Starity

The Sims 1| The Sims 2| The Sims 3| The Sims 4

27 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 17. 16:02 #221
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.17. 15:55)
Én a Leszáll az Éj kieggel annyit játszottam vámpírral, hogy az eddigiek közül az összes öregségben halt meg, ezért már unnom kéne a vámpírokat, de az új "gótikusokra" igazán kíváncsi vagyok (szerintem a mostaniak jobbak lesznek, mint a "modern" vámpírok). Engem jelenleg a legjobban a Vérfarkas és a Tündér érdekel. Szerintem inkább Vérfarkast csinálok magamnak, és majd a ő lesz a falkavezért. laugh.gif Szóval én tuti, hogy megszerzem a kiegészítőt (a megszerzem azt jelenti, hogy letöltöm nCore-ról rohog.gif ).
Mizi: Ha tényleg megszerezted a Katy Perry édes apróságokat, és majd megszerzed a Természetfeletti erőket, akkor csináld azt, hogy elixírrel (több módja lesz, nem csak elixír) Zombivá változtatod a Simet és egy Mézeskalácsházat választasz neki otthonul. rohog.gif


Én még sose játszottam addig vámpírral. A múlt héten is csak azért halt meg egy, mert már untam őt, és nem adtam neki enni sem, meg már hulla fáradt volt, aztán egyszer csak meghalt. laugh.gif
Egyébként köszi a tippet, ez nem is hangzik rosszul, lehet, hogy majd tényleg megcsinálom. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, Vampiregirl1
2012. június 18. 08:01 #222
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.17. 16:02)
Én még sose játszottam addig vámpírral. A múlt héten is csak azért halt meg egy, mert már untam őt, és nem adtam neki enni sem, meg már hulla fáradt volt, aztán egyszer csak meghalt.  laugh.gif 
Egyébként köszi a tippet, ez nem is hangzik rosszul, lehet, hogy majd tényleg megcsinálom.  wink.gif

Néha én is kicsit megunoma vámpírt, de akkor azt csinálom, hogy megváltoztatom a külsejét vagy új jártasságból szerzek neki 10-es szintet. laugh.gif
De most komolyan, tényleg jópofa lenne, ha egy zombi mézeskalácsházban lakna. laugh.gif
Pár képet mellékeltem a Tumblr-ömre a kiegészítőről. wink.gif
2012. június 18. 08:21 #223
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 08:01)
Néha én is kicsit megunoma vámpírt, de akkor azt csinálom, hogy megváltoztatom a külsejét vagy új jártasságból szerzek neki 10-es szintet. laugh.gif 
De most komolyan, tényleg jópofa lenne, ha egy zombi mézeskalácsházban lakna. laugh.gif 
Pár képet mellékeltem a Tumblr-ömre a kiegészítőről. wink.gif


Én ennek az egész személyiségét utáltam, szóval nem kár érte. Úgy is megmaradt a felesége és a gyerek, azokkal meg most így tudok egy új életet kezdeni. biggrin.gif
Én a boszorkányokkal gondoltam azt, hogy lehetne csinálni egy Roxfortot. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo
2012. június 18. 11:09 #224
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 08:21)
Én a boszorkányokkal gondoltam azt, hogy lehetne csinálni egy Roxfortot.  rohog.gif

Az tényleg jó lenne rohog.gif Lehet, hogy tényleg meg is csinálják a Sims készítői, hogy a boszorkányoknak külön iskolájuk legyen. laugh.gif
Visszatérve a kiegészítőre: ennek a képnek a sarkából azt szűrtem le, hogy bevezetik a Holdciklust (a hold fázisai pl.: telihold, újhold). smileeee.gif
2012. június 18. 11:34 #225
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Sziasztok. Látom most a jól összeszokott beszélgetéseiteket megzavarom, de nagyon felkeltette a figyelmemet ez a topik. Nekem csak a barátnőmnek volt Sims játéka, de minden nap átmentem hozzá, mert annyira jó volt vele játszani _nevet.gif Azóta tönkrement a gépe, amit én is nagyon sajnáltam blush.gif Mivel egy ilyen alap nagyon drága, amit talán soha nem tudnék, és nem adnék ki érte, letöltéssel ugye nem lehet megoldani ezt? tongue.gif Gondolok én itt a letöltésre, vagy bármi más tippre. Például ti csak a boltból jutottatok hozzá? blush.gif Nyáron nagyon élvezném, ha meglenne a játék nekem is. Előre is köszönöm a válaszokat meghajolo.gif
2012. június 18. 11:43 #226
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 11:09)
Az tényleg jó lenne rohog.gif Lehet, hogy tényleg meg is csinálják a Sims készítői, hogy a boszorkányoknak külön iskolájuk legyen. laugh.gif 
Visszatérve a kiegészítőre: ennek a  képnek a sarkából azt szűrtem le, hogy bevezetik a Holdciklust (a hold fázisai pl.: telihold, újhold). smileeee.gif

A Holdciklus mellett lassan bevezethetnék az évszakokat is, azt még mindig nagyon hiányolom. unsure.gif

Idézet (Vegas @ 2012.06.18. 11:34)
Mivel egy ilyen alap nagyon drága, amit talán soha nem tudnék, és nem adnék ki érte, letöltéssel ugye nem lehet megoldani ezt? tongue.gif Gondolok én itt a letöltésre, vagy bármi más tippre. Például ti csak a boltból jutottatok hozzá? blush.gif Nyáron nagyon élvezném, ha meglenne a játék nekem is. Előre is köszönöm a válaszokat meghajolo.gif

Egyébként a 2-nek az alapja már nem olyan drága, már fele annyiért meg lehet venni, mint amikor én vettem. rolleyes.gif Ha jól emlékszem, akkor valahonnan azt le is lehet tölteni, de lehet, hogy a hármat is, de utóbbira már nem vennék mérget. Majd keresgélek legfeljebb és ha találok valami letöltést akkor szólok. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. június 18. 13:06 #227
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2012.06.18. 11:34)
Mivel egy ilyen alap nagyon drága, amit talán soha nem tudnék, és nem adnék ki érte, letöltéssel ugye nem lehet megoldani ezt? tongue.gif Gondolok én itt a letöltésre, vagy bármi más tippre. Például ti csak a boltból jutottatok hozzá? blush.gif Nyáron nagyon élvezném, ha meglenne a játék nekem is. Előre is köszönöm a válaszokat meghajolo.gif

Én soha nem veszem meg a játékot és kiegészítőket, inkább letöltöm... biggrin.gif
Vannak erre letöltőoldalak, mint pl.: nCore, Pirate Bay, stb.
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 11:43)
A Holdciklus mellett lassan bevezethetnék az évszakokat is, azt még mindig nagyon hiányolom.  unsure.gif

Egy évszakok kiegészítőre én is nagyon vágyom... No meg egy Egyetem kiegre is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. június 18. 13:06 #228
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 11:43)

Egyébként a 2-nek az alapja már nem olyan drága, már fele annyiért meg lehet venni, mint amikor én vettem. rolleyes.gif  Ha jól emlékszem, akkor valahonnan azt le is lehet tölteni, de lehet, hogy a hármat is, de utóbbira már nem vennék mérget. Majd keresgélek legfeljebb és ha találok valami letöltést akkor szólok.  wink.gif


Régebben én is megpróbáltam letölteni, de sajnos nem jártam sikerrel. De lehet, hogy csak én voltam béna blush.gif

Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 13:06)
Persze, én soha nem veszem meg a játékot és kiegészítőket... biggrin.gif 
Vannak erre letöltőoldalak, mint pl.: nCore, Pirate Bay, stb.


