Starity

Félbeszakadt Fluor koncertje

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 13. 20:39 #121
Francy
Francy
visszatérő vendég
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 31
Azonosító: 129395
Offline offline
Az dúrva :/
2011. június 13. 21:58 #122
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.06.13. 00:08)
Egyébként meg nem Fluor vagy SP tehet arról, hogy ERRE van igény, mivel az igényes lemezeiket anno a kutya nem ismerte bizonyos körökön kívül. Valamiből pedig nekik is meg kell élniük... Az vesse rájuk az első követ, aki, ha megkérdeznék tőle, hogy inkább kiállna-e egy színpadra sok rajongó elé bohóckodni pénzért, emellett rengeteg VIP, ingyen cuccok cégektől, ruhák, ékszerek stb. Sokszor ingyen kaja, tehát a megkeresett pénzt szinte nem is kell mire költeni.. vagy inkább elmenne minimálbérért gürizni egy gyárba, az utóbbit választaná.
Ilyen ember nincs! Ha pedig nem lenne igény erre a zenére, akkor nem is lennének, vagy akkor rappelhetnének, mert ahhoz értenek. De van erre igény. Nem fogom mondani teljes mértékig, hogy sajnos, mert én nagyon jókat tudok nevetni a barátaimmal, mikor épp Mizu-t vagy Partyarcot énekelgetünk. smileeee.gif


Valóban nem ők tehetnek róla, ezt aláírom. Hanem a VIVA TV, a Magyar MTV és társai - akik elárasztják ezekkel a tucatelőadókkal a médiát. Zola a minap mondta a megálló c. műsorban mikor vki kért egy számot, hogy az nem mehet le, kérjen olyat ami VIVA kompatibilis ... WTF? Viva kompatibilis? Az én szótáramba lefordítva ez egyenlő az igénytelen szarral. Szerencsére 2 hete van 3db angolnyelvű MTV-m, VH1, Nat Geo music és már az első nap hallottam tucatnyi zenét ami a magyar rádiókban és zenetévékben meg sem fordult még, odakint meg toplistás dalok - nem győztem jegyzetelni, hogy utánnanézzek kik azok. Nálunk meg futtatják a 30db kompatibilis előadót.

"Minden kínálat megteremti a maga keresletét" Ha sz@rt tesznek eléd és nincs más - akkor sz@rt kell enni. Ilyen egyszerű. Van akiknek ez jó biznisz, mert ez a pénzről szól, nem arról, hogy igényeset és maradandót alkossanak.

A díjátadókon ovisok szavaznak ovis előadókra, de a 20-25 éves és e feletti korosztály java, már nem is szavaz, mert nem kínálnak neki olyat fel amire rádobna egy szavazatot. Én is így vagyok evvel - gondolom nem egyedül. Még a neten sem dobok egy gombnyomásos szavazást, mert egykaptafa minden jelölt - nem hogy sms-t. Ergó szavaznak a tinik a tucatgagyira (mert más nincs) a többi meg félre van seperve és úgy fest az egyenlet, hogy milyen menők azok akik jelölve vannak meg toplistásak. Az a legszörnyűbb, hogy ez itt magyaroszágon nagyon el lett kapatva. Amerikában még egy gólyabálba is élő zenészeket hívnak vagy az iskolai banda nyomja a zenét - ott egy ilyen fluorid éhenhalna ebből amit csinál.

Ezt olvasd el, érdekes kis olvasmány és igaz.
http://velvet.hu/trend/2011/06/11/a_popszakma_iden_kihagyta_a_viva_cometet/

Megírtam én is ide hozzánk kicsit bővebben - de mivel itt úgy látszik csak Viva kombatibilis tagok járnak fel cikkeket olvasni, nem kerülhetett ki, mondván, hogy emiatt elpártolnának a starityről ... az igazság mindig fáj. Erre mi is homokba dugjuk a fejünket, gratulálok.
8 felhasználónak tetszik: Rihannna, janet7, prézli, Zs-anna, Aalyah, szavy, Bogszics, DiscoDiva
2011. június 13. 23:37 #123
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
A sok birka... De az jó, hogy nem esett semmi bajuk.
2011. június 14. 00:18 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.06.13. 21:58)
Valóban nem ők tehetnek róla, ezt aláírom. Hanem a VIVA TV, a Magyar MTV és társai - akik elárasztják ezekkel a tucatelőadókkal a médiát. Zola a minap mondta a megálló c. műsorban mikor vki kért egy számot, hogy az nem mehet le, kérjen olyat ami VIVA kompatibilis ... WTF? Viva kompatibilis? Az én szótáramba lefordítva ez egyenlő az igénytelen szarral. Szerencsére 2 hete van 3db angolnyelvű MTV-m, VH1, Nat Geo music és már az első nap hallottam tucatnyi zenét ami a magyar rádiókban és zenetévékben meg sem fordult még, odakint meg toplistás dalok - nem győztem jegyzetelni, hogy utánnanézzek kik azok. Nálunk meg futtatják a 30db kompatibilis előadót. 
"Minden kínálat megteremti a maga keresletét" Ha sz@rt tesznek eléd és nincs más - akkor sz@rt kell enni. Ilyen egyszerű. Van akiknek ez jó biznisz, mert ez a pénzről szól, nem arról, hogy igényeset és maradandót alkossanak.
A díjátadókon ovisok szavaznak ovis előadókra, de a 20-25 éves és e feletti korosztály java, már nem is szavaz, mert nem kínálnak neki olyat fel amire rádobna egy szavazatot. Én is így vagyok evvel - gondolom nem egyedül. Még a neten sem dobok egy gombnyomásos szavazást, mert egykaptafa minden jelölt - nem hogy sms-t. Ergó szavaznak a tinik a tucatgagyira (mert más nincs) a többi meg félre van seperve és úgy fest az egyenlet, hogy milyen menők azok akik jelölve vannak meg toplistásak. Az a legszörnyűbb, hogy ez itt magyaroszágon nagyon el lett kapatva. Amerikában még egy gólyabálba is élő zenészeket hívnak vagy az iskolai banda nyomja a zenét - ott egy ilyen fluorid éhenhalna ebből amit csinál.
Ezt olvasd el, érdekes kis olvasmány és igaz.
http://velvet.hu/trend/2011/06/11/a_popszakma_iden_kihagyta_a_viva_cometet/
Megírtam én is ide hozzánk kicsit bővebben - de mivel itt úgy látszik csak Viva kombatibilis tagok járnak fel cikkeket olvasni, nem kerülhetett ki, mondván, hogy emiatt elpártolnának a starityről ... az igazság mindig fáj. Erre mi is homokba dugjuk a fejünket, gratulálok.


Sajnos nem lehet mit tenni. Az az igazság, hogy a Viva jó ideje haldoklik, ugyanis nincs nézettség, de nem hinném, hogy ha igényesebb zenével meg interjúkkal tömnék, arra többen kíváncsiak lennének-e. Én személy szerint a TV-re alapból sem vagyok kíváncsi, nincs is TV-m, évek óta nem néztem semmit, max végső unalmamban kb. egy évben egyszer benyomom a minimaxot, de ennyi. Én nem értek a magyar zenéhez, nem tudom, hogy vannak-e igényes előadók itt, mármint pl. Ákost elismerem, illetve Torres Dani mindkét lemezét imádom, persze ő is eltűnt a süllyesztőben, amint előállt valami nem tömegszarral.

Igazából annyira engem nem hat meg ez az egész, mivel nem nagyon tudom ki kicsoda, mikor rendezvényekre jártam, akkor sem volt fogalmam sem, hogy mi az a BNF, a többinek a nevét sem tudom felidézni. A tizenévesektől szerintem nem lehet mást várni, mi mást hallgassanak? Bőven jó nekik a tinglitangli, majd kinövik. Szerintem elférnek a tinisztárok is, de arról meg nem ők tehetnek, hogy a VIVA ekkora retek, meg arról sem, hogy nincs igényes nagy nevű díjátadó gála Magyarországon.

Én továbbra is hallgatni fogom SP-t, mert nekem tényleg tetszenek a számai, és továbbra is fogok Fluort énekelgetni részegen a barátaimmal, ettől nem érzem magam igénytelenebb, szarabb embernek, mert hallgatok csomó mást is. Ennyi. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. június 14. 09:08 #125
- törölt felhasználó -    
Tényleg, mi az a VIVA kompatibilis? Én hallgatok TH-t, AC/DC-t TechN9ne-t, de ezekből csak TH-t hallok, de azt is csak akkor, ha kidobnak valami újatt, egyébként meg nem. És mi az ami durvább? Egy csaj, aki majdnem meztelen és vonaglik, vagy egy ütös rapszám, amit persze csak a gyakorlotabbak értenek. Az ORTT a hibás, vagy a VIVA? Mert csak tuccat raperkéket adnak, de azok is milyenek már...De örüljünk annak, hogy a sok kis gyereknek az első sorban nem lett semmi baja. SP, meg Fluor koncertre, csak süketeket vinnék, azoknak sajnos már nem árthat.
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, kateblock
2011. június 14. 10:46 #126
Ev Bry
Ev Bry
crazymofo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.20.
Hozzászólás: 1435
Csatolások: 18
Azonosító: 133565
Offline offline
Csak szólók,hogy,ha valaki nem nézi a VIVA TV-t,akkor ne írjon róla.Zola,tudniillik állandóan mond valamit ami vicces,fura.És ez a VIVA KOMPATIBILIS csak egy vicc,nyilván nem komolyan gondolta...Nyilván nem azért nincs az a zene a VIVA TV-n,mert nem VIVA KOMPATIBILIS! -.-
2011. június 14. 11:12 #127
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.06.13. 21:58)
Valóban nem ők tehetnek róla, ezt aláírom. Hanem a VIVA TV, a Magyar MTV és társai - akik elárasztják ezekkel a tucatelőadókkal a médiát. Zola a minap mondta a megálló c. műsorban mikor vki kért egy számot, hogy az nem mehet le, kérjen olyat ami VIVA kompatibilis ... WTF? Viva kompatibilis? Az én szótáramba lefordítva ez egyenlő az igénytelen szarral. Szerencsére 2 hete van 3db angolnyelvű MTV-m, VH1, Nat Geo music és már az első nap hallottam tucatnyi zenét ami a magyar rádiókban és zenetévékben meg sem fordult még, odakint meg toplistás dalok - nem győztem jegyzetelni, hogy utánnanézzek kik azok. Nálunk meg futtatják a 30db kompatibilis előadót. 
"Minden kínálat megteremti a maga keresletét" Ha sz@rt tesznek eléd és nincs más - akkor sz@rt kell enni. Ilyen egyszerű. Van akiknek ez jó biznisz, mert ez a pénzről szól, nem arról, hogy igényeset és maradandót alkossanak.
A díjátadókon ovisok szavaznak ovis előadókra, de a 20-25 éves és e feletti korosztály java, már nem is szavaz, mert nem kínálnak neki olyat fel amire rádobna egy szavazatot. Én is így vagyok evvel - gondolom nem egyedül. Még a neten sem dobok egy gombnyomásos szavazást, mert egykaptafa minden jelölt - nem hogy sms-t. Ergó szavaznak a tinik a tucatgagyira (mert más nincs) a többi meg félre van seperve és úgy fest az egyenlet, hogy milyen menők azok akik jelölve vannak meg toplistásak. Az a legszörnyűbb, hogy ez itt magyaroszágon nagyon el lett kapatva. Amerikában még egy gólyabálba is élő zenészeket hívnak vagy az iskolai banda nyomja a zenét - ott egy ilyen fluorid éhenhalna ebből amit csinál.
Ezt olvasd el, érdekes kis olvasmány és igaz.
http://velvet.hu/trend/2011/06/11/a_popszakma_iden_kihagyta_a_viva_cometet/
Megírtam én is ide hozzánk kicsit bővebben - de mivel itt úgy látszik csak Viva kombatibilis tagok járnak fel cikkeket olvasni, nem kerülhetett ki, mondván, hogy emiatt elpártolnának a starityről ... az igazság mindig fáj. Erre mi is homokba dugjuk a fejünket, gratulálok.


Egyesek viszont csak azért hallgatják a tucatelőadókat, mert ma ez a "menő". Az igazi zenészeket meg persze lehuhogják, mert a többiek is ezt csinálják, bennük meg megvan a csordaösztön..A tehetség kutatókba meg hiába jelentkeznek gyakran tehetségesek, őket úgyis kiejtik.. Fluor meg egy playback-király.. (N)
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Grace Benning, Zs-anna, Glamster, janet7
2011. június 14. 12:53 #128
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Ev Bry @ 2011.06.14. 10:46)
Csak szólók,hogy,ha valaki nem nézi a VIVA TV-t,akkor ne írjon róla.Zola,tudniillik állandóan mond valamit ami vicces,fura.És ez a VIVA KOMPATIBILIS csak egy vicc,nyilván nem komolyan gondolta...Nyilván nem azért nincs az a zene a VIVA TV-n,mert nem VIVA KOMPATIBILIS! -.-


Vicceseket is mond? Egyem a kis szívét. Ez a Viva-kompatibilis dolog egyáltalán nem vicc. Tudod egyáltalán mit jelent? Vannak előadók akiket orrba-szájba játszanak, míg másokat elhanyagolnak valakik döntései alapján. Én nem is Viva-kompatibilisnek hívnám, hanem simán rasszizmusnak - csak nem faji alapon, hanem zenei alapon.
Tök mindegy mennyire vagy tehetséges, ha nem olyan a külsőd amire odafigyelnek a kislányok a Viva tv elött, már akkor nem vagy Viva-kompatibilis előadó, mehetsz a süllyesztőbe és kinlódhatsz, hogy más módon ismerjék meg a zenédet az emberek - magyarul ellehetetlenítenek. Ha már túl vagy a 35-40 életéveden akkor is ez a helyzet, mellőznek és a 13-20 éves előadókat favorizálják akik azt sem tudják mi fán terem a dalszerzés. A mostani 10-15 éves korosztály és imáddotjaik 5 év múlva sehol nem lesznek, mert jönnek az újabb és újabb tucatelőadók. Egy AC/DC vagy Rolling Stones meg annyi éven át zenélt amit ezek a tinisztárok meg sem fognak élni ...

Itt egy cikk a kis 'vicces' Zoládról, meg a Viváról, meg arról amit ez a szennyadó képvisel, csak szólok ha esetleg még most sem érted, mentsd el és olvasd el 5 év múlva, majd akkor talán le fog esni:

Ha azt gondolom, hogy a VIVA zenecsatorna műsorai és műsorvezetői a tizenéveseknek mutatnak példát, akkor a Club Rotation a lehető legrosszabb példa, amivel szinte csak a baj van. Gondolkodni kéne kicsit, fiúk.
Aki nem ismerné: a VIVA Tv-n péntek esténként fut egy olyan műsor, ahol jellemzően VJ Zola, ritkábban Ben vagy Ada felkeresnek egy diszkót, ahol tréfásnak szánt beszélgetéseket folytatnak az ott szórakozó fiatalokkal, szintúgy tréfásnak szánt játékokra veszik rá őket, illetve a közegen keresztül tulajdonképpen be is mutatják nekünk az adott települést, annak lakóit.

Ha létezik unfair, tisztességtelen műsor, akkor ez az. Az első percétől az utolsóig, a legelső bejelentkezéstől az elköszönésig szinte folyamatosan káros – és ezt komolyan gondolom.
Ezek a nagyon menő fővárosi tévések valami olyan hihetetlen arroganciával, lenézéssel érkeznek meg vidékre, ők annyira „le”-mennek egy-egy Budapesten kívüli diszkóba, amitől kinyílik a bicska az ember zsebében. Nem lehet másképp értelmezni azt, amikor a diszkóban egy-egy miniinterjúra megtalált fiatalt szántszándékkal kellemetlen helyzetbe hoznak, hülyeségeket kérdeznek tőle, hogy a válaszba belezavarodva maga is hülyének tűnjön. Mert vidéki, mert szakmunkás, mert neki nem a menő ruházati cég adja ingyen a szponzorruhát, hanem a piacon vette a hamis márkajelzéses cuccot.

Holott csak arról van szó, hogy egy kiskunhalasi vagy komlói tizenéves nem szokott országos tévében szerepelni, pláne nem kamerák előtt beszélgetést folytatni. Persze hogy zavarban van! Tudta, hogy ma este jön a VIVA a diszkóba, felvette a legmenőbbnek gondolt ruháját vagy a legszexibb felsőjét, próbált minden szempontból úgy kinézni, hogy az ne legyen ciki „a pestiek” előtt – és még meg is szólítják, még szerepelhet is a tévében! És ekkor odajön egy furán dülöngélő, rekedt, tenyérbemászó képű alak, és olyan hülyeséget kérdez tőle, hogy mit kezdene egy rózsaszín pónival. Szegény srác vagy csaj meg persze lefagy, és magát hiszi hülyének – holott a kérdés és a kérdező a hülye, az, aki most röhög a hülye vidéki kamaszon.

Pár évvel ezelőtt kiszivárgott egy videó a VIVA akkori műsorvezetőiről, amiben válogatott sértések közepette küldik el a „kedves nézőt” mindenhová. Azóta a műsorvezetők változtak, de a hozzáállás kevésbé, sőt: hetente a legdurvább nyílt színi megalázásokat vezetik elő.
És nem csak ezzel, nem csak ez rombol. Ott van még a „párok összehozása” is – mint tréfás játék… amely aljasságot azóta nem értek, mióta először láttam. Ki találta ezt ki, van-e neki gyereke, vagy legalább lelkiismerete?

Mondom röviden a forgatókönyvet: VJ Zola kiválaszt a diszkóban egy fiatal lányt, illetve fiút. Szembeállítja őket egymással, majd a nagy zaj miatt közvetít közöttük, azaz ostobaságokat kérdeztet a fiúval (amiket belerikolt a lány fülébe), majd a választ tolmácsolja a fiúnak, és viszont. Rövid, szóbeli petting után pedig felszólítja a pár perce még egymásnak vadidegen párt, hogy nosza, akkor SMÁROLJATOK! Azok pedig engedelmeskednek a parancsnak, elkezdenek smárolni, a józanság, erkölcs és megfontolt szexuális aktivitás legnagyobb dicsőségére.

Találós kérdés következik. Kire hallgat jobban egy középiskolás fiatal: a pedagógusra és szülőre, aki arra kéri, hogy lehetőleg ne engedjen be rögtön egy vadidegent a szájába, vagy arra a trendi, fővárosi műsorvezetőre, aki a menő sztárok pajtása? Sőt, jöjjön rögtön egy másik találós kérdés is: lesz-e bármi jogalapja VJ Zola apukának majdan a kislányát megkérni, hogy ne a diszkó hátsó udvarán, egy vadidegen sráccal veszítse el a szüzességét, akármennyire is biztatja őket az összefonódásra egy furcsán dülöngélő, pesti menő fickó?

A Club Rotation eredeti szándéka szerint egy színes palettát kibontó műsor, ahol az ország különböző szórakozóhelyein dolgozó lemezlovasokat, az ott szórakozó fiatalokat, az ő kedvenc zenéiket mutatják be. Hogy ez nehéz, lélekölő munka? Elhiszem. Hogy a huszonötödik diszkó már csak egy-egy felessel megy, hogy az őszinte érdeklődést már imitálni sem sikerül? Elhiszem, de akkor is, a fenébe is, ti példaképek vagytok. Titeket követ és másol az a fiatal, aki a tévé előtt ül, és megfellebbezhetetlen a szavatok helyben, mikor „lementek” vidékre.

Viselkedj úgy, vagy válts szakmát. Aki nem bír éjszakázni, az ne legyen éjjeliőr, aki nem bírja a vért, ne menjen sebésznek. Akiből kiég az empátia és a felelősség, az meg ne maradjon meg olyan helyen, ahol neki kéne példát mutatnia – különben veszélyes és káros szereplő lesz belőle.


Kedves VJ Zola és a többiek, akik a Club Rotationnel a vidéki diszkókat járjátok! Tessék újra felzárkózni ahhoz a felelősséghez, amit ez a meló jelent. Lejáratás és „smároltatás” helyett picit beleképzelni magatok azon szerencsétlenek helyzetébe, akik ott és akkor nem mondanak nektek nemet. Higgyétek el, titeket is könnyen lehetne hasonló helyzetbe hozni: csak egy megfelelő tekintély, egy fölétek pozicionált szereplő kell hozzá. Meg is érdemelnétek.
8 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Glamster, Aalyah, szavy, Bogszics, janet7, DiscoDiva
2011. június 14. 13:11 #129
- törölt felhasználó -    
Az a probléma, de cáfoljatok meg ha nem így van, hogy nem nagyon van mit hallgatni a magyar zenekarok közül. Sok amatőr zenekar van, akik jók de nem híresek mert mindenhol ezeket a majmokat nyomják. Engem egyébként nem érdekel a VIVA, soha nem érdekelt, én Tankcspadát meg Space Monkeezt hallgatok még Edda, Republic a 90-es évek zenéi is kifújt. Ha csak a nagyobb magyar rádiókat vesszük, a tehetségesebb zenészeket is állandóan nyomják, abba un bele az ember, hogy mindig Caramel Lélekdonorja meg Oláh Ibolya Bébikém száma megy.
Be kell ismerni, a magyar zene ipar ugyanannyira haldoklik, mint a média többi része (tv stb). Én nem hallgatok magyar rádiót. Külföldit vagy a saját CD-imet így abszolút 0 az esély arra, hogy valaki Fluort kérjen a kívánságműsorban vagy azt hallgassam. Fenének sem kell ennyi hülye rádió, ha mindegyiken csak az szól (egyéni vélemény). Kettőt eladni egy olyannak, aki van némi zenei ízlése, összevonni a kettőt, itt szólnának a rendes műsorok, zenék, meg egy a fiataloknak aztán jóvan', probléma megoldva. Nem mintha megérdemelne ez a szenny egy külön rádiót de így mindenkinek jobb lenne... Díjátadót is mi a fenének rendeznek? Sokba kerül a bébiszitter és lassan már majd alkoholt sem lehet felszolgálni a rendezvényen.. biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics
2011. június 14. 13:39 #130
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.06.14. 13:11)
Az a probléma, de cáfoljatok meg ha nem így van, hogy nem nagyon van mit hallgatni a magyar zenekarok közül. Sok amatőr zenekar van, akik jók de nem híresek mert mindenhol ezeket a majmokat nyomják. Engem egyébként nem érdekel a VIVA, soha nem érdekelt, én Tankcspadát meg Space Monkeezt hallgatok még Edda, Republic a 90-es évek zenéi is kifújt. Ha csak a nagyobb magyar rádiókat vesszük, a tehetségesebb zenészeket is állandóan nyomják, abba un bele az ember, hogy mindig Caramel Lélekdonorja meg Oláh Ibolya Bébikém száma megy. 
Be kell ismerni, a magyar zene ipar ugyanannyira haldoklik, mint a média többi része (tv stb). Én nem hallgatok magyar rádiót. Külföldit vagy a saját CD-imet így abszolút 0 az esély arra, hogy valaki Fluort kérjen a kívánságműsorban vagy azt hallgassam. Fenének sem kell ennyi hülye rádió, ha mindegyiken csak az szól (egyéni vélemény). Kettőt eladni egy olyannak, aki van némi zenei ízlése, összevonni a kettőt, itt szólnának a rendes műsorok, zenék, meg egy a fiataloknak aztán jóvan', probléma megoldva. Nem mintha megérdemelne ez a szenny egy külön rádiót de így mindenkinek jobb lenne... Díjátadót is mi a fenének rendeznek? Sokba kerül a bébiszitter és lassan már majd alkoholt sem lehet felszolgálni a rendezvényen..  biggrin.gif  rohog.gif  _nevet.gif



A téma olyan komplex, hogy nehéz megfogalmazni. Vagy látod, tudod és érzed, hogy nem kóser ami van, vagy sodródsz a sz@rral. Én sosem voltam a Magyar zene rajongója egy maréknyi előadótól eltekintve, de tudom hogy vannak jó zenekarok és bandák akik nem kapnak teret. Az elmúlt 2-3 évben kezdtem felfedezni jó magyar bandákat és igényes zenéjüket. Itt van 3 kedvencem amiből 2-t SOHA nem láttam még a VIVA tv palettáján:




Őket annak ellenére nem játszák, hogy ismertek, akkor mit szóljanak azok akik szeretnének ismertek lenni és több a tehetségük, mint azoknak akiket félóránként ad a tv ...
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Glamster, janet7, Bogszics, DiscoDiva
2011. június 14. 14:33 #131
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.13. 08:51)
Szerintem ToTonknak az a baja, hogy nincs olyan szó, hogy "teszik".  _nevet.gif Én is jót kuncogtam, mikor olvastam a hozzászólásod. Csak simán "tesz", nem "teszik".  biggrin.gif Kávé és csokis süti lefekvés előtt? Halmozod az élvezeteket már a nyári szünet legelején?  ohmy.gif  _nevet.gif 
Amúgy a cikkhez hozzászólva, egészségükre. Ha ezért a srácért össze akarták taposni egymást, hát tegyék. Voltam már több Tankcsapda koncerten, de soha, egyiken sem próbáltak eltaposni, nekinyomni bárminek is, pedig ott aztán megy a hajtépés! Kispál és a Borz koncerten is arrébb cipeltek a pogózók, hogy nehogy véletlenül megüssenek, pedig nem is ismertek. Szerintem nem kell tovább fejtegetnem, mindenki tudja mire akarok kilyukadni. pardon.gif Még Sean Beanért se taposnék össze senkit, nemhogy egy ilyenért...  dry.gif

Most jól van na rohog.gif A legjobbak is hibázhatnak pardon.gif rohog.gif
2011. június 14. 14:40 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.06.14. 13:39)
A téma olyan komplex, hogy nehéz megfogalmazni. Vagy látod, tudod és érzed, hogy nem kóser ami van, vagy sodródsz a sz@rral. Én sosem voltam a Magyar zene rajongója egy maréknyi előadótól eltekintve, de tudom hogy vannak jó zenekarok és bandák akik nem kapnak teret. Az elmúlt 2-3 évben kezdtem felfedezni jó magyar bandákat és igényes zenéjüket. Itt van 3 kedvencem amiből 2-t SOHA nem láttam még a VIVA tv palettáján:


Őket annak ellenére nem játszák, hogy ismertek, akkor mit szóljanak azok akik szeretnének ismertek lenni és több a tehetségük, mint azoknak akiket félóránként ad a tv ...


Én érzem, hogy mi a kóser és te is biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2011. június 14. 14:41 #133
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Ev Bry @ 2011.06.14. 10:46)
Csak szólók,hogy,ha valaki nem nézi a VIVA TV-t,akkor ne írjon róla.Zola,tudniillik állandóan mond valamit ami vicces,fura.És ez a VIVA KOMPATIBILIS csak egy vicc,nyilván nem komolyan gondolta...Nyilván nem azért nincs az a zene a VIVA TV-n,mert nem VIVA KOMPATIBILIS! -.-

Nyilván ezért nem tudsz fogalmazni és nyilván ezért nem ismered a szóközt és nyilván ezért nem látod át és emészted meg a valóságot. Gratulálok! Egy vagy a sok közül! Nyereményed? Egy szegényebb és szűkebb látásmódú élet!
5 felhasználónak tetszik: kateblock, _ToTo_, janet7, Grace Benning, Bogszics
2011. június 14. 14:46 #134
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Engem már kezd nagyon idegesíteni, hogy a legtöbb osztálytársam arról beszél hogy, "Jaaaj, ez meg az kapott ilyen meg olyan VIVA díjat" meg a VIVA "műsorairól". Én meg hallgathatom, mert mondhatnám, hogy hagyjátok már a VIVA-t, hallgassatok rendes zenét, úgyis engem huhognak le, meg az Én kedvenceimet...
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, janet7, Bogszics, trallali
2011. június 14. 15:14 #135
- törölt felhasználó -    
Lassan nemártana már összevonni a gyerekmegőrzőt a magyar "koncertekkel".Most gondolok itt SP,Fluor,BNF,MM,Barbee drágára és társaikra akik oly' sok boldog percet okoztak nekünk. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, kateblock, janet7, Bogszics
2011. június 14. 16:25 #136
- törölt felhasználó -    
hehe:DD Imádlak tomííííííííííííí tongue.gif smileeee.gif biggrin.gif
2011. június 14. 17:14 #137
- törölt felhasználó -    
Hú, micsoda viták folynak itt.XD Na, azt hiszem én is megosztom a véleményemet a nagyközönséggel. A cikkhez csupán annyit tudok szólni, hogy a magyarnak minden kell, ami ingyen van. Legyen ez egy darab csokoládé vagy egy élő tök ingyenes Fluor koncert. Mondjuk én speckó hajamat tépve rohantam volna ki abból a parkolóból, mert nem csak Fluor nagy volumenű tehetségétől kapok agyvérzést, de már irritál a feje is. Még egy ingyenes koncert lehetősége sem tudna rávenni arra, hogy részt vegyek egy ilyen fajta "koncerten". Csodálkozom mindig, hogy nem értem mit esztek rajta? blink.gif Tehetsége a béka horizontját súrolja, a száját is ki kéne mosni szappannal, mert olyan mocskos és bocsesz, de még jó pasinak sem mondanám. Miért szeretitek? Egy oktáv kiéneklése is problémát okoz neki. Ha odaraknál elé egy kottát, akkor valószínűleg ülne felette tök hülyén, mert nem ért hozzá. Igen, ez kell nektek, ez kell nekünk! A sok idióta bazári majom. És akkor még én is csodálkozom, hogy a szexről, a csajozásról meg bulizásról énekel. Csak gratulálni tudok annak, aki erre tart igényt, mert valószínűleg annak is akkora az agya, mint egy egysejtűnek. blink.gif

Vivára térve, én valahogy sosem voltam oda túlzottan érte. Még 5-6 éve néztem rajta a Viva Chart Show-t, de egyébként nem érdeklődtem a Viva iránt sosem. Ha zenét akartam, akkor inkább az Angliából sugárzott MTV-t néztem, nem pedig ezt a kakit, amit most nyomatnak. Nem igazán ismerem a műsorokat, bár egyszer azon kiakadtam, amikor mutatták a sok értelmes embörkét bepiálva, bedrogozva, amint rázzák magukat valami igénytelen technóra. Aztán valamelyik rockvillát kezdett el mutogatni. Mióta mutogatunk mi rockvillát diszkóban? blink.gif Nálam eddig futotta a Viva tévé, azóta maximum akkor látok belőle pár percet, ha a párom nővérére rájön az, hogy a konyhai tévén sütés közben az általa oly jónak talált Vivát kapcsolja be. Legalább jó zenék mennének rajta, de még az sem. Pontosan azért, mert olyanokat nyomatnak, mint SP, Fluor, MM és társai. unsure.gif Oké, ne adjanak ezer éves zenéket, mert a mai fiatalok nem vevők erre, ahogyan észrevettem, de akkor csináljanak olyat, aminek egyrészt értelme van (nem pedig a szexről énekel két kicsi legó formájában), másrészt pedig nem ez a tucat gagyi, amiket mostanában lehet hallani. Lolát sem szívlelem, de még az is jobb ezeknél a mocskoknál. SP-nek még aránylag oké dalszövegei vannak, más tészta, hogy énekelni nem tud, de Fluor a legalja a magyar zeneiparnak. Mások meg rajtunk röhögnek, hogy mekkora lúzerek vagyunk, mert ilyeneket sztárolunk. A tehetségesek el vannak nyomva. Én is hallottam már annyi tehetséges együttest csak úgy zenélni, és egy ajánlatot sem kapnak sehol sem, mert erre a trágyára van igény, amit Fluor csinál, de oly annyira, hogy egy ingyen konci miatt az emberek képesek agyon taposni egymást. blink.gif Én akkor kockáztatnám meg ezt, ha a Skillet nevű rockbanda határozná el, hogy ad egy koncertet itt nálunk, de akkor sem mondom biztosra, hogy képes lennék két centisre összenyomorgatni a belső szerveimet, pedig a legkedvencebb bandámról van szó. Magyarország zeneipara már régen hanyatlóban van és ezekkel a senkikkel bukott meg véglegesen. Egy szavam sem lenne ezekre a bazári majmokra, ha tehetségesek lennének és normális zenét tudnának játszani. Tény, én alapból nem vagyok kapható az ilyen zenére, szívesebben hallgatok meg egy rockbandát, mint ezeket, de amíg Fluor is itt veri a nyálát azzal a nagy "tehetségével", addig nincsen miről beszélni. unsure.gif Kíváncsi vagyok, hogy hol lesz a legalja, mert igen, ott lett elrontva, hogy a Viva is a nézettség érdekében (mi másért tette volna blink.gif ) elkezdte nyomni ezt a szemetet, a nagy nullákat és mivel most ez a menő mindenki ezt hallgatja. Már, aki, mert ahogyan látom itt páran azért nem, köztük én is elítélem ezt a remek zenét, amit itt egyesek zenének neveznek, pedig ezt a fogalmat nem Fluornál lehet definiálni, hanem az igazi tehetségeknél. Pl. Edda, Republik, Koncz Zsuzsa vagy éppen Halász Judit. Hallgassátok már meg a számait! Egyrészt normális dolgokról énekelnek (nem szexről, bulizásról és társairól, mert a mai fiatalságnál az is gáz, ha valaki nem rázza a popsiját a diszkóban) és volt azért valami tehetségük, ráadásul a minimum az volt, hogy kottát is tudtak olvasni. Hol van manapság a konzervatórium? A világ legnagyobb vicce lenne, ha Fluor úgy döntene, hogy konzervatóriumba megy. Elképzelhető, hogy nem ártana neki, mert akkor énekelni is tanulhatna (mivel tehetsége valahol mínuszban van), talán különbséget tudna tenni dó és felső dó között, valamint kicsit még művelődhetne is. Mert őszintén szólva ez az ember is olyan, hogy full sötét és csak ahhoz ért, hogyan csináljon magából hülyét. Ebből pedig Magyarországon úgy látszik meg lehet élni. Ott vannak a VV-s celebecskék vagy éppen Kiszel Tüncike. Szánalom, amit művelnek. Nem csodálkoznék, ha a fél világ rajtunk röhögne, mert szánalmas, hogy egy bozontos szemöldökű, ráncos hölgyeményről cikkez a sajtó, a másik pedig az, hogy ilyen tehetségtelen celebpalántákra van igény, mint Fluor vagy SP. Tény, Amerikában is ott vannak az ilyenek, mint rebeka blekk, bíbőr, szelena, májli és társai. Csak azoknak van pénzük, producerük és a kakiból felépítenek egy kevésbé kaki várat, amit az emberek előszeretettel bekajálnak.
6 felhasználónak tetszik: _ToTo_, kateblock, Glamster, Bogszics, janet7, DiscoDiva
2011. június 14. 17:32 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.06.14. 17:14)

Nem csodálkoznék, ha a fél világ rajtunk röhögne, mert szánalmas, hogy egy bozontos szemöldökű, ráncos hölgyeményről cikkez a sajtó, a másik pedig az, hogy ilyen tehetségtelen celebpalántákra van igény, mint Fluor vagy SP. Tény, Amerikában is ott vannak az ilyenek, mint rebeka blekk, bíbőr, szelena, májli és társai. Csak azoknak van pénzük, producerük és a kakiból felépítenek egy kevésbé kaki várat, amit az emberek előszeretettel bekajálnak.


Szerintem ez a veszély nem áll fent, még egyik 'tehetségünk' sem olyan híres, hogy a világ rajtunk röhögjön bár néha azt kívánom, bárcsak elmennének Amerikába, az pont nekik való hely. Ott bárkiből lehet sztár, pont mint nálunk, csak annyival lenne jobb nekünk, hogy nem itt csinálnák a fesztivált hanem ott és végre megkapnák a rivaldafényt, amire annyira vágynak (Pl SP + Fluor Tomi). Ott ütögethetik egymás nemi szerveit, rugdoshatják és itt most abba hagyom, hogy mit csinálhatnának még az ottani nézőközönség szórakoztatására, ők jobban értékelnék ezt a fajta gesztust, tudjuk, hogy náluk minnél undorítóbb a helyzet, annál jobb, sőt, a karrierjük meg lenne alapozva, 'meleg' image meg van, énekelni nem tudnak, nem félnek a kamerától, pont mint Amerikában a sok tehetségtelen mihaszna. Mondom én, ott a helyük thumbsup.gif biggrin.gif rohog.gif Gyűjtsünk össze pár repcsi jegyre valót és mindet utaztassuk el Amerikába biggrin.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Glamster
2011. június 14. 17:34 #139
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.06.14. 17:14)
Hú, micsoda viták folynak itt.XD Na, azt hiszem én is megosztom a véleményemet a nagyközönséggel. A cikkhez csupán annyit tudok szólni, hogy a magyarnak minden kell, ami ingyen van. Legyen ez egy darab csokoládé vagy egy élő tök ingyenes Fluor koncert. Mondjuk én speckó hajamat tépve rohantam volna ki abból a parkolóból, mert nem csak Fluor nagy volumenű tehetségétől kapok agyvérzést, de már irritál a feje is. Még egy ingyenes koncert lehetősége sem tudna rávenni arra, hogy részt vegyek egy ilyen fajta "koncerten". Csodálkozom mindig, hogy nem értem mit esztek rajta? blink.gif Tehetsége a béka horizontját súrolja, a száját is ki kéne mosni szappannal, mert olyan mocskos és bocsesz, de még jó pasinak sem mondanám. Miért szeretitek? Egy oktáv kiéneklése is problémát okoz neki. Ha odaraknál elé egy kottát, akkor valószínűleg ülne felette tök hülyén, mert nem ért hozzá. Igen, ez kell nektek, ez kell nekünk! A sok idióta bazári majom. És akkor még én is csodálkozom, hogy a szexről, a csajozásról meg bulizásról énekel. Csak gratulálni tudok annak, aki erre tart igényt, mert valószínűleg annak is akkora az agya, mint egy egysejtűnek. blink.gif 
Vivára térve, én valahogy sosem voltam oda túlzottan érte. Még 5-6 éve néztem rajta a Viva Chart Show-t, de egyébként nem érdeklődtem a Viva iránt sosem. Ha zenét akartam, akkor inkább az Angliából sugárzott MTV-t néztem, nem pedig ezt a kakit, amit most nyomatnak. Nem igazán ismerem a műsorokat, bár egyszer azon kiakadtam, amikor mutatták a sok értelmes embörkét bepiálva, bedrogozva, amint rázzák magukat valami igénytelen technóra. Aztán valamelyik rockvillát kezdett el mutogatni. Mióta mutogatunk mi rockvillát diszkóban? blink.gif Nálam eddig futotta a Viva tévé, azóta maximum akkor látok belőle pár percet, ha a párom nővérére rájön az, hogy a konyhai tévén sütés közben az általa oly jónak talált Vivát kapcsolja be. Legalább jó zenék mennének rajta, de még az sem. Pontosan azért, mert olyanokat nyomatnak, mint SP, Fluor, MM és társai. unsure.gif Oké, ne adjanak ezer éves zenéket, mert a mai fiatalok nem vevők erre, ahogyan észrevettem, de akkor csináljanak olyat, aminek egyrészt értelme van (nem pedig a szexről énekel két kicsi legó formájában), másrészt pedig nem ez a tucat gagyi, amiket mostanában lehet hallani. Lolát sem szívlelem, de még az is jobb ezeknél a mocskoknál. SP-nek még aránylag oké dalszövegei vannak, más tészta, hogy énekelni nem tud, de Fluor a legalja a magyar zeneiparnak. Mások meg rajtunk röhögnek, hogy mekkora lúzerek vagyunk, mert ilyeneket sztárolunk. A tehetségesek el vannak nyomva. Én is hallottam már annyi tehetséges együttest csak úgy zenélni, és egy ajánlatot sem kapnak sehol sem, mert erre a trágyára van igény, amit Fluor csinál, de oly annyira, hogy egy ingyen konci miatt az emberek képesek agyon taposni egymást. blink.gif Én akkor kockáztatnám meg ezt, ha a Skillet nevű rockbanda határozná el, hogy ad egy koncertet itt nálunk, de akkor sem mondom biztosra, hogy képes lennék két centisre összenyomorgatni a belső szerveimet, pedig a legkedvencebb bandámról van szó. Magyarország zeneipara már régen hanyatlóban van és ezekkel a senkikkel bukott meg véglegesen. Egy szavam sem lenne ezekre a bazári majmokra, ha tehetségesek lennének és normális zenét tudnának játszani. Tény, én alapból nem vagyok kapható az ilyen zenére, szívesebben hallgatok meg egy rockbandát, mint ezeket, de amíg Fluor is itt veri a nyálát azzal a nagy "tehetségével", addig nincsen miről beszélni. unsure.gif Kíváncsi vagyok, hogy hol lesz a legalja, mert igen, ott lett elrontva, hogy a Viva is a nézettség érdekében (mi másért tette volna blink.gif ) elkezdte nyomni ezt a szemetet, a nagy nullákat és mivel most ez a menő mindenki ezt hallgatja. Már, aki, mert ahogyan látom itt páran azért nem, köztük én is elítélem ezt a remek zenét, amit itt egyesek zenének neveznek, pedig ezt a fogalmat nem Fluornál lehet definiálni, hanem az igazi tehetségeknél. Pl. Edda, Republik, Koncz Zsuzsa vagy éppen Halász Judit. Hallgassátok már meg a számait! Egyrészt normális dolgokról énekelnek (nem szexről, bulizásról és társairól, mert a mai fiatalságnál az is gáz, ha valaki nem rázza a popsiját a diszkóban) és volt azért valami tehetségük, ráadásul a minimum az volt, hogy kottát is tudtak olvasni. Hol van manapság a konzervatórium? A világ legnagyobb vicce lenne, ha Fluor úgy döntene, hogy konzervatóriumba megy. Elképzelhető, hogy nem ártana neki, mert akkor énekelni is tanulhatna (mivel tehetsége valahol mínuszban van), talán különbséget tudna tenni dó és felső dó között, valamint kicsit még művelődhetne is. Mert őszintén szólva ez az ember is olyan, hogy full sötét és csak ahhoz ért, hogyan csináljon magából hülyét. Ebből pedig Magyarországon úgy látszik meg lehet élni. Ott vannak a VV-s celebecskék vagy éppen Kiszel Tüncike. Szánalom, amit művelnek. Nem csodálkoznék, ha a fél világ rajtunk röhögne, mert szánalmas, hogy egy bozontos szemöldökű, ráncos hölgyeményről cikkez a sajtó, a másik pedig az, hogy ilyen tehetségtelen celebpalántákra van igény, mint Fluor vagy SP. Tény, Amerikában is ott vannak az ilyenek, mint rebeka blekk, bíbőr, szelena, májli és társai. Csak azoknak van pénzük, producerük és a kakiból felépítenek egy kevésbé kaki várat, amit az emberek előszeretettel bekajálnak.


Jól látod a dolgot Te is meghajolo.gif Kiegészíteném annyival amit az előző hozzászólásaimból kifelejtettem, hogy nem az a szégyen az egészben, hogy vannak ilyenek, mert ahogy írtad a világ más országaiban is megtalálhatóak ezek az igénytelen és tehetségtelen bazárimajmok - hanem az, hogy idehaza 90%-ban csak ők vannak, míg külföldön fordított ez az arány. Mesterségesen hagyják lezülleni a zeneipart azok akik tehetnének ellene és játszanák a tehetséges előadók zenéit is - de mindenkinek könnyebb sodródni a tömegsz@rral.
Nem is azt mondom amire Te utaltál, hogy a régi zenéket játszák, mert újak is vannak dögivel akik tehetségesek és megérdemelnék a figyelmet és a lehetőséget.
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Glamster, Bogszics, janet7, DiscoDiva
2011. június 14. 17:44 #140
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.06.14. 17:34)
Jól látod a dolgot Te is meghajolo.gif Kiegészíteném annyival amit az előző hozzászólásaimból kifelejtettem, hogy nem az a szégyen az egészben, hogy vannak ilyenek, mert ahogy írtad a világ más országaiban is megtalálhatóak ezek az igénytelen és tehetségtelen bazárimajmok - hanem az, hogy idehaza 90%-ban csak ők vannak, míg külföldön fordított ez az arány. Mesterségesen hagyják lezülleni a zeneipart azok akik tehetnének ellene és játszanák a tehetséges előadók zenéit is - de mindenkinek könnyebb sodródni a tömegsz@rral.
Nem is azt mondom amire Te utaltál, hogy a régi zenéket játszák, mert újak is vannak dögivel akik tehetségesek és megérdemelnék a figyelmet és a lehetőséget.


Én csak azt nem értem, hogy miért ilyen gyengék az emberek? Nem mernek a sarkukra állni és azt mondani, hogy engem ez a tömegcucc nem érdekel, nekem ez nem jön be? Senki nem fogja leharapni a fejüket ha kiállnak a véleményük mellett. Inkább sodródnak az árral? Igen is VAN más út. Van miből választani. Vannak nálunk jó előadók is csak ők nem híresek. Ameddig az emberek zenéhez való hozzáállása és füle nem változik, addig itt nincs mit tenni. Jön majd Fluor Tomi unokatesójának meg majd annak a csajának a videója, annak a bátyjáé, hugáé stb blink.gif Nem akarom!!
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Glamster, Bogszics, janet7
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok