Starity

Katy Perry földönkívülivé változott

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 02. 11:46 #161
- törölt felhasználó -    
Hát Katy ez nagyon jora sikeredett smileeee.gif
2011. április 02. 11:47 #162
- törölt felhasználó -    
a vége felé amikor felébreszti a pasit vagy nemtudom hogy mit csinál akkor a legszebb Katy !smileeee.gif
2011. április 02. 13:42 #163
giga
giga
gather soldier.
 
Státuszno I'm not saying I'm sorry.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.07.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 427
Azonosító: 145011
Offline offline
... legújabb film? biggrin.gif
mellesleg én úgy ismertem ezt a számot kb egy évvel ezelőtt, hogy futuristic lover. biggrin.gif
2011. április 02. 13:55 #164
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
A szám nem rossz, de.. a klip. Katy-nek olyan fejei vannak..lol
2011. április 02. 16:26 #165
- törölt felhasználó -    
copycat!! dry.gif amúgy meg a klip+a szám is ratyi
2011. április 02. 16:54 #166
- törölt felhasználó -    
minél többet hallgatom engem tatu all the things she said számára emlékeztet...
2011. április 02. 17:49 #167
- törölt felhasználó -    
jóó biggrin.gif
2011. április 02. 19:22 #168
- törölt felhasználó -    
Ez a klipp kataszrófálisan rossz, nem kellett volna Lady Gagát lekoppintani!Legalább Kanye West-et kihagyhatta volna belőle nagyon nem illik bele a rap!
2011. április 02. 20:15 #169
- törölt felhasználó -    
Imáádom! biggrin.gif
A számot is meg a klippet is!
We lOvE Katy Perry!
2011. április 03. 09:41 #170
Rinni-Dincsi
Rinni-Dincsi
új tag
 
StátuszNéha az örökké is lehet unalmas!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 147247
Offline offline
Szerintem a klip és a szám is jó bár a vége ront a gyönyörű összhatáson!!!
2011. április 03. 09:47 #171
BertOlivia
BertOlivia
új tag
 
StátuszFantasztikus.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.16.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 143443
Offline offline
öö ohmy.gif
2011. április 03. 14:02 #172
sophie.williams
sophie.williams
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 4
Azonosító: 148459
Offline offline
Bejövős. biggrin.gif
2011. április 03. 15:44 #173
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kitty Andrews @ 2011.03.31. 19:07)
A klip vége a legjobb! Amikor elfeketedik a kép..-.- Szánalom. Maga a zene...Hát mit is mondjak a zenére..Inkább mutatok valamit! A 12 évesek tuti nem ismerik őket! Hallgassátok csak meg! http://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8

A TATU-nak mi köze Katy Perry-hez? 110.gif Oroszok, ál-leszbikusok voltak, napjainkban szóló karrierbe kezdtek, az általad belinkelt klipnek és dalnak semmi köze Katy dalához. A TATU jó volt régen, de az ég világon semmi köze Katy Perry ET-éhez. 110.gif Van egy-két szánalmas sztár, de Katy Perry nem tartozik közéjük. Apropó, imádom Gagát, de, ha nem élne polgárpukkasztó életmódot, akkor a Poker face után ment volna lefelé a süllyesztőbe... csak megjegyzem...
2011. április 03. 16:52 #174
lktina
lktina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 144918
Offline offline
A számról: nekem november óta megvan a telefonomon azóta is hallgatom, hallgatni fogom.:-)
A klipről: picit most eltért Katy az eredeti stílusától,de (stílusban) nem közelítette meg GaGát. Lehet,hogy Lady Gaga is ilyen látványelemeket használ, de ennek ellenére még mindig nagy különbség van a kettő csajszitól.
2011. április 03. 17:14 #175
- törölt felhasználó -    
A látvány szerintem nagyon jó,viszont ahogy Katy kinéz... o.O
A szám 10/10 ♥
2011. április 03. 18:12 #176
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Fura klip katytől de nekem tetszik.
2011. április 03. 19:55 #177
mano2
mano2
Totya™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.26.
Hozzászólás: 2606
Csatolások: 20
Azonosító: 26245
Offline offline
Tökéletes. Nem tudok mást mondani, egyszerűen nem bírom abbahagyni, folyamatosan hallgatom, amióta megjelent. *-*
2011. április 03. 20:28 #178
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Holly Keller
Katynek nincs köze a t.A.T.u hoz, csak a szám hasonlít nagyon is.. és nem csak pár ember vette észre hanem itt is nagyon sokan írják. De szeritnem nem akkora a hasonlóság..csak rögtön amikor meghallgattam az E.T. t tudtam h hasonlít valamire és arra az all The Thigs She Said ..GaGánál meg minden amit csinál az rögtön nyúlás ez persze nem .. .
olyan számokkal mint a Bad Romance Telehone nehezen megy a süllyesztőbe ... a tehetsége miatt maradt fenn és a dalai miatt.... nem tudom h miylen polgárpukkasztó életmódja van...néha érdekes ruhákba jelenik meg másnak magánéleti botrányai ..alkoholbotrányai v ilyenek vannak neki meg ezek nem hiszem h nagy különbség van ..
2011. április 04. 00:25 #179
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Katy albumáról ez a legkedvencebb számom, imádom, és nem érdekel, hogy lopta e vagy nem (és persze, hogy nem XP)... És ha már a hasonlóságnál meg Gagánál járunk: Madonna Express és Born This Way? : D. Szóval minden Gaga fan foghatja be a száját... kezd elegem lenni belőlük...
A klip: Először nem tudtam hová tenni, vegyes érzések keveredtek bennem... Katy nekem még így is gyönyörű, hogy földön kívülivé csinálták, bár kissé fura. Kanyet a klip verzióból nagyon de nagyon kihagytam volna, tiszta felesleg ide és az összhatáson is ront, még szerencse, hogy az eredeti dalban nincs benne. Az mv vége kissé fura, az őzlábak nélkül is jó lehetett volna a klip X_D
De összességében: nem csalódtam és kibajó mind a szám és a klip is smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mano2
2011. április 04. 18:44 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cannibal3 @ 2011.04.03. 20:28)
Holly Keller 
Katynek nincs köze a t.A.T.u hoz, csak a szám hasonlít nagyon is.. és nem csak pár ember vette észre hanem itt is nagyon sokan írják. De szeritnem nem akkora a hasonlóság..csak rögtön amikor meghallgattam az E.T. t tudtam h hasonlít valamire és arra  az all The Thigs She Said ..GaGánál meg minden amit csinál az rögtön nyúlás ez persze nem .. .
olyan számokkal mint a Bad Romance Telehone nehezen megy a süllyesztőbe ... a tehetsége miatt maradt fenn és a dalai miatt.. nem tudom h miylen polgárpukkasztó életmódja van...néha érdekes ruhákba jelenik meg másnak magánéleti botrányai ..alkoholbotrányai v ilyenek vannak neki meg ezek nem hiszem h nagy különbség van ..

Tényleg? 110.gif Én anno régen nagy TATU rajongó voltam, sőt minak az All things she said ment a rádióban. Amikor Katy ET-jét hallgattam, már bocsesz, de nekem semmi hasonlóság nem tűnt fel. blink.gif Kellett volna? Van egy pár egyforma szám a mai zeneiparban, de az ET szerintem egyáltalán nem hasonlít az általatok linkelt TATU számra. Egyébként ott van Madonna - Hung up száma. Annak megegyezik az alapja az ABBA - Gimme, gimme c. számával. Azt persze mindenki imádta mert Madonna. Nem azért, de az sem volt egy nagy kunszt és nem tudom min vagytok felháborodva és mi a rákot hőbörögtök. Talán egy nagyon picit hasonlít, maximum nagyon minimálisan. Ncskcsnek meg igaza van. Egy Born this way miatt vagytok annyira oda Gagáért? Imádom Gagát, de az a szám nagyon tré lett tőle. Tucatzene és semmi olyan nincs benne, ami miatt még hallgatnám is. Az ET-ben legalább a dallam megragadja az ember fülét, ha más nem. Meg a born this way klipje undorító. Én bírom ezeket a dolgokat, de mocskosan undorító az a klip, miközben az anyaszörny szülését mutatja. Mert ez aztán értelmesebb. 110.gif Oké, Katy és Gaga klipje egy kaptafára készült, hasonlít, de szánalmas, hogy másolással támadjátok. Ha nem tetszik nem kell nézni és nem kell hallgatni! Hidd el, ha nem élne számomra akkoris polgárpukkasztó életmódot (kezdve az undorító ruháival), akkor fele ennyire nem lenne híres és csak fele ennyien szeretnék. Szerinted azért csinálja ezt, mert ennyire jó? Dehogyis! Valahogy a köztudatban akar maradni. Meg akarja tartani az erkölcsösségét, de valami botrányosat kéne csinálni, amivel a köztudatban marad. És, hát ezt a külsejével érte és éri el még napjainkban is. Ez marketing. Gagát majd esetleg akkor fogom sokra tartani, ha majd 20-30 év után is töretlen sikereket fog elérni a szakmában, akárcsak Madonna.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok