Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 06. 18:40 #41
- törölt felhasználó -    
jelenet a 10. részből
2011. december 08. 20:26 #42
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1.11 - "Birth" hivatalos képek (HQ) és előzetes w00t.gif
7 felhasználónak tetszik: bajer, DiscoDiva, zsofeeh, House Of Wax, Pumpkin, Cintii, mattoficial
2011. december 09. 09:38 #43
- törölt felhasználó -    
Zseniális, ahogy az elején még teljesen összefüggéstelennek és kicsit zagyvának tűnő történetszálakat fokozatosan összefüggővé teszik. Forgatókönyv íróknak minden elismerésem meghajolo.gif
10. részről pár szóban:

Violetről azért kicsit sejthető volt, hogy már halott. Egyszer se lépett ki a házból. Azért az nagyon durva volt, mikor Tate megmutatta neki a saját holttestét ohmy.gif
Constance & Larry történetszálát szerintem nagyon jól megoldották. Jessica Lange és Denis O'hare fantasztikusak meghajolo.gif
Vivien meg a következő részben szülni fog, kíváncsi vagyok, mi lesz. Azért az se semmi, hogy a házban "lakó" szellemek 90%-a meg akarja szerezni az ikreit blink.gif Babaláz van abban a házban rendesen.

Amúgy ti tudtok valamit a 2. évad castingjáról? Mert Ryan Murphy eredeti terveiben az volt, hogy minden évadban más család legyen. Azóta már olvastam sok mindent:
- pl új ház, új családdal
- Harmonék meghalnak a házban, ők is szellemek lesznek, marad a mostani ház és új család jön
- marad a mostani cast

hoztam pár behind the scenes videót
2011. december 15. 18:48 #44
- törölt felhasználó -    
Jövő héten season finale wub2.gif

1 felhasználónak tetszik: Pandus
2011. december 16. 05:42 #45
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1.12 - Afterbirth hivatalos finálé képek (HQ) w00t.gif
7 felhasználónak tetszik: bajer, Bessie, zsofeeh, Pandus, House Of Wax, Pumpkin, Cintii
2011. december 16. 09:36 #46
- törölt felhasználó -    
Ryan Murphy nyilatkozik a 11. és a jövő heti részről (spoileres)
http://insidetv.ew.com/2011/12/15/american-horror-story-ryan-murphy-vivien-birth/
Connie Britton is nyilatkozik (szintén spoileres)
http://www.tvline.com/2011/12/american-horror-story-connie-britton-season-1-episode-11/
2 felhasználónak tetszik: bajer, Bessie
2011. december 18. 03:25 #47
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A 8-ik rész után kicsit hanyagoltam a sorozatot (mást néztem), és most pótoltam be. Nem hittem volna, hogy ilyen meglepik érhetik az embert. A 9-es részben egyfolytában padlózott az állam, vagy azt mondogattam, na nee. rohog.gif
Most fejeztem be a 10-ik rész, de teljesen le vagyok döbbenve! Amik eddig történtek! ooo.gif

Azért milyen vicces jelenet volt, mikor a doki rájött, hogy a felesége igazat beszélt, és Moira is megerősítette? _nevet.gif Hogy is mondta: Végre azt látja, amit látni kell? (vagy azt hogy végre a valóságot látja?) think.gif

Szegény babát mindenki akarja. Viszont néhány dolgot nem értek. Ha jól emlékszem az első vagy a második részben Constance azt mondta, hogy 4 gyermeke volt. (vagy rosszul emlékszem?) Eddig 3-at ismerhettünk meg.
Aztán ott van a sebész "Frankeinstein" gyereke. Azzal mi lett? unsure.gif Mert a sebészdoki felesége nem tudta megölni azt a kis szörnyikét. unsure.gif
Egy biztos az a ház tele van kísértettel. rohog.gif

Na megyek aludni, és reggel pótolom az utolsó részeket. biggrin.gif
2011. december 22. 21:48 #48
- törölt felhasználó -    
Finálé

Igazából szinte az összes szálat szépen lezárták, kerek egész lett a történet, aminek nagyon örülök(kicsit tartottam tőle, hogy sok minden megoldatlan marad). Ben halála várható volt, nem lepődtem meg rajta. Igazából így lett újra együtt a család. A végére tulajdonképpen sikerült elérniük, ami miatt elindultak. Meglepően boldog, már-már happyendes lett a befejezés, pl gondoljunk csak a karácsonyfás "együtt a család" jelenetre, ami nekem tetszett, de tényleg csak 1 hajszál választja el attól, hogy átmenjen a giccs kategóriába. Az is mindenképpen pozitívum számomra, hogy nem költözött be új család a házba. Először kicsit megijedtem, hogy az az új spanyol család fog beköltözni, és hogy ők lesznek a 2. évadban. Szerencsére nem. Constance és a démongyerek meg valami haláli. Constance monológja a fodrásznál, komolyan mondom, ha Jessica Lange-t nem díjazzák valamelyik díjátadón ezért az alakításért...
Nem tudom amúgy, hogyan tudják folytatni a történetet, annyira lezárták az egészet. Esetleg a démonbaba szálon tudnák folytatni, de nem tudom unsure.gif Lehet tényleg új környezet és új család lesz. Remélem Ryan Murphy azért majd elhint pár információmorzsát ezzel kapcsolatban.
Összességében azt tudom mondani, hogy nagyon tetszett nekem ez az évad, az AHS az egyik legjobb új sorozat az idén meghajolo.gif Fináléra nem ilyenre számítottam, de tetszett.


Ryan Murphy nyilatkozik a fináléról, itt el tudjátok olvasni:
http://insidetv.ew.com/2011/12/22/american-horror-story-ryan-murphy-season-finale/
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Pandus, House Of Wax
2011. december 22. 22:36 #49
- törölt felhasználó -    
Na tessék, máris vannak új infók a 2. évadról w00t.gif
http://insidetv.ew.com/2011/12/22/american-horror-story-season-tw/
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/american-horror-story-ryan-murphy-season-two-276097
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 22. 23:10 #50
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.12.22. 22:36)

Nem is tudom, hogy ennek örüljek, vagy sem? unsure.gif
2011. december 22. 23:33 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.12.22. 23:10)
Nem is tudom, hogy ennek örüljek, vagy sem? unsure.gif


Hát ezt még én se tudtam eldönteni, vannak előnyei és hátrányai is ez biztos. Hátrány: eléggé meg tud szeretni karaktereket 1 évad alatt is az ember, erre a következőben már nem lesznek. A cikkekből eléggé világos, hogy Connie, Dylan, Taissa és Jessica már nem lesznek benne a következő évadban sad.gif Előny: frissen tudják tartani a sorozatot, ami egy pszichothriller/horror műfajú sorozatnál amúgy nehéz lenne szerintem. Ha végig ugyanaz a cast maradna, valószínű hamar kifulladna. Pláne, ahogy most lezárták. Eleve így is tervezték, hogy minden évben új cast, új történet. Amúgy szerintem Ryan Murphy most azzal akar kompenzálni, hogy a cast egy részét megtartja. Na de ott se ugyanaz lesz a karakterük, mint az első évadban.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2011. december 22. 23:55 #52
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.12.22. 23:33)
Hát ezt még én se tudtam eldönteni, vannak előnyei és hátrányai is ez biztos. Hátrány: eléggé meg tud szeretni karaktereket 1 évad alatt is az ember, erre a következőben már nem lesznek. A cikkekből eléggé világos, hogy Connie, Dylan, Taissa és Jessica már nem lesznek benne a következő évadban sad.gif  Előny: frissen tudják tartani a sorozatot, ami egy pszichothriller/horror műfajú sorozatnál amúgy nehéz lenne szerintem. Ha végig ugyanaz a cast maradna, valószínű hamar kifulladna. Pláne, ahogy most lezárták. Eleve így is tervezték, hogy minden évben új cast, új történet. Amúgy szerintem Ryan Murphy most azzal akar kompenzálni, hogy a cast egy részét megtartja. Na de ott se ugyanaz lesz a karakterük, mint az első évadban.

Igen, erre írtam, hogy nem tudom, mit érezzek. De ha belegondolok van ebben ráció. Hiába szerettük meg a szereplőket. Az új sztori frissítést jelent. Lehet, hogy egy idő után megunnánk, hogy egy házban ennyi kísértet legyen. Pedig lehetne azt is folytatni új családdal, na erre felesleges gondolni. Nagyon kíváncsi vagyok mely szereplők maradnak? unsure.gif
Szerintem sokan nem hitték volna, hogy egy ilyen történet ennyire hatásos legyen. rohog.gif

Egy ideje mondogattam a barátnőmnek, hogy ez milyen jó sorozat, nem lehet megunni, a sztorik brilliánsak, és megdöbbentőek egyszerre. A színészek pedig fantasztikusak. meghajolo.gif Szóval a héten kijött hozzám, elkezdtük nézni. Egész napos sorozatnézés lett a vége. Azóta is nyaggat, mit tudok még róla. rohog.gif (Utcsó részt nem látta.)
2011. december 24. 17:42 #53
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
HQ Promoshoot beer.gif
7 felhasználónak tetszik: Bessie, zsofeeh, Pandus, House Of Wax, Pumpkin, Cintii, mattoficial
2011. december 26. 16:16 #54
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Huh, tegnap este kezdtem el, és már be is fejeztem, de egyszerűen fantasztikus. Soha nem volt oda a horror filmekért, de ebben pont annyi vér van, amennyi még kibírható, és annyi ijesztgetés, ami mellett még lehet aludni. Az elején kételkedtem, hogy tetszene, de néhány helyen láttam a képeket, és kíváncsi lettem. Tetszik, hogy minden rész elején fény derül a gyilkosságok igazi hátterére, és a romantikus szál is szerethető. Amúgy nem tudom, hogy csak nekem tűnt e fel, de eddigi horror filmek során, azt tapasztaltam, hogy a szex sokkal jobban előtérbe kerül, mint más típusú filmekben. AHS-ban nagyon, ami nem baj, mert így lesz izgalmasabb. Tate és Violet reménytelen szerelme nagyon tetszik, talán azért is, mert az én korosztályom, de Ben szenvedése is tetszik, ahogy a bejárónő szekírozza. rohog.gif

Viszont egy-két kérdés merült fel bennem, segítsetek, légyszi. unsure.gif
Először is, ha Costance is amolyan szellem, akkor hogy-hogy tud máshova is menni, miközben Tate, és a többiek nem, csak a házban tudnak meglenni? Viszont, ha nem szellem, akkor hogy marad olyan fiatal, mint a visszaemlékezésekben? AVON vagy más krémtől? biggrin.gif Viccet félre téve, ez tényleg felkeltette a figyelmemet. A másik, hogy amikor Violet megtudja, hogy már halott, és össze vissza futkos, akkor csak a házban tud lenni, de alig egy perccel előbb még a kertbe is ki tudott menni, igaz, csak a kerítésig. Mindegy, ez annyira nem lényeges, csak kíváncsi vagyok. smileeee.gif És még egy kérdés: a 12. részt hol lehet megnézni? Csak a tizenegyedik részig jutottam...

És egy megjegyzés: Hayden rohadtul idegesít. dry.gif

Köszönöm szépen előre is. smileeee.gif
2011. december 27. 13:23 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2011.12.26. 16:16)

Először is, ha Costance is amolyan szellem, akkor hogy-hogy tud máshova is menni, miközben Tate, és a többiek nem, csak a házban tudnak meglenni? Viszont, ha nem szellem, akkor hogy marad olyan fiatal, mint a visszaemlékezésekben? AVON vagy más krémtől?  biggrin.gif  Viccet félre téve, ez tényleg felkeltette a figyelmemet. A másik, hogy amikor Violet megtudja, hogy már halott, és össze vissza futkos, akkor csak a házban tud lenni, de alig egy perccel előbb még a kertbe is ki tudott menni, igaz, csak a kerítésig. Mindegy, ez annyira nem lényeges, csak kíváncsi vagyok.  smileeee.gif És még egy kérdés: a 12. részt hol lehet megnézni? Csak a tizenegyedik részig jutottam... 
És egy megjegyzés: Hayden rohadtul idegesít.  dry.gif 
Köszönöm szépen előre is.  smileeee.gif


Constance nem szellem, nem halt meg. Abban a flashbackben, amiben lelövi Moira-t kicsit fiatalítottak rajta. Violet pedig ki tud menni a kerítésen túlra is, igaz nem sokáig.
A 12.részt én az isohunt.com-ról töltöttem le.
2011. december 27. 13:58 #56
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
a Piratebayen mindig fent van az aktuális epizód. smileeee.gif

Egyébként szerintem Constance-ot azért nem fiatalítják túlságosan, mert Jessica Lang már elég idős, és így nehéz fiatalítani. Könnyebb lenne egy fiatalt időssé varázsolni. blush.gif

Nekem nagyon bejött az évadzáró utolsó pillanataiban lejátszott Kill Bill zenéje. rohog.gif

szerk.: Lehet, hogy jobb lenne minden évadra külön topikot nyitni ennek a sorozatnak. Hisz mindig új castot szeretnének szerepeltetni. unsure.gif Még ha lesznek is visszatérő szereplők.
2011. december 27. 14:04 #57
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
Még nem láttam a finálét, mert ahol szoktam nézni, ott csak a 11edik évadig töltötték fel, de mondanom sem kell, már nagyon várom.
Olyan fordulatok vannak benne, hogy totál eldobom az agyam. Az első rész után már tudtam, hogy ezt a sorozatot én végig fogom nézni, és imádni fogom. Nem is lett másképp. Nagy kár, hogy ez első éved mindössze 12 részes. Még bírtam volna nézni őket egy darabig. smileeee.gif
Támogatom az ötletet, hogy legyen második, de nehéz lesz megválni a régi szereplőktől. Ráadásul a sorozat annyira jó, hogy szerintem ezt nagyon nehéz fölülmúlni, ezért egy szinten aluli folytatás elég rossz lenne.
Igazából azt hiszem, nincs olyan szereplő, akit olyan nagyon nem kedvelnék. Talán az a leégett fejű fick, a végső stádiumú daganatos. De különösen szeretem Tate-et, Violetet, az ikersrácokat (bár ők ritkán bukkannak fel, de van bennük valami imádnivaló biggrin.gif).
Az is tetszik, hogy Tate tényleg szereti a kiscsajt. Szerintem sokkal jobban, mint Violet őt.
!!!SPOILER!!!
Néha megindítő, néha meg nevetek. Akkor pl, amikor Violet megtudja, hogy meghalt, majdnem elsírtam magam, meg akkor is, amikor közölte az apjával, hogy ő ugyan nem akarta, de túl sok gyógyszert vett be, és hát meg lett a következménye. Akkor is majdnem elsírtam magam, amikor Vivien meghalt, és megölelte Violetet a 11edik rész végén.
Ugyanakkor néha kicsit undorított is az, ahogy elbántak az emberekkel... pl, amikor Constance ledarálta a hűtlen férjét, és megetette a kutyákkal. Akkor meg iszonyatosan megijdetem, amikor az első részben levitték (Tate és Violet) a gonoszkodó sulitársat a pincébe, és az a nemtommilyen lény, akinek neve is van, de nem jut eszembe megtámadta a csajt, és felhasította az arcát. Amúgy azza mi lett végül? Az még rémlik, hogy elkezdett őszülni a haja, de kiderül a 12es részben, hogy mi lesz vele? Remélem hamarosan megnézhetem...
!!!SPOILER VÉGE!!!
De bárkinek csak ajánlani tudom. Már ha van gusztusa az ilyesmihez, és bírja... Nekem ez lett az egyik kedvencem. smileeee.gif wub.gif heart.gif
2011. december 27. 14:38 #58
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Azt a lányt többet nem mutatták, viszont az utolsó részben kiderült, hogy ki volt az, aki szétkarmolta a lány arcát. biggrin.gif

Apropó egy valaki halálát nem mutatták, legalábbis én nem emlékszem rá. A Montgomery doktor és feleségének a gyereke meghalt, de nem a házban. Viszont a doktor "összerakta", és újra "élt". A doki felesége valamelyik részben mondta is, hogy megpróbálta megölni, de nem tudta. Szóval mi van Thadeussal? think.gif
2012. január 20. 16:55 #59
- törölt felhasználó -    
Találtam egy spoileres cikket a 2. évaddal kapcsolatban:
http://screenrant.com/american-horror-story-season-2-spoilers-aco-144926/all/1/

Külön kiemelném belőle ezt az érdekes részt:

Idézet
Contained within the penultimate episode of season one, entitled “Birth,” are hints that not only reveal the location of American Horror Story season 2, but also what the story will be about.

Taunting fans to find his masterfully placed clues, Murphy says, “Go through it frame by frame. I planted it in there. I will never reveal it.”


Hmm, ezek szerint a "Birth" részben vannak utalások a következő évad helyszínére és témájára.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. január 29. 19:41 #60
- törölt felhasználó -    
Már tart a szereplőválogatás a második évadra, állítólag főleg 18 év körüli fiúkat és lányokat castingolnak. Lehet hogy valami suliban fog játszódni? Az első évados utalás meglenne, hiszen Ben fenyegetőzött azzal, hogy bentlakásos suliba küldi Violetet nem? think.gif De azt konkrétan nem tudom, hogy a "Birth"-ben fenyegetőzött-e ezzel vagy valamelyik másik részben. De végülis ez csak találgatás, lehet, hogy nem is igaz ez a pletyka.

Viszont lehet, hogy Jessica Lange visszatér a 2. évadra w00t.gif
http://www.movieweb.com/news/american-horror-story-may-bring-back-jessica-lange-for-season-2
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!