Akkor utána nézek meghajolo.gif

Nagyon köszönöm a választ mindkettőtöknek meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo
2012. június 18. 13:24 #229
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 13:06)

Egy évszakok kiegészítőre én is nagyon vágyom... No meg egy Egyetem kiegre is. laugh.gif


Nálam is ez az a kettő, ami nagyon jól jönne. Az Egyetemet is biztosan jobban meg tudnák csinálni, mint a kettőben. Ott sem volt rossz, de azért tudnék én rajta mit javítani. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo
2012. június 18. 13:53 #230
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 13:24)
Nálam is ez az a kettő, ami nagyon jól jönne. Az Egyetemet is biztosan jobban meg tudnák csinálni, mint a kettőben. Ott sem volt rossz, de azért tudnék én rajta mit javítani.  biggrin.gif

Az is jó lenne, ha már Virágsim is lehetne a 3-ban, mint a 2-ben... De ahogy látom a Virágsimmeket felváltották a Tündérek. laugh.gif
2012. június 18. 14:29 #231
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 13:53)
Az is jó lenne, ha már Virágsim is lehetne a 3-ban, mint a 2-ben... De ahogy látom a Virágsimmeket felváltották a Tündérek. laugh.gif


Nekem azok sose tetszettek, olyannal sosem játszottam. Annyira furák és abszurdak. Persze a többi természetfeletti lény is abszurd ha azt vesszük, de ők még az abszurdnál is abszurdabbak. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, Vampiregirl1
2012. június 18. 15:00 #232
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 14:29)
Nekem azok sose tetszettek, olyannal sosem játszottam. Annyira furák és abszurdak. Persze a többi természetfeletti lény is abszurd ha azt vesszük, de ők még az abszurdnál is abszurdabbak.  laugh.gif

Hát, ha jobban bele gondolok, akkor a tündéreket sokkal jobban szeretem, mint a Virágsimmeket, ezért lehet, hogy tündért csinálok a játékban (vagy ez vagy vérfarkast) happy.gif
2012. június 18. 15:13 #233
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 15:00)
Hát, ha jobban bele gondolok, akkor a tündéreket sokkal jobban szeretem, mint a Virágsimmeket, ezért lehet, hogy tündért csinálok a játékban (vagy ez vagy vérfarkast) happy.gif


Én mindegyiket ki fogom próbálni, az már más kérdés, hogy mik azok, akik felé jobban húz a szívem. rolleyes.gif
Egyébként a 3-ban azt szeretem még a vámpírokkal kapcsolatban, hogy egy vámpír párnak a születendő gyereke is vámpír lesz és nem kell külön átváltoztatni őt is, mint ahogy az a 2-ben volt. smileeee.gif
2012. június 18. 19:42 #234
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 15:13)
Én mindegyiket ki fogom próbálni, az már más kérdés, hogy mik azok, akik felé jobban húz a szívem.  rolleyes.gif 
Egyébként a 3-ban azt szeretem még a vámpírokkal kapcsolatban, hogy egy vámpír párnak a születendő gyereke is vámpír lesz és nem kell külön átváltoztatni őt is, mint ahogy az a 2-ben volt.  smileeee.gif

Én is mindet ki akarom próbálni, csak ez a kettő az ami nagyon megfogott beer.gif
Igen, az engem nagyon idegesített, és nemértetten, hogy a 2-ben miért nem lehetett genetikusan örökölni mindent, de hát... ez volt biggrin.gif
A Természetfeletti erőkkel és a vámpírokkal kapcsolatban azt szeretném kommentelni, hogy a vámpírok a Supernatural-ben még nem voltak megerősítve, de most meglett erősítve, hogy benne lesznek, ezért az is játszhat vámpírral, akinek nincs meg a Late Night happy.gif
Gondolom, hogy ez azért is kellett, hogy a Tvájlájt rajongók megvegyék a kiegészítőt, és egymás ellen uszítsák a Vérfarkasokat és Vámpírokat rohog.gif
2012. június 18. 19:52 #235
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 19:42)
Én is mindet ki akarom próbálni, csak ez a kettő az ami nagyon megfogott beer.gif 
Igen, az engem nagyon idegesített, és nemértetten, hogy a 2-ben miért nem lehetett genetikusan örökölni mindent, de hát... ez volt biggrin.gif 
A Természetfeletti erőkkel és a vámpírokkal kapcsolatban azt szeretném kommentelni, hogy a vámpírok a Supernatural-ben még nem voltak megerősítve, de most meglett erősítve, hogy benne lesznek, ezért az is játszhat vámpírral, akinek nincs meg a Late Night happy.gif
Gondolom, hogy ez azért is kellett, hogy a Tvájlájt rajongók megvegyék a kiegészítőt, és egymás ellen uszítsák a Vérfarkasokat és Vámpírokat rohog.gif


De itt nem lehet harcolni, meg nincs vér sem. Pedig az milyen jó lenne már. Én élvezném, de nem az Alkonyat miatt. rohog.gif rolleyes.gif
Sőt már azon is gondolkodtam, hogy lehetne egy olyan kiegészítő, amiben van gyilkosság és utána jönnek a helyszínelők. laugh.gif
2012. június 18. 20:04 #236
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 19:52)
De itt nem lehet harcolni, meg nincs vér sem. Pedig az milyen jó lenne már. Én élvezném, de nem az Alkonyat miatt.  rohog.gif  rolleyes.gif 
Sőt már azon is gondolkodtam, hogy lehetne egy olyan kiegészítő, amiben van gyilkosság és utána jönnek a helyszínelők.  laugh.gif

Dehogynem, mondták, hogy "bárki harcolhat bárkivel", vagyis lehetnek vámpír-vérfarkas viszályok laugh.gif
Na ja, Horatio Caine Comeback cool.gif
2012. június 18. 20:08 #237
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.18. 20:04)
Dehogynem, mondták, hogy "bárki harcolhat bárkivel", vagyis lehetnek vámpír-vérfarkas viszályok laugh.gif 
Na ja, Horatio Caine Comeback cool.gif


Lehetnek, csak vér nem lesz, abba meg úgy mi a pláne? pardon.gif laugh.gif
Megnézném azért Horatiot simként ahogy kipattan a Hummerjéből és felteszi a napszemüvegét. rohog.gif
2012. június 19. 13:31 #238
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.06.18. 20:08)
Lehetnek, csak vér nem lesz, abba meg úgy mi a pláne? pardon.gif laugh.gif
Megnézném azért Horatiot simként ahogy kipattan a Hummerjéből és felteszi a napszemüvegét.  rohog.gif

Nem tudom, hogy lesz-e benne véres viszály, de a kiegészítő Trailer-ét alig 5 napja adták ki, ezért még jó, hogy nem tudunk semmit. tongue.gif
Én is beer.gifrohog.gif
Nemrég azt olvastam, hogy 2012. november 9-én megfog jelenni egy Évszakok kiegészítő a Sims 3-hoz. De ez még csak pletyka, ráadásul egyetlen megbízható külföldi oldal sem írt erről. unsure.gif
2012. június 19. 16:50 #239
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.19. 13:31)
Nem tudom, hogy lesz-e benne véres viszály, de a kiegészítő Trailer-ét alig 5 napja adták ki, ezért még jó, hogy nem tudunk semmit. tongue.gif 
Én is beer.gifrohog.gif 
Nemrég azt olvastam, hogy 2012. november 9-én megfog jelenni egy Évszakok kiegészítő a Sims 3-hoz. De ez még csak pletyka, ráadásul egyetlen megbízható külföldi oldal sem írt erről. unsure.gif


Azért meglepődnék azon, hogy ha tennének bele vért, mert nem hiszem, hogy 12+ -nál nagyobb korhatárt akarnának adni neki. De persze reménykedni lehet, én egy percig nem bánnám. rolleyes.gif rohog.gif
Én örülnék, hogy ha tényleg kijönne, bár akkor már arról is lenne legalább valami kis pici információ, ha tényleg terveznék kiadni. unsure.gif
2012. június 20. 22:12 #240
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Valaki tud segíteni? Sikerült letöltenem a Sims 2 játékot és pár kiegészítőt, lefuttattam, minden oké volt, de mikor a Simses ikonra kattintottam, akkor egy kis ablak jött ki, hogy valami fájl nem tudom milyen memóriacímre hivatkozott, és a program befejezéséhez kattintsak az "OK" gombra. Pedig úgy elkezdtem örülni, de most fogalmam sincs, hogy mitévő legyek. Lehet, hogy az a baj, hogy a D-re mentettem, és nem a C-re?
27 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!