Starity

Sztárok, akik nem félnek a változástól

19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 01. 11:21 #1
- törölt felhasználó -    
Összegyűjtöttünk néhány hírességet, akik a legdrasztikusabb lépéstől sem riadtak vissza annak érdekében, hogy megkaparintsanak egy filmszerepet.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 01. 11:26 #2
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
ez az igazi változás XD rohog.gif
2011. augusztus 01. 11:28 #3
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Keira Knightley-nek szerintem a rövid haj jobban áll.
2011. augusztus 01. 11:28 #4
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
atyaúristen,először nem ismertem fel vanessát és tomot..nagyon sokan képesek ekkorát változni egy film kedvéért,ami legtöbbször meg is hozza a kívánt eredményt.nemsokuknak tartom előnyösnek a változtatást,mert van egy bizonyos karakterük,amit a közönség megszokott.keira változtatása viszont nagyon tetszik,fiatalosabbank tűnik tőle,szerintem rendkívül előnyös frizura.matt,christian és renée változása igazából nem olyan ˝feltűnő˝,elvégre ott csak súlybeli változást látok.eric bana mondjuk eléggé átváltozott a film kedvéért,de biztosan megérte neki.smileeee.gif
2011. augusztus 01. 11:30 #5
Esztii77.
Esztii77.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 0
Azonosító: 146607
Offline offline
:DDD.
2011. augusztus 01. 11:30 #6
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Ez nagyon nagy dolog szerintem. Hisz az igazi jó színész mindig azon van hogy minél hitelesebben játssza a szerepet. És néha igenis kell változniuk ha azon múlik. smileeee.gif
2011. augusztus 01. 11:32 #7
- törölt felhasználó -    
A hajvágásokat nem mondanám olyan hű de nagy változásnak. Jake Gyllenhaal is megtette a Bőrnyakúak kedvéért, de egy színésztől ennyit el lehet várni. Ezek a hízások, fogyások a durvábbak.
3 felhasználónak tetszik: janet7, dóóra, Eve87
2011. augusztus 01. 11:34 #8
vasappenin.
vasappenin.
új tag
 
StátuszBaby you light up my world like nobody else. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 155453
Offline offline
úristen Vanessa :|||
2011. augusztus 01. 11:35 #9
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Azért szerintem egy hajlevágás nem ugyanaz a kategória, mint mikor valaki több tíz kilót hízik/fogy egy szerepért, illetve teljesen elcsúfítják. Főleg, hogy létezik póthaj és ötvenféle hajhosszabbítási technika, meg hát vissza is nő az a haj. Én ebből a listából Tomot és Charlizet emelném ki, és nem azért, mert nincsenek mások, akik nagyot változtak és mégnagyobbat alakítottak, hanem mert nekem személyszerint az ő átalakulásuk és alakításuk volt a legjobb, és mind a két film hatalmas kedvencem. Miközben A rémet néztem végig arra gondoltam, hogy ha Charlize nem kapott ezért Oscart, akkor semmiért sem. Úgyhogy abszolút megérdemelte, egyszerűen fantasztikus volt az alakítása, teljesen le voltam döbbenve. Tom meg alapból hatalmas kedvenc és az ő alakításáról talán nem is kell beszélnem, mert egyértelmű, hogy zseniális volt, mint minden filmben. meghajolo.gif
Szerintem egy színésznek ilyen változásokat igenis be kell vállalnia, ha azt akarja, hogy komolyan vegyék. Ez persze Tom Hanksre (és az ilyen kategóriájú színészekre) nem vonatkozik, mert ő bármilyen változás nélkül is olyat alakít minden egyes filmben, hogy az ember csak les. Ő úgy is átalakul, hogy nem változik a külseje semmit, mert mindig teljesen, maximálisan átalakul az adott karakterré és hatalmasat alakít. Gondoljunk csak a Forrest Gumpra, de még sorolhatnám. Az ilyenek, mint Vanessa...neki ez inkább szól arról, hogy levetkőzzön egy bizonyos szerepet, hogy komolyan vegyék és ne csak az a bizonyos szerep jusson eszébe az embereknek. Sosem voltam oda érte és valószínűleg nem is leszek, de azért kíváncsi vagyok az alakítására. Azt már tudom (akármilyen gonosznak tűnök), hogy nem lesz egy Charlize Theron sem egy Tom Hanks, de TALÁN több mutatkozik meg a képességeiből, mint abban a limonádéban, amit tiniken kívül senki nem vesz komolyan. Mikor először olvastam, hogy átalakult, akkor még sokkal jobban..."tiszteltem" (bár ez nagyon erős szó rá és túlzás, de jobb szót nem tudok), de azóta, hogy állandóan arról kell olvasnom, hogy jajj de hiányzik neki a haja stb...így már azért egyből látszik rajta, hogy nem érett még meg a pályára és nem igazi színésznő. Lehet, hogy még az lesz, ne értsetek félre, de most még nem az. Nála sokkal durvábban megváltozott színészek is voltak (például az előbb említett két ember) és még sem lehetett tőlük lépten-nyomon azt hallgatni, hogy "megváltoztam és nem volt könnyű, úgyhogy tiszteljetek". Mielőtt még le lennék támadva: tudom, hogy nem mondott ilyet szószerint. rohog.gif
Akik meg azt mondják, hogy ebben nincs semmi áldozat, meg hogy úgyis annyi pénzük van, hogy bármit visszacsinálnak: azért akárhogyis nézzük, több tíz kilókat fogyni/hízni egy szerepért rohadtul nem lehet könnyű. Azután visszanyerni az alakot szintén nem, akárhogyis gazdagok. És ezenkívül elég egészségtelen is. A másik meg, hogy sokan írják, hogy ez sima ügy, úgyis pénzt kapnak érte...Oké, nyilván az is fontos, de azért van bőven olyan színész, akinek a filmért kapott összeg már nem oszt, nem szoroz, mert úgy is elég gazdag. Valaki nem a pénzért csinálja, hanem mondjuk bizonyítani akar, vagy kihívást jelent neki a szerep, megfogja benne valami...Ezekre nem gondoltatok? Különben meg mondom: én már azért is tisztelni tudok egy színészt, ha külsőben nem változik, viszont a film kedvéért teljesen átalakul a karakterré. És ez bizony nem kétperces munka.
6 felhasználónak tetszik: raspberry, BarcaFan, Eve87, kriszti03, Bogszics, Fuller
2011. augusztus 01. 11:35 #10
Trxaa
Trxaa
visszatérő vendég
 
StátuszBoldognak lenni felemelő érzés, de ez a te segítséged nélkül nekem nem megy..:\
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 0
Azonosító: 154419
Offline offline
Hát ennyih... Sajnos mindenki képes ilyen "gödrökbe" bele esni, csupán egy film miatt... Ez van, ezt kell szeretni... Ez nem nagyon fog változni. :/
2011. augusztus 01. 11:36 #11
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Felnézek rájuk, hogy megtudnak változni így. Én, személy szerint, csak fogyni tudnék, és a hajamat se engedném ennél rövidebbre. (most lapockáig érő, de nemrég még majdnem a fenekemet súrolta)
Ha tényleg egy jó filmért tesznek ilyen lépéseket, akkor valóban meg kell őket becsülni. smileeee.gif
2011. augusztus 01. 11:38 #12
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én úgy gondolom , hogy Hollywood-ban az , hogy egy színész levágja a haját vagy felszed 10 kilót nem nagy áldozat , hiszen póthaj is létezik a világon , valamint durván 1 és fél , 2 év után megnő a haj. A hízásról pedig annyit , hogy 1 hónap alatt visszanyerik eredeti alakjukat a sok sztár edzővel és az edzőtermi bérletekkel dry.gif
Aki pénzes ember annak ez nem áldozat . De mondjuk egy szegény embernek áldozat lenne meghízni , mert ő nem bírná biztosítani magának utána az 5 ezer forintos edzőbérletet valamint nem telne póthaj beültetésre sem mert az sem 10 forint dry.gif Ezek a színészek közül egyedül Christian Bale hozott hatalmas áldozatot , mert ott már az egészségével is játszott amit még pénzért sem lehet visszavásárolni sad.gif Egyedül csak őt tudom tisztelni a változásért meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2011. augusztus 01. 11:38 #13
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4746
Csatolások: 31476
Azonosító: 103304
Offline offline
Szerintem Vanessa átváltozása a legdurvább...
2011. augusztus 01. 11:38 #14
Sanoma
Sanoma
Oh, wow, lovely ▼
 
Státuszrock & roll heart#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 997
Csatolások: 1
Azonosító: 137780
Offline offline
An_d_a egyetértek!
2011. augusztus 01. 11:38 #15
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Ha esetleg a cikk írója erre járna megjegyezném hogy nagyon jó példákat sikerült összegyűjteni biggrin.gif
Innen talán Tom Hanks volt számomra a legjobb mind a filmet mind a színészt nagyon szeretem
Jared Letoval kapcsolatban azt mondanám hogy a Rekviem egy álomért durvább volt hiszen elkezdte felemészteni a saját szívét bár az is igaz hogy a +30 kiló miatt köszvényes lett
Na mind1 én nem tudok dönteni melyik a rosszabb rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. augusztus 01. 11:39 #16
- törölt felhasználó -    
Renée Zellweger a legdurvább szerintem, bár láttam minkét részét a filmnek, és tényleg szuper lett : )
2011. augusztus 01. 11:39 #17
- törölt felhasználó -    
van egy-kettő nagyon durva de azért jó,hogy ilyen bevállalósak bár én sose tudnám levágatni a hajam. biggrin.gif
2011. augusztus 01. 11:39 #18
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
A legszörnyűbb mind közül Jared Leto...Borzasztó mit meg nem tesznek egy filmért.. ohmy.gif
2011. augusztus 01. 11:40 #19
Nesquik
Nesquik
 
Státuszprincess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.15.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 10896
Azonosító: 66298
Offline offline
mindegyiküket tisztelem, amiért meg megérték tenni ezt a lépést és ennyit mertek változni, azért, hogy jól játszanak. egy igazi színész, nem ijed meg ilyen változásoktól!
2011. augusztus 01. 11:41 #20
- törölt felhasználó -    
Kicsit sok benne a drasztikus szó think.gif
Egyébként egyetértek dóórával. Néha kell a változatosság, főleg ha még pénzt is fizetnek nekik.
19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!