Starity

Man of Steel / Az acélember (2013)

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 08. 00:19 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 00:09)
Hozzáteszem Lois Lane az egyik kedvenc DC karakterem és nem kicsit vagyok kiakadva, hogy Amy kapta meg reklamalo.gif  grrr.gif


elhiszem!én is kedvelem Lane karakterét!és hááá a Smallville-ben eszméletlen jól alakította Erica Durance Lois-t nagyon magasra tette a mércét!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 00:22 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 00:13)
tudom hogy most lehet letámadsz és valamilyen szinten meg is értelek!
ha még sokan másképp is gondolják a Daredevil az egyik legjobban sikerült képregény adaptáció! de ez csak az én véleményem! smileeee.gif pardon.gif
ezzel a színes bőrű témával kapcsolatban én úgy vagyok hogy Tim Burton 1989-es Denevérember filmjében Harvey Dent is színes bőrű volt!pardon.gif és ezért a kutya nem szólt neki!pardon.gif
és az a Burton Batman film a legjobb képregény adaptáció ami valaha készült ha még ezt sokan a Sötét lovag miatt máskép is gondolják akkor is jobb a Burton:Batman-je mint Nolan-é!és kééész! smileeee.gif 
amúgy Perry White-ot azért nem egy olcsó komédiás fogja játszani hanem Laurence Fishburne! hidd el nekem sem tetszik de ez legyen a legkisebb gond!
pl.Heimdall és Nick Fury is fehér a képregényben nem fekete mint a Bosszúállók-ban!de ez van!vagy megszoksz vagy megszöksz! rohog.gif pardon.gif

Pontosan letámadlak biggrin.gif a DAREDEVIL... naneee ooo.gif Ben Affleck, mint Matt Murdock könyörgöm akkoriban ő volt a szépfiú HW-ben, mert az volt a divat (sőt sajnos sok filmél még most is ) hogy aki épp top listás pasi az kapja meg a jó szerepeket, mint Ryan Reynolds Hal Jordan-ét . Rá sem illik a szerep pont úgy mint anno Ben-re. Ezért nem szeretem amikor filmet csinálnak, mert tuti biztos, hogy valamivel legyen z lényeges vagy lényegtelen de lerontják.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 00:23 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 00:19)
elhiszem!én is kedvelem Lane karakterét!és hááá a Smallville-ben eszméletlen jól alakította Erica Durance Lois-t nagyon magasra tette a mércét!

Szinte már túl magasra is ha engem kérdezel. A végére már nagyon nem tetszett az egész. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 00:39 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 00:22)
Pontosan letámadlak biggrin.gif a DAREDEVIL... naneee  ooo.gif Ben Affleck, mint Matt Murdock könyörgöm akkoriban ő volt a szépfiú HW-ben, mert az volt a divat (sőt sajnos sok filmél még most is ) hogy aki épp top listás pasi az kapja meg a jó szerepeket, mint Ryan Reynolds Hal Jordan-ét . Rá sem illik a szerep pont úgy mint anno Ben-re. Ezért nem szeretem amikor filmet csinálnak, mert tuti biztos, hogy valamivel legyen z lényeges vagy lényegtelen de lerontják.


szerintem nem volt baj Affleck-el! biggrin.gif az igazi baj az Elektra Natchios és Wilson Fisk castingjával volt! rolleyes.gif
háááá igen Elektra Natchios ohhh te jó ég! wub.gif wub.gif
http://x.annihil.us/u/prod/marvel/i/mg/f/f0/4d4b363202754/detail.jpg

és erre mit kaptam rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif : WTF?? dry.gif rolleyes.gif
http://www.mauxa.com/media/images/2011/05/05/jennifer-garner-elektra-3.jpg
nahhh jóó há kössz de kössz nem!és utána még csináltak egy borzalmas Elektra filmet Jennifer Garnerrel!

de mondom nekem ennek ellenére tetszett a Daredevil film!szerintem alulértékelt és a rossz castingok ellenére nagyszerűen visszadta a képregényt és ha a Devil gúnyája nagyon jól nézett ki!a harc jelenetek pedig remekül sikerültek és amikor ott Devil lóg a templom tetején hááá az valami nagyon jól nézett ki az egy az egyben egy képregény jelenet átültetése volt!
nahh mind1!

