Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 04. 20:55 #321
- törölt felhasználó -    
A buborék srác
Újabb Jake-alkotás.. Tudtam, hogy tele lesz klisékkel, agyoncsépelt jelenetekkel, és ostoba történettel, de nem számítottam arra, hogy ennyire tetszeni fog.
Hihetetlenül gagyi film, de függetlenül ettől bazi aranyos! Könnyesre nevettem magam egyes jelenetek alatt, egyszerűen hihetetlen vicces film! Lehet, hogy van bennem némi elfogultság Jake miatt, de tényleg nevettető alkotás. A '90-es évek stílusát idézi, kicsit többet vártam volna a képi megjelenítéstől, hiszen nagyjából egyenlő a Cry Baby szintjével, de nem csalódtam. Hetest akartam neki adni, mert csak a gagyi elemekkel volt bajom, semmi mással, de a végén kábé öt percig nevettem, szóval:
8/10
3 felhasználónak tetszik: janet7, House Of Wax, Alison Lerman
2011. április 04. 21:03 #322
Christo
Christo

StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21661
Azonosító: 77830
Idézet (Courtneyy @ 2011.04.04. 20:55)
A buborék srác
Újabb Jake-alkotás.. Tudtam, hogy tele lesz klisékkel, agyoncsépelt jelenetekkel, és ostoba történettel, de nem számítottam arra, hogy ennyire tetszeni fog.
Hihetetlenül gagyi film, de függetlenül ettől bazi aranyos! Könnyesre nevettem magam egyes jelenetek alatt, egyszerűen hihetetlen vicces film! Lehet, hogy van bennem némi elfogultság Jake miatt, de tényleg nevettető alkotás. A '90-es évek stílusát idézi, kicsit többet vártam volna a képi megjelenítéstől, hiszen nagyjából egyenlő a Cry Baby szintjével, de nem csalódtam. Hetest akartam neki adni, mert csak a gagyi elemekkel volt bajom, semmi mással, de a végén kábé öt percig nevettem, szóval:
8/10

Hát, nekem ez is a mínuszos filmek kategória biggrin.gif

Ma megint megnéztem A múmia filmeket. Egyszerűen megunhatatlanok... wub.gif meghajolo.gif (Persze csak az első kettőről beszélek.)
10/10*
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, funny18, thunderbird, BunnyGirl, Alison Lerman
2011. április 04. 21:10 #323
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.04.04. 21:03)

Ma megint megnéztem A múmia filmeket. Egyszerűen megunhatatlanok... wub.gif  meghajolo.gif (Persze csak az első kettőről beszélek.)
10/10*

mekkora filmek azok! biggrin.gif meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, Christo, tya04, Alison Lerman, House Of Wax
2011. április 04. 21:36 #324
Christo
Christo

Idézet (gonzales7 @ 2011.04.04. 21:10)
mekkora filmek  azok! biggrin.gif  meghajolo.gif

Jaja, már kívülről tudom mindkettőt. rohog.gif 2 féle szinkron készült az első részhez, amit 2 szó után észrevettem biggrin.gif (Nekem jobban tetszik az első változat). smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, funny18
2011. április 04. 22:02 #325
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.04.04. 21:36)
Jaja, már kívülről tudom mindkettőt. rohog.gif  2 féle szinkron készült az első részhez, amit 2 szó után észrevettem biggrin.gif (Nekem jobban tetszik az első változat). smileeee.gif

uhhh szerintem én az eredeti szinkronos verziót láttam. amikor bejött ez a film rögtön meg is vettem VHS-en az 1-et majd a 2-őt is! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, funny18
2011. április 04. 23:57 #326
- törölt felhasználó -    
nagyon régóta meg akartam nézni ezt a filmet és csak most sikerült végre tenni is ez ügyben. biggrin.gif
szinte az összes fontosabb feldolgozását láttam a Nyomorultaknak a Jean Gabin-est a Gérard Depardieu-öst és a Belmondosat is ami a XX-ik századba ültette át a Hugo történetét.
csak ezt nem sikerült ezidáig megnéznem ami az Amerikai verzió világsztárokkal telepakolva.
Liam Neeson-el Geoffrey Rush-al Uma Thurmannel és Claire Danes-el.
kifejezetten tetszett még akkor is ha nem teljesen hű a regényhez.
Neeson szerintem az összes Jean Valjean közül a legjobb.
Viszont Rush túl sok és gonosz Javertnek. a Malkovich a másik feldolgozásban valahogy jobban át adta a felügyelő furcsa kétes alakját talán könnyebben lehetett vele azonosulni mint ebben a filmben. Itt Javert valóban egy igazi féreg míg a másik filmben Malkovich egy megszállott minden eszközt bevető nyomozó de nem annyira lelketlen mint Rush.
ettől függetlenül nem olyan rossz feldolgozása a regénynek a korszak hangulatát nagyon jól át adja ez a film is.
Nyomorultak.
7.5/10
2 felhasználónak tetszik: kateblock, tya04
2011. április 05. 07:03 #327
- törölt felhasználó -    
The Notebook annyira jó volt wub.gif 10/10 remek tongue.gif
2011. április 05. 21:39 #328
- törölt felhasználó -    
A randiguru
Wáá, imádtam! blush.gif Az elején még nem volt szimpatikus ez a "munka", amit Hitch csinál, de aztán rájöttem, hogy jó célból teszi. laugh.gif Összességében az a tipikus romantic comedy, amit mindenkinek látnia kell. wub.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pillajunior
2011. április 05. 21:45 #329
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™

Státuszpayback is a bad bitch
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 12483
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
The Suite Life of Zack and Cody: A Film

Nagyon tetszett, a látvány is nagyszerű és imádtam benne a színészeket. Jó hogy végre film is készült a sorozatból. Sajni még csak felirattal láttam de az is nagyon jó volt wub.gif
10/10 thumbsup.gif
2011. április 05. 22:18 #330
- törölt felhasználó -    
Holnapután
Szeretem a katasztrófafilmeket, de ez az egyik legrosszabb. A látvány rendben volt, a történet nem annyira. A színészek jók voltak, de nem volt egy nagy alkotás, mivel nem kötött le eléggé. Mondhatnám, hogy unalmas volt, mert némiképp igen, de.. egynek elment típus.
6/10
2011. április 05. 23:25 #331
- törölt felhasználó -    
jól szórakoztam végül is ezen a filmen de az igazat megvalva többször meg kellett magam erőltetni mert halvány gőzöm sem volt hogy mi is történik éppen a filmben! biggrin.gif értetlenül néztem több alkalommal is! biggrin.gif
olyan érzésem volt a filmet nézve mintha Tim Roth és Gary Oldman durván be volnának tépve és bekeveredtek volna egy Hamlet színdarabba mint Rosencrantz és Guildenstern! biggrin.gif biggrin.gif
a párbeszédek marha jók de néha követhetetlen volt számomra.
legjobban Rosencrantz flessjei tetszettek pl.a papír repülője,a gravitációs elmélet az almával a transzvesztita pózolása a szeme előtt stb.ezeken pusztultam. biggrin.gif
Rosencrantz és Guildenstern halott.
6.5/10
http://www.impawards.com/1991/posters/rosencrantz_and_guildenstern_are_dead.jpg
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 05. 23:28 #332
Christo
Christo

Serenity

Nagyon szeretem a sci-fiket, de nagyon válogatós is vagyok az ilyen filmek terén. A Serenity-t szeretem. Izgalmas movie, a sorozat is jó volt (Firefly), kár hogy rövidre sikeredett. Nathan pedig wub.gif heart.gif
10/10
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, funny18, saii, Eve87
2011. április 06. 13:09 #333
Christo
Christo

Life as We Know It

Aranyos film volt. Lehet, hogy Heigl kisasszony lesz az új Aniston, ha tovább folytatja az ilyen cuki romantikus vígjátékokat. Felőlem tegye, én élvezem a filmjeit. smileeee.gif
10/9, a nagyon kiszámítható vég miatt. Oké, hogy hollywoodi film, de jobban is megcsavarhatták volna.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. április 06. 13:15 #334
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.05. 23:25)
jól szórakoztam végül is ezen a filmen de az igazat megvalva többször meg kellett magam erőltetni mert halvány gőzöm sem volt hogy mi is történik éppen a filmben! biggrin.gif értetlenül néztem több alkalommal is! biggrin.gif 
olyan érzésem volt a filmet nézve mintha Tim Roth és Gary Oldman durván be volnának tépve és bekeveredtek volna egy Hamlet színdarabba mint Rosencrantz és Guildenstern! biggrin.gif  biggrin.gif 
legjobban Rosencrantz flessjei tetszettek pl.a papír repülője,a gravitációs elmélet az almával a transzvesztita pózolása a szeme előtt stb.ezeken pusztultam. biggrin.gif 
6.5/10

Én ezt a filmet akartam már egy ideje megnézni, csak nem emlékeztem a címére. Valahol láttam a borítót és nem rémlett a film címe. Azt mondod 'mintha belekevarodtak volna egy Hamlet színdarabba'?
Ezt muszáj vagyok akkor megnézni, sürgősen. biggrin.gif

Köszi a tippet meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, gonzales7
2011. április 06. 13:20 #335
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 7188
Csatolások: 84049
Azonosító: 114760
Anne Frank naplója

Igazán érdekes film volt, legalább egyszer mindenkinek meg kell néznie. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2011. április 06. 13:32 #336
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

StátuszAmor vincit omnia.
Hozzászólás: 6925
Csatolások: 2891
Azonosító: 133484
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.05. 23:25)
olyan érzésem volt a filmet nézve mintha Tim Roth és Gary Oldman durván be volnának tépve és bekeveredtek volna egy Hamlet színdarabba mint Rosencrantz és Guildenstern! biggrin.gif  biggrin.gif 
6.5/10

Ez a kedvenc filmem! Már láttam vagy milliószor! Én imádom, hogy ilyen agybeteg és néhol zavaros. rohog.gif Rosencrantz flessjei pedig szerintem priceless jelenetek!! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, gonzales7
2011. április 06. 14:46 #337
Mela93
Mela93
visszatérő vendég

Státusz2 words guys hate. Don't & Stop. Unless you put them together.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 10
Azonosító: 117544
Welcome to the Rileys : ))
2011. április 06. 15:24 #338
House Of Wax
House Of Wax
Hozzászólás: 14685
Csatolások: 120996
Azonosító: 57759
Hírnök 2

Hát nem sok értelme volt. Habár az első részt nem láttam mert Kristen Stewart a főszereplőbe benne , nem tudom összefügg - e a kettő.
A színészi játék sem valami sokat mondó . Meg már magát a címét sem értettem blink.gif Hogy jön ide a Hírnök cím ? Szerintem jobban passzolt volna a filmhez a Madárijesztő cím , igaz prózaibb lett volna , de így legalább értelme lenne .

2/10
2011. április 06. 17:49 #339
- törölt felhasználó -    
Jóravaló feleség
Általában filmek alatt születnek bennem bizonyos értékelések, és tudom, mi körül fogok pontozni. Ez a film azonban semmit sem váltott ki belőlem. Tulajdonképpen átérzem a vágyakozást, amit Aniston érzett Gyllenhaal felé, és ez az alkotás tökéletes példája a bűntudat testet öltő méreteinek, azonban mégis olyan semmilyen film. A depressziós, magányos srác, aki az elején még kedves és ragaszkodó, kezd félelmetessé, gyerekessé és rögeszmékkel teli emberré válni - ami elég taszító. Azt hiszem, ez az egyik leggyengébb Aniston-film. Nem volt túl sok varázs az alakításában, és a történet sem volt hű de frappáns. Mindenesetre a végkifejlet még engem is meg tudott lepni.
Nem is tudom..
6/10
2011. április 06. 18:35 #340
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 13:15)
Én ezt a filmet akartam már egy ideje megnézni, csak nem emlékeztem a címére. Valahol láttam a borítót és nem rémlett a film címe. Azt mondod 'mintha belekevarodtak volna egy Hamlet színdarabba'?
Ezt muszáj vagyok akkor megnézni, sürgősen.  biggrin.gif 
Köszi a tippet  meghajolo.gif

érdemes megnézni! biggrin.gif de az biztos hogy többször nézős mert néhol nagy homály volt a fejemben hogy mi is történik tulajdonképpen. biggrin.gif
de a párbeszédek egyszerűen zseniálisak!
és javaslom (pedig nem szoktam) de mindenképp szinkronosan nézd meg Kaszás Attila-Tim Roth, Selmeczi Roland-Gary Oldman, Szakácsi Sándor-Richard Dreyfuss,! meghajolo.gif szóval ehhez a szinkronhoz asszem nem kell többet hozzáfűznöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
710 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!