Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 12. 17:34 #401
- törölt felhasználó -    
Irréversible/Visszafordíthatatlan (Monica Bellucci, Vincent Cassel)
Elég megrázó volt számomra, nem is tudom most így hirtelen értékelni...
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, tya04, Christo
2011. április 12. 19:19 #402
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
A szakasz
Nincs hozzáfűznivalóm, aki ismeri a filmet, érti, tegnap leadta a Filmmúzeum, és újra megnéztem.
10/10 meghajolo.gif meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: pillajunior, gonzales7, kateblock, raspberry, janet7, dana
2011. április 12. 21:03 #403
- törölt felhasználó -    
Idézet (tya04 @ 2011.04.12. 19:19)
A szakasz
Nincs hozzáfűznivalóm, aki ismeri a filmet, érti, tegnap leadta a Filmmúzeum, és újra megnéztem. 
10/10  meghajolo.gif  meghajolo.gif


nagyon szeretem ezt a filmet! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, tya04, dana
2011. április 13. 15:34 #404
- törölt felhasználó -    
Idézet (tya04 @ 2011.04.12. 19:19)
A szakasz
Nincs hozzáfűznivalóm, aki ismeri a filmet, érti, tegnap leadta a Filmmúzeum, és újra megnéztem. 
10/10  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Idézet (gonzales7 @ 2011.04.12. 21:03)
nagyon szeretem ezt a filmet! smileeee.gif


Ti tesók vagytok? biggrin.gif Mindig ugyanazt gondoljátok egy filmről rohog.gif (Egyemmegakicsisziveteketmegaztafenejófilmesízléseteket biggrin.gif )
4 felhasználónak tetszik: benyaw93, gonzales7, tya04, selfish.
2011. április 13. 18:49 #405
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 15:34)
Ti tesók vagytok?  biggrin.gif Mindig ugyanazt gondoljátok egy filmről  rohog.gif (Egyemmegakicsisziveteketmegaztafenejófilmesízléseteket  biggrin.gif )



heehhe ááá nem hiszem hogy erről lenne szó! biggrin.gif

egyszerűen tya a legjobb ízlésű staritys felhasználó már ami a filmeket illeti! smileeee.gif meghajolo.gif

háá én pedig annyi de annyi filmet láttam már hogy véletlenül mindig egyezik tyával a ízlésünk és a véleményünk is!van ez így! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, tya04
2011. április 13. 19:03 #406
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.13. 18:49)
heehhe ááá nem hiszem hogy erről lenne szó! biggrin.gif 
egyszerűen tya a legjobb ízlésű staritys felhasználó már ami a filmeket illeti! smileeee.gif  meghajolo.gif 
háá én pedig annyi de annyi filmet láttam már hogy véletlenül mindig egyezik tyával a ízlésünk és a véleményünk is!van ez így! biggrin.gif

Kedvesek vagytok, és filmes téren pont kettőtöket emelném ki, valamint mindig jó értelmes kommenteket látni itt meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, kateblock
2011. április 13. 19:32 #407
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
A dögös és a dög biggrin.gif
2011. április 13. 19:34 #408
- törölt felhasználó -    
Álomháború
10/10
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2011. április 13. 19:43 #409
- törölt felhasználó -    
Cherrybomb

Két fiatal férfi versenyez egy nőért. Bolondok. Mind. rohog.gif A történet fiatalokról szól, megkapó, fordulatos még sem Amerikai pite rohog.gif Főszerepben James Nesbitt és Robert Sheenan (eredeti akcentusukkal). Ajánlom minden Kimberley Nixon és Rupert Grint fannak valamint azoknak, akik szerint Rupert nem tud színészkedni/nem tud túllépni Ron ' Harry Potter' Weasley karakterén. Kellemes csalódás. A filmben néhol káromkodnak és 16 éven aluliaknak nem ajánlott. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: tya04, runaway rainbow, funny18
2011. április 13. 19:51 #410
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Fűrész 6. thumbsup.gif a 7-et majd vmikor meg kéne néznem meg a S smileeee.gif ikoly 4-et
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. április 13. 19:53 #411
- törölt felhasználó -    
The Runaways
Láttam már angolul felirat nélkül, felirattal és most megnéztem szinkronosan is. biggrin.gif Kristen Stewart-ot nem szeretem, de ebben a filmben még őt is elviselem, Dakota meg jól alakít mint általában. 9/10
3 felhasználónak tetszik: tya04, gonzales7, janet7
2011. április 13. 21:14 #412
- törölt felhasználó -    
igazából nem tudom mit írhatnék erről a filmről.egyet biztos hogy rettentő unalmas és nem is értem hogy Gus van Sant miért csinált egy komplett depressziós idiótát Kurt Cobainből. illetve háá értem végül is valahogy el kellett jutni a Nirvana egykori frontemberének ahhoz hogy kiloccsantsa az agyát. rolleyes.gif
nah de nem nagyon hiszem hogy ilyesmi napok és történések előzték ezt meg mint amit itt kapunk ebben a filmben egy fiktív módon elmesélve. mivel itt Blakenek hívják Kurt Cobaint.
én olvastam Kurt Cobain Naplók című könyvét és nagyon nem ilyen a kialakult kép bennem Cobainről mint amit itt bemutat Gus Van Sant.
a lényeg hogy Nirvana rajongók még csak véletlenül se nézzék meg ezt a filmet.
Gus Van Sant leggyengébb filmje ez.pedig jó a téma és lehetett volna belőle jó filmet csinálni.
Az utolsó napok.
5/10
http://www.impawards.com/2005/posters/last_days.jpg
3 felhasználónak tetszik: kateblock, tya04, janet7
2011. április 14. 09:10 #413
selfish.
selfish.
visszatérő vendég
 
StátuszI believe in nothing not the end and not the start...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.12.
Hozzászólás: 461
Csatolások: 93
Azonosító: 149187
Offline offline
The Tortured - A MEGKÍNZOTT (2010)

nem is tudom, hogy eredetileg miért akartam megnézni ezt a filmet... talán valami jó horrornak gondoltam. de irtó unalmas volt. ha nem gondoltam vagy százszor azt, hogy uram isten miért is nézem ezt meg, akkor egyszer sem. végül aztán mégis csak kitartottam, végig szenvedtem, és még a vége sem tudott lenyűgözni. mellow.gif
az imbd-n 5 pontot kapott... én max egy kettest bírok neki adni.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. április 14. 09:13 #414
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
The Doors

Kell ennél többet mondanom? Oliver Stone, Val Kilmer és Jim Morrison szelleme... Az a jelenet a sivatagban mindent visz! Ráadásul eszembe juttatott egy régi-régi estét, amikor minden egyes pohár borral Oliver Stone-ra koccintottunk! w00t.gif
10/10
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, funny18, tya04, janet7, dana
2011. április 14. 11:10 #415
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 09:13)
The Doors
Kell ennél többet mondanom? Oliver Stone, Val Kilmer és Jim Morrison szelleme... Az a jelenet a sivatagban mindent visz! Ráadásul eszembe juttatott egy régi-régi estét, amikor minden egyes pohár borral Oliver Stone-ra koccintottunk!  w00t.gif 
10/10


ennek a filmnek a hatására szereztem be szinte az összes Doors albumot egy-két kivételtől eltekintve mind meg van! biggrin.gif
még kamaszkoromban láttam először ezt a filmet és háá azóta több tucatszor megnéztem.zseniális zene hangulat és Val Kilmer életének legjobb alakítása.
azt nem mondom hogy Oliver Stone legjobb filmje de benne van a top 5-jében! smileeee.gif
érdekes azonban hogy maga a film nem kapott a mai napig sem jó kritikákat ezt meglepve tapasztaltam.
megosztja a nézőket.

a kedvenc jelenetem a filmből:
thumbsup.gif
2011. április 14. 11:23 #416
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.14. 11:10)
ennek a filmnek a hatására szereztem be szinte az összes Doors albumot egy-két kivételtől eltekintve mind meg van! biggrin.gif 
még kamaszkoromban láttam először ezt a filmet és háá azóta több tucatszor láttam.zseniális zene hangulat és Val Kilmer életének legjobb alakítása.
azt nem mondom hogy Oliver Stone legjobb filmje de benne van a top 5-jében! smileeee.gif 
érdekes azonban hogy maga a film nem kapott a mai napig sem jó kritikákat ezt meglepve tapasztaltam.
megosztja a nézőket.
a kedvenc jelenetem a filmből:
thumbsup.gif 



Tényleg fura, hogy nem kapott jó kritikákat a film. Van benne jó pár jelenet, ami magával ragad, elámít, szinte elvarázsol. Mint például ez is, amit beszúrtál. Vagy a jelenet a sivatagban. Szerintem remekül elkapta a Doors hangulatot és Val Kilmer hitelesen alakította Jim Morrisont. Akárki akármit mond, egy korszak kultuszfilmje, Jim rajongóinak kötelező. Én is kamaszkoromban láttam először, de megunhatatlannak tartom. Lehet, hogy elfogult vagyok, de imádom.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 14. 17:06 #417
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 11:23)
Tényleg fura, hogy nem kapott jó kritikákat a film. Van benne jó pár jelenet, ami magával ragad, elámít, szinte elvarázsol. Mint például ez is, amit beszúrtál. Vagy a jelenet a sivatagban. Szerintem remekül elkapta a Doors hangulatot és Val Kilmer hitelesen alakította Jim Morrisont. Akárki akármit mond, egy korszak kultuszfilmje, Jim rajongóinak kötelező. Én is kamaszkoromban láttam először, de megunhatatlannak tartom. Lehet, hogy elfogult vagyok, de imádom.


azt hiszem nagyon jól össze foglaltad ennek a filmnek a lényegét. smileeee.gif
az én véleményem is pontosan az hogy tökéletesen átadja azt a sötét Doors "hangulatot" ami a zenéjükben is megnyilvánul.
és szerintem ennél jobban ezt filmre vinni nem hiszem hogy lehetne.
Val Kilmer pedig a feszülős bőr szerkójában kiköpött Morrison a "Lizard king"! meghajolo.gif
ha jól tudom az összes Doors nótát azt maga Val Kilmer énekelte fel szóval ez is egy nyomós érv a film mellett! meghajolo.gif szóval egy igazi csemege!
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 14. 17:55 #418
- törölt felhasználó -    
ha a film csak fele olyan jó lenne mint Steve Jablonsky zenéje akkor nem lennék még mindig csalódott. mert amit Michael Bay művelt ezzel a képregénnyel és a robotokkal és az eredeti történettel az szánalmas.
remélem egyszer lesz belőle remake és képesek úgy megcsinálni hogy nem egy buta robot film és nem egy Amerika központú hadi erő demonstrációs bemutató film lesz mint ez itt.

a Transformers az Autóbotok és az Álcák évmilliók óta tartó háborújáról szól aminek kiváló eredet története van csak el kell olvasni a képregényt remek scifi !! meghajolo.gif
és szóval nem arról szól hogy Amerika és egy hülye gyerek "szia leböf" megmenti a világot Optimus prime védnőksége alatt közben pedig megan fox teljes mellbedobással pózól a naplementében. rolleyes.gif

piszok nagy csalódás számomra mindkét film az első rész még úgy ahogy nézhető de a második rész szinte értékelhetetlen.
és hamarosan érkezik a mozikba a harmadik rész és a trailert látva nem vagyok megint elragadtatva. rolleyes.gif
Transformers-Az alakváltók
6/10
Transformers-A bukottak bosszúja
4/10
http://www.filmem.hu/content/film/116/transformers%20plakat.jpg
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 14. 18:21 #419
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Az ember gyermeke
Zseniálisan életszerű, néhol durva, és igencsak elgondolkodtató film. Azonban a végét egy kissé se füle se farkának éreztem, ezért
8,5/10 meghajolo.gif
2011. április 14. 23:07 #420
- törölt felhasználó -    
egy remek szórakoztató film volt ez fantasztikus színészekkel,érdekes és izgalmas történettel és egy fordulattal a végén.
érdemes neki ülni.
David Gale élete.
7.5/10
http://kepkezelo.com/images/ehr9fx1tx6ronzol08l4.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
710 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!