Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 17. 10:14 #361
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
5x06 - Room 33
8 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, alexahemingway, Toxic, mattoficial, JisooKim, lalalalisa
2015. december 17. 10:15 #362
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
5x07 - Flicker
6 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, alexahemingway, Toxic, mattoficial
2015. december 17. 10:16 #363
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
5x08 - The Ten Commandments Killer
6 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, alexahemingway, Toxic, mattoficial
2015. december 17. 10:17 #364
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
5x09 - She Wants Revenge
6 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, alexahemingway, Toxic, mattoficial
2015. december 17. 10:18 #365
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Offline offline
5x10 - She Gets Revenge
6 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, House Of Wax, alexahemingway, Toxic, mattoficial
2016. január 11. 15:59 #366
- törölt felhasználó -    
Fantasztikusak beer.gif
7 felhasználónak tetszik: jexxica, xBlondie, House Of Wax, Bessie, sg1992, mattoficial, alexahemingway
2016. január 18. 11:06 #367
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
SPOILER!!

Hát, hogy őszinte legyek, nekem nem lett a kedvenc évadom, ettől eltekintve viszont nem is lett rossz évad, sőt blush.gif Talán azért érzek így mert ez a vámpíros téma már kellőképpen lerágott csont, viszont nagyon tetszett, hogy keverték a szellemvilággal, ez mindenképpen adott neki egy kis különleges hangulatot blush.gif Az utolsó rész nem volt annyira izgalmas, viszont ennek ellenére nekem nagyon tetszett, mikor Liz Taylor bejelentette, hogy meg fog halni és, hogy szeretné, ha a Hotel-ben élő szellemek ölnék meg, az nagyon megható volt, ott érződött, hogy mennyire összetartó csapatot hoztak össze, ebben az évadban is blush.gif
Nekem nagyon hiányzott Jessica Lange, valahogy nekem őt nem tudták pótolni blush.gif Oké, Lady Gaga frenetikus volt, de nekem hiányzott Jessica blush.gif A kedvencem egyértelműen Matt Bomer volt, annyira jó volt főszereplőként látni most laugh.gif Imádtam Evan Peters-t is, ebben az évadban bírtam a legjobban, hihetetlenül jól játszott laugh.gif Nagyon kedveltem még ebben az évadban Sarah Paulson-t, Kathy Bates-t, Angela Bassett-et, Finn Wittrock-ot, Wes Bentley-t (neki is örültem, hogy főszerepet játszott, nagyon illik a sorozatba), Denis O'Hare-t, szóval lényegében mindenkit fel tudnék sorolni ide, mindenki remekül játszott, kedveltem a karakterek, néha megbotránkoztató, sokkoló és durva volt, mint mindig, szóval megkaptunk mindent szerintem amire vártunk meghajolo.gif
Én már most várom az Októbert rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: zspocok, Bessie, SmileyZ, xBlondie, CandUs
2016. január 18. 12:06 #368
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Erős, sokkoló kezdethez nagyon lelaposodott a vége. Vagy ha úgy nézzük, inkább az érzelmeken lett a hangsúly, de valahogy akkor is gyengének tűnt. Jobban szerettem volna egy ütős lezárást, mi meg szinte egy családias gyilkos hotelt kaptunk. biggrin.gif Eleinte azt hittem Gaga már nem is fog szerepelni, de csak feltűnt Liz halálakor. Az tényleg nagyon szép jelenet volt. Pedig hát épp gyilkolni készültek. Imádtam itt is, hogy átfedések voltak a korábbi évadokkal. Jó volt Saraht dupla szerepben látni. Brillírozott ő is és Evan is. Legjobbak szerintem ők voltak az évadban. Igazából szinte mindenkit szerettem benne, de legjobban Mattnek örültem. wub.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Grace Benning, xBlondie, CandUs
2016. február 28. 09:43 #369
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Na, végigrágtam magam a sorozaton. biggrin.gif
Hogy őszinte legyek, az első évad egészen egyszerűen a képernyő elé szegezett. Három este alatt ledaráltam, mert nem bírtam abbahagyni, hiába voltam másnap mosott tehéntrágya a melóban. _nevet.gif Az első pár epizód szó szerint beparáztatott. Jessica Langetől és Jamie Brewertől felállt a szőr a hátamon. Mellesleg hagy említsem meg, hogy Jamie Brewer előtt az összes kalapomat leemelem, egészen fantasztikus nőszemély, csak imádni lehet. smileeee.gif Dylan McDermott itt-ott Jon Bernthalra hajazott, mármint nem külsőleg, hanem kisugárzás és hanghordozás tekintetében, tehát bejött. Evan Peterst imádtam. Slussz-passz. biggrin.gif
A második évad szintén nagyon erős volt. Félelmetes, sötét, komor, nyomasztó hangulatban egyáltalán nem maradt le az elsőtől, és izgalmakat is bőven tartogatott. Rendkívüli módon tetszett ez az őrültek háza téma, és tegyük hozzá, hogy Jessica Lange szerintem ebben az évadban vitte el a pálmát. Konkrétan zseniális volt.
A harmadik évaddal már voltak problémáim. Nem volt olyan creepy, mint a többi, de azért erős volt. Lily Rabe és Angela Bassett karakterei voltak a kedvenceim, szerintem fantasztikusak voltak ezekben a szerepekben. Ami nem tetszett, az az, hogy Evan Peters megdöbbentően keveset szerepelt, holott a karaktere szerintem ebben az évadban kínálta számára a legjobb lehetőséget. Kyle fantasztikusan mély, lelkiekben és tehetségben sokat kívánó karakter volt és Evan nagyon odarakta magát. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, ha hagyják. Sajnálatos, hogy megragadt egy zseniális mellékszerepnél.
A negyedik évad szintén tarolt, bár tőlem nagyon távol áll a cirkusz világa, soha nem vonzott. Nem szeretem a cirkuszt, se a normált, se a freakshowt. biggrin.gif Viszont Sarah Paulson és Finn Wittrock alakítása minden pénzt megért. És most kövezzetek meg, Jessica Lange itt kezdett számomra unalmassá válni. sad.gif Nem vitatom el tőle, hogy zseniális színésznő, viszont én úgy gondolom, hogy nem használták ki eléggé a tehetségét. Minden évadban ugyanolyan karaktert játszott. Öregedő szépség, aki nem bírja elviselni, hogy öregszik, igazi hisztérika. Mást a négy évadban nem nagyon láttunk tőle, még az Asylumban is ez volt az alapja a szerepnek, de ott egy remek csavart alkalmaztak és Lange simán átugrotta a lécet. Ezért nem értem miért maradtak mégis a kaptafánál. Szerintem az a nő bármit el tudott volna játszani... blink.gif
Az ötödik évad meg őszintén szólva nagy csalódás volt. blink.gif Amúgy is unom a vámpíros témákat, a fülemen jön ki, rendkívül elcsépelt és unalmas. Lady Gaga jó volt, meglepően, de az a véleményem, hogy hiba volt rá építeni az egész évadot. Annyira nem nagy színésznő, és a karaktere sem volt annyira kiemelkedő. Denis O'Hare viszont tarolt Liz Taylor szerepében. Nagy lehetőség volt és gondolom két kézzel kapott utána. Jól csinálta, mi több, kiemelkedően jól. smileeee.gif Sajnos a fantasztikus Kathy Bates itt is csak eltengett-lengett a sorozatban, bár a saját színvonalát azért hozta. Nem hiába imádjuk őt mi horror-rajongók. smileeee.gif Evan Peters az első pár jeleneténél kétségeket ébresztett bennem. Számomra valahogy kicsit érződött az erőlködése, de aztán annyira belejött, hogy jóformán minden egyes jeleneténél felujjongtam, hogy "Na végre!!" w00t.gif Jó dolognak tartom, hogy neki adtak lehetőséget kitörni a borzas, bociszemű kamaszsrác skatulyából. Ügyesen lavírozik, van benne szenvedély, alázat, és bár még nem kiforrott, szerintem nagy reménység.
Szóval most várom a hatodik évadot. Nem tudok róla semmit, nem néztem még utána, jelent-e meg róla a neten bármiféle infómorzsa. Én a magam részéről visszavárom Jessica Lange-et, Lily Rabe-et, Jamie Brewert, Finn Wittrockot és természetesen Evan Peterst. smileeee.gif Ja, és Liz Taylor után Denis O'Hare-t is szívesen látnám újra. smileeee.gif

Ui: Átgondoltam, Evan Peters nélkül nem AHS az AHS. biggrin.gif És elsősorban nem azért, mert cuki, hanem azért, mert meg tud újulni. smileeee.gif Ha nem lenne benne a kövi évadban, valószínűleg akkor is belenéznék, de nem hiszem, hogy akkora kedvvel. Na, csak bevallottam. biggrin.gif Ennyi. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie, Cintii, Toxic, xBlondie, CandUs, Reija
2016. június 06. 17:27 #370
- törölt felhasználó -    
Tegnap végeztem a Hotel-lel. Az elején eléggé fintorogtam, hogy ez egy jó nagy kalap kaka lett, de ahogy teltek a részek tetszett csak meg igazán.
Lady Gaga hatalmasat alakított, rászabták a Grófnő szerepét, imádtam. Matt Bomer is lenyűgözött és Cheyenne Jackson is. Akiket még kiemelnék az Wes és Denis. Denis valami őrületeset alakított, azt hiszem ebben az évadban vált kedvencemmé. Aki abszolút irritált, az Chloe volt. Mind a karaktere, mind maga a nő.
Igaz, hogy amilyen erősen indult, úgy lankadt a feszültség a sorozat végére. Bár nekem tetszett, hogy ilyen megértésben jártak-keltek egymás mellett. Fantasztikus évad lett és Evan alakításával kiütötte az első helyről a Coven-t nálam. Azt hiszem újra meg fogom nézni. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, CandUs, House Of Wax, xBlondie
2016. június 24. 15:03 #371
- törölt felhasználó -    
Huh.....szóval American Horror Story.
Vágjunk is bele mert ez elég hosszadalmas lesz,ugyanis a kedvenc sorozatomról kell hogy beszéljek smileeee.gif
Pontosan 217 napja hogy beszippantott az AHS világa (ne tessék őrültek titulálni XD) de ezt a lépésemet a mai napig nem bántam meg.Először igazából azért kezdtem hozzá a sorozathoz,mert azt hallottam hogy benne van Gaga,aki mellesleg az egyik kedven énekesnőm,szóval így kedvet kaptam ahhoz hogy belenézzek a sorozatba,de aztán eszembe jutott hogy mi a fenéért az 5.évadtól kezdem,hagyjuk a legjobbat a végére és kezdjük az elejéről.Rá is kerestem az első részre és be is adta az 1.rész képét..és elszalasztottam egy héttel az epizód megtekintését XD Ugyanis a képen lévő Evan Peters azzal a cuki muki pofijával a szívinfartust hozta rám XD
De végül két héttel a történtek után végre rászántam magamat..És milyen jól tettem!Az 1.évad gyakorlatilag levett a lábamról!Olyan fordulatok voltak benne,hogy az szinte hihetetlen!Evan Peters ,annak ellenére hogy néha a szívbajt hozta rám , belopta magát a szívembe Tate Langdon szerepével,és máig a legkedvesebb színészem!! <3 Quicksilver Forever XD Jessica és Taissa is páratlanul alakítottak benne!
Utána belekezdtem a 2.évadba de abba is hagytam.Később megnézetem és az is igen erős volt nagyon tetszett! Ahogy a 3.évad is,de mondjuk kihagyhatták volna belőle Emma Robertset ahogy a 4.évadból is!
Aztán elérkezett a várva várt 5.évad ami szerintem az egyik legjobb az AHS történetében!
Hiányoltam benne Jessicát az biztos,de Gaga...valami eszméletlen volt!Ahogy Evan is,nagyon tetszett ez a James Patric Gyilkos March ,főleg ahogy beszélt <3 XD
Szóval imádtam minden évad minden egyes percét,amit mind a színészek mind a történet felejthetetlenné tett <3
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2016. június 25. 20:05 #372
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
uhh American Horror Story..máig kedvenc sorozat
Szóval, fogalmam sincs, hogy mikor kezdtem el nézni, talán valamelyik év ősz tájékán, nagy unalmamban unokatesóm ajánlásával belekezdtem. Az első évad eszméletlenül tetszett, mindig is bírtam az ilyen szellemes sztorikat, ez most sem volt másként, és hát Tate Langdon.. wub3.gif
A második évad nagyon durva, komor, sötét egy évad volt, talán az egyik legnyomasztóbb az évadok közül, engem ez rázott meg a legjobban (pedig félek a bohócoktól) mégis ez volt a kedvenc évadom. Tudni illik, az elmegyógyintézetes témák a kedvenceim, rengeteg könyvet, és filmet láttam róluk, szerintem a legjobb alap egy igazán jó horroros sztorinak. Jessica-ban nem csalódtam, imádtam Jude nővért, ahogy Kit milliónyi kis barátnőjét is, meg úgy alapesetben mindent, viszont a Dominique daltól még mindig a frász jön rám.
A 3. évad szintén kedvenc volt, már csak azért is mert én is egy leendő legfőbb vagyok (de tényleg, igazi legfőbb boszorkány) szóval, ez az évad sem volt számomra csalódás. Jessica karaktere itt is aratott, kedvenc karakterem volt az AHS pályafutása alatt, és külön örültem, hogy Taissa visszatért, és annak, hogy újra összejött Evan karakterével, de Emma megjelenésének is iszonyatosan örültem.
a 4. évadot nem mertem először megnézni, mert tényleg nagyon félek a bohócoktól, mert nagyon creepy-k, olyan phuu. De, elkezdtem, és kellemeset csalódtam abba, hogy nem Twisty volt a főszereplő. Az évad tetszett a "torzsszülöttek" miatt, nagyon tanulságos egy történet, sokat tanultam a sorozatból. Itt szintén Evan volt a best, valamint Jessica, de a többi karakter is nagyon jó volt, igazán élveztem ezt az évadot is.
Az 5. évad Evan szempontból a legbestebb évad volt, Evan még sosem volt ennyire helyes, és csodálatos mint ebben az évadban. Mr. March a legszívdöglesztőbb sorozatgyilkos volt, akit volt alkalmam megismerni, egy estét szívesen eltöltenék vele. (nem félreérteni) A többi szereplő is hozta a formáját, Gagára nagyon büszke voltam, igazán kitett magáért, de mondom, én inkább Mr. March-ra figyeltem, nem másra. sry.
Nagyon várom a következő évadot, olvasgattam kicsit vele kapcsolatban, mert ugye nem tudunk szinte semmit, csak a szereplőgrádát, és azt, hogy a gyerekek biztos megint főbb szereplők lesznek, így olvastam olyat is, hogy lehet a köv. évad egy árvaházban fog játszódni, aminek nagyon örülnék, mivel baromi jó történetet lehetne belőle kihozni. De olvastam bentlakásos iskolát is, meg kollégiumokról, szóval kíváncsi leszek mifog belőle kifolyni, de a rendezőinket ismerve, biztos aratni fog ez az évad is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2016. augusztus 14. 18:30 #373
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Még zöldfülűnek számítok, de határozottan rajongónak. smileeee.gif
Alapvetően nem szeretem a horrorfilmeket, aki ismer, tudja, hogy egyenesen gyűlölöm őket. Erős kijelentés, de ez van. Viszont ez a sorozat...nagyon magába szívott, imádom. Jelenleg a harmadik évad végénél járok, de mondhatni falom a részeket. Amerikai sorozatnál erre legutóbb csak a Gossip Girl volt képes.
Jessica Lange és Evan Peters az a két színész, akik toronymagasan az első helyen állnak szimpátia szempontjából. Imádom, hogy az egész sorozat minden évaddal megújul, és minden alkalommal új témát dolgoz fel, de valahogy ők ketten a "legjobbak" ebben számomra.
Örülök, hogy megtaláltam magamnak, és bele mertem vágni a témája ellenére is, igazán megérte.
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2016. szeptember 17. 17:39 #374
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
A 6. évad első része elég gyengécske lett blush.gif Szerintem jó évad lesz, és kíváncsian várom a többi részt, de engem az adott évadok első része mindig nagyon leköt, de most valami hiányzott belőle blush.gif Meglátjuk majd a folytatást, én továbbra is bizakodok blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2016. szeptember 18. 00:05 #375
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nekem viszont tetszett. Imádtam, hogy megint meg tudott újulni, és nem ismételgeti magát. Habár ez az elmesélés és eljátszás egyenlőre furcsa kicsit, de mégis tetszik. laugh.gif Legjobban Lily elmesélése tetszik. A történet egyébként érdekes, és még fogalmam sincs hová fog kikötni ez az egész. Azért ezek a támadások, meg hirtelen eltűnések is elég sejtelmesek, enyhén hátborzongatóak. Eddig nem kifejezetten horror stílus, de mint mondtam, nekem bejött. Azért remélem a további részekben belevágnak a lecsóba rohog.gif

u.i.: Wes milyen fejet vágott már az utolsó fejezetben? laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: sg1992, Grace Benning, House Of Wax, CandUs
2016. szeptember 25. 20:49 #376
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Még mindig valahogy úgy érzem, mint az első részben. Félelmetes, de mégis nem értek belőle semmit. laugh.gif Habár az a két gyilkolós nővér kezdetnek jó magyarázatnak tűnt. biggrin.gif Ti viszont hol láttátok Gagát? Én nem vettem észre. Vagy csak a főcímben volt feltüntetve? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, CandUs
2016. szeptember 25. 21:56 #377
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.09.25. 20:49)
Még mindig valahogy úgy érzem, mint az első részben. Félelmetes, de mégis nem értek belőle semmit. laugh.gif Habár az a két gyilkolós nővér kezdetnek jó magyarázatnak tűnt.  biggrin.gif Ti viszont hol láttátok Gagát? Én nem vettem észre. Vagy csak a főcímben volt feltüntetve? unsure.gif

Gaga ott volt a tűznél (igazából nem tudom minek nevezzem azt), Kathy Bates mellett. először énsem tudtam, hogy ő az csak aztán Twitteren olvastam. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Toxic, Bessie, House Of Wax, CandUs
2016. október 08. 21:45 #378
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Na jó, most azért picikét betojtam. És a gyomrom is felfordult. És a kérdés továbbra is megválaszolatlan: "Where the hell is Evan Peters?" Imádom ezt az évadot! w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. október 09. 13:31 #379
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Imádom. Nagyon különleges. nem olyan mint az eddigiek. Ez kellett már nagyon w00t.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, CandUs
2016. október 14. 18:48 #380
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2015.10.03. 13:59)
S5 Promoshoot (HQ)

4 felhasználónak tetszik: xBlondie, House Of Wax, mattoficial, JisooKim
23 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!