Starity

21 sztár, aki 35 éves kora előtt halt meg

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 02:04 #21
Strawberry
Strawberry
visszatérő vendég
 
Státuszsmoking a cigarette is like forgetting.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 207
Azonosító: 129539
Offline offline
Idézet (clydesdale @ 2011.07.26. 01:51)
Én értem, mit akart ezzel mondani Strawberry. Senkit nem leszólt, vagy fikázott, stb. Nekem meg már attól van herótom, hogy bárki bármit mond, ki meri mondani a véleményét, mindenki leszólja... Rendben, nagyon szomorú, és jó, hogy megemlékezünk rájuk, de könyörgök! Meghal valaki, akkor az "elfeledett" (NEM leszólásból mondom, mielőtt még ebből is félreértés lenne, de úgymond az őket körülvevő mánia és sajnálat kezd lejjebb lohadni) sztárokat minek kell felhozni?


Valahogy így,igen.
De belátom akkor kedves cikk író,hogy lehet,hogy egy kicsit szubjektív voltam és csak én nem szeretem azt amikor történik egy tragédia és előásnak még ezeréves dolgokat,és sajnálunk mindenkit. Mindennek meg van a maga ideje. Szerintem most Amy Winehouse-ra kell főként gondolnunk és a családjára.
de bocsánatot kérek a cikk írójától.
2011. július 26. 02:08 #22
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (clydesdale @ 2011.07.26. 01:51)
Én értem, mit akart ezzel mondani Strawberry. Senkit nem leszólt, vagy fikázott, stb. Nekem meg már attól van herótom, hogy bárki bármit mond, ki meri mondani a véleményét, mindenki leszólja... Rendben, nagyon szomorú, és jó, hogy megemlékezünk rájuk, de könyörgök! Meghal valaki, akkor az "elfeledett" (NEM leszólásból mondom, mielőtt még ebből is félreértés lenne, de úgymond az őket körülvevő mánia és sajnálat kezd lejjebb lohadni) sztárokat minek kell felhozni?

Ahogy azért, mert létezik, olyan hogy Justin Bieber fogkefe!
Röhögök rajtatok, komolyan. EZ a cikk nem ide, hanem minimum egy jónevű magazinba kellene, hogy kerüljön. Hihetetlen, ha már Szavy ezt ideadta nekünk szívvel, munkával, mi pedig még értékelni sem tudjuk.
Dicsőítünk olyanokat, akik 8 sort elhúznak két oldalba, az ilyet pedig leszóljuk.
Rengeteg megemlékezős cikk volt itt, ezeknek hírértéke mindig van, csak a többi nem volt ennyire értékelhető.
Inkább becsüljük már meg, hogy ide publikálta nekünk ezt a cikket.
El tudjátok képzelni, mennyi munka volt benne?
ESZEM-FASZOM MEGÁLL, de komolyan. mellow.gif
Mikor írtam az előző kommentet, komolyan reméltem, hogy egyik idióta - már bocsánat - sem fogja lefújjogni. Említsetek már még egy cikket, amit így megírtak, basszus% Az '50-es évekből hozott fel példát. Tudod ebben mennyi idő az utánézés?!
8 felhasználónak tetszik: Coco Selly, Domcicc, szavy, DiscoDiva, UnhappyMeals, thunderbird, janet7, Bogszics
2011. július 26. 02:11 #23
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Őszintén, én inkább olvasok sírva végig ilyen cikkeket, mint arról olvassak, hogy Bieber körömlakkja lenyomta Miley parfümét...Valóban, nem csak olyankor kell felhozni ezeket embereket, mikor épp egy tragédia történik, de ez egy alkalom rá, és igenis illik megemlékezni ilyen hatalmas tehetségekről. Komolyan borzongtam, sírtam és összeszorult a gyomrom, miközben olvastam, annyi minden állt volna még előttük, és annyi mindent tudtak volna még azon felül is adni a világ, mint amennyit életük ezen rövid szakaszában sikerült nekik. Igen, sajnálom én is azokat, akik most Norvégiában meghaltak, de róluk semmit nem tudok, az itt felsoroltakról meg igen, így nyilván közelebb állnak a többséghez. A legrosszabb volt olyanok nevét meglátni a cikkben, annak ellenére, hogy többségükről sejtettem, hogy benne lesznek, akik valamiféle balesetben haltak meg. Mert az teljesen önhibájukon kívül történt. Bárcsak mind élnének még és alkotnának. sad.gif
Valaki írta előttem, hogy miért nem ittak alkoholt, ahelyett, hogy drogoztak. Az alkohol is egyfajta drog a szervezetnek, és ezek az emberek ittak is. Láttál már drogost önakaratából, elvonókúra nélkül leszokni? Nem jobb látvány, mint egy olyan emberre nézni, aki épp be van kokózva. Igazat megvallva, én mindkettőtől rosszul leszek, ha szemtől szembe látom, és filmen, olvasva is nagyon megrázó, bár kevésbé, mert legalább az undor nem ül ki az arcomra, de szeretek ilyeneket nézni és olvasni, mert lerángat a valóság talajára és eltántorít attól, hogy esetleg én magam is droghoz akarjak nyúlni. Már kérdés, hogy miért kezdték el. Ez függőség, ami pedig betegség. Ha egyszer belövöd magad, akkor józanodás után mélyebbre kerülsz és vágysz rá, hogy újra megtedd, ezt még általános iskolában is megtanítják biológia órán. Le lehet szokni róla, de a legtöbb drogos visszaesik előbb-utóbb, annyira csábítja őket az, hogy ez majd helyrerakja a lelkivilágukat néhány órára, felvidulnak, megnyugszanak. Persze, vannak, akiknek sikerül utána tisztának maradni, és sikerül megoldaniuk a problémáikat némi segítséggel, hogy teljes, egészségesebb életet éljenek. Se a drog, sem az alkohol nem megoldás a problémáikra, de ők ebbe menekültek, ezt látták potenciális kiútnak. És meg tudom érteni őket. Szerintem azoknak a fejében, akik nagyobb lelki gondokkal küzdenek, mind megfordult, hogy droghoz nyúl, csak a problémái tűnjenek el pár órára.

Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam, nem akartam, csak ez most valahogy kijött belőlem.
Szavy, mérhetetlenül köszönöm ezt a cikket, teljesen a helyén van, és tényleg érdemes volt vele ennyit dolgoznod!
12 felhasználónak tetszik: Glamster, Coco Selly, szavy, Josh_, Grace Benning, goldman, DiscoDiva, katie993, UnhappyMeals, thunderbird, janet7, Bogszics
2011. július 26. 02:25 #24
Strawberry
Strawberry
visszatérő vendég
 
Státuszsmoking a cigarette is like forgetting.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 207
Azonosító: 129539
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2011.07.26. 02:08)
Ahogy azért, mert létezik, olyan hogy Justin Bieber fogkefe!
Röhögök rajtatok, komolyan. EZ a cikk nem ide, hanem minimum egy jónevű magazinba kellene, hogy kerüljön. Hihetetlen, ha már Szavy ezt ideadta nekünk szívvel, munkával, mi pedig még értékelni sem tudjuk. 
Dicsőítünk olyanokat, akik 8 sort elhúznak két oldalba, az ilyet pedig leszóljuk.
Rengeteg megemlékezős cikk volt itt, ezeknek hírértéke mindig van, csak a többi nem volt ennyire értékelhető.
Inkább becsüljük már meg, hogy ide publikálta nekünk ezt a cikket.
El tudjátok képzelni, mennyi munka volt benne?
ESZEM-FASZOM MEGÁLL, de komolyan.  mellow.gif
Mikor írtam az előző kommentet, komolyan reméltem, hogy egyik idióta - már bocsánat - sem fogja lefújjogni. Említsetek már még egy cikket, amit így megírtak, basszus% Az '50-es évekből hozott fel példát. Tudod ebben mennyi idő az utánézés?!



Félreértesz.
Nem a cikk minőségével van bajom, tényleg iszonyú nagy munka lehet benne és semmi esetre nem akartam leszólni. Másról van szó, és ez nem a cikkre vagy a cikk írójára akart összpontosulni. Egyébként meg csak a "rossz" szavakat veszi ki mindenki a szavaimból,nem hiszem,hogy mindig támadni kell, el lehet fogadni más véleményét,én is elfogadtam itt sokakét és még bocsánatot is kértem.
2011. július 26. 02:31 #25
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.26. 02:11)
Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam, nem akartam, csak ez most valahogy kijött belőlem.

Nem kell bocsánatot kérned! Ritka az ilyen igényesen megfogalmazott, szókincsben gazdag, értelmes hozzászólás.
7 felhasználónak tetszik: Domcicc, Holly Keller, Glamster, UnhappyMeals, thunderbird, janet7, Bogszics
2011. július 26. 02:43 #26
- törölt felhasználó -    
Szavy az, amit a mai nap folyamán csináltál hatalmas dolog. smileeee.gif Visszahoztad a jelenbe azokat az embereket, akiket rég lefelejtettünk. Pedig haláluk ugyan olyan borzalmas most, mint anno volt. A cikk gyönyörűen ki van dolgozva. Lényeges. Lehet, hogy most Amy elment, de egy nap rá is fehér lepel kerül és jó lesz majd, ha lesznek olyan emberek, akik felhozzák őt, hogy ismét visszaemlékezhessünk a fiatalon meghalt énekesnőre, bármennyire szomorú is. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: szavy, Grace Benning, DiscoDiva, thunderbird, janet7, Bogszics
2011. július 26. 06:05 #27
- törölt felhasználó -    
Ez egy igazi cikk taps.gif Köszönjük szavy! És csak ilyenkor jön rá az ember, hogy ők sztárok (voltak, ma már legendák), de nekik sem fény, siker az élet. Az a sok Paparazzi, Depresszió, bájolgás, amit nekik el kell tűrniük..., elég fárasztó. És sok tehetség meghal, az előbb említett okok miatt. Legveszélyesebb a depresszió, mert az olyan mellékhatást gyakorolhat az emberre, mint valami olyasmi űzése, ami káros, pl: drog. És egy embert hiányolok - aki ugyan több volt mint 35 mikor meghalt, de tehetségben nem volt hiánya, szerintem most páran sejtik kire gondolok. - Marilyn Monroe. 36 volt, mikor eltávozott innen, ezért értem hogy nincs beírva, sőt..., egyáltalán örülök, hogy egy tag így összeszedte ki miben halt meg, mert néhányról nem is tudtam hogy ilyen körülmények között. Ki hogy van vele, a cikk írója, szavy, megérdemelne egy Köszönöm-öt. smileeee.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: szavy, janet7, Bogszics
2011. július 26. 07:07 #28
- törölt felhasználó -    
Igen, végre egy igazi cikk. Ezek az emberek akik itt fel-vannak sorolva,na ők IGAZI SZTÁROK voltak,és nem az ilyen VV Béci, Rebeca Blac meg a sok hülye akik teszik az agyukat az emberek előtt.
2011. július 26. 07:10 #29
- törölt felhasználó -    
Ez mind tragikus haláleset. Legtöbbjükkel a drog és az alkohol végzett. Hiába, aki nem tudja feldolgozni, hogy mi folyik körülötte, az egyszer így végzi.
Idesorolhatnánk még Bon Scottot is, az AC/DC egykori énekesét, azzal is jóformán az alkohol végzett, talán 33 évesen. De ha az élet ezt szánta nekik, akkor nekünk bele kell nyugodnunk.
De ha megfigyeltétek, mindenkivel az "imádott Amerika" tette ezt. Vajon tényleg megéri sztárnak lenni?
Gratulálok a cikkhez, élvezet volt olvasni! smileeee.gif
2011. július 26. 07:17 #30
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
A legtöbb dolgot már elmondták előttem, de azért én is megpróbálom összeszedni magam pár értelmes gondolat erejéig. Én azt gondolom, ennek a cikknek itt kell lennie. A mai kamaszok többsége, sőt, akár még az én korosztályom számára is sokszor idegenül csengenek ezek a nevek, pedig őket aztán igazán érdemes ismerni. Ez a nagyszerűen megírt cikk lehetőséget adott az érdeklődőbb természetű kamaszoknak és felnőtteknek, hogy esetleg utána nézzenek ezeknek a csodálatos művészeknek. Ha csak egy dalt, egy filmet is megnéznek, amit amúgy sose hallgattak/néztek volna meg és azzal gazdagabbak lesznek, már volt értelme a cikknek. A másik meg az, hogy egyszerűen jó volt olvasni. Jó volt emlékezni. Ezen nevek többsége nekem sokat jelent. A dalaikon, filmjeiken nőttem fel, mert nekem lehetőségem volt rá, annak ellenére, hogy a korom alapján nekem is a Sly Stallonét kellett volna bámulnom naphosszat. Én hálás vagyok mindazoknak, akik megmutatták nekem ezeket a figyelemre érdemes dolgokat. Lehet, hogy valaki majd így lesz ezzel a cikkel is. Sose lehet tudni. Ami szép és igényes, annak mindig van értelme.
4 felhasználónak tetszik: Glamster, Domcicc, janet7, Bogszics
2011. július 26. 08:08 #31
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A legtehetségesebbek halnak meg a legkorábban.:/ Nyugodjatok békében!
2011. július 26. 08:16 #32
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2011.07.26. 02:08)
Ahogy azért, mert létezik, olyan hogy Justin Bieber fogkefe!
Röhögök rajtatok, komolyan. EZ a cikk nem ide, hanem minimum egy jónevű magazinba kellene, hogy kerüljön. Hihetetlen, ha már Szavy ezt ideadta nekünk szívvel, munkával, mi pedig még értékelni sem tudjuk. 
Dicsőítünk olyanokat, akik 8 sort elhúznak két oldalba, az ilyet pedig leszóljuk.
Rengeteg megemlékezős cikk volt itt, ezeknek hírértéke mindig van, csak a többi nem volt ennyire értékelhető.
Inkább becsüljük már meg, hogy ide publikálta nekünk ezt a cikket.
El tudjátok képzelni, mennyi munka volt benne?
ESZEM-FASZOM MEGÁLL, de komolyan.  mellow.gif
Mikor írtam az előző kommentet, komolyan reméltem, hogy egyik idióta - már bocsánat - sem fogja lefújjogni. Említsetek már még egy cikket, amit így megírtak, basszus% Az '50-es évekből hozott fel példát. Tudod ebben mennyi idő az utánézés?!


Ez egy jónevű magazin. wink.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2011. július 26. 08:26 #33
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Sajnos a legendák nem élnek hosszú életet ezek alapján. Valamit megadott, valamit elvett az isten tőlük.sad.gif
2011. július 26. 08:27 #34
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
milyen szomorú hogy ennyi mindenkit össze tudtak írni :SS
2011. július 26. 08:31 #35
Claudiia
Claudiia
directioner ♥
 
Státusz~elmúlik~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1856
Csatolások: 371
Azonosító: 144535
Offline offline
ez a cikk hátborzongató : |
2011. július 26. 08:37 #36
- törölt felhasználó -    
félelmetes ez a cikk,hogy mennyien vannak...sajnálom őket.R.I.P
2011. július 26. 08:38 #37
- törölt felhasználó -    
Le a kalappal a cikk írója előtt,hiszen ha valaki jól és értelmesen elolvasta a cikket rájön hogy mennyi idő lehetett ezt a hosszú szöveget megírni,és igen biztos hosszú idő volt de leírta nekünk.Ti meg csak leszóljátok őt, hogy minek ír ide ilyeneket.Hát szerintem elsőnek akik azt beszélték hogy ez mire jó, azok is írjanak egy ilyet.És majd nekik sem esne jó ha leszólnák a cikkét.Én sem ismertem mindegyik embert,beismerem,de a kíváncsiság megfogott és utána néztem.És tényleg nagyon szomorú,hogy ilyen fiatal veszítették el az életüket,élhettek volna még.És személy szerint,nagyon örülök hogy megírtad ezt a szöveget, és elolvashattam,mert ezzel olyan információkhoz juthattam,amit még igazán soha nem hallottam.Csakis gratulálni tudok,remek lett!!!Ügyes vagy szavy...Nyugodjanak békében...
1 felhasználónak tetszik: szavy
2011. július 26. 08:42 #38
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
még belegondolni is rossz, hogy ilyen fiatalon haltak meg!sad.gif
2011. július 26. 08:48 #39
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
sajnálom őket...pedig olyan is van akiről eddig még nem is tudtam h volt ilyen.:\\
2011. július 26. 08:48 #40
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk, de nagyon szomorú is sad.gif
Sokan ma is élhetnének, ha nem rontsák el az életüket.

Kár értük, tehetségesek voltak.
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!