Starity

Nikita — Új sorozat a Viasat 3-on!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 06. 22:56 #41
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
most néztem a premiert a viasaton..eddig nem igazán fogott meg de Shane miatt belenézegetek..(dögös) XD
2011. szeptember 07. 18:38 #42
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Tegnap megnéztem az első részt a sorozatból, és meg kell mondjam, nagyon tetszett. Sajnos, a sok reklám miatt szinte élvezhetetlen volt. Az alaptörténet pedig érdekes, persze van benne néhány kiszámítható jelenet, de összességében remek. A szereposztás szerintem megfelelő, hiteles a színészi játék.
A szinkron tényleg borzalmas, talán Maggie-é elviselhető, és biztos vagyok benne, hogy eredeti nyelven folytatom tovább, viszont _ToTo_ véleményével azért vitatkoznék. Igaz, tényleg nagyon sokat süllyedt a színvonal a szinkronizálás terén, de akadnak még ma is tehetséges kivételek. Csak, hogy pár nevet említsek: Csőre Gábor, Pikali Gerda, Simonyi Balázs, és Isten nyugosztalja: Selmeczi Roland. Ők azok, akik miatt nézem a TV-t.
Egyszóval, remek sorozat, köszönöm Holly, hogy felhívtad rá a figyelmem! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. október 08. 21:05 #43
Babukasajt
Babukasajt
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.08.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 161833
Offline offline
Légyszi valaki írja meg mi ez az zene alatt! annyira tetszik! előre is köszönöm smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok