Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 18. 23:42 #13861
- törölt felhasználó -    
SPOILER ALERT

Éjszakai ragadozók
7/10
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMTYwMzMwMzgxNl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTA0MTUzMDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Eléggé féltem ettől a filmtől. A film előzetesei sem azt tudatták velem hogy nekem ezt okvetlenül látnom kéne. Szóval attól tartottam hogy ez nekem túlzottan művészkedő film lesz. rolleyes.gif Szerencsére nem lett az. Bár a film első pár percénél eléggé elbizonytalanodtam! biggrin.gif De tovább néztem. biggrin.gif És ez a film az egyet fizet kettőt kap esete. Két történet van a filmben. Az egyik az Amy Adams által játszott elég jó módú művésznőről szól aki kezd kiégni a szakmájában a jelenlegi házassága is kezd tönkremenni és sokat töpreng azon hogy mit és hogy rontott el korábban az életében. Hiába lett sikeres attól még bolodogtalanná vált és miközben őrlődik ezen gondolatok súlya alatt kap egy csomagot az elöző férjétől amiben egy még ki nem adott regény van. A regényt kifejezetten neki ajánlja az író ex férj. A nő elkezdi olvasni a regényt és innentől kezdődik a másik történet a filmben. Megelevenedik a könyv története a szemünk elött ami egy nagyon kemény drámai bűnügyi történet . és azt kell hogy mondjam engem leginkább ez a történet kötött le. Szerintem a film abszolút csúcspontja az a bizonyos országutas jelenet amikor a könyvben szereplő talán középosztálybeli családot leszorítja az útról pár redneck texasi fazon és ezzel beindulnak az események.Én ezeknél a jeleneteknél nagyon kijöttem a sodromból fúúúú és annál a bizonyos jelenetnél amikor elhajtanak a kocsival az nagyon felkavart pedig akkor még nem is igazán sejtettem hogy mi következik még később. Csak azt a tehetetlenséget éreztem amit valószínű a regény szereplője is érezhetett. Közben pedig végig azon agyaltam hogy én mit tennék ha ilyen helyzetbe kerülnék. unsure.gif Akit kiakarok emelni a film kapcsán az Aaron Taylor Johnson! HOLY MADA FUKIN SHEIIIT! meghajolo.gif Ez csávó fúúúú akkorát játszik ebben a filmben hogy én a hajam le tettem tőle. Több helyen olvasgattam még korábban a filmről és mindenhol Michael Shannon-t emlegették hogy mennyire jó volt a rendőr szerepében. Kétség kívül jó volt és azon a beszólásán hogy "Szolmizálsz?" hááá azon könnyesre röhögtem magam. _nevet.gif De számomra Johnson mindenkit lejátszott ebben a filmben. Azért mondom ezt mert utáltam mint a SZ*RT a karakterét! mad.gif Éppen ezért úgy gondolom hogy valamit biztos hogy jól csinált. biggrin.gif Jake Gyllenhaal is jó volt de szerintem az Éjjeli féregben sokkal jobb volt ez olyan rutin volt neki. Viszont a film nekem azért annyira nem jött át. Jó persze értettem én az összefüggést a két történet között de valahogy nem volt rám akkora hatással az egész hogy túlzottan felértékeljem a filmet emiatt. Lehet meg kell majd még néznem többször a késöbbiekben hogy jobban összeálljon de ahoz meg szerintem túl nehéz és nyomasztó film. Viszont a film befejezése hatásos és én tudtam is hogy nem fog el menni az a bizonyos személy. smileeee.gif Én se mentem volna! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Beyla, Cute girl 998
2017. február 19. 13:04 #13862
- törölt felhasználó -    
A régi város
9/10

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMTYxMjk0NDg4Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwODcyNjA5OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Egyre közeledik az idei Oscar díj átadás és ilyenkor mindig megpróbálok minél több filmet megnézni a legjobb film jelöltjei közül és idén is egész jól állok ebben. Ráadásul sikerült megnéznem a Kaliforniai álom mellett talán a végső győzelemre is legjobban esélyes filmet A régi város-t/Manchester By The Sea-t. Nahh háá ez a film a tipikus esete annak hogy a film fúúú a porig döngöli az ember lelkét. Én sok esetben a könnyeimmel küszködtem miközben néztem a filmet és azért működött nagyon jól a film nálam mert ez játszódhatott volna akár idehaza is nem számított hogy ez egy Amerikai film. Mert egy nagyon hétköznapi drámáról van szó és éppen ezért könnyen lehetett azonosulni a szereplőivel. És há Casey Affleck fúúúúúú gyerekek nagyon jó volt én nagyon meglepődnék ha idén nem ő nyerné meg a legjobb férfi színésznek járó oscart és azt kell hogy mondjam meg is érdemli. Viszont én pár éve láttam egy nagyon jó alakítását Affleck-nek A harag tűzében Christian Bale oldalán amiben legalább ennyire jó volt.
A történet röviden annyi hogy van egy elég magának való Bostoni középkorú srác Lee aki gondnokként dolgozik 4 lépcsőházban. Egyedül él, munka után pedig előszeretettel sörözget és provokál verekedéseket kocsmákban. Látszik a srácon hogy valami nagy gáz történt vele korábban mert hirtelen haragú és képtelen bárkivel két szót beszélni. Aztán kap egy telefont hogy meghalt a bátyja és haza kéne utaznia pár napra a szülő városába hogy elintézze a teendőket. Itt értesül váratlanul arról hogy a bátyja a végrendeletében a kamasz fia gyámjaként nevezi meg Lee-t vagyis őt. Nagyjából ennyi a story. A Lee és a bátyja múltját flashback szerűen mutatják be és annyira jól van összevágva a jelen és a múlt hogy ez a film végére egy kerek egésszé áll össze. Viszont ez egy nagyon szomorú film és nagyon hihetőnek és valóságosnak hat. Legfőképpen azért mert a halál többszöri megjelenése Lee életében elgondolkoztatja a nézőt hogy mennyi tragédiát lehet elviselni még anélkül hogy az ember ki bírja ép elmével. És mi kell ahhoz hogy legyen még motivációja nap mint nap fel kelni és tovább élni. Főleg azért is működik ebben a tekintetben a film mert a történet főhőse Lee egy valóban megtört ember aki nap nap után él és teljesen kilátástalan az élete és a film nem csap be nem kelt hamis illúziókat a nézőben a tekintetben hogy majd jobb lesz a sorsa később nem valószinüleg nem lesz jobb Lee-nek.
Hááá amint látjátok egy nagyon nehéz film a Régi város és nem is tudom ajánlani mindenkinek csak egy bizonyos kor után. A filmben szerepel még Michelle Williams aki Lee volt feleségét alakítja de szerintem nem kapot valami sok szerepet Williams így annyira nem is emlékezetesek a jelenetei bár van egy közös jelenetük a film vége felé Casey Affleck-el fúúú ami nagyon erős és súlyos. Lucas Hedges játssza Lee unokaöccsét Patricket aki szintén nagyon jó de engem egy kicsit idegesített a csávó a flegma viselkedésével meg a hülye csajügyeivel de a karaktert meg lehetett érteni. Végül még Kyle Chandler-t lehet megemlíteni aki Lee bátyját Joe-t alakítja szintén nagyon jól igaz keveset szerepel de a jelenléte mindig remek. De az egész filmet Casey Affleck viszi el ő van végig a középpontban.
Ami nem tetszett a filmben az a zene és a rengeteg zenei montázs engem borzasztóan zavartak ezek a montázsok én szívesebb néztem volna az eseményeket illetve hallgattam volnak azokat a párbeszédeket amik alatt mentek ezek a zenei betétek. Ez engem nagyon kizökkentett és kifejezetten zavartak ezek a montázsok. Arról nem is beszélve hogy a montázsok alatt mindig valami komolyzene szólt nincs bajom a komolyzenével de itt zavart. Nahh mindegy.
Ez egy nagyon jó film de nagyon letaqlozó és ne várjon senki magyarázó kézikönyvet hozzá itt semmit nem fognak az ember szájába rágni illetve nagy filozófiai monológokba menni nem itt mindent nyersen oda raknak a néző elé mintha a szomszédban történne. Éppen ezért sem lehetne megnézni minden évben.
1 felhasználónak tetszik: Psyché
2017. február 21. 08:17 #13863
Andromeda87
Andromeda87
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 173
Csatolások: 8526
Azonosító: 261949
Zsivány Egyes: egy Star Wars történet

10/10
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. február 24. 22:17 #13864
- törölt felhasználó -    
Oroszlán
8/10
Elolvastam a film tartalmát és egyszerűen nem érdekelt!pardon.gif Mert azt gondoltam neeeem nekem elég volt a Gettómilliomos. Meg aztán láttam már ilyet nem fog tudni beszippantani ez a film. rolleyes.gif De tévedtem! biggrin.gif
Szóval megnéztem mert még is csak jelölt az oscar díj átadón. smileeee.gif
És hááá mit mondjak én majdnem végig sírtam ezt a filmet! rohog.gif
És Nicole Kidman! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Komolyan szerintem össz-vissz 15-percet ha szerepel a filmben de minden jelenete bele égett az agyamba. meghajolo.gif Nagyon drukkolok neki az oscáron! meghajolo.gif Pedig nem vagyok oda Kidman-ért de ennek a karakternek díjat kell adni! meghajolo.gif biggrin.gif De persze nem is karakter igazán mert a film igaz történeten alapul szóval egy létező személyt játszik Kidman.
Az 5 éves Indiai kisfiú Saroo iszonyatos nyomorult körülmények között él a bátyjával az édesanyjával és a hugával valami eldugott kis Indiai faluban. Az a bevételi forrásuk hogy az anyjuk köveket cipel és ezért fizetnek neki. Saroo pedig a bátyjával az utcán tengődik. Illetve hááá a bátyja alkalmakként dolgozik természetesen kemény fizikai munkát akár éjszaka is pedig ő sem idősebb 13-14 évesnél. Saroo pedig minden hova követi. Az egyik ilyen alkalommal Saroo-t ott hagyja egy állomáson a bátyja hogy amíg ő felveszi a munkát várja meg az eléggé kimerült öccse őt egy padon és a lelkére köti hogy ne mozduljon várja meg őt. Pedig ez alkalommal Saroo-t nem is akarta magával hozni a testvére. De Saroo elbóbiskol és mikor felébred a bátyja még mindig nem tért vissza kétségbeesik és egy véletlen balszerencse folytán Saroo fel száll az egyik Indiát átszelő vonatra és ezzel gyakorlatilag 25-évre eltünik családjától. Gyerekként mondhatni megjárja a poklot majd egy nevelő intézetbe kerül és egy kis szerencsével egy jó módú Ausztrál házaspár örökbe fogadja. Teljes szeretetben és jó létben nevelik fel és Saroo érdemes is erre mert egy jó lelkű intelligens fiatalemberré válik. Majd Saroo elkezd egyetemre járni megismerkedik egy Amerikai lánnyal akit Rooney Mara játszik aki szintén egy szerethető "karakter" és iszonyat bájos ebben a filmben. Szóval Saroo össze is jön a lánnyal és elég jól megy a sora továbbra is de egyre többször emlékezik vissza az igazi családjára és a nehéz gyerekkorára amit az utcán töltött.És fejébe veszi hogy mindenáron felkutattja a családját indiában és ebben a Google Earth alkalmazás segíti a kutatásban. Ami ugyan jó reklám a Google-nak de a srác valóban ennek segítségével találja meg végül több évnyi kutatás után azt a kis falut ahol a családjával élt. Azt tudni kell hogy írás és olvasás tudatlan közegből jött és 5 éves kis gyerekként azt se tudta hogy hol van az a falu ahol él.
Igazából a filmnek nem szabadna működnie mert nagyon erőszakosan és aljas módon játszik az ember érzéseivel. De egyszerűen a film ennek ellenére PISZKOSÚL MŰKÖDIK! meghajolo.gif Egyszerűen nem tudtam haragudni a filmre mert mindig arra figyeltem hogy kitöröljem a könnycseppet a szememből. biggrin.gif
És főleg azért érintett meg ennyire a film mert talán a film igazi áldozata az Saroo bátyja. sad.gif Mert kiderülnek a film végén dolgok róla és a film közben is megmutatnak bizonyos jeleneteket amik bizony lélek rombolók. Mert abba belegondolni hogy valaki elhagyja egy balszerencse folytán a kis öccsét akit nagyon szeret és valószínűleg soha nem fogja megtudni hogy hova lett az öccse és biztos hogy saját magát fogja hibáztatni egy életen át. sad.gif De szóval nem akarok többet írni mindenképp nézzétek meg ezt a filmet égy érzelmi hullámvasút ez a film. Lehet DVD-én meg fogom majd venni! smileeee.gif
És a film végén Sia betét dala pedig végképp eltöri a mécsest! biggrin.gif Az idei oscár díj átadón eddig úgy néz ki jó filmek lesznek a jelöltek. Lehet hogy nem érdemelnének kifejezetten oscárt de jó filmek! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2017. február 25. 23:32 #13865
- törölt felhasználó -    
Szólít a szörny
7/10
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMTg1OTA5OTkyNV5BMl5BanBnXkFtZTgwODMwNDU5OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Valahogy végig az volt az érzésem hogy a Faun labirintusát nézem csak egy másik történetben egy másik gyerekkel és egy másik korszakban. De a recept nagyjából ugyanaz. Nem volt rossz film és a története is tanulságos de lehet túl sokat vártam a filmtől. Ami nagyon tetszett a filmben az a néhány akvarell technikával készített jelenet amivel történeteket meséltek el szerintem azok voltak a film legjobb részei. Meg aztán azon morfondíroztam végig hogy mi a titka Sigourney Weaver-nek mert nagyon jól tartja magát. A film után az első dolgom volt megnézni hogy hány éves Weaver hihetetlen de már 67! ohmy.gif

Homár
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BNDQ1NDE5NzQ1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzA5OTM2NTE@._V1_UY268_CR3,0,182,268_AL_.jpg
Ezt a filmet kb. 1 órával ezelött kezdtem el nézni és nagyjából 15 percig bírtam képtelen voltam továbbnézni. Mert 15 perc alatt ha nem mondtam leglább 15-ször hogy WTF???? w00t.gif Akkor egyszer sem. És mindeközben kínomban vigyorogtam. Ezért nem is pontozom. Egy nagyon abszurd és nagyon beteg film ráadásul művészfilm. Aki esetleg megnézni az firkantson majd ide pár sort hogy érdemes e ezt végig nézni vezet egyáltalán valahová? Mert komolyan itt egyértelműen azt éreztem hogy ennél a filmnnél találok valami jobb elfoglaltságot. biggrin.gif Mondjuk írok ide néhány gondolatot filmekről mert ez jó móka vagy bármi mást csinálok! biggrin.gif Mert ez a film nagyon nem jó móka! biggrin.gif
2017. február 26. 12:38 #13866
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 6932
Csatolások: 3069
Azonosító: 133484
Animals (2008)

Spoiler tartalmú hozzászólás, mert nagyon mérges vagyok.
Jajj, azt a leborult szivarvégit, ez de tré film volt! nea.gif Kár, hogy csak a "mű" megnézése után kerestem rá, ki a rendező. Ugyanaz a balfácán, aki a Highlander Endgame c. avétos förmedvényt is elkövette a világ ellen. tucherch.gif Értelmetlen volt az egész, a vágások és a történetvezetés ennél ótvarabb már nem is lehetett volna. A karakterek laposak, a sztori még laposabb. Nem történik az egész filmben másfél órán keresztül semmi, csak töménytelen mennyiségű, hót felesleges szexjelenet. A gonosz főszörny kutat a szörnycsaja után, aki lekoccolt mellőle, és összejött egy másik fickóval, akiből szintén szörnyet csinált. Ebbe a pasiba meg szerelmes a gülüszemű bárpincérnő, akiről kiderül, hogy szintén szörny. Fucking logic. lolhit.gif Az egyetlen pozitívum az egész filmben az Naveen Andrews szépsége, de az meg ugye nem a rendező érdeme. pardon.gif Szegény, mit kínlódott ebben a rettenetes maszlagban. Azt se értem egyáltalán minek vállalta el? Ment a Lost ezerrel akkor még, biztos nem volt pénzhiánya. Egy sikeres színész, aki ráadásul még tehetséges is, miért vállal el egy ilyen szemétre való valamit? Persze dögös volt és stílusos, mint mindig, de ennél többet még ő se tudott kihozni ebből a fantáziátlan forgatókönyvből és karakterből. Édes Jézus, kérem vissza az elvesztegetett másfél órámat. Kösz. glare.gif
2017. február 26. 16:23 #13867
- törölt felhasználó -    
Fekete víz (2005)
Tegnap este adták, és már a cím alapján valahogy éreztem, hogy ez valami thriller lesz. Szóval meg is néztük.
!Spoiler!
Anyuskám, nem ilyen befejezésre számítottam. Az egészben másfél órán keresztül semmi nem történik, csak annyi, hogy beázik a fal, a kislánynak egy képzeletbeli barátja van, megtudunk egy-két dolgot az anya tragikus gyerekkoráról, ami nagyon megegyezik a házban meghalt kislányéval... Az utolsó tíz percbe pedig belesűrítenek minden 'akciót', tehát mindent, hogy gyorsan befejezzék. Őszintén nem ilyen paranormális kimenetelű filmre számítottam. Azt reméltem, valami izgalmas kis csattanó lesz a végén, hogy például az anyánál valami nem kerek, és az egészet ő képzeli be. De nem. Gyakorlatilag az egész film lényege egy szellemkislány volt.
!Spoiler vége!
Egyébként nem is tudtam, de ez a film a feldolgozása a japán Ringu c. horrorfilmnek, amit eddig nem láttam, és nem is tervezem megnézni, egy osztálytársam mesélt egyszer a filmről. De ez már megmagyarázza a Fekete víz... hát... végét.
2017. február 27. 16:59 #13868
Beyla
Beyla
carter

StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Spoiler tartalmú hozzászólás!

Stranger Things (2016)

Tisztában vagyok vele, hogy ez a topik nem a sorozatokról szól, ám - valamiért - úgy érzem, hogy ennek a kritikának itt a helye, nem pedig a saját témájában. Tudom, hogy elvileg sorozat, ám mégis képtelen vagyok rá úgy tekinteni. Nekem ez az egész olyannak hatott, mint egy nagyon-nagyon hosszú mozifilm részletességekbe nyúlóan. Pluszban köze nincsen a mai futószalagon gyártott tömegproduktumokhoz, méltán megérdemli, hogy néhány szót említsek róla.

Sokat olvastam a Stranger thingsről, és a vélemények 100%-a (szóval az összes vélemény, amit olvastam) arra akart kilyukadni, hogy ettől a szám is tátva marad. Nos, az én szám úgy tátva maradt, hogy egy nap alatt bedaráltam az ominózus nyolc epizódot. Ilyesmi velem igazán ritkán fordul elő, ugyanis a legtöbb sorozatot néhány epizód után meg szoktam unni. Azonban ez olyan volt számomra, mint a csoki zabálás - képtelen voltam abbahagyni. Ahogyan haladt előre a történet, és egyre több mindenről rántották le a leplet, annál inkább nem akartam abbahagyni. Nem érdekelt, hogy egy egész szabadnapom ment rá, egyszerűen imádtam és imádom most is az egészet. Habár nem a '80-as években éltem, nem akkor voltam fiatal, ám mégis hozta azon minőségi horrorfilmek hangulatát, amiktől 8-10 éves koromban rendesen összesz*rtam magamat - gondolok itt az Alien filmekre, The thing c. film plakátja még fel is tűnik, többször, és Stephen King regényekből/filmfeldolgozásokból is rengeteg utalás van. Furi, hogy a mai ostoba horrornak csúfolt filmeken meg sem ijedek, de egy ilyesmi alkotástól rendesen be tudok csinálni. A filmsorozat nem mutatott újat, legalábbis nekem. Kiszámítható volt, és már a második epizód után ki tudtam következtetni, hogy Will egy alternatív dimenzióban ragadt. Ezt a felvezetést egyszer már láttam Sean Bean főszereplésével a Silent hill c. játékadaptációs filmben. Az alternatív univerzum környezetét, hangulatát tuti biztos, hogy az a film/játék inspirálta. A történetvezetés pedig zseniális. Többször úgy izgultam a szereplőkért, hogy a körmeimet képes voltam tövig rágni. Mikor már azt hiszed, hogy nem fog történni semmi, na akkor tudják a nézőt a lehető legalaposabban meglepni. Azaz arc nélküli mutáns szörny - számomra - félelmetes volt. Nagyon királyul megcsinálták, ráadásul a CGI-ban sem találtam kifogásolhatót, mondjuk ebben az esetben a látványt magas ívben lesz*rtam, hisz a történet és a szereplők sokkal jobban érdekeltek. A nyolc felvonás alatt egyszer sem unatkoztam, végig lekötötte a figyelmemet. A színészi játékokra pedig nem tudok panaszkodni. Aki iszonyúan felkeltette a figyelmemet, az a Hopper seriffet játszó David Harbour. Láttam már őt a State of affairsben, sőt mi több, nemrég az Utolsó műszakban is, ám egyszer sem sikerült ilyen szinten magára terelnie a figyelmemet. Winona Ryder kiemelkedő alakítása mellett David volt az, akit elejétől a végéig imádtam. Viszont az sem volt piskóta, amit a kiscsákók véghez vittek. Öregem, úgy nyomoztak, gondolkodtak, mintha az X-aktákban lettek volna. Imádtam a kölyköket, ahogyan logikusan, ám de gyermeteg szemszögből rájönnek a eseményekre, és a történések valós súlyára. Elevent először nem bírtam, olyan semmilyen volt, ám a végére rendesen megkedveltem a kiscsajt. Ami egy kicsit untatott, az a Nancy-Steven szál, ugyanis marhára nem érdekelt, hogy Steven meg e tudja dönteni Nancy-t, valahogy ez a romantikus szál, amit erőltettek, nem illett a sorozat hangulatához. A befejezés pedig klassz volt, tetszett, az pedig még jobb, hogy cliffhangerrel végződött, tehát még jobban fogom várni a második szezont. Iszonyú jó kis filmsorozat lett, amibe van minden, ami '80-as '90-es évek - Alien, X-akták, horror klasszikusokra való utalás, összeesküvés, emberkísérlet, és még sorolhatnám. Legalább egyszer mindenkinek látnia kell, annyira jó.

10/10* - Az értékelés számomra nem is kérdés, és többet nem is tudok hozzáfűzni.

Fekete hattyú (Black Swan - 2010)

Művészfilm, ehhez kétség sem fér, és valahogy nekem nem is jött be annyira. Ajánlásra néztem meg, mikor is a beszélgető partneremmel a disszociális személyiségzavarokról, a tudathasadásról és a skizofréniáról folytattam szakmai szintű társalgást. Azt hittem, hogy olyan Beszélnünk kell Kevinről-féle alkotást fogok látni, de ez... nem tudom mi volt. Az leesett, hogy Ninának több személyisége volt, és folyton hallucinált, ám a mondanivalója nem jött át. Nem értettem, hogy a végén miért szúrja le magát, vagy pl., hogy az anyja miért nem vitte el egy szakemberhez, amint meglátta a karmolás nyomokat a hátán. Pluszban nem jött be amit a film közvetít - csak úgy lehet valaki szabad, ellazult, szórakozott, hogyha tolja a drogokat, alkoholt iszik és mindenkivel összefekszik a diszkóban. Szórakozni ezek nélkül is lehet, és a gátlást is le lehet gyűrni, csak elég akaraterő kell hozzá. Kissé nyögvenyelős volt a részemről az is még, hogy az egészet a szexualitásra hegyezték ki. Nyilván a szex, a testi örömök szerves részét képezik az ember életének, de valahogy ebben a kontextusban nem működött. Mintha nem is a csaj skizofréniájáról, hanem sokkal inkább a frigiditásáról szólt volna, és ez engem a legkevésbé sem érdekelt. Aki szereti a művészfilmeket, annak biztosan briliáns alkotás, sok-sok mondanivalóval, ám kb. a Neon démonnal van nálam egy szinten. Gondolkodok, gondolkodok, de gőzöm sincs, hogy mit láttam az ominózus másfél órában. Natalie Portman korunk egyik legtehetségesebb színésznője, mégis fájdalmas volt nézni a vergődését az "Úristen, mi történik velem?" arckifejezésével együtt. Szerintem nem volt jó alakítás a részéről, hisz a V for Vendettában például jóval kiemelkedőbb alakítást tolt.

10/3 - Nem jött be, nem tetszett. Eddig is tudtam, hogy a művészfilmeket nem nekem találták ki, és igazából a mentális betegség megléte érdekelt a legjobban, amiből alig kaptam valamit. Nem szeretném többet megnézni.

Csillagainkban a hiba (The Fault in Our Stars - 2014)

Mostanában lelkileg szét vagyok esve, és kellett valami, amire jól kisírhatom magamat. Ez a történet még mindig iszonyúan szép, ám de annál fájdalmasabb. Kellett a kicsike lelkemnek, amit úgy kifacsart, hogy utána órákig zokogtam. Évekkel ezelőtt elemezgettem már errefelé ezt a filmet, így most nem bocsátkoznék véget nem érő monológba.

10/10 - A hatását megtette, még most is ugyanúgy megríkatott. Részemről maximális pontszámot érdemel még mindig.
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, An_d_a, missdaisy
2017. február 28. 10:18 #13869
Christo
Christo

StátuszQuot libros, quam breve tempus.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
La La Land / Kaliforniai álom

Vidámból pipa lettem, szomorú kimaradt. Nah, jó nem, bőgtem. Gyönyörű volt.
10/10
https://68.media.tumblr.com/3c74780a3e77b7d119df30ce56b52d42/tumblr_okq42bVIjE1s14k1wo4_540.gif

7 felhasználónak tetszik: SmileyZ, simplegirl., Alison Lerman, An_d_a, missdaisy, Szandi0820, Lil98
2017. március 04. 22:41 #13870
- törölt felhasználó -    
Logan
8/10
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjI1MjkzMjczMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDk4NjYyMTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Egyet ki lehet jelenteni hogy az összes X-men film közül ez lett a legerőszakosabb és talán ebben a filmben vannak a legjobb harc jelenetek amikből Wolverine kiveszi a részét a kislányról nem is beszélve. Jackman és a kislány között remek a kémia az egész film alatt! Jackman játéka pedig nagyon erős. Az összes X-menes filmben nagyon erős volt Jackman jelenléte de itt talán a legmélyebb és a legrősebb. Szóval leg...leg.. Én komolyan elgondolkodtam hogy a jövő évi oscáron Jackman simán kaphatna egy jelölést ezért a Logan-ért de komolyan!
A film egyébként nyugodtan kaphatott volna 18-as karikát elképesztő hentelés van a filmben.
Az egyik cinema cityben néztük a filmet és ezt kapjátok ki. Jött talán egy általános iskolai csoport akik talán másodikosok voltak de harmadikosoknál biztos hogy nem voltak idősebbek. Az egyik részük valami animációs filmre ment a másik fele pedig be ment a Logan-ra. És a film elött az egyik tanárnéni vagy kisérő úgy jellemezte a filmet(pont hallottam mivel körbe vettek) hogy a Logan egy szokványos szuperhősös film nem történik benne semmi olyan ami esetleg indokolhatná a 16-os karikát. Ahhhhammm gondolkodtam hogy kicsit óva intsem hogy lehet meglepetés fogja érni!
Háááá megnéztem volna az arcát a film közben és a film után hogy mit gondol erről. Mi is már a film elött megjegyeztük egymás között hogy ezek a gyerekek biztos hogy jó filmre jönnek? Azért nem ártott volna már a trailert megnézni mielött bevitték a gyerekeket erre a filmre. Voltak kifejezetten durva jelenetek és a káromkodással sem fogták vissza magukat.
Egyébként engem eleinte ez kicsit zavart is! Iszonyat ahogy a nézőre ömlesztették ezt a sok erőszakot és káromkodást és mivel a korábbi X-men filmekben ez nem volt jellemző szokni kellett a film nyers kilátástalan durva atmoszféráját. De ha a néző elkapja a fonalat ahogy végül mi is tettük egy elképesztően szórakoztató harmadik Wolverine film részesévé válhat. Ami nem lett hibátlan és ismét ahogy a korábbi X-men filmek megint nyitott kérdéseket hagy maga után és a néző ezek nyomán próbálja elhelyezni a történetet az X-men filmek univerzumában ami a film utáni 1 órás kibeszélő után sem könnyű! biggrin.gif És a legnagyobb kérdése a filmnek az hogy innen hova tovább? Esetleg egy teljesen új generációval tovább vinni az X-men franchise-t aminek a kulcsfigurája a wolverine leányzó? És esetleg továbbra is maradnának ezen a nyersebb és durvább sötétebb hangulatú vonalon. Ugyanakkor persze még ott van a First Class-os X-men franchise is valamint a Deadpool.
Hááá kiváncsi vagyok hogy mi lesz a következő X-men film mert asszem a Logan-el egy fejezet lezárult. És azt is lehet mondani hogy egy elég méltó befejezést kapott aminek a története nem kifejezetten erős de a színészi játék és az akció jelenetek mindenképp az élbolyba helyezik a többi X-men között. És a Wolverine filmek között mindenképpen ez lett a legjobb.
http://68.media.tumblr.com/022d54abb35b14495ade55a531d0f04b/tumblr_ok18ms3wkc1upvr5ao4_540.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, simplegirl., missdaisy
2017. március 12. 22:09 #13871
Psyché
Psyché
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Bridget Jones babát vár (Bridget Jones's Baby): 7/10

Mivel az első két rész nagy kedvencem, és sokszor húzták az agyamat azzal, hogy egyszer én is így végzem - haha - ezért kis lemaradással ugyan, de végre sikerült ma a harmadik részt is megnéznem. Némi lazításra vágytam a folyamatos olvasás után, ez a film pedig amolyan "limonádé", miért is ne.
Azt letisztázom, hogy bárki bármit mondjon, Mr. Darcy a csúcs és kész, Colin Firth pedig még mindig az egyik nagy kedvencem. Az első két résznél is értelemszerűen a karót nyelt ügyvédnek drukkoltam, nálam az ilyen típusú, intelligens, kimért úriemberek minden filmben nyerők, ezt a formát itt is sikerült hoznia (a végén, amikor születik a baba pedig nagyon aranyos a folyamatos vigyor az arcán).

Amikor leültem megnézni, már egy rakás kritikát és beszámolót elolvastam, így vártam Mr. Darcyt, Bridget bénázását, a barátait, és bár tudtam, hogy Hugh Grant nem lesz benne - és hogy Patrick Dempsey mi a jó eget művelt, arról még most sincs fogalmam - reméltem, hogy a "régi csapattal" találkozom. Aha, majdnem.
A sztori önmagában egyébként nem is lenne rossz, valósághű is, passzol Bridgethez is, de hogy a szereplőgárdából össz-vissz kettőt hagytak meg, a többit lecserélték, vagy beletették 2-3 percnyi cameóba, több, mint dühítő. Ahogyan írtam, Patrick karaktere kifejezetten értelmetlen és irritáló volt, Mr. Darcy belépése sem stimmelt nekem, maga a film pedig kapkodott ide és oda, hogy megmutasson mindent, közben gyakorlatilag semmit nem sikerült. A csattanós poénok elmaradtak, ugrált a kép és a sztori is, és nem hogy rivalizálást nem éreztem a két férfi között, még csak feszültséget se maga a sztoriban. Egy ilyen történettel, karakterekkel erősebbre számítottam, főleg, ha az első két részt nézem.

Ami üdítő volt, az a nőgyógyász, Emma Thompson, akit nem különösebben szívlelek, mint színésznő, de a filmbe most nagyon kellett. Azokat az arckifejezéseket és csípőből dobott megjegyzéseket lehetetlen lett volna másnak elmondania, természetesen játszotta el az egészet. Egyedüli poénforrás volt gyakorlatilag.
Nagyobb durranásra számítottam, tetszett így is, de ebből szerintem lazán ki lehetett volna hozni többet. Kíváncsian várom a negyedik részt...
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2017. március 19. 14:45 #13872
- törölt felhasználó -    
Rendes fickók / The Nice Guys (2016)
Aranyos, limonádé volt, olyan akciós-bűnüldözős-fegyveres film, amit én is képes vagyok végignézni. Az, hogy '70-es években játszódik, nagyon megdobta a hangulatát, igazi kis különlegesség volt benne. A két főszereplő remek választás volt, Ryannek esküszöm jól áll a vígjáték meg a komikum, annyira ösztönösen, természetesen játszotta a hülyét végig, hogy dőltem rajta. De ez a bajusz, eeh.. vágom, hogy '78-at írtunk, kellett az a jellegzetes arcszőrzet, de nem, nála ezt nem tudom elfogadni. rohog.gif 10/7-8
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lilah McMurphy
2017. március 25. 17:36 #13873
Athena
Athena
új tag
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 254470
Kincsem (2017)
Azt hiszem, hogy egy újabb film került fel a kedvenceim listájára.Nagyon örülök neki, hogy végre egy magyar alkotás.Tegnap voltunk rajta a moziban, de még mindig a hatása alatt vagyok.Imádtam minden percét, legfőképpen a versenyes részeket.A főszereplőket nagyon eltalálták, de a többi színészre se lehetett panasz.Megérdemli a 10 csillagot.Bárcsak több ilyen magyar film készülne.
♥Kincsem♥Schultz♥
10/10
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. március 26. 16:01 #13874
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦

Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
Hozzászólás: 6378
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Beauty and the Beast 2017

Na kérem szépen, ezt is megnéztük. tongue.gif Nem mintha kikövetkeztethetetlen lett volna a vége, meg az eleje és közepe, hiszen ez az egyik olyan mese, amit minden délután megnéztem oviból hazajövet. tongue.gif
Az eleje gyönyörű volt, a barokk stílusú bál, a szereplők is, és a látvány meseszép volt.
Dan Stevens és Emma Watson szerintem okés főszereplők voltak, hallottam olyat is, aki kifejezetten nem Emmát szánta volna Belle szerepére, de senki mást nem igazán tudnék elképzelni helyette, valahogy ez a szerep hozzá illett. Viszont, ettől függetlenül, Emma gyenge alakítást nyújtott. De nagyon. Ám, annyira kedves, annyira gyönyörű, jó fej, vicces, bájos, elbűvölő, intelligens csaj, hogy nem lehet nem szeretni. Így az ember simán szemet húny afelett, hogy nem jó az alakítása. Aki nekem külön tetszett, az a szívemhez közel álló Luke Evans. Ő vitte a prímet, kár, hogy csak youtubeon hallhattam a hangját, szívesebben néztem volna most is eredeti nyelven, de a mozi közönségét nézve, a kisgyerekekre való tekintettel ez nem igazán jöhetne szóba. Nyilván, ez nekik készült, a kisebb korosztálynak. Bár azok, akik ezen nőttek fel, elmennek megnézni, és már akkor elsírják maukat, ahogy csak a prológust meghallják. Rengeteg anya-lánya, és csajos társaságot, párt is láttam a sorok között. biggrin.gif Apropó szinkron, most kifejezetten zavart. Nem igazán szoktam a szájraillesztést figyelni, (egyértelműen ez azt jelenti, hogy jól végzik a dolgukat a magyar munkatársak tongue.gif ) de itt nem tudtam másra figyelni. Nyilván egy dalnál, amikor vagy úgy 25 másodpercig kitartanak egy hangot, és a szövegben pont egy hatalmas ÁÁÁÁ ra végződik, holott a magyarban ezt egy i-re végződő rímmel tudták csak megoldani, elég kellemetlen. biggrin.gif
ALan Menken zeneszerző úr egy géniusz, de igazat megvallva, sok dolga nem volt, mert konkrétan, hogy egy informatikai hasonlattal éljek, ki ctrl c ctrl vézték az egészet. biggrin.gif De nem csak a jó ismert betétdalokat, hanem a full soundtrack albumot. Egész dialógusokat másoltak, ami pluszt pedig beletettek, mármint dalt, az sz*r volt, már bocsánat. Egyszerűen fogtam a fejem, hogy miért? miért kell elrontani?
A végefőcím gyöngyörű volt, egész addig, amíg Celine Dion el nem kezdett énekelni. Én az a fajta ember vagyok, aki megvárja a stáblistát is, de egyszerűen ezzel az irritáló nyikorgásával kiüldözött a teremből. _nevet.gif
Mellékszereplőkről sajnos nem sokat tudok mondani, eredeti hanggal biztos jobban ki tudtak bontakozni, mert így az a 3 perc amíg szerepelt a legalább 4 A-kategóriás színész, nem igazán ért semmit, legalábbis magyarul.
Összességében nem volt rossz, korhű volt, ügyeltek a stílusra, ez tetszett, szép volt a látvány, de a mese mindent visz. smileeee.gif
10/7
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Christo, baisée, Szandi0820, simplegirl., missdaisy
2017. március 26. 20:39 #13875
Christo
Christo

Idézet (Alison Lerman @ 2017.03.26. 16:01)
Beauty and the Beast 2017
Mellékszereplőkről sajnos nem sokat tudok mondani, eredeti hanggal biztos jobban ki tudtak bontakozni, mert így az a 3 perc amíg szerepelt a legalább 4 A-kategóriás színész, nem igazán ért semmit, legalábbis magyarul.
10/7

A Westendben van eredeti nyelvű vetítés is. smileeee.gif Igaz, 2D, de nem hinném, hogy olyan sokat hozzátesz a filmekhez a 3D. Legalábbis a sima, az IMAXes az külön kat. smileeee.gif

The Autopsy of Jane Doe
Fú, ez egy jó kis thriller volt, néhány hatásos horrorelemmel. Az ötlet szerintem elég eredeti, az atmoszféra baljós és hidegrázós, a színészek jók. Egyébként én régebben elég sokat olvastam abban a témában, amiről szól a film (nem a boncolásról, hanem arról, amire rájönnek, nem akarok spoilerezni) és nagyon bírtam, hogy az ismereteimmel össze tudtam rakni a kirakóst magam is, csak a miért volt homályos. Szal' nézzétek meg, megéri.
10/7

Fantastic Beasts and Where to Find Them / Legendás állatok és megfigyelésük
Juhúú, felcsendül a Potter theme és én már el is merültem a varázslók világában. Nagyon tetszett a film, az állatok tényleg fantasztikusak, az effektek gyönyörűek, a színészek pedig szórakoztatóak. De főleg Dan Fogler. Asszem ő ellopta a filmet, Eddie Redmayne csak kicsivel maradt le mögötte.
10/9

Justice League Dark / A sötét Igazság Ligája
Elkaszálták a Constantine-t, én még nyalogatom sebeimet, pedig már rég volt. Aztán csinálnak egy ilyen animációs filmet és azt kérdem én: miért nem lehet az élőszereplős DC-filmeket is ilyenre csinálni. Most jött ki az Igazság Ligája első trailere és kétségek gyötörnek. Anno, a BvS-ről csalódottan jöttem ki, utána rászántam magam a bővített változatra, ami egy fokkal jobb volt. A lényeg, hogy ez egy nagyon jó mese, felnőtteknek is. A Constantine-t pedig folytatják animált formában...ide vele.
10/8

Snowden
Elgondolkodtató. Nyilván tudnak ezekről a dolgokról, az emberek többségét mégsem érdekli.
10/7

The Poughkeepsie Tapes
Ehhez aztán hangulat kell. Semmiképp se leverten kezdjetek neki, miután megnéztem, be kellett raknom egy Jóbarátok-részt és meg kellett néznem néhány vine compilation-t jutyúbon.
10/7
5 felhasználónak tetszik: Bessie, simplegirl., missdaisy, funny18, Alison Lerman
2017. április 01. 20:22 #13876
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*

StátuszAmor vincit omnia.
Hozzászólás: 6932
Csatolások: 3069
Azonosító: 133484
The English Patient (1996)

Láttam már jó párszor ezt a filmet. Kamaszkoromban ez, meg a A napfény íze ment nálam végtelenítettben. Szoros a verseny, nehéz a döntés, de a Az angol beteget akkor is jobban szerettem, és most is jobban szeretem. Juliette Binoche egyszerű bája, ragyogó kisugárzása, ösztönös tehetsége teszi igazán szerethetővé ezt az alkotást. Nagyon is megérdemelte az alakításáért az Oscar-t. Őszintén bevallom, a főszál untat olykor. Hana (Juliette Binoche) és Kip (Naveen Andrews) szerelme mindig is sokkal jobban megérintett, mint Almásy gróf és Katherine története. Juliette egy angyal ebben a filmben, Naveen pedig tökéletes választás volt erre a szerepre. A kedvenc jeleneteim mind hozzájuk kötődnek. A zongorázós, amikor a riadt Kip annyira úriember, hogy akkor is az ajtón akar bemenni, amikor a falon van egy hatalmas lyuk. _nevet.gif A kápolna festményei a fáklya fényében - melyik nő ne álmodna egy ilyen romantikus férfiről? blush.gif A hajmosós jelenet meg konkrétan überel bármit: "Is this for my hair?" _nevet.gif Naveen Andrews ebben a filmben gyönyörű volt, fiatal és ártatlanul, szeretni valóan bájos. Szerintem feledhetetlen párost alkottak Juliette-tel. Örök kedvenc. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, simplegirl.
2017. április 01. 20:40 #13877
Beyla
Beyla
carter

StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Spoiler tartalmú hozzászólás!

Élet (Life - 2017)

Hmmm... ültem egy néhány napot ezen a filmen, amíg képes vagyok összeszedetten értékelni a filmet. Őszintén megvallva, Jake Gyllenhaal iránti rajongásom okozta felindulásból ültem be a moziba. laugh.gif Persze, előzetest is láttam, tetszett, azonban most valóban színész által választottam filmet. Nem igazán érdekelt, hogy mi ez, csakhogy Jake-t láthassam egy hatalmas kivetítőn. Ezt leszámítva maga a film nem volt rossz, bár az igaz, hogy hihetetlenül sokat merített az Alien horrorokból. Talán emiatt is volt olyan érzetem, hogy én ezt a filmet láttam, csak kevesebb CGI-al és más színészekkel. Bírom a trancsírozós múvikat, és Ryan Reynolds nem a szívem csücske, mégis jól állt neki ez a halál laza, Deadpool stílusú karakter. Hmmm... tetszett, csak az a kár, hogy az első fél órában ki is nyírták szegényt elég kemény, brutális módon. Hiroyuki Sanada jelenlétének iszonyúan örültem, hiszen a Helix óta nem igazán volt szerencsém hozzá. Még mindig kellemes színész, és bár nem egy badass szereplő bőrébe kellett bújnia, mégis kellemesnek volt mondható. Jake Gyllenhaal meg awww... róla ne is beszéljünk. Tetszett az, amit láttam tőle, bár az igaz, hogy nem itt volt élete alakítása, mégis kiemelkedőnek tudnám titulálni, így nem csak a szememet tudtam legeltetni rajta, mint a Kiadatás c. háborús filmjében. Rebecca Ferguson pedig igazi meglepetés volt - nem ismertem őt eddig, most láttam először, de nem volt rossz, amit láttam tőle. A film történetvezetése elég kiszámítható, a szereplők nem kidolgozottak, szinte alig tudunk meg róluk valamit. Bár talán azért, mert nem kifejezetten a karaktereken, hanem a megölésükön volt a hangsúly, ez pedig sokat elvett az élményből. Mivel nem ismertem a szereplőt, nem hozták közel hozzám, így nem is nagyon érdekelt, hogy az a valami csak úgy kinyírta. A sztori mögöttes üzenete viszont tetszett - ne szórakozz olyannal, amit nem ismersz! A vége felé gondoltam, hogy a csaj gépe vált irányíthatatlanná, és végül John zuhant az óceánba.

10/7 - Nem volt egy nagy alkotás, de nekem Jake miatt abszolút megérte. Sz*r heteken vagyok túl, eléggé magam alatt vagyok, sokat dolgozok, így kikapcsolódás gyanánt szerintem megérte a pénzét. Nem rossz film, a részemről többször nézős.
2017. április 09. 03:30 #13878
Christo
Christo

Split / Széttörve

James McAvoy ebben a filmben úgy játszik, mint a jesszusúristen. Anya-Taylor Joy szintén jó, a karaktere pedig nagyon szimpatikus. Tudtam, hogy nem hiába várom ezt, Shyamalan magára talált már a The Visittel is és a vége... OMG. A film utolsó jeleneténél tutira nem emberi hangot hallattam...
10/9
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, simplegirl., Bessie
2017. április 09. 14:46 #13879
Bessie
Bessie
funkcionális ♑

Státusz❤ 15 év Supernatural ❤
Hozzászólás: 15313
Csatolások: 64858
Azonosító: 27941
Mostanság több filmet is megnézek, pedig eddig inkább sorozatokban merültem el. Néhány mostanában látott film:

Arrival / Érkezés (2016)
Iszonyatosan tetszett ez a film. Végre nem a megszokott módon álltak neki filmet forgatni. Nem vígjáték, nem horror, sokkal inkább reálisnak mondanám. Az eddigi "űrlényes" filmek hiába voltak hiperlátványosak, akciódúsak, valahogy mind egy kaptafára készültek. Itt végre felmerült az, hogy nem ugyanazokat gondoljuk, érezzük, illetve másképp fejezzük ki magunkat. Hogy a számunkra ismerős fogalom nem feltétlen jelenti ugyanazt. (Legyen az szeretet, fájdalom, vagy bármi egyéb, nem feltétlen értenék meg, hogy az nekünk mit jelent. Értitek ugye? biggrin.gif )Szóval ez itt mind adott volt. Az, hogy szépen lassan kommunikál a két fél egymással, majd Amy Adams / Louise ráeszmélése arra, hogy milyen ajándékot is kapott ezáltal, igazán döbbenetes. Jó, az a rész igazán sci-fi volt, de ez a majd 2 óra úgy elrepült, hogy fel se tűnt. Amy egyszerűen mindenkit lejátszott a filmben.
10/10

A cure for wellness / Egészség ellenszere (2016)
Egy jó horrort kerestem, hát bepróbálkoztam ezzel. Adott egy szanatórium - néhány horror alaphelyszíne - egy pszichiáter (Jason Isaacs). Már a trailerből leesett, hogy elvont filmmel állok szemben, még jobban érdekelt persze. Jött aztán a háttérmese a kastély titkáról, majd a lányról. Sajnos cseppet sem horror, viszont egész jó thriller. Dane DeHaant legalább megismertem általa. (Nem, nem láttam a pókemberben, legalábbis akkor nem, amikor ezt néztem, csak jóval utána)
A film sötét hangulatú, de nincs benne úgy semmi extra. Egyszer simán megnézhető.
8/10

Now you see me 2 / Szemfényvesztők 2 (2016)
Végre ezt is meg tudtam nézni. Nagyon vártam már a folytatást. Habár voltak benne varázslatok, átverések ezerrel, nem hozta teljesen azt a hangulatot, ami az első részkor mindig elfog. Ettől függetlenül jó és nézhető, de nem ér az első rész nyomába.
7/10

Underworld: Blood Wars / Underworld: Vérözön (2016)
Ezt is iszonyat vártam. Kate, mint Selene képes minden részben magával ragadni. Imádtam itt is. heart.gif Voltak kikacsintások az előző filmekre, de nem túlzottan. Jó volt, izgalmas volt, de ez sem űberelte az első 2 részt.
7/10

The Secret life of pets / A kis kedvencek titkos élete (2016)
Ezt nemrég néztem, méghozzá elég különös okból. Rendeltem ugyanis egy tokot a mobilra, egy cuki nyuszit, majd a munkatársam megkérdezte, hogy tudtam hogy a nyuszi egy rajzfilmből van? Szóval így indult. Aznap meg is néztem. laugh.gif
Tudom én, hogy Max cuki akart lenni, de valahogy ez most nem jött be. Viszont mikor megjelent a pszicho-nyuszim, kitört belőlem a fangirl. Hatalmas figura a Hópihe. Ennyire kiszámíthatatlan, cukidepszichopata állattal nem hiszem hogy találkoztam. Egyszerűen kész voltam tőle. Nem tudtam utálni. Kész. Persze végére aranyos lett mindenki, de számomra Hópihe az egész sztárja. biggrin.gif
8/10
1 felhasználónak tetszik: Christo
2017. április 09. 23:58 #13880
Christo
Christo

Underworld: Blood Wars / Underworld - Vérözön

Ez a magyar cím már megint... rohog.gif Nah, mindegy, a Kaptár uccsó részében csalódtam, azt jobban vártam mint ezt és mit ad Isten, ez nem volt olyan tré. Az előző rész is csak elment kategória, de nekem ez még jobban is tetszett, mint az Ébredés. Volt egy jelenet benne a vámpírszukával és Theoval a végén, amin nagyon felröhögtem: konkrétan mikor a csaj odáig van, hogy nem égett el a napon, azt a következő pillanatban kap egy fejszúrást, hát ott felvisítottam. _nevet.gif Nem tetszett a magyarázat Michael eltűnésére, én végig reménykedtem, hogy életben van, de hát ez az idióta Speedman csak nem akart visszajönni a szerepre, vagy nemtom'.
Beckinsale badass, mint mindig, de az első rész a legjobb.
10/7

Assassin's Creed
Anyássssss...hagyjuk. Száll a sas, szááll a sas és még mindig korzózik az a qurva sas. Kapucni fel, kapucni le, kapucni fel de nagyon epic módon...éééés leap of faith. Volt néhány jó verekedős szúrkálódás, meg néhány király parkour, meg... jah ennyi. Van vagy 20 könyv egy jó filmadaptációhoz, de nem, a lényeg, hogy a sas benne volt.
10/3
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman
710 oldal 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!