nahh Ryan Reynolds mint Deadpool nahh igen! rolleyes.gif sajnos nem kedvelem a fazont és egyszerűen nem tudom elhinni hogy sikerült őt kiválasztani Conner McLeod szerepére eggyáltalán minek egy reboot Hegylakó film amkor az első fantasztikusan sikerült!nahh mind1! csak épp ma olvastam itt ezt a hírt! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 00:45 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 00:23)
Szinte már túl magasra is ha engem kérdezel. A végére már nagyon nem tetszett az egész.  dry.gif


őőő hááá igen sajnos a Smallville túl sokáig tartott és amikor Luthor karaktere kiesett sajnos azzal együtt a sorozat színvonala is esett! rolleyes.gif
ismerek olyat aki épp maga ajánlotta nekem a Smallville sorozatot hogy nézzem mert nagyon jó és ő maga pedig kb a 7.-évadtól kiábrándult belőle és be sem fejezte a sorozatot!
én végig néztem nekem összességében tetszett sajnos túl húzták de azért korrekt lezárást kapott!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 00:52 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 00:39)
szerintem nem volt baj Affleck-el! biggrin.gif  az igazi baj az Elektra Natchios és Wilson Fisk castingjával volt! rolleyes.gif 
háááá igen Elektra Natchios ohhh te jó ég! wub.gif  wub.gif 
és erre mit kaptam rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif : WTF?? dry.gif  rolleyes.gif 
nahhh jóó há kössz de kössz nem!és utána még csináltak egy borzalmas Elektra filmet Jennifer Garnerrel!
de mondom nekem ennek ellenére tetszett a Daredevil film!szerintem alulértékelt és a rossz castingok ellenére nagyszerűen visszadta a képregényt és ha a Devil gúnyája nagyon jól nézett ki!a harc jelenetek pedig remekül sikerültek és amikor ott Devil lóg a templom tetején hááá az valami nagyon jól nézett ki az egy az egyben egy képregény jelenet átültetése volt!
nahh mind1!
nahh Ryan Reynolds mint Deadpool nahh igen! rolleyes.gif sajnos nem kedvelem a fazont és egyszerűen nem tudom elhinni hogy sikerült őt kiválasztani Conner McLeod szerepére eggyáltalán minek egy reboot Hegylakó film amkor az első fantasztikusan sikerült!nahh mind1! csak épp ma olvastam itt ezt a hírt! rolleyes.gif

Én is szeretem a DareDevil-t de csak a képregényt ha nem tudják jól megfilmesíteni akkor inkább hagyják az egészet adják oda olyannak aki ért hozzá és remekelni fog biggrin.gif Igen Jennifer mint Elektra az is egy nagy szégyen volt éppen ezért mondom hogy jobban meg kellene csinálni,de olvastam is hogy már tervezik és Matt szerepére Josh Hartnett esélyes akit viszont én nem tartok elég jónak. Elektra egy erős karakter és remélem az új DD filmben nem egy vézna, divat csajt fogok viszont látni, és a vezér is remélhetőleg a helyére kerül smileeee.gif Én nem szeretem Ryan Reynolds-ot de a green lantern karaktert igen és azt sem neki kellett volna odaadni. Végre viszont egy igen jó választás Henry Cavill mint Clark Kent, Superman. Henry nem ismert, hasonlít is a karakterre, szimpatikus is és ez már egy jó kiinduló pont számomra biggrin.gif Már csak az új Arrow sorozatra leszek kíváncsi, mert örülök annak, hogy végre nem egy tejfölösszájú kapta meg a szerepet hanem egy olyan aki férfiasan néz ki biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 01:04 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 00:52)
Én is szeretem a DareDevil-t de csak a képregényt ha nem tudják jól  megfilmesíteni akkor inkább hagyják az egészet adják oda olyannak aki ért hozzá és remekelni fog biggrin.gif Igen Jennifer mint Elektra az is egy nagy szégyen volt éppen ezért mondom hogy jobban meg kellene csinálni,de olvastam is hogy már tervezik és Matt szerepére Josh Hartnett esélyes akit viszont én nem tartok elég jónak. Elektra egy erős karakter és remélem az új DD filmben nem egy vézna, divat csajt fogok viszont látni, és a vezér is remélhetőleg a helyére kerül smileeee.gif Én nem szeretem Ryan Reynolds-ot de a green lantern karaktert igen és azt sem neki kellett volna odaadni. Végre viszont egy igen jó választás Henry Cavill mint Clark Kent, Superman. Henry nem ismert, hasonlít is a karakterre, szimpatikus is és ez már egy jó kiinduló pont számomra biggrin.gif Már csak az új Arrow sorozatra leszek kíváncsi, mert örülök annak, hogy végre nem egy tejfölösszájú kapta meg a szerepet hanem egy olyan aki férfiasan néz ki biggrin.gif



nem gondoltam hogy van rajtam kívül ezen a fórumon olyan aki nálam kritikusabb szemmel nézi a képregény filmeket! rohog.gif
nem láttam a Zöld lámpást nem is tervezem megnézni!
én is azt gondolom hogy be kellene fejezni a képregény hősök moziba történő betuszkolását!
sokszor szarul esik olvasni ezen filmek miatt a sok nagy tudású laikus és dilettáns szövegét a képregényekről és a képregény hősökről és az ezekből készült filmekről! sad.gif
pedig ha tudnák hogy pl. Tony Stark mekkora egy képmutató karakter és néha tényleg egy szemét szuperhős! rohog.gif
de hááá Robert Downey jr.karakterébe úgy beleszeretett mindenki hogy kár minden szóért!
de igen nekem is tetszettek a Vasember filmek! biggrin.gif azért Stark nem teljesen ilyen mint a filmben nahh mindegy! smileeee.gif

igen én is örültem Henry Cavillnek! meghajolo.gif a Tudorok sorozatban láttam őt először ahol kedveltem a karakterét és őt magát is! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 01:05 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 00:45)
őőő hááá igen sajnos a Smallville túl sokáig tartott és amikor Luthor karaktere kiesett sajnos azzal együtt a sorozat színvonala is esett! rolleyes.gif 
ismerek olyat aki épp maga ajánlotta nekem a Smallville sorozatot hogy nézzem mert nagyon jó és ő maga pedig kb a 7.-évadtól kiábrándult belőle és be sem fejezte a sorozatot!
én végig néztem nekem összességében tetszett sajnos túl húzták de azért korrekt lezárást kapott!

Én is végigmentem rajta de az utolsó két rész ami egybe volt csalódás volt még jobban számomra dry.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 01:09 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 01:05)
Én is végigmentem rajta de az utolsó két rész ami egybe volt csalódás volt még jobban számomra  dry.gif


szerintem órákig tudnék még beszélgetni veled ezekről a képregényes dolgokról de leragadnak a szemeim! majd folytatása következik! biggrin.gif
igazából azt sem értem hogy az ördögbe kerültük el mi egymást eddig a fórumon? rohog.gif

te jó ég és még az NHL-t is szereted ráadásul a Pingvineket én a Kacsákat de nahh mind1! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 01:14 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 01:04)
nem gondoltam hogy van rajtam kívül ezen a fórumon olyan aki nálam kritikusabb szemmel nézi a képregény filmeket! rohog.gif 
nem láttam a Zöld lámpást nem is tervezem megnézni!
én is azt gondolom hogy be kellene fejezni a képregény hősök moziba történő betuszkolását!
sokszor szarul esik olvasni ezen filmek miatt a sok nagy tudású laikus és dilettáns szövegét a képregényekről és a képregény hősökről és az ezekből készült filmekről! sad.gif 
pedig ha tudnák hogy pl. Tony Stark mekkora egy képmutató karakter és néha tényleg egy szemét szuperhős! rohog.gif 
de hááá Robert Downey jr.karakterébe úgy beleszeretett mindenki hogy kár minden szóért!
de igen nekem is tetszettek a Vasember filmek! biggrin.gif azért Stark nem teljesen ilyen mint a filmben nahh mindegy! smileeee.gif 
igen én is örültem Henry Cavillnek! meghajolo.gif  a Tudorok sorozatban láttam őt először ahol kedveltem a karakterét és őt magát is! smileeee.gif

