Starity

Hugh Hefner & Playboy playmates @ Midsummer Night's Dream at the Mansion (2011-08-07)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 15:57 #1
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Tegnapelőtt (szerk: ugye tegnapelőtt, Nóri? vagy tegnapelőttelőtt think.gif ) megrendezésre került az idei Midsummer Night's Dream parti a villában, amire természetesen meg volt hívva Hef családja és ismerősei, az összes playmate, illetve sok celeb, ahogy az szokott lenni. „Az arab témát két tevével tettük teljessé, amik a villa előterében voltak találhatóak” – Hef.

A lentebb látható fotókon rajta van Hugh Hefner, Shera Bechard, Anna Sophia Berglund, Francesca Frigo, Ashley Mattingly, Amy Leigh Andrews, Heather Rae Young, Sara Jean Underwood, Amanda Vanderpool, Karissa és Kristina Shannon, stb...

és akkor a képek wub3.gif
2011. augusztus 09. 17:47 #2
nore<P
nore<P
 
StátuszFleur Delacour-Weasley ϟ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.01.
Hozzászólás: 643
Csatolások: 0
Azonosító: 97587
Offline offline
Idézet (xBlondie @ 2011.08.09. 15:57)
Tegnapelőtt (szerk: ugye tegnapelőtt, Nóri? vagy tegnapelőttelőtt think.gif ) megrendezésre került az idei Midsummer Night's Dream parti a villában, amire természetesen meg volt hívva Hef családja és ismerősei, az összes playmate, illetve sok celeb, ahogy az szokott lenni. „Az arab témát két tevével tettük teljessé, amik a villa előterében voltak találhatóak” – Hef.
A lentebb látható fotókon rajta van Hugh Hefner, Shera Bechard, Anna Sophia Berglund, Francesca Frigo, Ashley Mattingly, Amy Leigh Andrews, Heather Rae Young, Sara Jean Underwood, Amanda Vanderpool, Karissa és Kristina Shannon, stb...
és akkor a képek wub3.gif




Már én sem tudom!!XDD de a képek tökéletesek..esküszöm jövőre én is ottleszek!!biggrin.gifD wub.gif wub.gif wub.gif
2011. augusztus 09. 19:05 #3
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (nore<P @ 2011.08.09. 17:47)
Már én sem tudom!!XDD de a képek tökéletesek..esküszöm jövőre én is ottleszek!!biggrin.gifD wub.gif  wub.gif  wub.gif

hát az időeltolódás az engem mindig úgy bezavar... rohog.gif engem még szerintem be sem engednének 110.gif _nevet.gif de neked sok szerencsét biggrin.gif
2011. augusztus 09. 20:07 #4
nore<P
nore<P
 
StátuszFleur Delacour-Weasley ϟ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.01.
Hozzászólás: 643
Csatolások: 0
Azonosító: 97587
Offline offline
Idézet (xBlondie @ 2011.08.09. 19:05)
hát az időeltolódás az engem mindig úgy bezavar... rohog.gif engem még szerintem be sem engednének 110.gif  _nevet.gif de neked sok szerencsét biggrin.gif



köszi:d én ha más nem belógokxd
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok