Starity

Kate Middleton - Princess Catherine

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 01. 13:41 #1
Becca Diamond
Becca Diamond
visszatérő vendég
 
StátuszYou are my L.A. baby! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 102
Azonosító: 143285
Offline offline
szerintem nagyon szép,elegáns,kifinomult ízléssel.legalábbis ezeket tudtam leszűrni az interwievekből és képekből,amiket láttam róla.szerintem jó királyné lesz.
2011. április 01. 13:45 #2
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem is helyes csaj, bár nem nagyon tudok róla sokat, az az igazság... unsure.gif Amikor március elején Londonban jártam, láttam, akik tüntettek mellette és Vilmos mellett. biggrin.gif Meg a Westminsternél láttam egy lányt, akit hosszan bámultam, mire leesett, hogy nem, ő nem Kate... Pedig hasonlított rá, nem is kicsit! smileeee.gif

A királynőségtől még nagyon messze van szegény, hiszen Erzsébet után Károly a trónörökös, ergo Kamilla előbb lesz 'királynő'. blink.gif (Nem bírom azt a nőt - mondjuk Károlyt se túlzottan.)
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. április 01. 13:51 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 13:45)
Szerintem is helyes csaj, bár nem nagyon tudok róla sokat, az az igazság... unsure.gif Amikor március elején Londonban jártam, láttam, akik tüntettek mellette és Vilmos mellett. biggrin.gif Meg a Westminsternél láttam egy lányt, akit hosszan bámultam, mire leesett, hogy nem, ő nem Kate... Pedig hasonlított rá, nem is kicsit! smileeee.gif
A királynőségtől még nagyon messze van szegény, hiszen Erzsébet után Károly a trónörökös, ergo Kamilla előbb lesz 'királynő'. blink.gif (Nem bírom azt a nőt - mondjuk Károlyt se túlzottan.)


Én nem nagyon vagyok benne az uralkodóházak körüli történésekben (anyut kéne megkérdezni, ő keni-vágja a Windsor-házat thumbsup.gif ), de nem úgy van, hogy Charles a nagy nyomás miatt le fog mondani (mert muszáj neki) a trónról William javára?
2011. április 03. 19:39 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.01. 13:51)
Én nem nagyon vagyok benne az uralkodóházak körüli történésekben (anyut kéne megkérdezni, ő keni-vágja a Windsor-házat thumbsup.gif ), de nem úgy van, hogy Charles a nagy nyomás miatt le fog mondani (mert muszáj neki) a trónról William javára?


Én is hallottam ilyen pletykát, hogy esetleg lemond(hatn)a, de szerintem nem fog... mellow.gif
2011. április 16. 20:09 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem nagyon vicces... rohog.gif

1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. április 30. 20:33 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 13:45)
Szerintem is helyes csaj, bár nem nagyon tudok róla sokat, az az igazság... unsure.gif Amikor március elején Londonban jártam, láttam, akik tüntettek mellette és Vilmos mellett. biggrin.gif Meg a Westminsternél láttam egy lányt, akit hosszan bámultam, mire leesett, hogy nem, ő nem Kate... Pedig hasonlított rá, nem is kicsit! smileeee.gif
A királynőségtől még nagyon messze van szegény, hiszen Erzsébet után Károly a trónörökös, ergo Kamilla előbb lesz 'királynő'. blink.gif (Nem bírom azt a nőt - mondjuk Károlyt se túlzottan.)

Károlyt én sem túlzottan szeretem, Kamilla viszont egyenesen taszító, szegény annyira unszimpatikus számomra. A Buckingham palotában tartott fogadáson, vagy utána készült pár kép (ezek), itt Kamilla és Kate olyanok egymás mellett, mint Hófehérke és a gonosz banya, vagy Hamupipőke és a gonosz mostoha. Mondjuk ez utóbbi jobban illik think.gif
Remélem hogy Károly lemond a fia javára a trónról, már csak azért is, mert nyilván ő sem hülye, tudja hogy az angolok nem igazán kedvelik, a fiatalok viszont ugye igen nagy népszerűségnek örvendenek. Ha a másik oldalt nézzük, akkor nem sok esélye van a lemondásnak, mert ő sem azért várt ennyit, hogy örökké herceg maradjon, plusz Erzsébet a fene tudja meddig él még, Károly lehet előbb távozik az élők sorából, mint az anyja.
Összetett dolog, viszont Vilmosból (és immáron) Katalinból remek király-királyné lesz egysszer smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Sugarbird, s.t.a.r.
2011. május 05. 17:49 #7
- törölt felhasználó -    
nagyon szép nő,elegáns,jó királyné lesz.
ebben biztos vagyok!
2011. május 05. 20:32 #8
- törölt felhasználó -    
ÚGY ÖRÜLÖK HOGY ÖSSZEHÁZASODTAK CSAK SAJNOS NEM LÁTTAM AZ ESKÜVÖJÜK ELEJÉBŐL OLYAN 30 PERCET DE NAGYON JÓ VOLT MIUTÁN LÁTTAM wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok