Starity

Rami szerint most kezdődik a szórakozás

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 17. 08:27 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (Shippo 00 @ 2011.06.16. 15:00)
Itt a baj!  rolleyes.gif 
Magyar akkor énekeljen magyarul,aztán ha annyira megy neki az éneklés,talán szóba jöhet az angol  mellow.gif


Igen,Igen egy véleményen vagyunk csak annyit még hozzá.Először úgye maradjon a magyar számoknál és utána maximum angol,de mi magyarok vagyunk szerintem sokkal jobb lenne,hogy magyarul énekelni minden sztár aki magyar..mivel az az anyanyelvünk és talán többre is vihettük volna az Eurovision-os dalversenyen is hiszen ritka nyelv a magyarka xP Nos a szám nagyon gázos.Végig sírtam és röhögtem.Sírás azért tört mivel,hogy lehet valaki ilyen lágy és puha agyú,hogy ilyen klipet és zenét készítsen.A röhögés már a végén tört ki,mivel már csak röhögtem,hogy egyetlen egy magyar ráadásul normális sztár lenne!! _nevet.gif
2011. június 20. 23:48 #62
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Ez a kagyló lolz XDDDDD Ebbe hogy gyömöszölték bele? XDDDDD
Am. nem vészes szerintem a szám, de hogy magyar Britney lenne az túlzás. A mozgása sehol sincs hozzá képest tongue.gif.
2011. június 26. 14:39 #63
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Nekem tetszik, lehet, hogy nem olyan jó a hangja, de ha valamelyik magyar énekes/énekesnő külföldi sikerekre vágyik és jól beszéli az angol nyelvet, miért ne próbálhatná meg? Ha én énekesnő lennék Magyarország után biztos külfölddel is megpróbálkoznék, semmilyen lehetőséget nem szabad elhalasztani. Szerintem egész jó lett a klip és külsőre Rami valóban nagyon hasonlít Britneyre!smileeee.gif
2011. június 28. 05:41 #64
- törölt felhasználó -    
Nekem annyira nem tetszik ez a száma,a hangja nem mutatkozik normálisan meg..
2011. július 06. 21:52 #65
LemonadeGaga
LemonadeGaga
új tag
 
StátuszCsodálatos, hogy amikor nem vagy a saját utadon, mekkora pofonokat kapsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 154719
Offline offline
Szerintem ez borzalmas...a klipp még elmegy,de a hangja :/
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok