Starity

Azerbajdzsán nyerte az Eurovíziót

26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 15. 00:48 #21
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Ez a verseny szart sem ér így, a szomszédos országok egymásra szavaznak mint mindig, azt ennyi, sztem 43 országból 18-20 tuti 12 pontot adott az azerbajdzsániaknak.

Mindegy Kati nálunk te nyertél a többi nem számít. Gratula.
4 felhasználónak tetszik: kateblock, dave095, dóóra, Riri,Avrilfan
2011. május 15. 00:48 #22
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Ahogy észrevettem, mindig a legSZARabbak nyernek. sad.gif Ez van. Következőleg SP & Lola vagy Fluor & Szabó Zsófi duettekkel próbálkozzunk. Hátha...
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. május 15. 00:49 #23
sziszuska29
sziszuska29
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 0
Azonosító: 130811
Offline offline
Lehet,hogy erős volt a mezőny,de Kati nagyon ügyes volt!
Ha már nem ő nyerte,legalább Saade-nek kellett volna sad.gif
amúgy meg voltak sokkal rosszabbak,akiknek több pontjuk volt mint Katinak,és a számaik meg nagy sz@rok! dry.gif
szánalmas!
1 felhasználónak tetszik: duracell
2011. május 15. 00:49 #24
Pali20
Pali20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.14.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 93095
Offline offline
Az első helyezett tényleg jó volt, de volt olyan aki csak lihegett nem énekelt és mégis előbbre került mint Kati. Szerintem Kati az első 10-be simán bekerülhetett volna és egyes országok tényleg nyalásból szavaztak a másikra. Ennyi én többet nem nézem az Eurovíziót az biztos.
1 felhasználónak tetszik: duracell
2011. május 15. 00:49 #25
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Annyira látszik, hogy politikai szinten ment az egész, pfff... sokat érhetünk a 22. hellyel, de legalább love van Finnországnak és Szerbiának (12 és 8 pont tőlük tongue.gif). Na meg szerintem Olaszország kimondottan szörnyű volt, akkor már azelső 3-ből Eric-kel nyerettem vna meg, és Azerbajdzsán is egy középkategória volt...röviden ez van csicska az egész minket meg minden ország utál...
2011. május 15. 00:49 #26
Frentzen
Frentzen
Nazan Eckes FAN
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.06.
Hozzászólás: 1042
Csatolások: 5152
Azonosító: 5950
Offline offline
Bravó ismét a politika győzedelmeskedett. Köszönet érte O. V-nak!!!

Reálisan benne kellett volna lennünk legalább a legjobb hatban. Az Olaszok elég gyengék voltak de mégis felértek a 2. helyre. Inkább mást nem is írok, mert az már nyomdafestéket nem tűrne.

Szép volt Kati! Számomra te a 2. helyen végeztél és az elsőre a Svédeket tenném.
3 felhasználónak tetszik: duracell, zsofeeh, El Mexicano
2011. május 15. 00:50 #27
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
nem volt olyan rossz a számuk,bár az én kedvencem Eric volt vagyis a svédek meg a dánok és az angolok,de én a legjobban akkor örültem volna ha Eric győz ha már Kati ilyen kevés pontot kapott,és az nem igaz hogy a románok mindig hátul vannak,mert tavaly is 3-ikak lettek,jövőre hátha jobb helyen végeznek a magyarok és a románok is
2011. május 15. 00:50 #28
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Azért ezt nem gondoltam volna. Azért elég szánalmas, hogy nem arra szavaznak, aki jó, hanem akivel "jóban vannak".. Fél Európa orosz.. nem csoda, hogy ők nyerték.. -.- Finnek jó fejek voltak a mi szempontunkból! smileeee.gif
Nekem egyébként Spanyolország és Magyarország tetszett a legjobban, de egyébként mindegyik tetszett Franciaországon, Azerbajdzsánon és még egy országon kívül, akiknek ilyen hosszú kalapjuk volt. Mindegy. Wolf Kati jó volt. Nem rajta múlt, hanem, hogy utálják egész Magyarországot és sz*rba se vesznek minket..
2011. május 15. 00:50 #29
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Ha valakit érdekel, nekem megvan a pontos lista, hogy kiktől hány pontot kaptunk, hát szomszédok közül ha jól emlékszem egyedül a szerbektől.. Én örülök Azerbajdzsánnak, mert szurkoltam nekik már kedden is, de inkább Katit akartam volna elsőnek. Szerintem ez az egész egy nagy bunda volt, mindenki a "szomszédra" szavazott, meg az öt nagyra, mert ugye nyalizni mindig jut idő.. pff.. mellesleg nem azért, de Németország honnan kapott annyi pontot, tán egyesek a tavalyi produkciót nézték, vagy csak szimplán süketek? Hogy az olaszok megelőzték Ericet, na az nálam már végképp kiverte a biztosítékot... Egyébként egyedül a finnek adtak nekünk 12 pontot, szóval puszi a nyelvrokonoknak. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Cassie3
2011. május 15. 00:51 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (LadyAlba88 @ 2011.05.15. 00:48)
Ahogy észrevettem, mindig a legSZARabbak nyernek. sad.gif Ez van. Következőleg SP & Lola vagy Fluor & Szabó Zsófi duettekkel próbálkozzunk. Hátha...

Király ötlet!!! Tuti nyerünk.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2011. május 15. 00:51 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katijjah @ 2011.05.15. 00:46)
Pusztuljon ki Azerbajdzsán. Teljes szívemből kívánom. Na jó, a rendes emberek maradhatnak, de Ell-t és Nikkit saját kezemmel fogom megfojtani. És még nekünk is volt olyan sz*r ízlésünk, hogy adtunk nekik 7 pontot. Na gratulálok. Amúgy meg fantasztikus, hogy csak a szomszédos országokra szavaz mindenki.

Ezzel nem értek egyet - pedig mindketten azt hiszem Ericnek szurkoltunk smileeee.gif
Az azeriek dala, a Running Scared nagyon jó, ezt belátom, mert nekem igenis tetszik, de a szívem akkor is majd' megszakad, hogy nem Eric nyert.
Most komolyan: Baku 2012? Hát ellopják az embert majd, legalábbis úgy gondolom, hogy olyan ország lehet Azerbajdzsán mellow.gif
2011. május 15. 00:51 #32
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Egyáltalán nem utál minket Európa. Ez csak egy dalverseny. Hatalmas horderejű következtetéseket nem kell belőle levonnunk.
Mondjuk az eredmény meglep. Azért ettől én is jobbra számítottam. Ez van sajnos.
1 felhasználónak tetszik: xxangi20xx
2011. május 15. 00:53 #33
- törölt felhasználó -    
Még az jutott eszembe, hogy most látszik, hogy mehet tőlünk bárki, úgyis a végén leszünk. Higgyétek el, ha Veca ment volna akkor ugyanitt lennénk.. dry.gif (Kati párti vagyok)
És nem a konkrét nyertessel van baj, hanem a folyamattal..
2011. május 15. 00:53 #34
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Sajnálom, hogy Kati nem jutott be legalább az első 5-be. Megérdemelte volna, úgy mint Eric az első helyet. dry.gif Szép volt Kati. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2011. május 15. 00:53 #35
Manni
Manni
visszatérő vendég
 
StátuszI'm addicted to Once Upon A Time.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.30.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 296
Azonosító: 40372
Offline offline
Nekem 8 előadás tetszett nagyon, köztük természetesen Katié is.. smileeee.gif Azerbajdzsán viszont meg sem fordult a fejemben, hogy hátha megnyerik. Szóval meglepő volt. Na mindegy, majd legközelebb, utolsókból lesznek az elsők! (: Kati pedig nagyszerű volt, büszkék vagyunk rá! ♥ biggrin.gif
2011. május 15. 00:53 #36
- törölt felhasználó -    
látszik, hogy "odavan értünk" Európa... azok a jó kis 'nagy barátságok' ugye... pardon.gif Gratulálok. Már örültem, hogy végre lehet esélyünk az elejében lenni, erre 22?! vicc. Köszönjük Európa... ><
2011. május 15. 00:53 #37
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Nem írok inkább semmit, mert azt hiszem nem bírná a "nyomdafesték" és ki lennék tiltva a vulgáris szavak miatt. Na jó, annyit azért írok, hogy gratulálok Kati, gratulálok Eric és gratulálok Alexey! Számomra Ti nyertetek!
2011. május 15. 00:53 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Frentzen @ 2011.05.15. 00:49)
Bravó ismét a politika győzedelmeskedett. Köszönet érte O. V-nak!!!
Reálisan benne kellett volna lennünk legalább a legjobb hatban. Az Olaszok elég gyengék voltak de mégis felértek a 2. helyre. Inkább mást nem is írok, mert az már nyomdafestéket nem tűrne.
Szép volt Kati! Számomra te a 2. helyen végeztél és az elsőre a Svédeket tenném.

Wow ohmy.gif Na ezzel teljesen egyetértek. Csak annyit kérdeznék, hogy a svédek mi miatt tetszettek? Mert ugye fiú vagy, tehát a szokásos "biztos mert jóképű a gyerek" című duma nem játszik smileeee.gif
2011. május 15. 00:54 #39
- törölt felhasználó -    
Éljen a Narancspolitika!

Kifejteném: Ez gyerekek, már nem egy dalverseny volt. Ez az országok versenye volt. És sajnálattal közlöm, hogy minket mindenki utál. Elmondjam, miért? Ott fent található az indok.

Amit vérlázítóan felháborítónak találtam (Amellett hogy Azerbajzsán nyert, holott ha már nem mi, akkor valaki értelmesnek kellett volna) az a svéd erik száde harmadik vagy második helyezése. Ocsmány, undorító előadást nyújtott. Hangja nulla. Szerintem még ronda is mint az a bizonyos, de a sok buta kislány NYILVÁN rá szavazott, mert aranyosan tud mosolyogni. NEVETSÉGES.

És most jöhettek a "Nem tudsz veszíteni", "Ericet midnenki megbélyegzi" szöveggel nyugodtan. Annyira fog érdekelni mint egy marék molylepke. Akinek van füle, hallotta milyen hamis volt. Emellett rendkívül nagy intelligenciahányadossal is rendelkezhet, hiszen gond nélkül megtanulta a rendkívül szövevényes és túlbonyolított dalszöveget is: "ÁJ VILL BÍ PÁPJULÖR!"

Ne csüggedj Kati, nekem te vagy a nyertes. Őrületeset énekeltél, és ezer ország helyett is büszke vagyok rád!
2011. május 15. 00:55 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.05.15. 00:51)
Ezzel nem értek egyet - pedig mindketten azt hiszem Ericnek szurkoltunk smileeee.gif
Az azeriek dala, a Running Scared nagyon jó, ezt belátom, mert nekem igenis tetszik, de a szívem akkor is majd' megszakad, hogy nem Eric nyert. 
Most komolyan: Baku 2012? Hát ellopják az embert majd, legalábbis úgy gondolom, hogy olyan ország lehet Azerbajdzsán mellow.gif

Jól van na, néha írok dühből... smileeee.gif persze nem gondoltam komolyan... bár Azerbajdzsán nekem az utolsó helyeken volt. De azt nem gondoltam komolyan hogy pusztuljanak ki xD
26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!