Starity

21 sztár, aki 35 éves kora előtt halt meg

17 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 14:18 #141
Bius40
Bius40
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 387
Csatolások: 0
Azonosító: 154430
Offline offline
Ezek tényleg tragikus esetek.
Nyugodjanak békében!
Nagyon jó lett a cikk.
2011. július 26. 14:18 #142
foolishdoll
foolishdoll
 
StátuszCelebvadászat,ready to go!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 128436
Offline offline
Aaliyah kiégtem!én csak annyit tudtam,hogy repülőn halt meg. Nagyon dúrva,hogy a FÖLDBE csapódott én azt hittem a tengerbe.áááh.. R.I.P. mindnek!!sad.gif
2011. július 26. 14:19 #143
elistar.smile
elistar.smile
visszatérő vendég
 
StátuszJack Sparrow KAPITÁNY.! :D♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 119
Csatolások: 3
Azonosító: 154610
Offline offline
Nagyon jó lett a cikk! Nyugodjanak békében sad.gif
2011. július 26. 14:25 #144
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.07.26. 11:39)
Ja és Aaliyah csak három albumot adott ki... Jó is lett volna, ha négyet <3

A te általad szerkesztett adatlapján is 4 album van feltüntetve. Igaz, a negyedik már a halála után jelent meg. De akkor is 4.

Idézet (prézli @ 2011.07.26. 11:43)
Brittany Murphy hol van? blink.gif

Olvasd el, és meg fogod találni. dry.gif

Idézet (Empress @ 2011.07.26. 14:04)
Brandon Lee hol van ? (1965. február 1. 1993. március 31)
A Holló forgatása alatt, egy jelentben Eric-nek be kellett sétálnia a lakásába és ott Michael Massee színésznek, aki az egyik negatív karaktert alakította, rá kellett lőnie. A pisztolyba tisztázatlan körülmények között vaktöltény helyett éles töltény került, a lövés okozta a színész halálát.És ezt berakták a filmbe.

Te is olvasd el legalább a bevezetőt. Nem teljes a lista... Ha mindenkit meg akartam volna említeni, akkor még jövőhéten is írnám. mellow.gif

Egyébként pedig örülök, hogy a többség dicséri, néhányan úgyis mindig vannak, akiknek semmi sem elég jó. Ha lesz egy érdekesebb témám, akkor majd "összedobok" még hasonló cikkeket, hogy ne csak a hárommondatos irományokat olvassátok naponta. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: janet7, Domcicc, goldman, thunderbird, UnhappyMeals, Bogszics
2011. július 26. 14:28 #145
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Aaliyah meg Lisa nem gondoltam, hogy benne lesz, pedig nekem rögtön ők jutnak eszembe. heart.gif Úgyhogy hatalmas köszönet értük. Még mindig sírok, ha rájuk gondolok. cray.gif Egyébként Aaliyahnak tényleg 4 albuma van, igaz a negyedik a halála utáni, és nagy részben válogatás, de az is hivatalos, és kiadatlan számokat is tartalmaz, úgyhogy szerintem korrekt a leírás. Természetesen Lisa és Liyah a legnagyobb kedvencek a listáról, de majdnem mindenkit kedvelek, aki rajta van. Rajtuk kívül még különösen Brittany, Janis, Tupac és Heath az, akik nagyon hiányoznak. De ezt így képtelenség kimondani, mert rajtuk kívül is nagyon sokan vannak ezek a listán, akiknek még ÉLNIÜK KÉNE. Annyira kár mindenkiért. Nekem még aki nincs rajta a listán és eszembejutott, az Gia Carangi. De ez nem szemrehányás, nyilván nem lehet mindenkit leírni. Miért az igazi tehetségek, az igazi legendák mennek el, és maradnak itt a selejtek? Senkinek a halálát nem kívánom, de a mai sztárvilágban van hihetetlenül sok ember, akire kevesebb szükségünk lenne, mint ezekre a személyekre a listán. Túl sok ember van, akire még igazán szükségünk lenne, akik igazán sokat adtak és még tudnának is adni a világnak, és nincsenek itt. Ez annyira szörnyű. cray.gif Hatalmas nagy köszönet a cikkért, tényleg. Szerintem egy kezemen nem tudnám számolni, hogy hány ilyen értelmes és tartalmas cikket olvastam Starityn, gratulálok! meghajolo.gif

Idézet
sajnálom őket amugy azt hallottam többször is és bizonyíték isvan rá h 2pac nem halt meg hanem él mert 2004-ben látták 1 clubban és ott fotozkodott 50centel


És te ezt tényleg elhiszed? Ha tudsz nekem mondani olyan híres embert, akinél halála után nem akarták bebizonyítani, hogy igenis él, akkor megemelem a kalapom. Minden hírességnél eljátsszák ezt, de ez színtiszta szenzációhajhászat. Én 100%-ig biztos vagyok benne (és ha ismered Tupacot, akkor szerintem te is biztos lehetsz), hogy egyszerűen NEM tette volna meg ezt a rajongóival. Nagyon jól tudta, hogy rengeteg embernek ő adott reményt a zenéjével, rengetegen számítottak rá. Nem tette volna meg SOHA. Ja és hidd el, ha Tupac élne, akkor fiftiszent lenne az utolsó ember, akivel fotózkodna. Ő tökéletes ellentéte, és ha élne, akkor pont a fifti félék ellen harcolna, illetve harcolt is. Tupac bizonyos értelemben SOHA nem fog meghalni, de nem abban az értelemben, amiben te gondolod.
7 felhasználónak tetszik: szavy, Domcicc, goldman, thunderbird, UnhappyMeals, Aalyah, Bogszics
2011. július 26. 14:31 #146
forever JBiebs
forever JBiebs
 
Státuszforever JBiebs még nem állította be a státuszát és nem is fogja :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 990
Csatolások: 4
Azonosító: 134186
Offline offline
sokat nem ismerek de egyiknek sem így kellett volona meghalniuk!!! R.I.P.
2011. július 26. 14:40 #147
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (katica_1995 @ 2011.07.26. 12:25)
És Cynthia! Én is pont ezen gondolkoztam  napokban! smileeee.gif Mert nem tudom, mi van... hogy az emberek botrányra éhesek, vagy inkább a média, ahogy te mondod... mert így van. Ha egy ember természetes halálban vész el, (mondjuk mert öreg volt már)  annak fele ekkora visszhangja sincs. De ha drog, alkohol vagy öngyilkosság, akkor rögtön hatalmas ügyet csinálnak belőle. Azért ez rémes.

Ezen én is gondolkodtam a napokban, és arra jutottam nem csak a média felelős ezért. Igen, ők kapják fel ennyire, de azért mert a természetes halál az élet velejárója, ha valaki 70-80 évesen meghal, az nem akkora szenzáció, mintha 20-30-40 évesen drogtúladagolásba/repülőgép-balesetbe halna bele. Sajnálatos, hogy róluk kevesebbet beszélünk, de mind ilyenek vagyunk, a 'különlegesebb' halálokat mind jobban felkapjuk. Egyszerűen arról többet lehet beszélni, lehet mérgesnek lenni, elkeseredettnek, lehet sajnálkozni és boncolgatni a körülményeket. Igaz, én ugyanúgy sírtam Tony Curtis halálánál, mint Heath Ledgerénél.
4 felhasználónak tetszik: kateblock, goldman, janet7, Bogszics
2011. július 26. 14:46 #148
- törölt felhasználó -    
janet7, van 60 db eredeti Aaliyah CD-m, eléggé otthon vagyok a témában biggrin.gif Az I Care 4 U egy posztumusz válogatásalbum 6db azelőtt kiadatlan felvétellel, amik a harmadik albumhoz készültek, csak nem kerültek rá, vagyis B-Side-ok. Aaliyah kiadta volna őket, ha akarta volna, de nem tette. (Mondjuk a Don't Know What To Tell Ya-t és a Miss You-t nem értem, miért nem) Önmagában a best of lemezek nem számítanak albumnak, (szinte minden best of-on van legalább 2-3 új dal is, amit kiadnak, hogy megvegyék a rajongók is a válogatáslemezt) arról nem is beszélve, hogy Aaliyah-nak köze sincs az I Care 4 U kiadásához, így a "pályafutása során négy albumot adott ki" állítás nem volt helyes. Át is írtam biggrin.gif
2011. július 26. 14:50 #149
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.07.26. 12:02)
Számomra megrendítőbb egy olyan embernek a halála, aki önhibáján kívül hal meg, például lelövik, elgázol egy busz, vagy rákos lesz, mint sem egy olyan emberé, aki a drog miatt veszti életét. Persze szomorú minden út ami a halálhoz vezet, de szerintem vannak különbségek.

Egyetértek a gondolatmeneteddel. Viszont a saját véleményem, hogy az ő halála is egészen megrendítő. Nem az amiben meghalt, hanem ahogyan. Olvasom valahol, számítani lehetett rá, hogy meghal. Igaz. Évek óta játszott a kaszással. Ami igazán szívbemarkoló, hogy lassan halálra itta/drogozta magát és ezt mindenki végignéze. Tudom, sokak véleménye, az ő hibája, magának köszönheti. De azt hiszem valami mélyebb gond lehetett a háttérben, ha őt sem a sikerek, sem a koncertek, sem a rajongók szerete nem tudta megmenteni. Akik szerették és ismerték igazán lehettek volna erőszakosabbak, a beletörődés helyett, hogy megállítsák a lejtőn. Kiút mindig van, csak az ő kezét senki nem fogta, hogy végigvezessék rajta.
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, Domcicc, janet7, Bogszics
2011. július 26. 14:52 #150
- törölt felhasználó -    
szavy, igen, feltüntettem az I Care 4 U-t is, de az csak egy Greatest Hits, 6 új dal nem számít albumnak, ha az összes szám új lett volna rajta, akkor persze, de akkor sem igazán nevezhető albumnak szerintem egy elhunyt előadó esetében sem egy olyan összeállítás, amit olyan számokból lapátolnak össze, amiket az adott előadó élete során félretett, hiszen nem érezte elég jónak, hogy kiadja.

Amy Winehouse harmadik albuma, ami állítólag elkészült ugye, az más tészta, mert ő is kiadásra szánta, ha kiadják, de gondolom, ki fogják.
2011. július 26. 14:56 #151
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.07.26. 14:52)
szavy, igen, feltüntettem az I Care 4 U-t is, de az csak egy Greatest Hits, 6 új dal nem számít albumnak, ha az összes szám új lett volna rajta, akkor persze, de akkor sem igazán nevezhető albumnak szerintem egy elhunyt előadó esetében sem egy olyan összeállítás, amit olyan számokból lapátolnak össze, amiket az adott előadó élete során félretett, hiszen nem érezte elég jónak, hogy kiadja.

Amy Winehouse harmadik albuma, ami állítólag elkészült ugye, az más tészta, mert ő is kiadásra szánta, ha kiadják, de gondolom, ki fogják.

Ezt nem tudtam, hogy az csak Greatest Hits lemez... ennyire nem voltam képben a munkásságával, és nem is arra összpontosítottam az íráskor, csak plusszként akartam megemlíteni. De ebben az esetben köszi, hogy belejavítottál. meghajolo.gif
2011. július 26. 14:57 #152
- törölt felhasználó -    
restinpeace:'(
2011. július 26. 15:02 #153
Melindalol
Melindalol
 
StátuszSzép volt fiúk ha már nem mehettünk aranyért akkor elhoztuk a bront.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 0
Azonosító: 152743
Offline offline
borzalmas hogy 35.-ik életév elött ennyit simán feltudnak sorolni sajnálom őket :SS
2011. július 26. 15:04 #154
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Én is örülök a cikknek személy szerint, manapság alig lehet ilyen cikkeket olvasni, ami nem Justinról, illetve Selenáról, vagy éppen Mileyról szól.
A cikkben van olyan sztár itt, akiket rendkívülien sajnálok, hisz szerettem és maga az a tudat, hogy többé nem látom klipekben, vagy élő fellépésekben, sokkoló volt. Az ilyen sztárokat, akik nem önhibán kívül lelték halálukat, tényleg sajnálom, azonban a legtöbb, akik a cikkben szerepeltek nem ilyenek.
Nem tudok érezni olyan nagyszerű sztárok iránt sajnálatot, hogy meghaltak, akik drogot fogyasztottak, és túladagolták magukat. Persze, hatalmas veszteség a világnak, hogy egy jó színészt, vagy egy jó hangú énekest vesztett el, azonban saját magának csinálta ezt a problémát. Szörnyű ilyet mondani, és elnézést azoktól, akik szerették őket, de én nem túlzottan sajnálom az ilyen embereket - és azért, mert sztár volt, attól nem fogom megtenni ezt. Persze, mindenkit lesújt a hír, mikor meghal a kedvence, nekem is volt ilyen, hogy kedvencem halt meg, akivel drogok végeztek, de ez a való életben is nagyon sűrűn előfordul. Manapság, még egy harminc éves is meghal szívroham által, vagy éppen közúti balesetben, végül is a sztárok is emberből vannak.
Aaliyah-t szörnyen sajnáltam, mikor hallottam a repülőgép szerencsétlenségéről, és sokáig sírtam is utána, mert szerintem igen tehetséges énekes volt. Egyedi hangja volt, jó számai voltak, és szerintem hihetetlenül jól mozgott a klipjeiben.
Brittany... egy ideig én totálisan abban a tévhitben éltem, hogy kábítószer túladagolásban halt meg, most, hogy olvastam a cikket, eléggé ledöbbentett, hogy szó szem esik ilyesmiről itt. Őt nagyon sajnáltam - annak ellenére, hogy elsők között tévhitesen következtettem a haláláról, mert ő volt az egyetlen olyan, akit igazán becsültem színészek közül, annak ellenére, hogy jókora problémákkal küszködött.
2011. július 26. 15:05 #155
- törölt felhasználó -    
Szerintem elég nagy hülyeség különbséget tenni, hogy az egyiket jobban kell sajnálni, mint a másikat. Ha valaki halálra issza és drogozza magát, az ugyanolyan tragikus, mintha valakivel baleset végez, hiszen valami odáig vezetett, depresszió, a függőség olyan szintje, amiből már nem tudott kilábalni...

Az a furcsa, hogy pont a legtehetségesebbek halnak meg fiatalon, ez közhelynek hangzik, de tényleg így van. A felsorolt zenészek, énekesek között sok olyan van, aki elég elvont volt, művészlélek, talán nem is igazán tudták feldolgozni a sikerüket, depresszióval küzdöttek, alkoholhoz, droghoz nyúltak...

Érdekes módon egyetlen tehetségtelen tucatsztár sem hal meg fiatalon, hiszen ők élvezik a sikert meg a magamutogatást, a botrányokat. Talán egy zárkózott művésznek nehezebb elviselnie. Elég megnézni egy Amy fellépést, mikor józan volt, mikor énekel, az egy csoda, de a testbeszédén is látszik, hogy esetlen, félénk, mikor díjat kapott, zavartan motyogott egy "Thank you"-t, talán nem is érezte, mennyire megérdemli.

Emberek ők is, és mindenki teljesen máshogy dolgoz fel dolgokat. Én tökéletesen megértem őket, van az a helyzet, amikor az ember úgy érzi, már minden mindegy.
5 felhasználónak tetszik: thunderbird, Domcicc, Josh_, Grace Benning, janet7
2011. július 26. 15:07 #156
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Nagyon sajnálom,hisz még fiatalok voltak!Igazságtalan ami velük történt,hisz még annyi mindent tudtak volna adni a világnak!És egy párat nem is ismerek!De ha megtörtént,megtörtént.
Amúgy szerintem pár sztárt kihagytál.Tudok mondani egyet:Ő egy pótolhatatlan énekes volt.Ha jól számoltam 34 éves korában hunyt el alkoholmérgezésben.Az a banda öreg már ugyan,de még mindig a csúcson van.Ha jól tudom 2009-ben volt koncertjük.
Na jó,elárulom.Az Ac/Dc-ről van szó,és az első énekeséről,Bon Scottról!
2011. július 26. 15:12 #157
- törölt felhasználó -    
szavy: Ilyen apróságok előfordulnak nyilván, pláne egy ilyen hosszúságú cikkben. Félreértés ne essék, nagyon jó lett, meg az ötlet is jó, hogy ezt így összeszedted most... smileeee.gif

Végre nem arról olvasunk, hogy Justin Bieber nekiment egy üvegajtónak, meg hogy GaGa húsruhája a rohadás hányadik stádiumában van...
6 felhasználónak tetszik: Trinda, thunderbird, goldman, janet7, Josh_, Bogszics
2011. július 26. 15:14 #158
- törölt felhasználó -    
Trinda, ajánlom figyelmedbe a bevezetés első fél mondatát. Így szól: "A lista természetesen nem teljes..."

Elég sokat lehetne még sorolni, régebbről is, akadnak szép számmal sajnos.
2011. július 26. 15:19 #159
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (Regina @ 2011.07.26. 15:12)
szavy: Ilyen apróságok előfordulnak nyilván, pláne egy ilyen hosszúságú cikkben. Félreértés ne essék, nagyon jó lett, meg az ötlet is jó, hogy ezt így összeszedted most... smileeee.gif

Végre nem arról olvasunk, hogy Justin Bieber nekiment egy üvegajtónak, meg hogy GaGa húsruhája a rohadás hányadik stádiumában van...

Igen,végre hallunk valami olyat,ami minden korosztályt érdekel(úgy értem,hogy,talán még a felnőtteket is jobban érdekli)és komolyabb,tehát tényleg egy hír!Ők tényleg rengeteget nyújtottak a világnak,nem csak "úgy vannak",és a botrányaikkal,meg a beszólásaikkal élnek meg,mint pl Gaga.
2011. július 26. 15:20 #160
KataCullen
KataCullen
Addicted to Pretty Little Liars ❤♡
 
StátuszÉlettan ✔ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 1458
Csatolások: 132
Azonosító: 124843
Offline offline
sad.gif Szomorú hogy ennyien nem élhették meg a 30 fölötti éveket...
17 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!