Starity

The Sims 1| The Sims 2| The Sims 3| The Sims 4

27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 01. 13:27 #481
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Köszönöm mindkettőtöknek a választ! meghajolo.gif Egy ismerősöm mondta, hogy próbáljam meg a Nagyvárosit próba szerencse végülis, de nem ment úgy se. Nagy valószínűséggel az egész rosszul lett feltéve anno, de mivel az utolsó eredeti volt így indításnál ez nem volt probléma. Most Palotás odaveszett, így ez már probléma. Most fogok nekiállni leszedni az egész hóbelebancot, és valószínűleg karácsonyig nem is teszem fel az újabbat, mert suli miatt megint nem lesz rá időm, meg ismerősöm mondta, hogy újra kéne rakni már a 3 éves laptopot, az is a baj, hogy már a rendszer is nagyon telített. Szóval most leszedem a 2-őt meg a 3-at is (utóbbi jól működik csak nem kell) aztán ha újraraktuk a gépet felteszem az új Simset és reménykedem hogy a városom megmaradt a mentéseknek köszönhetően unsure.gif
Én a 3-at TiffanySims oldaláról szedtem le egy tippből és most úgy tervezem, hogy a 2-őt is így szedem le ez alapján. A 3 tökéletes volt vele, de azért érdekelne valakinek nincs -e tapasztalata evvel a letöltéssel smileeee.gif
Még egyszer köszönöm a tippeket és a segítséget blush.gif
2 felhasználónak tetszik: johanna92, sg1992
2014. november 01. 20:07 #482
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2014.10.31. 14:35)
Ezt a kódot a játék borítójára szokták ráírni, de amennyiben letöltöttétek valahonnan, elvileg azon az oldalon kell legyen feltüntetve. Érdemes megnézni ott.

Köszi smileeee.gif De én az unokatesómék gépéről hoztam át az enyémre, ők elvileg letöltötték és rögtön indult, nem is kellet nekik semmilyen kód, igy ők se tudják. sad.gif
És azon az oldalon sincs a regisztrációs kód, amiről töltötték.
2014. november 26. 10:41 #483
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Van egy kis problémám.
Nekem megvan eredetibe a sims3 és 5 kiegészítő lemez.
Valmiért egyszerűen amikor belépek a vásárlás módba,amikor házat szeretnék csinálni vagy valami egyszerűen nem tölti be a színpalettát(vagy mit)

A másik problémám,hogy nem tudok családot létrehozni furesz.gif

Ha valaki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném. smileeee.gif
2014. november 27. 00:59 #484
- törölt felhasználó -    
Idézet (WWEBella @ 2014.11.26. 10:41)
Sziasztok!
Van egy kis problémám.
Nekem megvan eredetibe a sims3 és 5 kiegészítő lemez.
Valmiért egyszerűen amikor belépek a vásárlás módba,amikor házat szeretnék csinálni vagy valami egyszerűen nem tölti be a színpalettát(vagy mit)
A másik problémám,hogy nem tudok családot létrehozni  furesz.gif 
Ha valaki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném. smileeee.gif

Első körben mindenképpen megnézném, hogy a géped a sims 3 gépigényének eleget tesz-e. Ha igen, akkor töröld le a gépedről és telepítsd újra blush.gif
2014. november 27. 15:04 #485
- törölt felhasználó -    
Idézet (zombeeStar @ 2014.11.27. 00:59)
Első körben mindenképpen megnézném, hogy a géped a sims 3 gépigényének eleget tesz-e. Ha igen, akkor töröld le a gépedről és telepítsd újra blush.gif


Köszi,újratelepítettem és mostmár minden rendben megy meghajolo.gif
2014. december 06. 12:51 #486
- törölt felhasználó -    
sziasztok.ismerem ezt a játékot de hogy kell rátelepíteni a gépemre??mert szeretné vele játszani és nemtom hogy kell sad.gif
2014. december 15. 14:17 #487
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Na kinek hogy tetszik a Sims 4? Én szomorúan jelentem, hogy akkor játszottam vele a legtöbbet, mikor először kipróbáltam, utána már csak párszor kapcsoltam be, mert eddig minden egyes alkalommal tíz perc után meguntam. Fenomenális.... :'D
Viszont legalább volt egy vidám pillanatom is ezzel a játékkal kapcsolatban, ugyanis egyszer mikor játszadoztam a genetikával, ezt a kemény gangstakölköt kaptam ilyen öltözetben. XDDD Nem hittem, hogy egyszer összefutok ilyen autentikus swaghiphop-szereléssel a Sims játékokban... XDD biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: sg1992, Bogiboszi, Lizania
2014. december 21. 13:59 #488
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Őszi szünetben hibák miatt leszedtem a gépről a Sims 2-őt (erről itt írtam is). November végén szerettem volna egy megapackkal újratenni, fel is került az alap, ami megnyitva tökéletesen működött. Amint viszont az Egyetemet szerettem volna feltenni, a telepítés mindaddig jól ment, amíg ellenőrizni nem kezdte el a frissességet. Eddig semmi probléma nem volt soha a telepítés során ebből, de most ezt hozta ki, és ezután leállt a telepítés, minden amit addig feltett, törlődött. Azt hittem a letöltés lehetett hibás, ám most a totál eredeti CD-met telepítettem, majd úgy a letöltött Egyetemet és Éjszakákat is megpróbáltam, de ugyanezt hozta ki, akkor egy másik eredeti lemezzel próbálkoztam (Házi kedvencek) de ott is emiatt megszakadt. Mi lehet a baj? Az alap felmegy, de minden más nem unsure.gif Soha nem láttam még ilyet. Talán helyhiány? Előre is köszönöm ha valaki válaszol smileeee.gif
2014. december 21. 14:17 #489
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2014.12.21. 13:59)
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Őszi szünetben hibák miatt leszedtem a gépről a Sims 2-őt (erről itt írtam is). November végén szerettem volna egy megapackkal újratenni, fel is került az alap, ami megnyitva tökéletesen működött. Amint viszont az Egyetemet szerettem volna feltenni, a telepítés mindaddig jól ment, amíg ellenőrizni nem kezdte el a frissességet. Eddig semmi probléma nem volt soha a telepítés során ebből, de most ezt hozta ki, és ezután leállt a telepítés, minden amit addig feltett, törlődött. Azt hittem a letöltés lehetett hibás, ám most a totál eredeti CD-met telepítettem, majd úgy a letöltött Egyetemet és Éjszakákat is megpróbáltam, de ugyanezt hozta ki, akkor egy másik eredeti lemezzel próbálkoztam (Házi kedvencek) de ott is emiatt megszakadt. Mi lehet a baj? Az alap felmegy, de minden más nem unsure.gif Soha nem láttam még ilyet. Talán helyhiány? Előre is köszönöm ha valaki válaszol smileeee.gif

Rendesen Crackelted a letöltötted? Szedj le egy normálisan működő megapacket és sorrendben telepítsd fel és a végén crackeld. beer.gif Ne keverd az eredetit a letöltöttel szerintem. Vagy rakasd újra a géped rohog.gif nekem az mindig bejött
2014. december 21. 16:23 #490
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (zombeeStar @ 2014.12.21. 14:17)
Rendesen Crackelted a letöltötted? Szedj le egy normálisan működő megapacket és sorrendben telepítsd fel és a végén crackeld.  beer.gif Ne keverd az eredetit a letöltöttel szerintem. Vagy rakasd újra a géped rohog.gif nekem az mindig bejött

Épp ez az, hogy mindegy, hogy eredeti vagy letöltött, csak az alapig jutok el mindig, de letöltöttnél elindult (crackelve), eredetinél meg hiába volt telepítve, azt írta, hogy nincs jól telepítve és el se indult. Kiegeket meg abszolút nem tudtam telepíteni, mert folyton azt írta ki amit mutattam.
A keveréssel nincs baj, 1 évig működött rendesen úgy, szerintem a géppel lehet a baj akkor. 3 éves laptop, azóta nem volt újrarakva. Itt az ideje rolleyes.gif
Köszönöm válaszod meghajolo.gif
2014. december 23. 18:27 #491
- törölt felhasználó -    
Még régebben valaki kérdezte, hogy honnan töltök le egyedi tartalmakat és küldtem is neki listát de a leveleket mindig törlöm sad.gif Szóval mióta megint nem tudok játszani megszállottan megint letöltök és most bukkantam rá erre az oldalra:
http://lechatnoirhouse.blogspot.hu/
Sajnos vannak olyan linkek amikhez regisztrálni kell orosz fórumra, de ahh szerelmes vagyok biggrin.gif cicaimádók figyelmébe ajánlom van egy kifejezetten cicás posepack wink.gif
Az oldal természetesen teljesen ingyenes
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2015. január 08. 21:35 #492
- törölt felhasználó -    
Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki beleszeretett ebbe a játékba. rolleyes.gif A játék sok új interakcióval bővült,a létrehozó részleg pedig nagyon más,mit az elődje,a The Sims 3-é.Szerintem egészen játszható.Úgy tudom,hogy egyenlőre még nincsen(ek) kiegészitő játék(ok) hozzá.De remélem mejd lesznek!Azért nyitottam a topikot,hogy ha valaki esetleg játsza(biztosan biggrin.gif) akkor mondhat róla valamit. biggrin.gif Itt a trailere:The Sims 4 Official Gameplay Trailer
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2015. január 08. 21:43 #493
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (LotusBlossom @ 2015.01.08. 21:35)
Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki beleszeretett ebbe a játékba. rolleyes.gif A játék sok új interakcióval bővült,a létrehozó részleg pedig nagyon más,mit az elődje,a The Sims 3-é.Szerintem egészen játszható. biggrin.gif Itt a trailere:The Sims 4 Official Gameplay Trailer

Már nem csak az előzetest lehet megnézni, de a boltokban is kapható a játék jó pár ezerért! rohog.gif Bár én nem vásárolok hanem kalozkodom! rohog.gif
2015. január 08. 21:44 #494
- törölt felhasználó -    
Idézet (Klauflau @ 2015.01.08. 21:43)
Már nem csak az előzetest lehet megnézni, de a boltokban is kapható a játék jó pár ezerért!  rohog.gif  Bár én nem vásárolok hanem kalozkodom!  rohog.gif

Én csak a netről töltöttem le,ingyen. biggrin.gif Ki beszél itt vásárlásról? biggrin.gif
2015. január 08. 21:46 #495
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Idézet (LotusBlossom @ 2015.01.08. 21:44)
Én csak a netről töltöttem le,ingyen. biggrin.gif Ki beszél itt vásárlásról?  biggrin.gif

én is ugyan arról beszéltem, a kalozkodás az mikor valamit meg kéne venni, de az ember nem veszi meg hanem inkább letölti a netről..végül is az ingyenes! wink.gif
2015. január 09. 10:12 #496
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Hát de van már Sims topik, minek a 4-esnek egy külön téma? o_o
2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Empress
2015. január 24. 20:36 #497
westher
westher
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.01.
Hozzászólás: 1585
Csatolások: 225
Azonosító: 238307
Offline offline
Nem rég volt szerencsém kipróbálni a Sims 4-et. rolleyes.gif Hát imádom wub.gif Eddig is marha sok időt töltöttem magával a Sim elkészítésével de most laugh.gif Szerintem 1 óra biztos volt. Nagyon sok jó új lehetőség van. Házkészítés? Na az 2 is meglehetett. rohog.gif Amikor végre el is kezdtem játszani az is nagyon tetszett. Nagyon szép a grafika, tetszik a sok új lehetőség. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: sg1992
2015. február 04. 22:37 #498
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Sims 4 kiegészítő a láthatáron.
2015. február 25. 09:57 #499
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Egy újabb Sims rajongó csatlakozik hozzátok személyemben és úgy keztem ell játszani ezzel a játékkal, hogy körülbelül 1-3.-os lehetem és a tesóm valakitől hozott cédéket játékokkal és akkor még nem tudtam de már tudom, hogy a Sim hajótörötti krónikák volt nagyon sokat játszottam vele bár nem ismertem nem tudtam mit kell benne csinálni mert angol volt de azért játszottam és kedvenc játékomá vált.Aztán valami módon nem volt már a gépen és el is felejtettem aztán késöbb esembe jututt , hogy van ez a játék kicsit utána néztem és többet meg tudtam róla kértem a tesóm, hogy töltsön le mert itt nálunk nem nagyon kapni cd-ben csak ukránul az meg hát... mellow.gif de töltöt elóször ketőtt ami nem menrt de szintén késöbb rájöttem, hogy azért mert az kiegészitő volt aztám meginet elfelejtettem és meginet esembe jutott és már játszottam a Sims 2 kertvárosi krónikákal a Sims 2 állatos krónikákkal....
És most Sims 4 alapjátékkal játszok de nagyon szeretném kipróbálni a 3-mast is.Én nagyon szeretem ezt a játékok már a szivemhez nőtt laugh.gif

Ezen kivűl lenne kettő kérdésem remélem valaki tud segiteni
1.Az, hogy a Sims 4-ben, hogy lehet egyedi tartalmakat késziteni mert nagyon szeretnék és sehol sem találom a választ.Elég egy oldal is ahol le irja magyaruk csak legyen valami?
2.Az, hogy Sim 4-ben milyen kódott kell beirni ahoz, hogy a szükségleteket leállitsuk?




2015. február 25. 09:58 #500
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.02.04. 22:37)
Sims 4 kiegészítő a láthatáron.

Jól néz ki thumbsup.gif
27 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!