Starity

Jennifer Lawrence az Éhezők Viadalában

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 26. 19:25 #1
- törölt felhasználó -    
Jennifer Lawrence a Hunger Games című regény filmadaptációjában bizonyíthat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. március 26. 19:33 #2
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
kiváncsi leszek a filmre..
1 felhasználónak tetszik: Shelby Glee
2011. március 27. 00:02 #3
macietta
macietta
új tag
 
Státuszthe hunger games a legjobb konyv a vilagon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 142530
Offline offline
Imádom a The Hunger Games-t !!!!!!!!! Ez szerintem a világ legjobb könyve. Nem kell azt hinni, h én valamilyen ismert, divtos könyvek bálványozója vagyok, fordítva. Nagyon sok klasszikus és ismeretlen könyvet olvastam el az életemben, sok közülük nagyon tetszett, de egyik sem fogott meg úgy, mint a THG ! Annyi érzés tolong menne, h még egy acélszívű embert is megolvasztana. Hihetetlen az egész történet, egyszerre realisztikus és egyben futurisztikus is. Bebiyonyítja, h az egész világ egy nagy kör, hisz a jövő benne két részre hasad szét, egy szinte őskori életre tele emberi érzelmekkel , s egy önző, modern létezési formára. A főhős Katniss nem idealizált, mégsem találhatunk nála erősebb, bátrabb, s szeretetre méltó karaktert más könyvekben. Olyan döntéseket, s tetteket hoz létre, amelyek megváltoztatják egy világ sorsát, s egy olvasó gondolkodását. Csodálatra méltó. Mindig is abban reménykedtem, h a rendezők nem választanak a szerepére egy túlságosan fiatal, s tapasztalatlan színésznőt. Bár Katniss még gyereknek számított, egy gzerek nem tudná eljátszani a szerepét. Ebből a szempontból ideálisnak tartom azt, h Jent választották. Jen nagyon tehetséges és magabiztos. Jobb színésznőről mint ő - álmodni sem lehetne. Na és mi, h a külsője nem igazán felel meg ? A haját át lehet festeni, szerintem nem kövér, de egy éhező szerepéért biztos lead néhány kilót, a többi meg már a stylistokon múlik. Fő, h el tudja hitetni velünk a történetet, s ő ezzel kétcségtelenül megbírkozik. A THG írónője szerint is ő az igazi. Már csak abban maradt reménykednem, h a főhőssel is jól döntenek.
P.S. Hailee túl fiatal, még lesz ünnep az ő utcáján is.
1 felhasználónak tetszik: Shelby Glee
2011. március 29. 16:29 #4
- törölt felhasználó -    
érdekes lehet smileeee.gif
2011. május 22. 18:47 #5
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
én olvastam a könyvet nagyon jó volt és szerintem is ez a csaj túl öreg meg aztán én nem is tudnám elképzelni Katniss szerepében....
2012. augusztus 04. 12:50 #6
Shelby Glee
Shelby Glee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 182415
Offline offline
Én is olvastam a trilógiát... eleinte nem gondoltam volna, sőt és is így gondoltam h ez a színésznő nem lesz jó Katnissnek , el kezdtem képeket keresni a filmről és megláttam Jennifer barna hajjal Katniss ruhában, konkrétan leesett az állam hogy olyan mintha a könyvből lépett volna ki...aztán megnéztem a filmet, konkrétan elállt a szavam attól a ahogy játszott nagyon ügyes volt.. alig várom a következő részt hogy, megint bizonyathasson nekünk jenifer hogy igen is ő tudja el játszani Katnisst a legjobban..
2013. augusztus 12. 19:45 #7
MegaBibuska
MegaBibuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.06.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 182644
Offline offline
Én is olvastam a trikógiát. Jobb Katnisst és Peetát nem tudtam volna elképzelni biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok