Starity

The Sims 1| The Sims 2| The Sims 3| The Sims 4

27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 30. 14:41 #461
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline


Tipegő kor tényleg kimarad mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Darkness, menthol, elavan2000
2014. szeptember 03. 16:58 #462
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Valakinek meg van már ? blush.gif
2014. szeptember 04. 16:07 #463
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én a Sims 2-vel játszok, és csak is azzal, mert a három nekem valamiért nem tetszik. A kettest viszont imádom, mindörökké kedvenc. A négyről láttam előzeteseket, gameplay-eket, és nekem nagyon idegen. Na de majd meglássuk. Bár nem hiszem, hogy lesz lehetőségem kipróbálni, mert szegény gépem már nagyon le van terhelve.
Az viszont, hogy a tipegő korszak kimarad, szerintem nem egy okos húzás. Eleve furcsának találtam, hogy a sim két(három?)éves kora után egyből iskolás lesz, hát még ez! rolleyes.gif
Idézet (Empress @ 2014.07.17. 13:17)

Hogyhogy megszűnik a támogatása? (A technikához nem nagyon értek, bocsi...) Nekem, akármit is jelentsen ez, most is nagyon jól fut a Sims 2. Vicces, mert én amikor simsezni kezdtem, nem is neteztem még, eszem ágában sem volt letölteni, szóval szépen megvettem mind a sok lemezt. rohog.gif
Sajnálom, hogy már egyre elavultabbnak számít, hiszen szerintem ez a legélvezhetőbb verziója. A múltkor a Teszkóba' néztem a játékos polcot, és már Sims 3-as lemezt sem találtam, csak egyet. Holott egy éve még tele volt mindenféle Simssel. De majd gondolom, ha jön a négy, minden azzal lesz tele, mint anno a három megjelenésekor.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. szeptember 05. 06:48 #464
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Most volt szerencsém a négyes játékot is kipróbálni. Komolyan hatalmas megkönnyebbülés volt az órák hosszat töltögető Sims 2 meg főleg 3 után, hogy ez pillanatok alatt játékra kész - akárcsak a jó öreg Sims 1... XDD (Na majd meglátjuk, hogy 15 kiegészítő után ez milyen sebesen fog majd versenyt futni... biggrin.gif ) De miután megszoktuk a kis hangulatos városképeket meg a Sims sorozatra oly jellemző kék töltőképernyőket az alul futó nonszensz, humoros kis feliratokkal, elég ingerszegényen és minimalistán fest, hogy miután betöltött a játék, ott, ahol főmenünek kéne lennie a legtöbb játék esetében, ott a kísértetiesen hófehér, ködös végtelenség közepén szerencsétlenkedik pár Sim random tárgyakkal. Aranyos, de... nem lett volna esztétikusabb a jól bevált formához ragaszkodni? Tiszta Assassin's Creed érzésem volt tőle, csak a Sims 4 nem az Animus-ba akar beléptetni, hanem az Originbe... Miután ilyen nagyszerűen kigyönyörködtük magunkat a megreformált főmenüben, beléphetünk a CAS-ba, ó je, csak erre vártunk. A Sims 2-ben és a 3-ban is egész biztosan mindig eltököltem egy órát, mire létrehoztam a két felnőttet, akikkel minden esetben játékot kezdek; a Sims 4-ben szerintem a karakteralkotás ideje kb a felére csökkent a logikus elrendezés és a praktikus, ésszerű kialakítás miatt, mindenesetre normális, hogy ilyen iszonyú nehezen tudom a testrészeiket saját ízlésem szerint formálni? Mintha beakadna az egér, vagy nem tudom, lassúnak és nehézkesnek tűnik a dolog. Valószínűleg én csinálok rosszul valamit. Kis viccességek, érdekességek a CAS-ból:
- beállíthatod, milyen legyed a Simed járása
- az izmos egyéneknek tényleg kockahasuk van (hát wow)
- tényleg meg lehet különböztetni a rasszokat, nem hittem, hogy ezt valaha megérem
De a CAS egyik hiányossága szvsz, hogy kevés a ruha! Mindig a ruhapróba volt az a rész, amit gyűlöltem a Simek megalkotásakor, de ez még nekem is szegényes választék. x_x"
Miután kész a csudacsalád, beköltöztethetjük őket saját kulipintyójukba, ami úgy néz ki, hogy szintén a felhős űr közepén elhelyezkednek a városrészek, és te ráböksz a téged érdeklő telekre vagy házra - ez így olyan csúnya, kérem szépen... Na de akkor bemutatnám kis családomat. Íme Fogarasi "Swagyolo" Bea és párja, Fogarasi "Rockerarc" Matyi. Csendben jegyezném meg, hogy Matyit úgy próbáltam megalkotni, hogy úgy nézzen ki, mint egy "átlagos magyar srác", de igazából kételkedek az ügyességemben, mert inkább úgy fest, mintha valami amcsi tinifilmből szabadult volna. XD Szóval itt a két jómadár, amint elcuppantja élete legelső csókját.
http://www.kephost.com/images/2014/09/05/1.md.jpg
Amint beköltöztettem őket, észrevettem, hogy a CAS-ban elfelejtettem meghatározni közöttük a családi kötelékeket, így első dolgom volt összehozni őket, és ezalatt bőven volt időm megfigyelni, hogy hogyan is zajlanak az interakciók és arra is rádöbbentem, hogy a kamerairányítás mennyire ótvar(nak tűnik). Nagyon kínlódok vele, remélem, idővel rájövök, hogy hogy is kéne használni... Szóval a Sims 2-ben meg 3-ban már megszokta mindenki, hogy a családtagok portréi a képernyő bal alsó szélén lógnak egy függőleges kis füzéren - a Sims 4-ben természetesen visszatértek a Sims 1 sémájához és a portrék a képernyő bal alsó felén helyezkednek el egymás mellett. És ahol a 2-ben és a 3-ban a portrék voltak, ott most a teendők listája sorakozik. Jajj. A következő, amivel bajom volt, hogy egyszerűen nem tudom megkülönböztetni, hogy mikor mit csinál épp az emberkénk, mikor beszélget. Baromi gyorsan karattyolnak ezek a Simek, és ahogy eddig észrevettem, nem jelzi ki semmi, ahogy eddig, hogy na most épp ez a bizonyos tevékenység van folyamatban. Vagy vak lennék? Nem tudom, de ez összezavart hihetetlenül. Már a Sims 3-ban sem volt nagy kunszt összebarátkoztatni, majd összehozni két Simet, de a 4-ben egyenesen pofonegyszerű a dolog. Az eddigiekkel ellentétben van külön baráti és szerelmi mutató, de ezek magasra tornászásában az ég világon semmi kihívás nincs. Reggel beköltözött a két jómadár, este már woohoo-ztak is (mely előtt megszólalt a srác asszem valami olyasmit, hogy "sunuvani", mely az én értelmezésemben annyit takar, hogy "Suna, want it"). Amiben örömömet leltem, az a karakterek arckifejezése. Figyeljétek a srácot, hogy nézi a csajt. So sexehh. Annyira szerelmes a hülyegyerek, hogy a lába eggyé válik az asztaléval.
http://www.kephost.com/images/2014/09/05/2.md.jpg

Ezt a bárgyú vigyort jól figyeljétek meg, mert gyakran fogtok vele találkozni.
http://www.kephost.com/images/2014/09/05/3.md.jpg

- "Hé, Lust, megehetem?"
- "Nem, Gluttony, megfájdul a pocakod, ha olyat eszel..."
http://www.kephost.com/images/2014/09/05/4.md.jpg

Viccet félretéve jókat mosolyogtam a képernyő bal alsó sarkában lévő hangulatjelző képecskéken... A "very flirty" hangulat pl pasiknál egy könnyfakasztóan mocskos tekintetű és mosolyú arckifejezés (= képzeljétek el Howard Wolowitzot kéjesen vigyorogni), csajok meg álszégyenlősen, csábítóan az ajkukra teszik az ujjukat... Au. XDD Az alvós hangulatkép meg haláli édes. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mindenesetre van még egy nagyszerű beépített funkciója a Sims 4-nek: az instant pixelizálás, ha esetleg lekalózkodtad volna a játékot! XD Hát igen, mit képzelnek az emberek, hogy ki akarnak próbálni egy ilyen drága dolgot, mielőtt megveszik... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Egyelőre ennyit játszottam vele, nem volt még kedvem többet. Majd később megpróbálom megcsinálni benne igazi emberek arcait, mert ez a Sims 3-ban pl lehetetlen feladatnak bizonyult, kíváncsi vagyok, hogy itt megy-e... biggrin.gif Ha esetleg sikerül, hozok képe(ke)t. XDD

Idézet (Little Pixie @ 2014.09.04. 16:07)

Hogyhogy megszűnik a támogatása? (A technikához nem nagyon értek, bocsi...) Nekem, akármit is jelentsen ez, most is nagyon jól fut a Sims 2. Vicces, mert én amikor simsezni kezdtem, nem is neteztem még, eszem ágában sem volt letölteni, szóval szépen megvettem mind a sok lemezt.  rohog.gif 
Sajnálom, hogy már egyre elavultabbnak számít, hiszen szerintem ez a legélvezhetőbb verziója. A múltkor a Teszkóba' néztem a játékos polcot, és már Sims 3-as lemezt sem találtam, csak egyet. Holott egy éve még tele volt mindenféle Simssel. De majd gondolom, ha jön a négy, minden azzal lesz tele, mint anno a három megjelenésekor.


Ez tudtommal csak annyit jelent, hogy nem fogják többet gyártani a Sims 2 játéklemezeit. Ha egyszer elfogy a boltból, veheted meg használtan. ^^" Tizenöt-húsz év múlva meg már valszeg ingyenesen töltheted le az Electronic Arts vagy a Maxis oldaláról... :'DD De akkor mit szóljon szegény Sims 1, ha már a 2 is elavultnak számít? sad.gif Furcsa módon nekem a 2 korántsem fut kifogástalanul a gépemen, hihetetlen keserves már elindulnia is valahogy, komolyan érthetetlen... unsure.gif Az 1 ellenben gyönyörűen megy még mindig. Nekem az első Sims játék van meg minden kiegészítőjével együtt eredetiben a fiókomban, és ha valamit, hát ezt a játékot nem bántam meg, hogy megvettem. biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: Lil98, elavan2000, Empress, MadHatter, Lizania, menthol, Bogiboszi, Reija, Darkness, AFCfan, riri17
2014. szeptember 06. 21:04 #465
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Nagy erőfeszítő munka során feltelepítettem és játszottam vele.Tetszik ez a részletes arcszerkesztés meg test szerkesztés és a kész szobák laugh.gif .

Viszont ami nem tetszik az a kamera olyan baromi idegesítő ,hogy húúú feljebb tekersz sim feje fölé megy a kamera ha megállítasz rajta akkor nem tudsz jobb egérrel oldalra mozogni.Akkor még ott van a bútor forgatás csak a ; ezzel tudod forgatni. Ráadásul simnek a tulajdonságát megtudod változtatni meg az álmát wtf miért ? Meg csak gyors utazással tudsz elmenni oda ? MIÉRT? Sims 3-ban ez annyira jó volt akár mennyire is béna volt.

Akár mennyire egyszerűre akarták csinálni a menüt annál inkább bonyolult lett. omg.gif


Szerintem még ez sem tudta überelni a sims 2t.
7 felhasználónak tetszik: riri17, Reija, MadHatter, Lizania, Darkness, menthol, johanna92
2014. szeptember 07. 09:51 #466
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.09.06. 21:04)
Nagy erőfeszítő munka során feltelepítettem és játszottam vele.Tetszik ez a részletes arcszerkesztés meg test szerkesztés és a kész szobák  laugh.gif .
Viszont ami nem tetszik az a kamera olyan baromi idegesítő ,hogy húúú feljebb tekersz sim feje fölé megy a kamera ha megállítasz rajta akkor nem tudsz jobb egérrel oldalra mozogni.Akkor még ott van a bútor forgatás csak a ; ezzel tudod forgatni. Ráadásul simnek a tulajdonságát megtudod változtatni meg az álmát wtf miért ? Meg csak gyors utazással tudsz elmenni oda ? MIÉRT? Sims 3-ban ez annyira jó volt akár mennyire is béna volt.
Akár mennyire egyszerűre akarták csinálni a menüt annál inkább bonyolult lett.  omg.gif 
Szerintem még ez sem tudta überelni a sims 2t.


Még játszottam vele elég sokáig és azt is észrevettem ,hogy a csecsemő BÁRMIKOR lehet gyerek.Meg ott helyben mindent meg tudsz vele csinálni.Viszont az nagyon cuki mikor terhességi tesztet kell csináltatni a Wc-n. laugh.gif És keveslem a családokat meg házakat is illetve olyan pici a város sad.gif

Meg lehet ,hogy csak én vagyok béna de nem találok vezetékes telefont rohog.gif Miért ?
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. szeptember 14. 17:38 #467
- törölt felhasználó -    
Sims 2, valamint Sims 3-párti vagyok. Ezeket a verziókat találom a legerősebbnek a 'mezőnyben'. A Sims 4 grafikája nekem annyira nem tetszik... szerintem visszamaradás az előbbiekhez képest, na de ízlések és pofonok. A Sims 3 abszolút viszi nálam a pálmát grafikailag, a Sims 2-höz pedig szép emlékek kötnek.

Amúgy lenne egy kérdésem: ti is fel szoktátok 'tuningolni' a játékot egyedi tartalmakkal (ruhák, bútorok stb.)? Én rendszeresen, amióta megtudtam, hogyan kell, unalmamban böngészem a 'kínálatot', és egészen jókat is találtam már. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Reija
2014. szeptember 19. 15:21 #468
- törölt felhasználó -    
Én a 2-vel játszok. A 3 is megvan + hozzá az összes kiegészítő de nem fér rá a gépemre, nem lehet rá telepíteni.
2014. október 12. 17:49 #469
- törölt felhasználó -    
dobta már ki valakinek ezt a hiba"üzit"? A 10 gigányi egyedi tartalom miatt kicsit mostmár feszélyez a dolog
2014. október 15. 18:54 #470
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Mindig is Sims függő voltam. Az EA egyik legjobb ötlete volt, hogy piacra dobták a harmadik verzióját. A négyért is teljes mértékben odavagyok, abban, hogy mindent megszerkezthetsz - de tényleg! Vállméret, mellbőség vagy netán csípőszélesség. A részletekre sok időt és gondot fordítottak.

A kettőhöz mindegyik kiegészítő megvan, a háromhoz a Szigetvilágot, az Egyetemi éveket és az Évszakokat szeretném beszereztetni, majd csak sor kerül arra is, valamikor.
2014. október 30. 12:30 #471
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem!
Meg tudná nekem valaki mondani a The Sims 2 Ultimate Clollection indító (vagy milyen) kódját? Merthogy a játék rajta van a gépemen, csak az indításához szükséges egy kód.
Előre is köszi!
2014. október 30. 12:32 #472
- törölt felhasználó -    
Idézet (zombeeStar @ 2014.10.12. 17:49)
dobta már ki valakinek ezt a hiba"üzit"? A 10 gigányi egyedi tartalom miatt kicsit mostmár feszélyez a dolog

Én már kaptam hasonlót, legalábbis nagyon ismerős a hibaüzenet. Egyszer-kétszer dobta ki... Nem foglalkoztam vele túlzottan, de ha neked gyakran jelenik meg, nem tudom, mi okozhatja... Mindenesetre ha már csak az újratelepítés segít, úgy tudod megmenteni a tartalmakat, hogy áthelyezed egy másik mappába, aztán a feltöltés után vissza a helyükre, és kibontod őket újra.
2014. október 30. 16:17 #473
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2014.10.30. 12:32)
Én már kaptam hasonlót, legalábbis nagyon ismerős a hibaüzenet. Egyszer-kétszer dobta ki... Nem foglalkoztam vele túlzottan, de ha neked gyakran jelenik meg, nem tudom, mi okozhatja... Mindenesetre ha már csak az újratelepítés segít, úgy tudod megmenteni a tartalmakat, hogy áthelyezed egy másik mappába, aztán a feltöltés után vissza a helyükre, és kibontod őket újra.

Nekem el sem indította a játékot, de most már működik köszi ^^ most az a fura, hogy nem tudom beállítani, hogy mekkora legyen az ablak így 800×600-as képernyővel tudok csak játszani -.- de legalább elindulni XD
2014. október 30. 22:17 #474
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Sims 4-ben be lehet-e állítani, hogy milyen gyorsan öregedjen a sim? A Sims 3-ban ki lehetett választani, hogy egy-egy életszakasz hány napig tartson, de most vagy én nem találom, vagy tényleg nincs benne ez a lehetőség a 4-ben. unsure.gif
2014. október 31. 08:01 #475
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zene-manó @ 2014.10.30. 12:30)
Sziasztok! Egy kis segítségre  lenne szükségem!
Meg tudná nekem valaki mondani a The Sims 2  Ultimate Clollection indító (vagy milyen) kódját? Merthogy a játék rajta van a gépemen, csak az indításához szükséges egy kód. 
Előre is köszi!

Egész pontosan regisztrációs kódot kér ami a termék csomagolásán vagy a kézikönyvében található meg. Csak nekem ezek nincsenek, mert az unokatesómék letöltötték én meg tőlük hoztam át az én gépemre, szóval gőzöm sincs mi lehet a regisztrációs kód, amivel indul a játék.
2014. október 31. 14:35 #476
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zene-manó @ 2014.10.31. 08:01)
Egész pontosan regisztrációs kódot kér ami a termék csomagolásán vagy a kézikönyvében található meg. Csak nekem ezek nincsenek, mert az unokatesómék letöltötték én meg  tőlük hoztam át az én gépemre, szóval gőzöm sincs mi lehet a regisztrációs kód, amivel indul a játék.

Ezt a kódot a játék borítójára szokták ráírni, de amennyiben letöltöttétek valahonnan, elvileg azon az oldalon kell legyen feltüntetve. Érdemes megnézni ott.
2014. november 01. 00:13 #477
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Üdv!
Olyan hozzáértő emberke segítségére volna szükségem, aki tudja az illegális letöltések működését. Az van, hogy anno amit tudtam megvettem a boltba, de sokat már akkor se árultak. Viszont nekem rengeteg dologra fájt a fogam, így letöltöttem őket pont 1 évvel ezelőtt az őszi szünetben. Amik megvannak eredetibe:
-Házi kedvencek
-Szabadidő
-Évszakok
-Alap
-Kony. fürd. lakb. cuccok
-És Palotás és parkok, bár ez utóbbi már almás...
Minden más letöltött és szépen is működött eddig. Mivel ami megvolt azt nem töltöttem le, így a Palotás lemezzel indítottam a játékot mindig és bizony nagyon sokáig soha nem is vettem ki a laptopból a lemezt, mert mindennap játszottam vele. Augusztusba játszottam utoljára, akkor kivettem, mert tudtam nem lesz rá időm. Most a szünet elején tettem be de a lemez folyton beolvastatta magát akkor is ha játszottam, meg kidobta a lemezt magától (és ami kisérteties: ha visszatoltam, ugyanúgy maradt a játék). Pár napja elhagyta, de ma szerelő járt nálunk és áramtalanított, miközben megvolt nyitva a Sims. (mentettem és leállt idő volt) Utána mintha megőrült volna a lemez. Folyton beolvasta magát megint, de már ki is ugrott a játékból, kiadta magát stb. Gondoltam egyet, lemásoltam a városom meg a tartalmaim és leszedtem a kieget.
Igen ám, de az előtte lévő Nagyvárosi élet hackelt és amint megakartam nyitni kérte a CD-jét. Elvileg nem kellene neki, meg eddig minden jól is működött. Na most az lenne a kérdésem, hogy ez hiba? Ha igen hogyan érjem el, hogy ne kérje a lemezt? Mit csináljak, hogy elinduljon? Esetleg az a baj, hogy eredeti is van köztük? unsure.gif
Később próbaképp csak betettem a Paloták lemezét de akkor már beolvasni se akarta. Egyszerűen behalt, elhasználódott. Nem is fontos, csak indulna el a játék sad.gif
Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni vagy tippekkel szolgálni meghajolo.gif
2014. november 01. 00:45 #478
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2014.11.01. 00:13)
Üdv!
Olyan hozzáértő emberke segítségére volna szükségem, aki tudja az illegális letöltések működését. Az van, hogy anno amit tudtam megvettem a boltba, de sokat már akkor se árultak. Viszont nekem rengeteg dologra fájt a fogam, így letöltöttem őket pont 1 évvel ezelőtt az őszi szünetben. Amik megvannak eredetibe:
-Házi kedvencek
-Szabadidő
-Évszakok
-Alap
-Kony. fürd. lakb. cuccok
-És Palotás és parkok, bár ez utóbbi már almás...
Minden más letöltött és szépen is működött eddig. Mivel ami megvolt azt nem töltöttem le, így a Palotás lemezzel indítottam a játékot mindig és bizony nagyon sokáig soha nem is vettem ki a laptopból a lemezt, mert mindennap játszottam vele. Augusztusba játszottam utoljára, akkor kivettem, mert tudtam nem lesz rá időm. Most a szünet elején tettem be de a lemez folyton beolvastatta magát akkor is ha játszottam, meg kidobta a lemezt magától (és ami kisérteties: ha visszatoltam, ugyanúgy maradt a játék). Pár napja elhagyta, de ma szerelő járt nálunk és áramtalanított, miközben megvolt nyitva a Sims. (mentettem és leállt idő volt) Utána mintha megőrült volna a lemez. Folyton beolvasta magát megint, de már ki is ugrott a játékból, kiadta magát stb. Gondoltam egyet, lemásoltam a városom meg a tartalmaim és leszedtem a kieget. 
Igen ám, de az előtte lévő Nagyvárosi élet hackelt és amint megakartam nyitni kérte a CD-jét. Elvileg nem kellene neki, meg eddig minden jól is működött. Na most az lenne a kérdésem, hogy ez hiba? Ha igen hogyan érjem el, hogy ne kérje a lemezt? Mit csináljak, hogy elinduljon? Esetleg az a baj, hogy eredeti is van köztük? unsure.gif 
Később próbaképp csak betettem a Paloták lemezét de akkor már beolvasni se akarta. Egyszerűen behalt, elhasználódott. Nem is fontos, csak indulna el a játék sad.gif 
Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni vagy tippekkel szolgálni meghajolo.gif

Szedd ki ami kell töröld le a játékot rakd újra és az utolsó letöltött kiegészítő rendesen legyen crackelve smileeee.gif mondjuk én nem szórakoznék a helyedben sokat vele és letorrentelném fullpackban c:
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. november 01. 07:58 #479
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (zombeeStar @ 2014.11.01. 00:45)
Szedd ki ami kell töröld le a játékot rakd újra és az utolsó letöltött kiegészítő rendesen legyen crackelve smileeee.gif mondjuk én nem szórakoznék a helyedben sokat vele és letorrentelném fullpackban c:

Az nem elég ha csak a Nagyvárosit csinálom újra? Mert anno megapackom volt aminek a fájlja megvan most is a gépen valahol, de a Nagyvárosit kűlön szedtem le valahonnan, mert nem volt benne.
Okoskodáson túl (újrateszem én ha nagyon kell csak legyen meg), az a helyzet, hogy nem nagyon tudom a crackelés pontosan mit jelent. Anno minden kieghez volt 2 fájl. Egy amivel elindítom a telepítést meg egy amibe az ahhoz szükséges kód van. Ezentúl mit csináljak vele? unsure.gif
2014. november 01. 11:59 #480
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.11.01. 07:58)
Az nem elég ha csak a Nagyvárosit csinálom újra? Mert anno megapackom volt aminek a fájlja megvan most is a gépen valahol, de a Nagyvárosit kűlön szedtem le valahonnan, mert nem volt benne. 
Okoskodáson túl (újrateszem én ha nagyon kell csak legyen meg), az a helyzet, hogy nem nagyon tudom a crackelés pontosan mit jelent. Anno minden kieghez volt 2 fájl. Egy amivel elindítom a telepítést meg egy amibe az ahhoz szükséges kód van. Ezentúl mit csináljak vele? unsure.gif


Én is csak azt tudom ajánlani, amit zombeeStar. A legegyszerűbb, ha nem kombinálod az eredeti meg a letöltött verziókat, hanem egyszerűen leszeded az egészet torrenten (úgy nagyobb is az esélye, hogy rendesen működjön).
A letöltött játékokat, ahhoz, hogy cd nélkül fussanak, majdnem mindig crackelni kell, azaz magyaros szóhasználattal fel kell őket törni. Ez többnyire csak annyit szokott jelenteni, hogy van a letöltött játékod telepítőmappájában valószínűleg valahol egy Crack nevű mappa (vagy az is lehet, hogy az a neve a mappának, amelyik oldal feltöltötte a játékot, pl Skidrow), amiben benne van egy-két fájl, amit a feltelepített játékod mappájába be kell másolni és felül kell írni velük az eredeti fájlokat. Legtöbbször csak a .exe fájlról van szó egyébként. smileeee.gif De ami fontos, hogy ha többelemű, kiegészítős játékról van szó, mint pl a Sims, akkor először mindent szépen fel kell telepíteni és csak a legutolsó nem eredeti kiegészítőt kell megcrackelni.
De azt nem tudnám megmondani, hogy csak a Nagyvárosit elég lenne-e újratenned. Én a helyedben az egészet újratelepíteném, biztos ami biztos. A cédédet meg szerintem sajnos megölte az áramtalanítás, ami nagyon szomorú, főleg hogy eredeti lemezről van szó.... :/
1 felhasználónak tetszik: Lizania
27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!