Tony Stark egy beképzelt , önelégült gazdag playboy de IMÁDOM ahogy Robert megformálta az 100%-os lett végre még egy olyan (Edward Norton után) aki tökéletesen vissza adta azt amit a képregényben láttam, olvastam biggrin.gif Én teljesen azt hittem hogy csak én vagyok ezen a fórumon aki olvasta a képregényeket és ért hozzájuk meg a filmekhez de örülök annak, hogy nem vagyok egyedül és végre tudok olyannal beszélni ezekről aki érti, és szereti is biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 01:16 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 01:09)
szerintem órákig tudnék még beszélgetni veled ezekről a képregényes dolgokról de leragadnak a szemeim! majd folytatása következik! biggrin.gif 
igazából azt sem értem hogy az ördögbe kerültük el mi egymást eddig a fórumon? rohog.gif
te jó ég és még az NHL-t is szereted ráadásul a Pingvineket én a Kacsákat de nahh mind1! biggrin.gif

Nem tudom biggrin.gif de most már tudunk egymásról és tudunk is sok mindenről beszélni nem húzom tovább az időt jó éjt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 08. 01:19 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 01:14)
Robert megformálta az 100%-os lett


tényleg jó volt! biggrin.gif meghajolo.gif
júúj Norton valami iszonyat borzalmas volt Bruce Banner-ként! rolleyes.gif és az a film is elég közepesre sikerült!

amúgy nekem az első Hulk film az Eric Bana által játszott Hulk kifejezetten tetszett szerintem nagyon jól megcsinálták Hulk-ot benne!

uhh nahh tényleg megyek aludni!
köszi a jó beszélgetést! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Clélia, Bessie
2012. július 08. 01:25 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 01:19)
tényleg jó volt! biggrin.gif  meghajolo.gif 
júúj Norton valami iszonyat borzalmas volt Bruce Banner-ként! rolleyes.gif és az a film is elég közepesre sikerült!
amúgy nekem az első Hulk film az Eric Bana által játszott Hulk kifejezetten tetszett szerintem nagyon jól megcsinálták Hulk-ot benne!
uhh nahh tényleg megyek aludni!
köszi a jó beszélgetést! meghajolo.gif

Most koppant az állam Edwardra jobban illet mint Banánra, és Raffaellora rohog.gif Bruce Banner az első számú kedvencem a Marvel-nél nála nem engedek semmiből sem biggrin.gif
jó éjt és köszi ezt a jó beszélgetést beer.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2012. július 08. 11:07 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 01:25)
Bruce Banner az első számú kedvencem a Marvel-nél nála nem engedek semmiből sem biggrin.gif 


tényleg Banner a kedvenc? biggrin.gif ritka hogy valaki nem Parker vagy Stark rajongó! biggrin.gif
egyébként még régebben nyitottam egy képregényes topicot :
http://starity.hu/forum/topik/198586-kepregenyek/oldal/2/
majd ha esetleg van észrevételed képregényekről vagy képregényfilmekről akkor oda írj nem szeretném ha szét offolnánk ezt a topicot!
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Clélia
2012. július 15. 22:12 #35
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
9 felhasználónak tetszik: gonzales7, Clélia, Boscorelli, jasztelek, duracell, standoffan, Toxic, Gabor28, Szandi0820
2012. július 15. 23:55 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2012.07.15. 22:12)
 

pont ezt a képet akartam feltölteni
2012. július 15. 23:58 #37
- törölt felhasználó -    
Ő fogja majd alakítani a fiatal Clark Kentet biggrin.gif Dylan Sprayberry
2012. július 18. 19:40 #38
- törölt felhasználó -    
nem akarok ennyit várni a filmre legyen már holnap a mozikban !! biggrin.gif drool.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, ophely88, jasztelek, Toxic, Szandi0820
2012. július 18. 20:10 #39
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Henry érdekes választás volt, én láttam már pár filmben és nem néztem Superman 'fajtának' de olvastam, hogy a Comic Con-on mindenki el volt ájulva tőle és azt mondogatják, hogy korszakalkotó figurát láthatunk tőle. Nos, Ámen, legyen úgy. Engem már a színészgárdával megvettek kilóra persze majd még meglátjuk hogy mi sül ki belőle. Szeretem Supermant, a Pókembert (annak rebootjában kicsit csalódtam) és a Batmant és ezzel ennyi a listám a szerethető szuperhősös filmekről. biggrin.gif
2012. július 21. 18:57 #40
- törölt felhasználó -    
VÉGREE wub.gif heart.gif az biztos hogy rekordokat dönt majd ez a film biggrin.gif szerintem még a Bosszúállók bevételét is megdönti majd blush.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Christo
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!