Starity

Raffla fellépett a Neked Valóban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 07. 20:15 #1
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
A balassagyarmati rapper ma szerepelt az RTL Klub Neked Való című műsorában.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2011. április 07. 20:19 #2
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
ezt lattam, jo volt smileeee.gif Benko hatalmas arc ott hattul rohog.gif
2011. április 07. 20:32 #3
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nekem hatalmas csalódás volt. Próbáltam semlegesen írni a cikket, de nem volt egyszerű, mert borzasztó negatívan vélekedek az egészről. Raffla zenéjét nagyon szeretem. Az egyik legtehetségesebb előadónak tartom, aki előtt szép jövő állhat(na). Viszont ez kiábrándító volt. Eleve borzasztóan szánalmasnak tartom, hogy részt vett egy ilyen műsorban (és gondolom akkor rendszeres néző is, ami már önmagában borzasztó.) Értem én, hogy minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy ismertebb legyen és kell a pénz is, de ne ilyen módon. Egy ennyire trágya műsorban való szerepléssel csak lejáratja magát (szerintem). Ha így folytatja ismert lesz, DE arra a sorsra jut, mint pl. Fluor. Akiben megvan a tehetség, de a pénz és a hírnév érdekében háttérbe szorítja és tömegsz*rt gyárt. Félek, hogy Raffla is így végzi és a most színvonalas és eredeti zenéjéből populáris tömegszemetet csinál a média. Ez a műsor az első lépés ebbe az irányba, de ha ő ezt akarja csinálja...
2011. április 07. 20:59 #4
ingus10
ingus10
visszatérő vendég
 
StátuszSzisztok :))) :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 143279
Offline offline
szerintem jó
2011. április 07. 21:19 #5
sztarcelebhirek
sztarcelebhirek
új tag
 
StátuszMa a lexikális tudásomat gyarapítom:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 136045
Offline offline
Raffla egy tehetséges előadó de sajnálom,hogy belement abba ,hogy bohócok,majmok lehúzzák a megjelenését.Sokra viszi még én megérzem:)
2011. április 07. 22:07 #6
sophie.williams
sophie.williams
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 4
Azonosító: 148459
Offline offline
Én imádom. <3
És van olyan szerencsém,hogy én is gyarmati vagyok. biggrin.gif
2011. április 07. 22:09 #7
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (sophie.williams @ 2011.04.07. 22:07)
Én imádom. <3
És van olyan szerencsém,hogy én is gyarmati vagyok. biggrin.gif


Hehe én is. biggrin.gif De már csak minden 2. hétvégén járok haza. smileeee.gif
2011. április 07. 23:18 #8
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
A cikkben lévő videót törölték. Már kértem, hogy cseréljék ki, de ameddig ez nem történik meg itt van:

2011. április 08. 00:26 #9
gandalf007
gandalf007
új tag
 
StátuszBSG fanatik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.15.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 3555
Azonosító: 122862
Offline offline
Uhhh, tényleg durva... Mondjuk Benkő sztem szimpatikus fickó, legalábbis a a tavalyi LEN után az XD Rafflát én annyira nem ismerem, de ha így folytatja, akkor úgy fog járni mint Nagy Feró az X-faktoros szereplése után...

Am nem vágom miért parázol a cikk miatt, a magyar újságírók 90%-a elbújhat mögötted korrektség és kiegyensúlyozottság tekintetében smileeee.gif)))
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. április 08. 11:17 #10
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (gandalf007 @ 2011.04.08. 00:26)

Am nem vágom miért parázol a cikk miatt, a magyar újságírók 90%-a elbújhat mögötted korrektség és kiegyensúlyozottság tekintetében smileeee.gif)


Oh köszi! meghajolo.gif Egyébként nem paráztam a cikk miatt csak nem volt könnyű úgy megírni, hogy a véleményemet ne tükrözze, de szerencsére sikerült, bár egy órámba telt és vagy 20x átfogalmaztam és végül egy egész bekezdést kitöröltem. smileeee.gif A másik problémám az volt, hogy elvből nem írok VV-s cikkeket, mert így is rosszul vagyok tőle, hogy a csapból is ez folyik, de mérlegeltem és végül úgy döntöttem, hogy Raffla miatt megéri megírni, de a műsor helyett a Dialektust próbálom előtérbe helyezni. smileeee.gif
2011. április 08. 15:15 #11
- törölt felhasználó -    
Benkő, hogy "táncol" xD
2011. április 08. 15:15 #12
- törölt felhasználó -    
Amúgy jól rappel biggrin.gif
2011. április 08. 15:41 #13
Vandi
Vandi
AM
 
Státuszwake me up when september and school ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 3860
Csatolások: 66
Azonosító: 130677
Offline offline
Azmegki? o.O
2011. április 08. 16:42 #14
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Vandi @ 2011.04.08. 15:41)
Azmegki? o.O


Van adatlapja olvasd el, de ha a cikk bevezető szövegét elolvastad volna legalább már akkor is tudnád...
2011. április 09. 11:39 #15
amandaaaaa
amandaaaaa
 
Státusz" Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 134198
Offline offline
hahahahahahha
2011. április 11. 19:28 #16
Sensei Raffla
Sensei Raffla
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.11.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 149115
Offline offline
Szép napot/estét mindenkinek!

Látom, regisztrálnom kellett, és bár utálom a netes fórumokat, be kell írnom, mert nem szeretem, ha tévesen ítélnek meg, vagy butaságokat írnak rólam, szerintem senki nem szereti.
1, Nem kaptam pénzt ezért, és nem nézem a Vévét, egyedül Olivért jegyeztem meg az NKS pulcsi miatt (gondolom, az itt jelenlévők nagy részének fogalma sincs arról, mi az az NKS, de elárulom, nem autó nitró márka)
2, Nem lesz partyszemcsim, nem akarok Fluor lenni. Elmentem, mert valahol, valahogy el kell kezdeni, és ha megfigyeled, önmagam voltam, nem játszottam VV rajongót, és a két celeb meg kifejezetten k*rva nagy forma magánemberként.
3, Ha azt akarjátok, hogy sikeres legyek, és ne 30, hanem 300.000 embernek zenéljek, akkor gondolkodjatok, mielőtt ítélkeztek - egy több százezres, ha nem milliós nézettségű műsor legnézettebb pontján tűnhettem fel, ezzel nem csak magamnak csinálva jó reklámot, de a barátaimnak, a Dialektus krúnak is, akiknek szintén elkél a támogatás.
4, Aki azt hiszi, ez azt jelenti, a lelkem a sátáné, higgye nyugodtan, én továbbra is maradok hű magamhoz, a családomhoz, a szerelemhez a zene iránt, és hogy stílszerű legyek: "Amíg zene van, leszarom, mit mondtok"

A végére: többször is kértem, hogy a Starity-s rajongói oldalam törölje az illető, akiről a facebook alapján pontosan tudom, kicsoda, mert amit facebookon leírtam, butítva, sablonosítva, nevetségessé téve tette fel ide. Miért nem tud megkérdezni az ilyen ember előtte mondjuk engem, akiről szó van?

Aki igazán szereti a zeném, facebookon engem követ, ott igazi infókat kapsz.

A hozzászólást nem támadásként írtam, csak gondolkodjunk már... A kopasznak is hajmeresztő biggrin.gif

Ezektől függetlenül köszönöm a támogatást mindenkinek - minden tapsom nektek szól, tiszteljétek magatokat! Én továbbra is teszem a dolgom, és zenélek... Magamnak, nektek.
2011. április 11. 20:52 #17
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Sensei Raffla @ 2011.04.11. 19:28)
Szép napot/estét mindenkinek!

Látom, regisztrálnom kellett, és bár utálom a netes fórumokat, be kell írnom, mert nem szeretem, ha tévesen ítélnek meg, vagy butaságokat írnak rólam, szerintem senki nem szereti.
1, Nem kaptam pénzt ezért, és nem nézem a Vévét, egyedül Olivért jegyeztem meg az NKS pulcsi miatt (gondolom, az itt jelenlévők nagy részének fogalma sincs arról, mi az az NKS, de elárulom, nem autó nitró márka)
2, Nem lesz partyszemcsim, nem akarok Fluor lenni. Elmentem, mert valahol, valahogy el kell kezdeni, és ha megfigyeled, önmagam voltam, nem játszottam VV rajongót, és a két celeb meg kifejezetten k*rva nagy forma magánemberként.
3, Ha azt akarjátok, hogy sikeres legyek, és ne 30, hanem 300.000 embernek zenéljek, akkor gondolkodjatok, mielőtt ítélkeztek - egy több százezres, ha nem milliós nézettségű műsor legnézettebb pontján tűnhettem fel, ezzel nem csak magamnak csinálva jó reklámot, de a barátaimnak, a Dialektus krúnak is, akiknek szintén elkél a támogatás.
4, Aki azt hiszi, ez azt jelenti, a lelkem a sátáné, higgye nyugodtan, én továbbra is maradok hű magamhoz, a családomhoz, a szerelemhez a zene iránt, és hogy stílszerű legyek: "Amíg zene van, leszarom, mit mondtok"

A végére: többször is kértem, hogy a Starity-s rajongói oldalam törölje az illető, akiről a facebook alapján pontosan tudom, kicsoda, mert amit facebookon leírtam, butítva, sablonosítva, nevetségessé téve tette fel ide. Miért nem tud megkérdezni az ilyen ember előtte mondjuk engem, akiről szó van?

Aki igazán szereti a zeném, facebookon engem követ, ott igazi infókat kapsz.

A hozzászólást nem támadásként írtam, csak gondolkodjunk már... A kopasznak is hajmeresztő biggrin.gif

Ezektől függetlenül köszönöm a támogatást mindenkinek - minden tapsom nektek szól, tiszteljétek magatokat! Én továbbra is teszem a dolgom, és zenélek... Magamnak, nektek.


Azt hiszem ezt tisztáztuk. smileeee.gif Csak azért írom le ide is, hogy egyértelmű legyen, hogy nem maradt válasz nélkül. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Raffla Raffla 12531.