Starity

Man of Steel / Az acélember (2013)

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 23:04 #1
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Az új Superman film! Sztorit nem hinném, hogy be kell mutatni rohog.gif

Bemutató időpont: 2013. június 14.

Rendező: Zach Snyder
A forgatókönyvet írta: David S. Goyer, Jonathan Nolan, Kurt Johnstad
Szereplők:
Henry Cavill - Clark Kent
Amy Adams - Lois Lane
Russell Crowe - Jor-El
Diane Lane - Martha Kent
Kevin Costner - Jonathan Kent
Laurence Fishburne - Perry White
Michael Shannon - General Zod

És az első képecske a filmből beer.gif
11 felhasználónak tetszik: gonzales7, alvin88864, Boscorelli, kriszti145, Clélia, benyaw93, Bessie, jasztelek, Vampiregirl1, duracell, sMokEe.cLouD
2011. augusztus 07. 00:26 #2
- törölt felhasználó -    
uuhh nah ez a döfi nekem! meghajolo.gif thumbsup.gif
köszi!
szavakba nem tudom foglalni hogy mennyire várom ezt a filmet!
amit még nem árt megjegyezni a filmmel kapcsolatban hogy Cristopher Nolan az egyik társproducer szóval ez sem egy elhanyagolható tény! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Bessie, duracell
2011. augusztus 07. 01:12 #3
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.08.07. 00:26)
uuhh nah ez a döfi nekem! meghajolo.gif  thumbsup.gif 
köszi!
szavakba nem tudom foglalni hogy mennyire várom ezt a filmet!
amit még nem árt megjegyezni a filmmel kapcsolatban hogy Cristopher Nolan az egyik társproducer szóval ez sem egy elhanyagolható tény! smileeee.gif

Bizony, gondoltam is, hogy beleírom, nem vette le a kezét a dologról smileeee.gif Sejtettem, hogy neked tetszeni fog biggrin.gif
Azon elmélkedem, vajon Jor-El mennyire kap benne nyúlfarknyi jelenetet.. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. augusztus 07. 10:23 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.08.07. 01:12)
Bizony, gondoltam is, hogy beleírom, nem vette le a kezét a dologról smileeee.gif Sejtettem, hogy neked tetszeni fog biggrin.gif 
Azon elmélkedem, vajon Jor-El mennyire kap benne nyúlfarknyi jelenetet.. rolleyes.gif


amikor ez az egész kitudódott akkor olvasgattam utána.próbáltam megtalálni hogy melyik képregény szériából fogják elkészíteni a filmet.illetve hogy melyik történetet szeretnék feldolgozni.és akkor az volt az álláspont hogy ez egy Reboot és eredet történet lesz hasonlóformában mint az 1978-as film csak több helyen változtatással.lehetséges hogy többet fog szerepelni a Krypton bolygó is és így Jor-El személye is nagyobb teret fog kapni. smileeee.gif
mondjuk ennek nem feltétlenül örülök gyakorlatilag ha figyelembe veszem hogy 10-évadon keresztül már mindent tudok Clark Kentről a Smallville-nek hála,most már igazán jó lenne látni brutális akcióban Superman-t! biggrin.gif
mert ez a akciózás valahogy nagyon elmaradt a Superman visszatér-ből és nekem Brandon Routh sem működött mint Superman! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. augusztus 07. 10:36 #5
- törölt felhasználó -    
találtam két képet Clark Kentről! biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Clélia, kriszti145, Bessie, jasztelek, Vampiregirl1, duracell
2011. október 13. 10:35 #6
- törölt felhasználó -    
plusz egy két kép a ruhájáról és a forgatásról wink.gif
7 felhasználónak tetszik: kriszti145, Domcicc, Bessie, gonzales7, jasztelek, duracell, Toxic
2012. február 04. 23:22 #7
- törölt felhasználó -    
plusz még pár kép beer.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, kriszti145, gonzales7, jasztelek, duracell, standoffan
2012. február 05. 10:32 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Várós! Ezekkel a színészekkel csakis jó lehet! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2012. február 08. 21:46 #9
- törölt felhasználó -    
és megint néhány képecske wink.gif heart.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: jasztelek, duracell
2012. július 05. 11:22 #10
- törölt felhasználó -    
A ruháról még egy kép szerintem eszméletlenül jól néz ki clapping.gif
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, jasztelek, duracell, Toxic
2012. július 05. 12:31 #11
- törölt felhasználó -    
nem vártam még filmet ennyire! thumbsup.gif meghajolo.gif számolom a hónapokat a heteket a napokat!lehet hülyén fog hangzani de már a mozi jegy árát félreraktam! biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 07. 21:47 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.05. 12:31)
nem vártam még filmet ennyire! thumbsup.gif  meghajolo.gif számolom a hónapokat a heteket a napokat!lehet hülyén fog hangzani de már a mozi jegy árát félreraktam! biggrin.gif  rohog.gif  _nevet.gif

Én is várom már hogy mit hoztak össze viszont én a pókemberrel vagyok így biggrin.gif alig bírok magammal már annyira szeretném látni taps.gif
De az is lehet ha már közeleg film akkor én is ennyire várni fogom, mint te, de sajnos az még messze van sad.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 07. 23:38 #13
- törölt felhasználó -    
Megint egy kép a ruháról biggrin.gif yahoo.gif nagyon jól néz ki yahoo.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, jasztelek, Toxic
2012. július 07. 23:41 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.07. 21:47)
Én is várom már hogy mit hoztak össze viszont én a pókemberrel vagyok így biggrin.gif


sajnos ebben nem tudok veled osztozni!
a Superman-re rá fért egy tisztességes film adaptáció a Pókemberből felesleges volt! rolleyes.gif amúgy sem kedveltem soha Peter Parker karakterét és ezt még fokozták azzal hogy sajnos nem kedvelem Andrew Garfield-et sem nincs róla rossz véleményem egyszerűen semmilyen véleményem sincs róla!és erre Garfield lesz Peter hááá gratulálok! rolleyes.gif Tobey Maguire szerintem nagyszerűen alakította Parkert és a maximumot kihozták Raimiék a Pókemberből felesleges ez a reboot! rolleyes.gif de ez az én véleményem attól még a fél világ imádhatja ezt az új Pókember filmet!nekem jó lesz a Man of steel is 2013-ban!(ohh Zack Snyder csak el ne baltázzd haver mert akkor engem máglyára vetnek) w00t.gif
az új pókember film készítői azt képzelik hogy képesek azt megcsinálni mint Nolan a Batman-el!két jó filmet csinálni belőle!
HABÁR nekem már az új Batman film előzetese elég
kiábrándító volt! rolleyes.gif ahogy Batman fényes nappal akciózik és rendes automata pisztollyal lövöldözik!és há Macskanő és Bane háááá köszönöm szépen belőlük nem nagyon kérek! smileeee.gif Michelle Pfeiffer még kompenzálta ezt a latex gunyájával Anne Hathaway-nek még latexra sem telt nahhh jóóó látatlanban vagy jót vagy semmit be fogom a szám! rohog.gif
2012. július 07. 23:50 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.07. 23:41)
sajnos ebben nem tudok veled osztozni!
a Superman-re rá fért egy tisztességes film adaptáció a Pókemberből felesleges volt! rolleyes.gif de ez az én véleményem! smileeee.gif 
azt képzelik hogy képesek azt megcsinálni mint Nolan a Batman-el!
de nekem már az új Batman film előzetese is elég
kiábrándító volt ahogy Batman fényes nappal akciózik és rendes automata pisztollyal lövöldözik!és há Macskanő és Bane háááá köszönöm szépen belőlük nem nagyon kérek! smileeee.gif Michelle Pfeiffer még kompenzálta ezt a latex gunyájával Anne Hathaway-nek még latexra sem telt nahhh jóóó látatlanban vagy jót vagy semmit be fogom a szám! rohog.gif

Igen sokan mondják, hogy ez az új pókember film fölösleges és, hogy minek kellett megcsinálni, de én azért örülök, hogy nem 8-9 évet kellett arra várni hogy felfrissítsék smileeee.gif A Superman film is már nagyon kellett az előző eszméletlen sz*r volt egy nagy 0. Marvel és Dc képregényeken nőttem fel és még mai napig olvasom őket és remélem a Superman film végre olyan lesz amitől tátva marad a szám, bár annak egyáltalán nem örülök, hogy Lois Lane szerepét a kis vörös hajú Amy Adams kapta... nem szeretem amikor egy jó filmet csinálnak,de elszúrják pl mert nem a jó személynek adták oda a szerepet vagy nem figyelnek a részletekre. Igazán kereshettek volna még ezerszer jobb színésznők vannak Hollywood-ban, mint Amy akire egyáltalán nem illik a szerep. Lois Lane egy erős, magabiztos személyiség akiről sugárzik az hogy bármit megtenne egy jó cikkért, aki nyomozna is de ebből az Amy-ből nem nézek ki túl sokat nem éppen azt sugallja, hogy erős és magabiztos lenne..
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 07. 23:58 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.07. 23:50)
Igen sokan mondják, hogy ez az új pókember film fölösleges és, hogy minek kellett megcsinálni, de én azért örülök, hogy nem 8-9 évet kellett arra várni hogy felfrissítsék smileeee.gif A Superman film is már nagyon kellett az előző eszméletlen sz*r volt egy nagy 0. Marvel és Dc képregényeken nőttem fel és még mai napig olvasom őket és remélem a Superman film végre olyan lesz amitől tátva marad a szám, bár annak egyáltalán nem örülök, hogy Lois Lane szerepét a kis vörös hajú Amy Adams kapta... nem szeretem amikor egy jó filmet csinálnak,de elszúrják pl mert nem a jó személynek adták oda a szerepet vagy nem figyelnek a részletekre. Igazán kereshettek volna még ezerszer jobb színésznők vannak Hollywood-ban, mint Amy akire egyáltalán nem illik a szerep. Lois Lane egy erős, magabiztos személyiség akiről sugárzik az hogy bármit megtenne egy jó cikkért, aki nyomozna is de ebből az Amy-ből nem nézek ki túl sokat nem éppen azt sugallja, hogy erős és magabiztos lenne..


igen nekem is rögtön szemet szúrt Amy Adams neve mint Lois Lane háááá igen! dry.gif aztán ugye Perry White színes bőrű lesz! rolleyes.gif hmm!
én akkor is bízom Zack Snyder-ben ez a fazon akkor is filmre vitte a Watchmen-t és a 300-at amit sem a közönség sem a kritikusok nem szerettek igazán csak a rajongók ismerték el munkásságát!ez a rendező amikor képregény filmet csinált azt eddig nem szúrta el.és ha ezt a Superman-el fogja megtenni akkor megkeresem és megölöm ennyi!
még egyszer nem viselem el azt amit a Transformers-el csinált Michael Bay! sad.gif rolleyes.gif reklamalo.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 00:04 #17
- törölt felhasználó -    
de hááá Diane Lane újra blockbuster filmben!!hááá komolyan én már csak miatta és ezért bemegyek a moziba! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2012. július 08. 00:05 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.07. 23:58)
igen nekem is rögtön szemet szúrt Amy Adams neve mint Lois Lane háááá igen! dry.gif aztán ugye Perry White színes bőrű lesz! rolleyes.gif hmm!
én akkor is bízom Zack Snyder-ben ez a fazon akkor is filmre vitte a Watchmen-t és a 300-at amit sem a közönség sem a kritikusok nem szerettek igazán csak a rajongók ismerték el munkásságát!ez a rendező amikor képregény filmet csinált azt eddig nem szúrta el.és ha ezt a Superman-el fogja megtenni akkor megkeresem és megölöm ennyi!
még egyszer nem viselem el azt amit a Transformers-el csinált Michael Bay! sad.gif  rolleyes.gif  reklamalo.gif  mad.gif

Perry White színes bőrű.. nem értem mért csinálják ezt nem értem.. amikor egy igazán jó filmről van szó és ennyire nem figyelnek??? könyörgöm ne az első utcáról bejött fazon kapja már meg a szerepet nézzenek körül, annyi ismeretlen de jó színész akad Hollywoodban. Ilyenkor ez már szíven döfés jó mélyen, mint amikor a DareDevil-ben a Vezért michael Clark Duncan játszotta egy színes bőrű egy fehér ember helyett.. Ezen a ponton már azt mondogatom, hogy a fanoknak kellene megcsinálni azt a nyomorult filmet, mert mi nem hibáznák ekkorákat wink.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 00:09 #19
- törölt felhasználó -    
Hozzáteszem Lois Lane az egyik kedvenc DC karakterem és nem kicsit vagyok kiakadva, hogy Amy kapta meg reklamalo.gif grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 00:13 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 00:05)
Perry White színes bőrű.. nem értem mért csinálják ezt nem értem.. amikor egy igazán jó filmről van szó és ennyire nem figyelnek??? könyörgöm ne az első utcáról bejött fazon kapja már meg a szerepet nézzenek körül, annyi ismeretlen de jó színész akad Hollywoodban. Ilyenkor ez már szíven döfés jó mélyen, mint amikor a DareDevil-ben a Vezért michael Clark Duncan játszotta egy színes bőrű egy fehér ember helyett.. Ezen a ponton már azt mondogatom, hogy a fanoknak kellene megcsinálni azt a nyomorult filmet, mert mi nem hibáznák ekkorákat wink.gif


tudom hogy most lehet letámadsz és valamilyen szinten meg is értelek!
ha még sokan másképp is gondolják a Daredevil az egyik legjobban sikerült képregény adaptáció! de ez csak az én véleményem! smileeee.gif pardon.gif
ezzel a színes bőrű témával kapcsolatban én úgy vagyok hogy Tim Burton 1989-es Denevérember filmjében Harvey Dent is színes bőrű volt!pardon.gif és ezért a kutya nem szólt neki!pardon.gif
és az a Burton Batman film a legjobb képregény adaptáció ami valaha készült ha még ezt sokan a Sötét lovag miatt máskép is gondolják akkor is jobb a Burton:Batman-je mint Nolan-é!és kééész! smileeee.gif
amúgy Perry White-ot azért nem egy olcsó komédiás fogja játszani hanem Laurence Fishburne! hidd el nekem sem tetszik de ez legyen a legkisebb gond!
pl.Heimdall és Nick Fury is fehér a képregényben nem fekete mint a Bosszúállók-ban!de ez van!vagy megszoksz vagy megszöksz! rohog.gif pardon.gif
jó az Ultimate világú képregényekben már Fury is fekete ok ok! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!