Starity

Neked milyen a stílusod?Goth,rocker,emo,punk,pláza cica v átlagos...?

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 19. 18:59 #141
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Átlagos. mellow.gif
2017. július 23. 11:00 #142
- törölt felhasználó -    
Hmm, az én stílusomat leginkább a kevert szóval tudnám jellemezni rohog.gif Általában a grunge és "plázacica" stílus eleimeit szoktam az outfitjeimben ötvözni, de néha megjelenik nálam egy kis hipsterség is. A magasított derekű, szűk farmerek a mindeneim, és csak nyáron cserélem le őket (a szintén magasított derekű farmer shortokra rohog.gif ). Nagyon szeretem még a bővebb fazonú felsőket, a nirvanás polóimat és crop topokat, ezenkívül a fekete és a pasztell színek is jöhetnek nálam minden mennyiségben laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Syden
2017. július 31. 16:53 #143
Syden
Syden
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belong to anyone but everybody knows my name
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.11.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 10
Azonosító: 261302
Offline offline
Ruhákat és sminket tekintve leginkább a divatmodellekre hasonlítok (pl. H&M, Zara)
Nagyon szeretem a hímzett mintákat, a boyfriend jeans-eket, ezzel ellentétben én is odáig vagyok a magasított derekú, szűk nadrágokért. A szövet télikabátok kb a mindeneim. laugh.gif Szeretem a bő fazonú pulcsikat, a sálakat és a bokacsizmákat is. Az öltözékemet pedig mindig feldobom valamilyen nyaklánccal vagy gyűrűvel. smileeee.gif
2017. július 31. 17:06 #144
- törölt felhasználó -    
Az enyém olyan Jázminos. laugh.gif Azt veszem fel, ami nekem tetszik, és pont nem érdekel, hogy milyen stílusú darab. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2017. szeptember 01. 19:29 #145
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Nem tudom, hogy milyennek mondjam a stílusomat. Azt hordom, ami nekem tetszik, de a ruháim többsége fekete, viszont akad néhány fehér vagy szürke darab is. Nadrágoknál is inkább a sötéteket preferálom, a szoknya nálam nem igazán jöhet szóba, esetleg egy-egy nagyobb eseményre felkapom, de amúgy nem. Van néhány bandás pólóm vagy valamilyen sorozatról készült is, a crop topokkal nincs bajom, legalábbis a normális fajtákkal tényleg nincs, de magamon nem tudnám elképzelni. Nagyon szeretem a piros-fekete kockás ingemet, amiből remélem, hogy majd más színből is tudok venni magamnak. Sportcipőket szoktam hordani, a magassarkú nálam ki van lőve, emellett a Dr. Martens féle bakancsok is nagyon tetszenek, de nekem nem adatik meg, hogy vehessek magamnak. Szóval nem tudom, hogy minek kéne neveznem magamat. Volt már, aki emonak hívott a fekete ruháim miatt, volt, aki rockernek, de én nem érzem úgy, hogy valamelyikbe is beletartoznék.
amúgy az emo nem az öngyilkosságról és az önsajnáltatásról szól. Lehet, hogy vannak ilyen emok, de a legtöbbjük szerintem egyáltalán nem ilyen. Plusz ennek a stílusnak is van több ágazata.
1 felhasználónak tetszik: Inori
2017. november 12. 21:38 #146
Inori
Inori
visszatérő vendég
 
StátuszLéket kapott a létezésem hülye hajója.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.27.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 202686
Offline offline
Félig-meddig goth. Most már minden fekete rajtam, és legnagyobb örömömre be tudtam szerezni egy igazán sötét matt rúzst, ami a szívem csücske pillanatnyilag. Ugyanakkor azért csak félig meddig, mert az ajkaimon kívül semmimet nem festem ki, a hajam is ugyanúgy sötétszőke, és a ruhadarabjaim fazonjában sincs semmi különös, az összes basic.
Egyébként szeretem a chokereket, előszeretettel hordom őket, és inkább szoknyás típus vagyok, de megesik, hogy nadrágot is felveszek.
2018. március 19. 10:32 #147
- törölt felhasználó -    
Kb a rocker, punk, grunge, tomboy stílus keveréke. És nem csak öltözködés szempontjából, hanem a zenei ízlésem is ilyen. De igazából a rocker stíluson belül nem igazán meghatározható. Mindig fekete farmert hordok, fekete bandás pólókkal (amiket szeretek is nem úgy mint egyes r!b@nc0k smileeee.gif ) néha kockás inggel. És általában bakancsot esetleg magas szárú "convers copy" cipőt hordok. Plusz a hajam általában mindig valami extrém színüre van festve, de egy ideje már sajnos a természetes vörös hajszínem van, hogy pihenjen egy kicsit. Illetve van egy két pc-m. Ez a tipikus "az öreg nénik a buszon félnek tőlem" stílus biggrin.gif biggrin.gif
2018. március 20. 21:55 #148
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Huh, hát szerintem vegyes stílusom van, de leginkább grunge, indie, meg elegant style.

Szeretek szoknyákat hordani, de ugyanakkor nadrágokat is, bár inkább nőiesen öltözködök. Ingeket meg blúzokat utálom, szóval azokat nem hordok. Meg ritka, ha kockás mintájú ruhát magamra húzok. Leginkább sötét színeket hordtam/hordok, de ez még inkább erősödött, mióta édesapám meghalt.
Világos, pasztell árnyalatokat imádom, de öltözködésben nem. biggrin.gif
2019. március 29. 00:52 #149
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Nem tudom....biggrin.gif
A feketét és a lilát hordom nagyon gyakran:D vagy farmerszoknyát, abból rengetegem van, imádom őket:)
Nadrágból csak feketém van, vagy szaggatott farmer..
Ja és rengeteg ékszert hordok, anyám szerint egy karácsonyfa megirigyelhet:D
2021. május 09. 09:47 #150
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
na akkor így három év után írok ide is valamit, miután sikeresen 'bekringéztem' a korábbi válaszomon.
jelenleg nem igazán tartanám magam bármely' stílus képviselőjének, azokat a ruhákat hordom és kombinálom egymással, amik nekem tetszenek. mostanában eléggé eluralkodott rajtam a blézer és arany-mánia, úgyhogy leginkább ezeket a dolgokat hordom. a blézereimet szeretem valamilyen egyszínű, fekete vagy fehér pólóval kombinálni, egy sima farmernadrággal vagy éppenséggel a hozzá passzoló szoknyával. mint ahogy már említettem: nagyon szeretem az arany ékszereket, de ezüstöt is hordok. nem teszek különbséget a kettő között, ha tetszik, akkor teljesen mindegy, miből készült. cipők terén leginkább tornacipő párti vagyok, de mindenképpen tervezek majd beszerzeni néhány csinosabb darabot is, meg nagyon szeretem a bokacsizmákat is, illetve azóta már lett egy Dr. Martens bakancsom, amit a mai napig imádok. továbbá szeretek még farmerkabátot, bőrdzsekit viselni, szeretem a karórákat, a napszemüvegeket és a táskákat is, ezen kívül pedig a hajcsatok és a hajpántok is nagyon tetszenek, bár magamon nem igazán tudom őket elképzelni, de egyszer mindenképp ki fogom majd próbálni. nagyjából ennyi infót tudtam most összeszedni. igen, divatp*csa lettem, de sokkal jobban érzem magam így a bőrömben, és nekem csak ez számít.
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2021. május 09. 20:50 #151
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én nagyon sokat változtam az évek alatt, a stílusomat nem találtam meg, de igazából a személyiségemhez nagyon passzol szerintem az öltözködési stílusom. ha olyan kedvem van nagyon szeretek kiöltözni, csinosnak érezni magam, szépen kisminkelni, szoknyát hordani stb. viszont vannak olyan napjaim, időszakjaim, amikor úgy öltözködöm, mint egy fiú. xd nagyon sok márkás cipőm van, nem merem megszámolni hány százezer forintom van benne, ruhákra jobban sajnálom e téren a pénzt, illetve mániám keverni a drága cuccokat a pár ezres felsőkkel. szeretem a letisztult színvilágot, kivéve cipőkben, illetve kabátokban. kiegészítőket szinte mindig hordok, de nem szeretek magamra aggatni mindent, mert zavar sokszor. napszemüvegem kb 30 van, abból sosem elég. cool.gif
2021. december 13. 21:59 #152
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
A letisztult, minimalista stílus áll hozzám a legközelebb, illetve nagyon kedvelem a dark academia aestheticet is.
A ruhatáramban többnyire a fekete, a fehér és a bézs színek dominálnak, de nyáron a pasztellszínek is rendszeresen előkerülnek. Általában a mom fit farmereket és a bő szárú nadrágokat preferálom a mindennapokban, de van pár darab szoknyám is, ezeket viszont ritkábban hordom. Nagy garbó rajongó vagyok, és gyakran viselek kötött pulcsikat, valamint ingeket is. Imádom a blézereket (főként a kockás mintájúakat, plusz nagyon szeretnék valamikor beszerezni egy ilyesmi bőr blézert is), és amúgy ha tehetném szerintem én egész évben szövetkabátban járnék:’D Nagyon fel tud dobni egy szettet. Cipők terén tetszenek a kicsit ormótlanabb fazonú fehér sportcipők, de az elegánsabb fekete mokaszinok is. Őszintén szólva egyébként az őszi-téli időszakban jobban ki tudok bontakozni öltözködés terén, ezen évszakok hangulatukat tekintve közelebb állnak hozzám. Nyaranta, illetve melegebb időjárás esetén általában egyberészes ruhákat hordok, vagy midi szoknyákat valamilyen egyszerű felsővel, esetleg overált.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!