HP-s karaktereikből kitörni. Próbálkoznak több kevesebb sikerrel, de sajnos a skatulya az nagy úr. Mindannyian gőzerővel dolgoznak a saját projektjeiken (film, reklám, Broadway darab) és szerintem jó úton haladnak, hogy kitörjenek. És én az kívánom nekik, hogy sikerüljön. Már ott tartok, hogy nekem Rupert Grint már nem Ronald Weasley hanem Rupert Grint!
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2011. március 31. 20:05 #270
- törölt felhasználó -    
úgy veszem észre hogy érzékeny pontra tapintottam Rupert Grintet illetően! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. március 31. 20:13 #271
- törölt felhasználó -    
nagyon sokszor láttam már ezt a filmet de nem tudom megunni. biggrin.gif a kritikusok szétszedték, a rajongók a pokolba kívánják Joel Schumachert ezért a filmért és a Batman és Robinért (az utóbbi valóban szörnyű.)
de nekem a Mindörökké Batman mindig is nagy kedvenc marad!fogalmam sincs miért :Dnem sok jót lehet elmondani erről a filmről. túl giccses, Tommy Lee Jones túljátsza magát, Jim Carrey túl teátrális, Val Kilmer pedig hááá közepes Bruce Wayne. biggrin.gif
de én mindig baromi jól szórakozok ezen a filmen.
Mindörökké Batman.
7/10
2 felhasználónak tetszik: tya04, kateblock
2011. március 31. 20:17 #272
SnOoKiii
SnOoKiii

StátuszWHAT'S THE BEER?
Hozzászólás: 564
Csatolások: 34
Azonosító: 143939
Gagyi mami 3-- nagyon jó, nagyon vicces thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. március 31. 20:20 #273
- törölt felhasználó -    
Hachiko a dog's story

elég szomorú ez a film de annyira szép és aranyos én mindig sírok rajta vagyis inkább legtöbbször amikor megnézem az is igaz h eddig egyszer láttam de attól még pityeregtem de az előzetesen is sad.gif sad.gif sad.gif pedig én ritkán sirok ilyeneken
2011. március 31. 20:24 #274
Christo
Christo

StátuszQuot libros, quam breve tempus.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Számomra a HP trió mindig is skatulyában marad, ugyanis a könyvek és a filmek is nagyon meghatározóak voltak kiskoromban. Eljátszhatnak bármilyen szerepet, akármekkora sikerrel, én mindig ezekkel a karakterekkel fogom azonosítani őket. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: WinterGirl
2011. március 31. 20:30 #275
- törölt felhasználó -    
Már rengetegszer láttam,de soha nem tudom megunni az Anyád napja c. filmet. thumbsup.gif thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: Kelsey, BunnyGirl, Adrianna, AdamLambertrulz
2011. március 31. 20:36 #276
tya04
tya04
Schrödinger macskája

Státuszzöldfülűspagettiszörny
Hozzászólás: 6659
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.31. 20:13)
nagyon sokszor láttam már ezt a filmet de nem tudom megunni. biggrin.gif a kritikusok szétszedték, a rajongók a pokolba kívánják Joel Schumachert ezért a filmért és a Batman és Robinért (az utóbbi valóban szörnyű.)
de nekem a Mindörökké Batman mindig is nagy kedvenc marad!fogalmam sincs miért :Dnem sok jót lehet elmondani erről a filmről.  túl giccses, Tommy Lee Jones túljátsza magát, Jim Carrey túl teátrális, Val Kilmer pedig hááá közepes Bruce Wayne. biggrin.gif 
de én  mindig baromi jól szórakozok ezen a filmen.
Mindörökké Batman.
7/10

Ez a film szerintem annyira rossz hogy már jó _nevet.gif Számomra a Nolan féle batman a legjobb, de ez örök klasszikus, legyen akármilyen. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. március 31. 20:37 #277
funny18
funny18
Stark™
Hozzászólás: 12053
Csatolások: 196237
Azonosító: 107508
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.31. 20:05)
úgy veszem észre hogy érzékeny pontra tapintottam Rupert Grintet illetően! biggrin.gif

Kicsit érzékenyen érint, de természetesen elfogadjuk a véleményedet. Szerintem az emberek 90%-a így gondolkozik őket illetően. Ajánlom azoknak, hogy nézzenek meg egy más filmet a szereplőktől és talán segít egy kicsit a skatulyán lazítani biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, gonzales7
2011. március 31. 22:27 #278
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.03.31. 19:23)
gondolj bele hogy mi lett volna akkor ha Harry Potter egy vörös hajú kétbalkezes de mindenképpen hősies karakter lett volna.és Ron pedig egy sötét hajú szemüveges sorsát nehezen elfogadó de a végén sarkára álló  szereplő lenne.
no akkor Rupert Grint még nehezebb helyzetben lenne hiszen ő lenne Harry Potter és még távolabbra kerülne Hermione perifériájából! biggrin.gif és még jobban be lenne skatujázva..Úristen még csak rágondolni is szörnyű! biggrin.gif  biggrin.gif

Bele sem merek gondolni. Én egyébként sajnálom Daniel Radcliffet, de nagyon. Ő aztán megszívta, de rendesen. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. március 31. 22:59 #279
Bessie
Bessie
funkcionális ♑

Státusz❤ 15 év Supernatural ❤
Hozzászólás: 15427
Csatolások: 65326
Azonosító: 27941
Idézet (House Of Wax @ 2011.03.27. 19:25)
Sucker Punch
Hát nem voltam tőle elájulva. Zack nagyon sokat akart belezsúfolni ebbe a filmbe és ez számomra rontotta az összhatást. És a képi világ is jobban emlékeztetett valamilyen videojátékra mint egy Fantasy filmre.
A szőke hajú csaj vagyis a főszereplő játékától sem voltam elborulva. Neki sem a színészkedés volt a szerep. 
Az sem segített sokat hogy Vanessa játszik a filmben , habár szerencsére nem volt annyit benne .
Ráadásul ez a "dögös vagyok és kemény is" szerepjáték sem győzött meg.
5/10( és az 5 pont is csak a zenére és talán a képi világra vonatkozik )

meghajolo.gif

Ez tipikusan egyszer nézhető film a számomra. Hiába szeretem Emily-t és Jenna-t, nem ez a legjobb alkotásuk. Akárcsak Carlanak. smileeee.gif
Egyedül az akció jelenetek tetszettek, habár az is elég érdekes volt néhol. biggrin.gif Én az 5 és a 6 pont között vacilálok. think.gif Na jó, legyen 6, de csak azért mert 5 pontot általában pocsék filmeknek szoktam adni. biggrin.gif

6/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. március 31. 23:07 #280
- törölt felhasználó -    
Gulliver's Travels
sosem csalódok Jack Black-ben _nevet.gif
710 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!