Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 24. 20:29 #301
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a Viasat6-os AHS reklámnak mi volt a zenéje? smileeee.gif Remélem nem probléma, hogy itt kérdezem meg, de hátha ti tudjátok.
2014. október 24. 22:44 #302
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (zombeeStar @ 2014.10.24. 20:29)
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a Viasat6-os AHS reklámnak mi volt a zenéje? smileeee.gif Remélem nem probléma, hogy itt kérdezem meg, de hátha ti tudjátok.

a covennek? biggrin.gif
2014. október 27. 08:20 #303
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát, ez a harmadik rész most nekem egy kicsit laposra sikeredett blush.gif Viszont Emma-nak örülök, meg annak is, hogy ahogy elnézem alakul majd valami közte és Evan között dance.gif Finn Wittrock karakterétől a falnak megyek, bár így, hogy az őrülten ijesztő bohóc mellé szegődött talán elviselhetőbb lesz rohog.gif Wes Bentley remekül játszik és nagyon ijesztő, de én még mindig Neil-re várok a legjobban rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. október 27. 18:57 #304
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
Idézet (RachelWillows @ 2014.09.19. 04:26)
4x03 - "Edward Mordrake Part 1" stills beer.gif

8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Toxic, xBlondie, SmileyZ, Alison Lerman, EmilyTaylor, alexahemingway, mattoficial
2014. november 02. 10:25 #305
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Húú, hát az a 4. epizód legalább olyan izgalmas volt, mint az előző... Még mindig a hatása alatt vagyok, pedig tegnap este néztem. w00t.gif Nem is tudom, hol kezdjem. Az egyik kedvenc dolgom ebben az egész sorozatban, hogy mindig részről részre derülnek ki a múlt egyes dolgai, és ezek sokszor 100%-ban megváltoztatják a véleményemet egy-egy szereplőről. Így volt ez Twisty-vel, a gyilkos bohóccal. Rettenetesen megsajnáltam. Már a sorozat elején sejtettem, hogy őt valami olyanná tette, amilyen, nem csak jókedvéből gyilkolászik. A második dolog, ami megdöbbentett ebben a részben (és szerintem egyike a legmorbidabb, legbetegebb dolgoknak ebben a negyedik évadban), az az Elsáról készült videó. Sokkoló volt és elgondolkodtató is egyben, mert ilyen a valóságban is megtörténhetett, csak mi, egyszerű civilek nem tudunk róla. Nem mindenkihez (pontosabban nagyon kevés emberhez) jutnak el az ilyesfajta borzalmak. Na mindegy, a lényeg, hogy a 3. epizódig különösebben nem is voltam oda ezért az évadért, de ez a két összefüggő epizód (3., 4.) nagy hatással volt rám. Kíváncsi vagyok, az évad végére hanyadik helyre fogom tenni a négy évad közül ezt a Freakshow-t. Alig bírom kivárni az 5. részt!!! Minden elismerésem az összes embernek, aki közreműködött ennek a sorozatnak létrejöttében... Örök kedvencem. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Alison Lerman, EmilyTaylor
2014. november 03. 07:45 #306
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Huh, ez a 4. rész nagyon ütött w00t.gif Egyszerre volt ijesztő, de a vége mégis érzelmes volt, le a kalappal, eddig ez a rész tetszett a legjobban ebben az évadban blush.gif
Jessica Lange karakterének a visszatekintése volt számomra a legdurvább, ott konkrétan vissza kellett tekerjem az utána történt dolgokat mert teljesen lefagytam és csak bámultam előre blush.gif Borzalmas az, hogy ilyen tényleg megtörténik és azt kell mondjam, hogy talán a világon ez a dolog az egyik legbetegesebb dolog, rémes volt látni, még ha csak így is blush.gif A bohócot is sajnáltam, és, hogy őszinte legyek, nem gondoltam volna, hogy a maszkjánál lehet ijesztő, de amikor levette akkor rájöttem, hogy tévedtem _nevet.gif Durván ijesztőre megcsinálták az egész bohócot, úgy ahogy volt blush.gif Szóval sajnáltam, mert az, ahogy vele bántak borzalmas volt, de ez még mindig nem indok arra, hogy elkezdjen embereket ölni, pláne így, hogy még csak meg sem bánta! Kicsit azért hiányozni fog, a frászt hozta rám állandóan rohog.gif A végén pedig nagyon tetszett az emberek reakciója, megható volt blush.gif Annak pedig külön örülök, hogy Evan Peters normális szerepet, sőt, főszerepet kapott blush.gif Azért a harmadik évadban nem kellett megerőltetnie magát, de én nagyon kedvelem, szerintem jól játszik, szóval örülök neki laugh.gif Meg Emma-nak is, nagyon tetszik a karaktere, kíváncsi vagyok mit hoznak még ki belőle blush.gif
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, xBlondie, Bessie, RachelWillows
2014. november 03. 21:26 #307
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
ott lesz helyette a másik elme roggyant bohóc. _nevet.gif A végén csak kicsinálta a házvezetőnőt. ohmy.gif Viszont nekem nagyon bejött Edward Mordrake karaktere. Kár, hogy csak két részben láttuk, és abban sem sokat. Persze van még bőven történet, amit el lehet mondani. nem tudom ki olvasta, kicsit spoileresm úgyhogy fehérítem:

Ryan Murphy interjúban elmesélte az Entertainmet Weeklynek:

x az évadok, történetek összefüggnek egymással. Murphy szerint ez volt a tervük az első perctől fogva, mármint hogy lemegy pár évad, és elkezdik óvatosan összekötögetni őket.
x Lily Rabe Mary Eunice nővér szerepében tér vissza
x megemlítik a Murder House-t is ebben az évadban (első évados történet)
x Eunice és Pepper kapcsolatát is felfedik
3 felhasználónak tetszik: Toxic, xBlondie, House Of Wax
2014. november 05. 01:41 #308
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
4x05 - "Pink Cupcakes" stills beer.gif

8 felhasználónak tetszik: lalalalisa, xBlondie, Toxic, House Of Wax, Alison Lerman, EmilyTaylor, alexahemingway, mattoficial
2014. november 10. 18:56 #309
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
4x06 - "Bullseye" stills beer.gif

7 felhasználónak tetszik: Toxic, xBlondie, House Of Wax, Alison Lerman, EmilyTaylor, alexahemingway, mattoficial
2014. november 11. 09:21 #310
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
bye-bye Sarah. Jó volt látni, de neki már annyi. Most megint úgy vagyok, hogy nem tudom hová tart ez a sorozat, de most is, mint mindig, fent tudják tartani az érdeklődést. Örültem Matt tiszavirág életű jelenlétének. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, xBlondie
2014. november 12. 11:51 #311
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.11.11. 09:21)
bye-bye Sarah. Jó volt látni, de neki már annyi. Most megint úgy vagyok, hogy nem tudom hová tart ez a sorozat, de most is, mint mindig, fent tudják tartani az érdeklődést. Örültem Matt tiszavirág életű jelenlétének.  biggrin.gif


Hát, most én se nagyon tudom merre tartunk rohog.gif Én azért személy szerint jobban örültem volna ha az a megjelenés nem tiszavirág életű lett volna, én szívesen elnézegettem volna Matt csodaszép pofiját még pár részen át blush.gif Ahogy szegénykét kinyírták, hát abban nem volt túl sok kegyelem rohog.gif Eléggé sajnáltam blush.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, xBlondie, Bessie
2014. november 12. 23:06 #312
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Én kicsit sajnáltam az ikreket, vagyis inkább azt, hogy nem hoztak ki mindent, amit ebből a dologból ki lehetett volna hozni... rolleyes.gif Korainak is tartottam a halálukat, de már megszoktam, hogy ez a sorozat mindig meglep, és ebben tényleg bármi megtörténhet. Alig várom a következő részt (szokás szerint). Csak olyan rossz belegondolni, hogy a 6. epizóddal már a felénél leszünk az egész évadnak, nem akarom, hogy elérjünk a végére. mad.gif sad.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, xxNikixx
2014. november 15. 14:57 #313
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
4x07 - Test of Strength beer.gif
6 felhasználónak tetszik: Toxic, xBlondie, House Of Wax, EmilyTaylor, alexahemingway, mattoficial
2014. november 15. 15:08 #314
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Nem szerettem volna egy hozzászólásba rakni a képeket, és a véleményemet a legújabb részről, ezért írom külön..

Szóval ez a 6. rész nagyon fura volt, őszintén szólva Elsa most már néha kicsit, idegesít az állandó idegösszeomlásaival, de persze ez is mutatja Jessica Lange fantasztikus tehetségét, hogy biztos, hogy valamit kivált a nézőből a színészi játéka. Visszatekintve még a 4. részhez, csak nekem állt fel a hátamon a szőr, Elsa múltjáról kapcsolatban? biggrin.gif
Dandy nagyon idegesít, hogy semmi nem felel meg neki, és elképesztő milyen beteg. biggrin.gif Sajnálom is ezért szegény Mrs. Gloriát.. biggrin.gif
Én is egyet értek, abban, hogy Matt Bomer visszatérhetett volna még egy párszor. ( Bár én nem a felsőteste miatt szeretem, hanem a színészi játéka miatt biggrin.gif )
Én viszont olyan tévhitben voltam, hogy pl. mint Kathy Bates-nek is a szakáll mű, úgy pl. Paulnak is a keze valamilyen számítógépes trükk, vagy egy nagyon jó tervezés, de nem... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, riri17
2014. november 15. 22:24 #315
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Hát, engem a hatodik részben kicsit összezavart az ikrek visszatérése. Az ötödik részben megmutatták, ahogy az a pénzsóvár pasas megmérgezte sütivel Dotot és Bette-et, meghaltak, és bekerült a fejük abba az elpusztult szörnyek múzeumába. Vagy az csak olyasmi képzelgés lehetett, mint a mostani hatodik részben pl. a kis nő, Ma Petite vízbe fojtása Maggie Esmerelda és a pasi által?
Amit már picit kezdek unni, az Elsa és Dandy állandó ordibálása és csapkodása...
Amin felhúztam magam, az a gyógyszerész viselkedése volt Paullal. mad.gif
A kis Ma Petite-et pedig úgy megsajnáltam, amikor Esmerelda berakta abba a tárolóedénybe, főleg, amikor elkezdte a kezével a pillangót utánozni mosolyogva. Hát szegény... Úgy örültem, hogy Esmereldának végül nem volt szíve bántani.

Idézet (olsenfan.. @ 2014.11.15. 15:08)
Én viszont olyan tévhitben voltam, hogy pl. mint Kathy Bates-nek is a szakáll mű, úgy pl. Paulnak is a keze valamilyen számítógépes trükk, vagy egy nagyon jó tervezés, de nem... unsure.gif

Hát, én se gondoltam volna, hogy annak a színésznek valóban ilyen a keze, ez most eléggé megdöbbentett. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., House Of Wax
2014. november 16. 15:13 #316
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem mindent lehet effektekkel meg számítógéppel megoldani. Szerintem tök jó, hogy olyan embereket is felvettek erre az évadra, akiknek valóban vannak fizikai tökéletlenségeik. biggrin.gif
Jessica / Miss Elsa egyszerűen frenetikus. Én nem is tudom mi lesz a sorozattal, ha nem tér vissza. Nagyon fog hiányozni a színészi játéka. Van benne valami, amit imádok, szeretek, de néha meg meg tudnám fojtani, olyan szemét. rohog.gif És az összes évadban annyira jól hozta a karakterét, hogy nem csodálkozom a díjain meg a jelölésein. meghajolo.gif

Dot és Bette feltűnése engem is megzavart. nem igazán értem, hogy minek mutatták be azt a mérgezős jelenetet. unsure.gif Jó, értem én hogy azt akarták megtenni, de mégsem úgy jött le, hogy az csak képzelgés.

Dandyt már a kezdetektől pszichónak tartom. Jó, az anyja sem százas, lehet hogy mindenki becsavarodna ilyen "szeretettől", de azért mégis durva az a pasi. Nem rossz színész egyébként, de nem is olyan jó. biggrin.gif

Elsa kiborulása most kifejezetten idegesítő volt. Milyen dolog az kérem szépen, hogy ilyesfajta bizonyítékot kért a hűség bizonyításra? 110.gif
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., House Of Wax, EmilyTaylor
2014. november 16. 21:44 #317
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.11.16. 15:13)
Nem mindent lehet effektekkel meg számítógéppel megoldani. Szerintem tök jó, hogy olyan embereket is felvettek erre az évadra, akiknek valóban vannak fizikai tökéletlenségeik. biggrin.gif
Jessica / Miss Elsa egyszerűen frenetikus. Én nem is tudom mi lesz a sorozattal, ha nem tér vissza. Nagyon fog hiányozni a színészi játéka. Van benne valami, amit imádok, szeretek, de néha meg meg tudnám fojtani, olyan szemét. rohog.gif És az összes évadban annyira jól hozta a karakterét, hogy nem csodálkozom a díjain meg a jelölésein. meghajolo.gif 
Dot és Bette feltűnése engem is megzavart. nem igazán értem, hogy minek mutatták be azt a mérgezős jelenetet. unsure.gif Jó, értem én hogy azt akarták megtenni, de mégsem úgy jött le, hogy az csak képzelgés. 
Dandyt már a kezdetektől pszichónak tartom. Jó, az anyja sem százas, lehet hogy mindenki becsavarodna ilyen "szeretettől", de azért mégis durva az a pasi. Nem rossz színész egyébként, de nem is olyan jó. biggrin.gif
Elsa kiborulása most kifejezetten idegesítő volt. Milyen dolog az kérem szépen, hogy ilyesfajta bizonyítékot kért a hűség bizonyításra? 110.gif



Igen én is teljesen egyetértek. Nem tudom mi lesz Jessica nélkül a sorozattal.
Amikor még nem volt a 4. évad, csak a szereplőket jelentették be, akkor írták, hogy nem biztos, hogy Jessica főszerepet kap a 4. évadban. Mint pl. az 1. évadban se ő volt a főszereplő...viszont annyira az egész sorozatnak a mozgatórugója. Tele van a sorozat tehetséges színészekkel/színésznőkkel, de Jessica maga a főszereplő..NAGYBETŰKKEL.
Visszatérve az 5. részhez, Dandy és Gloria bejárónőjüknek a lánya szerepelt a 3. évadban is, nem?!
2014. november 17. 15:33 #318
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2014.11.16. 21:44)

Visszatérve az 5. részhez, Dandy és Gloria bejárónőjüknek a lánya szerepelt a 3. évadban is, nem?!

Igen, a 3-ik évadban boszit alakított a csajszi biggrin.gif Queenie volt a neve akkoriban.
2014. november 17. 21:50 #319
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.11.17. 15:33)
Igen, a 3-ik évadban boszit alakított a csajszi biggrin.gif Queenie volt a neve akkoriban.


Na akkor jól emlékeztem! rohog.gif
Amúgy én még nem láttam ilyen fajta sorozatot, hogy mindegyik évad más témájú legyen, de azonos szereplőkkel, ha nem is az összessel.
Ezért is olyan jó.. smokin.gif
2 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie
2014. november 18. 20:57 #320
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
A szokásos 31 mp-es rövid előzetes a 7. részről magyar felirattal! w00t.gif beer.gif
Kíváncsi leszek, mi lesz, hogyha az ikrek visszatérnek, akkor Elsa bukik-e?!
3 felhasználónak tetszik: riri17, xBlondie, tkinga06
23 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!