Starity

Készül a Dallas filmváltozata

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 15. 10:52 #1
- törölt felhasználó -    
Az 1978-tól egészen 1991-ig futó Dallas című sorozatból film készül, melyben a sorozat régi szereplői – Larry Hagman és Linda Gray – is szerepet kaptak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. május 15. 10:53 #2
- törölt felhasználó -    
Na, erre kíváncsi leszek tongue.gif
Sztem a Dallas jó sorozat volt, érdekel, mit hoznak ki belőle filmváltozatban.
2011. május 15. 10:58 #3
- törölt felhasználó -    
Néha már tényleg elhiszem, hogy a nagy amerikai cégek leülnek és azt mondják, hogy na gyerekek, fakítsunk valami kasszasikert. Bólogatnak, hogy ám legyen, elő a papírral, nézzük miből nincs még filmváltozat. Pipa, megvolt, remake, folytatás, pilotig jutott, egy évad után törölték, elkaszálták, pipa, pipa majd "nézd már, a Dallasból még senki nem csinált filmet az elmúlt pér évben. Oké, csináljuk azt, hívj fel egy két régebbi színészt és válogassatok be néhány fiatal de helyes kölyköt. Ennyi volt köszönöm szépen, Isten áldásával menjünk ebédelni és utána markoljuk fel a pénzt, itt egy csekk mindenkinek, találkozunk a film forgatás első napján meg utána a vörös szőnyegen."
2011. május 15. 10:59 #4
- törölt felhasználó -    
én nem ismerem a sorozatot de kíváncsi leszek
2011. május 15. 11:04 #5
- törölt felhasználó -    
ez de LOL
elso sorba kérem a jegyet a mopziban biggrin.gif
2011. május 15. 11:23 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12486
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Azért csak 2013-ban mert olyan sok időbe tellik annyi whiskeyt összevásárolni amit majd a szereplők elfogyasztanak a kamera elött rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, kriszti145
2011. május 15. 11:24 #7
lewishamilton92
lewishamilton92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.29.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 85636
Offline offline
ÖCSÉM mekkora kamu ez az oldal, vagy inkább ez a cikkíró. Akkora marhaságokat írsz hogy azt olvasni is fájdalmas. Nem film készül a Dallasból, hanem megint sorozat, és nem 2013-ban, hanem még idén, azaz 2011-ben az amerikai TNT csatornán. És volt moderátor, aki engedte, hogy ez a cikk megjelenjen? o.O hát aztaqrva. És még csodálkoznak azon, hogy a starity-t megbízhatatlannak tartják nagyon sokan. Há nem csoda.
2011. május 15. 11:53 #8
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12486
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (lewishamilton92 @ 2011.05.15. 11:24)
ÖCSÉM mekkora kamu ez az oldal, vagy inkább ez a cikkíró. Akkora marhaságokat írsz hogy azt olvasni is fájdalmas. Nem film készül a Dallasból, hanem megint sorozat, és nem 2013-ban, hanem még idén, azaz 2011-ben az amerikai TNT csatornán. És volt moderátor, aki engedte, hogy ez a cikk megjelenjen? o.O hát aztaq rva. És még csodálkoznak azon, hogy a starity-t megbízhatatlannak tartják nagyon sokan. Há nem csoda.


Film lesz belőle, TV film és nem sorozat agyaskám.
Itt olvashatsz bővebben róla. A Warner fogja készíteni, a TNT csak forgalmazója lesz a filmnek. A moderátorok és a cikkíró kritizálásáért pedig pár napos szabad elfoglaltságot kapsz a fórumon kívül.

Szerk: Ha olyan sokan megbízhatatlannak tartják ezt az oldalt - köztük Te is, akkor kérlek legközelebb ne innen másold a cikkeket a saját szutykos oldaladra.
3 felhasználónak tetszik: dave095, kriszti145, kateblock
2011. május 15. 11:57 #9
- törölt felhasználó -    
_ToTo_
Azt adom! Újabb ivós játék másfél, esetleg két órában. A házibulik felszereléseinek gyöngye!
2011. május 15. 12:13 #10
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
a sorozat régebben a kedvenceim közé tartozott,úgyhogy kíváncsi leszek a filmre.Kár hogy olyan sokat kell várni rá.
2011. május 15. 13:47 #11
timcsi2000
timcsi2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 147978
Offline offline
ju hu
2011. május 15. 15:20 #12
fanka
fanka
új tag
 
Státusz,,Néha az a legokosabb, ha hagyjuk a csudába a dolgokat."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.17.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 134917
Offline offline
engem anyukám és nagymamám szoktatott rá a sorozatra és hát Jokie vagy hogy kell leírni nagyon király benne.xD kíváncsi vagyok milye lesz a film.smileeee.gif
2011. május 15. 15:26 #13
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Érdekes
2011. május 15. 17:02 #14
timbaland
timbaland
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.02.29.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 53638
Offline offline
@ _ToTo_

"Film lesz belőle, TV film és nem sorozat agyaskám.
Itt olvashatsz bővebben róla. A Warner fogja készíteni, a TNT csak forgalmazója lesz a filmnek. A moderátorok és a cikkíró kritizálásáért pedig pár napos szabad elfoglaltságot kapsz a fórumon kívül.

Szerk: Ha olyan sokan megbízhatatlannak tartják ezt az oldalt - köztük Te is, akkor kérlek legközelebb ne innen másold a cikkeket a saját szutykos oldaladra. "

Én nem tudom hol élsz, de hogy nem film lesz belőle, az hót ziher. Az az IMDB oldal amit linkeltél...hát hogyismondjam..nem tűnt föl, hogy egy kicsit foghíjas?smileeee.gif Konkrétan semmi nincs rajta.

Az index tv-s blogja pedig már tavaly szeptemberben megírta, hogy sorozat lesz a Dallasból, íme: http://comment.blog.hu/2010/09/09/zold_utat_kapott_a_dallas_reboot

Amit pedig most írtál meg a cikkben, azt a comment:com már február közepén megírta (http://comment.blog.hu/2011/02/15/ket_ujabb_szereplo_a_dallas_2_0_ban), szóval nem hogy butaságokat írsz, hanem még csöppnyi 3 hónapos lemaradásban is vagy, sebaj. Csak akkor inkább ne írnál semmit.

A "szutykos oldalam"-ról pedig annyit, hogy az egész országban ez a legnépszerűbb Pussycat Dolls-os oldal, és mielőtt a starity-tól lemásoltam volna a cikket, gondosan összehasonlítottam az eredeti angol cikkel, és mivel nem találtam benne kivételesen semmiféle pontatlanságot, ezért átmásoltam. Azt is megjegyezném, hogy a cikk végére oda írtam forrásnak a Starity-t, szóval egy szavad sem lehet. Ennyi.
2011. május 15. 18:40 #15
Fruzzsi
Fruzzsi
visszatérő vendég
 
Státuszwww.bestseries.ucoz.hu -t szerkesztem ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.10.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 150894
Offline offline
már volt belőle film is,nem csak sorozat smileeee.gif biggrin.gif

nem tudom hanyas film, de régebben megnéztem , amikor adták valamelyik délután az RTL-n! smileeee.gif XD biggrin.gif
2011. május 15. 18:59 #16
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12486
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (timbaland @ 2011.05.15. 17:02)
@ _ToTo_ 

"Film lesz belőle, TV film és nem sorozat agyaskám. 
Itt olvashatsz bővebben róla. A Warner fogja készíteni, a TNT csak forgalmazója lesz a filmnek. A moderátorok és a cikkíró kritizálásáért pedig pár napos szabad elfoglaltságot kapsz a fórumon kívül. 

Szerk: Ha olyan sokan megbízhatatlannak tartják ezt az oldalt - köztük Te is, akkor kérlek legközelebb ne innen másold a cikkeket a saját szutykos oldaladra. "

Én nem tudom hol élsz, de hogy nem film lesz belőle, az hót ziher. Az az IMDB oldal amit linkeltél...hát hogyismondjam..nem tűnt föl, hogy egy kicsit foghíjas?smileeee.gif Konkrétan semmi nincs rajta.

Az index tv-s blogja pedig már tavaly szeptemberben megírta, hogy sorozat lesz a Dallasból, íme: http://comment.blog.hu/2010/09/09/zold_utat_kapott_a_dallas_reboot

Amit pedig most írtál meg a cikkben, azt a comment:com már február közepén megírta (http://comment.blog.hu/2011/02/15/ket_ujabb_szereplo_a_dallas_2_0_ban), szóval nem hogy butaságokat írsz, hanem még csöppnyi 3 hónapos lemaradásban is vagy, sebaj. Csak akkor inkább ne írnál semmit.

A "szutykos oldalam"-ról pedig annyit, hogy az egész országban ez a legnépszerűbb Pussycat Dolls-os oldal, és mielőtt a starity-tól lemásoltam volna a cikket, gondosan összehasonlítottam az eredeti angol cikkel, és mivel nem találtam benne kivételesen semmiféle pontatlanságot, ezért átmásoltam. Azt is megjegyezném, hogy a cikk végére oda írtam forrásnak a Starity-t, szóval egy szavad sem lehet. Ennyi.


1. A cikket nem én írtam, ha nem vetted volna észre.
2. Az imdb ebben a pillanatban is az áll, hogy TV MOVIE vagyis TV film és Nem TV series vagyis TV sorozat.
3. Teszek az index blogra és, hogy ott ki mit mikor írt, az imdb még mindig biztosabb, mint egy önjelölt filmszakértő.
4. Te pocskondiáztad az oldalt, ha nem tetszik - nem kell itt lenni - főleg nem dupla regisztrációval. Legyél boldog az oldaladdal.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, dave095, ophely88
2011. május 16. 03:02 #17
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Jajj ne... még egy bőrt lehúzni, remek
2012. augusztus 08. 08:28 #18
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Nekem ez sorozatnak tűnik.... biggrin.gif biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok