Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 29. 19:43 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2012.01.29. 19:41)
Már tart a szereplőválogatás a második évadra, állítólag főleg 18 év körüli fiúkat és lányokat castingolnak. Lehet hogy valami suliban fog játszódni? Az első évados utalás meglenne, hiszen Ben fenyegetőzött azzal, hogy bentlakásos suliba küldi Violetet nem? think.gif De azt konkrétan nem tudom, hogy a "Birth"-ben fenyegetőzött-e ezzel vagy valamelyik másik részben. De végülis ez csak találgatás, lehet, hogy nem is igaz ez a pletyka.
Viszont lehet, hogy Jessica Lange visszatér a 2. évadra w00t.gif 
http://www.movieweb.com/news/american-horror-story-may-bring-back-jessica-lange-for-season-2

Akkor megyek a castingra w00t.gif

Egyébként nekem az maradt meg nagyon, ahogy Hayden meg Tate bosszút forraltak miközben Harmonékat nézték amint a karácsonyfát díszítették. Remélem lesz ebből valami rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Pandus, Bessie
2012. január 31. 08:18 #62
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Azzal a szállal már elvileg nem csinálnak semmit. A második évad teljesen más helyen és más szereplőkkel fog játszódni. (Ha maradnak színészek, a legtöbbjük más karaktert fog kapni.)
2012. január 31. 14:11 #63
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Hát emberek ez a sorozat nálam csillagos ötös. meghajolo.gif
Körülbelül 2 hete döntöttem el, hogy elkezdem nézni -előtte is hallottam már róla- és rögtön szerelmes lettem.
Jessica Lange nem csoda, hogy megkapta érte a GG-t hihetetlen színésznő, annyira jól hozza a karaktert. meghajolo.gif
Az elején néhol kicsit belezavarodtam a történetbe, de utána olyan szépen elkezdtek "összefutni" a szálak, hogy ki mit miért csinált, mi történt, ki hogyan halt meg. Teljesen megdöbbentem mikor kiderült Violet-ről, hogy halott...csak bambultam magam elé, hogy WTF?!
Nagyon sajnálom, hogy lecserélik a szereplőgárdát, mert konkrétan mindenki a "szívemhez nőtt", de tény, hogy egy idő után unalmassá, és vontatottá válna.
Nem tudja valaki mikor várható a 2. évad körülbelül? Csak ősszel?
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc, Alison Lerman
2012. január 31. 14:20 #64
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2012.01.31. 14:11)
Hát emberek ez a sorozat nálam csillagos ötös.  meghajolo.gif 
Körülbelül 2 hete döntöttem el, hogy elkezdem nézni -előtte is hallottam már róla- és rögtön szerelmes lettem. 
Jessica Lange nem csoda, hogy megkapta érte a GG-t hihetetlen színésznő, annyira jól hozza a karaktert. meghajolo.gif 
Az elején néhol kicsit belezavarodtam a történetbe, de utána olyan szépen elkezdtek "összefutni" a szálak, hogy ki mit miért csinált, mi történt, ki hogyan halt meg. Teljesen megdöbbentem mikor kiderült Violet-ről, hogy halott...csak bambultam magam elé, hogy WTF?! 
Nagyon sajnálom, hogy lecserélik a szereplőgárdát, mert konkrétan mindenki a "szívemhez nőtt", de tény, hogy egy idő után unalmassá, és vontatottá válna. 
Nem tudja valaki mikor várható a 2. évad körülbelül? Csak ősszel?

Valószínűleg ősszel. De szerintem nem igaz, hogy megunnánk őket. Ott volt a Smallville. 10 évadig ment, a One Tree Hillnek ez a 9-ik, a Supernatural-nek a 7-ik. biggrin.gif
De nincs mit tenni, a fejesek úgy döntöttek, új cast lesz, de néhány szereplőt új szerepben fogjuk látni. meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, Pandus
2012. január 31. 14:38 #65
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.01.31. 14:20)
Valószínűleg ősszel. De szerintem nem igaz, hogy megunnánk őket. Ott volt a Smallville. 10 évadig ment, a One Tree Hillnek ez a 9-ik, a Supernatural-nek a 7-ik. biggrin.gif
De nincs mit tenni, a fejesek úgy döntöttek, új cast lesz, de néhány szereplőt új szerepben fogjuk látni. meghajolo.gif  meghajolo.gif

Végül is van benne valami, de mondjuk én a Supernaturalt az 5. évad után kaszáltam. Nem a szereplők miatt, inkább a történet vált számomra unalmassá. unsure.gif
Mondjuk nekem ez nem világos. Ha maradna pár szereplő akkor új karaktereket formálnának meg? unsure.gif
2012. február 02. 18:40 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pandus @ 2012.01.31. 14:38)
Végül is van benne valami, de mondjuk én a Supernaturalt az 5. évad után kaszáltam. Nem a szereplők miatt, inkább a történet vált számomra unalmassá.  unsure.gif 
Mondjuk nekem ez nem világos. Ha maradna pár szereplő akkor új karaktereket formálnának meg?  unsure.gif


Pontosan.


Ryan Murphy nyilatkozata alapján 2-3 ember fog maradni a régi szereplőgárdából. Mondjuk Murphy eléggé megbízhatatlan, szóval nem kell semmit készpénznek venni amit mond laugh.gif Gondolkodtam kicsit, hogy vajon kik térhetnek vissza és kik nem: Dylan McDermott & Connie Britton & Taissa Farmiga: Murphy azt nyilatkozta, hogy Harmonék tuti nem lesznek benne a 2. évadban. Ennek ellenére újabban már csak Dylant és Connie-t említette, hogy tuti nem lesz benne. Szóval ezek szerint Taissa visszatérésére még van esély. Jessica Lange: Murphy már vissza is hívta, igazából Lange-en múlik minden. Evan Peters: azt nyilatkozta, hogy szeretne visszajönni. Alexandra Breckenridge: lényegében ő is ugyanezt nyilatkozta. Denis O'Hare-t nem tartom valószínűnek, mert a True Blood forgatás nyár közepéig tart, szóval lehet ütköznének a dolgok. Zachary Quinto szintén elfoglalt, több filmet is forgat. Frances Conroyról, Lily Rabe-ről és Kate Mara-ról nem tudok semmit, de ők is is benne vannak az esélyes visszatérők között.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Pandus
2012. február 07. 19:27 #67
- törölt felhasználó -    
Megvan az első visszatérő. Jessica Lange. Gondolom senki nem lepődött meg.
http://www.huffingtonpost.com/2012/02/07/sarah-michelle-gellar-ryan-murphy-wwhl-video_n_1259257.html
5 felhasználónak tetszik: otyg, Domcicc, Bessie, Pandus, Alison Lerman
2012. február 08. 11:38 #68
- törölt felhasználó -    
A második évad helyszíne a keleti part, egy "horrorintézet". Elárulhatnák már, hogy ez mit takar, mert kezdek nagyon kíváncsi lenni smileeee.gif A sulin kívül még elmegyógyintézetre gondoltam, mint lehetséges helyszín. De lehet az túl egyértelmű lenne.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Pandus
2012. február 08. 12:10 #69
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2012.02.08. 11:38)
[b])  A sulin kívül még elmegyógyintézetre gondoltam, mint lehetséges helyszín. De lehet az túl egyértelmű lenne.

Tekintve, hogy a címe American horror story, még van is benne ráció (én is erre gondoltam, mert az első évad rémháza után egy újabb sablont lehetne előhúzni - úgysem a helyszín számít, hanem a történet, a szereplők és a megvalósítás - ráadásul Jessica Lange-et is viszonylag könnyű lenne elhelyezni egy ilyen környezetbe biggrin.gif )
2012. március 02. 12:51 #70
- törölt felhasználó -    
Jessica Lange-en kívül Murphy még 3 színésszel kötött szerződést, szóval van még 3 ember, akik visszatérnek w00t.gif Azt, hogy pontosan kik ők, Murphy ma, a Paley Festen fogja leleplezni. Szóval holnap megtudjuk, kik térnek vissza (illetve aki esetleg livestreameli, az már hajnalban).
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, zsofeeh, benyaw93
2012. március 02. 21:53 #71
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2012.03.02. 12:51)
Jessica Lange-en kívül Murphy még 3 színésszel kötött szerződést, szóval van még 3 ember, akik visszatérnek w00t.gif Azt, hogy pontosan kik ők, Murphy ma, a Paley Festen fogja leleplezni. Szóval holnap megtudjuk, kik térnek vissza (illetve aki esetleg livestreameli, az már hajnalban).

Zachary Quinto az egyik! biggrin.gif Mégpedig főszereplőként tér vissza! tongue.gif FORRÁS
2 felhasználónak tetszik: otyg, House Of Wax
2012. március 03. 09:26 #72
- törölt felhasználó -    
pompom.gif VISSZATÉRŐK pompom.gif
Jessica Lange
Zachary Quinto
Sarah Paulson
Evan Peters
Lily Rabe
12 felhasználónak tetszik: benyaw93, mycroft, Domcicc, cintia0023, otyg, Ariana, Bessie, patrícia4, Catherine, House Of Wax, Pumpkin, Kyra99
2012. március 03. 09:27 #73
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Engem már ezzel megvettek a második évadra. XD Jessica Lange és Zachary Quinto mint főszereplők... Eddig tökéletes a cast. biggrin.gif Viszont annak nem örülnék, ha túl sokan tértnének még vissza, nem mintha nem szerettem volna meg őket az első évadban, de nehéz lenne elvonatkoztatni az első évados karakterektől. Bár... ez így olyan, mintha minden ősszel egy új filmjük jönne ki. XD Azokban sem zavar, ha más karaktert alakítanak.
De messze van még az ősz... már most nagyon várom. biggrin.gif
2012. március 04. 12:10 #74
- törölt felhasználó -    
uu, végre rátaláltam erre a topikra:)
az ahs októbertől december végéig az életem része volt, és minden új rész előtt azon merengtem hogy 'vajon mi a frász fog történni a következő részben?'. egyszerűen imádom wub.gif
sajnálom, hogy csak ősszel jön a második évad, addig fogalmam sincs hogy fogok tudni várni. ezt a 2 hónap is kínszenvedés volt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ohmy.gif
ja és taissa farmiga, jessica lange = wub.gif
2012. március 05. 15:56 #75
- törölt felhasználó -    
Elkészítettem Lily Rabe adatlapját, ha estleg szeretné valaki jelölni smileeee.gif
2012. március 11. 12:08 #76
- törölt felhasználó -    
Üdv! Új vagyok a topikban, kb. 1 hete kezdtem nézni a sorozatot, tegnap fejeztem be az évadot, és teljesen levett a lábamról. meghajolo.gif
Hoztam egy kis infót a második évadra vonatkozóan, a casting egyébként Los Angelesben még mindig tart, és a 2. évadot Július elején kezdik forgatni. Infót kaptunk egy új karakter, Gia érkezéséről. Itt a leírás róla:
Idézet
Early to mid 20s. Caucasian. Beautiful, very sexy, fierce, ferocious and dangerous. A wild child sexpot. A live wire with a secret. Very sexual. Think Angelina Jolie in "Girl Interrupted." She is the arch-nemesis of Jessica Lange.

És van még egy kis sneak peak, Jessica, Zachary, Lily, Sarah és Evan - akik ugyebár az előző évadból térnek vissza - teljesen más karaktereket fognak játszani, állítólag csak Billie Dean, mint karakter tér vissza az előző évadból, de lehet, hogy még ő sem. blink.gif Zachary lesz az egyik férfi főszereplő, egyben ő lesz Jessica Lange karakterének segédje is, úgyhogy egy új pasasra is számíthatunk majd, azt olvastam, valami East Coast intézményben lesz forgatva.

Hát nem is tudom, az ötlet tetszik is, meg nem is, azért nem tetszik, mert mire megszeretnénk a szereplőket egy adott évadban, cserélődnek a következőben, viszont nagyon hatékony, hogy új helyeket és történeteket használnak fel minden adott évadban, így több borzongást bemutatva. Remélem minél több történetet láthatunk majd. meghajolo.gif BTW, csalódott is vagyok egyben, azt hittem, hogy Evant és Jessicát viszont láthatom Tate és Constance szerepében, de hát nem.

És egyébként nekem Gia leírásától, erről az egyféle 'fiatalabb Angelina Jolie'-ról nekem Chloe Bridges jutott az eszembe, szerintem tökéletes lenne ez alatt a kis biográfia alapján. Valakik még szóba hozták Adrienne Palickit is a szerepre.

Na, hát akkor itt véget ért a mondandóm, remélem, hogy szolgálhattam új hírekkel. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. március 15. 15:44 #77
- törölt felhasználó -    
Megint én. Hoztam egy hivatalos (? - igazából nem tudom, hogy hivatalos-e, de én úgy olvastam, és elég megbízható forrásból szedtem [collider.com]) posztert a 2. évadról. beer.gif Valamint hoztam egy kis spoileres infót, a filmkatalogus.hu-n olvastam az egyik véleményben.
Idézet
Murphy elhintette, hogy a Birth c. epizód szülés jelenetében óriási spoiler van elhintve a második évadról. Na már most, én arra tippelek, hogy arról lehet szó, amikor Benról láttunk villanásnyi képeket egy sötét szoba (kórterem, cella?) sarkában az idegösszeroppanás szélén összekuporodva. 
S miután Murphy bejelentette, hogy egyes szereplők visszatérnek a második évadra más karakterek bőrében, arra tippelek, hogy a Dylan alakította karakter tudathasadásos, s skizofrén állapotának megfelelően az első évad nagy része egy valótlanság, egy hallucináció-tömeg.

Valamint a 2. évad 13 részből fog állni (amit egyébként még lehet, hogy bővíteni is fognak), és vagy október elsején, vagy 31-én fog kezdődni.
7 felhasználónak tetszik: xBlondie, Bessie, patrícia4, Catherine, House Of Wax, Pumpkin, Cintii
2012. március 15. 15:48 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ariana @ 2012.03.15. 15:44)
Megint én. Hoztam egy hivatalos (? - igazából nem tudom, hogy hivatalos-e, de én úgy olvastam, és elég megbízható forrásból szedtem [collider.com]) posztert a 2. évadról. beer.gif Valamint hoztam egy kis spoileres infót, a filmkatalogus.hu-n olvastam az egyik véleményben.
Valamint a 2. évad 13 részből fog állni (amit egyébként még lehet, hogy bővíteni is fognak), és vagy október elsején, vagy 31-én fog kezdődni.


A poszter csak fanart, kb 1 hónapja jelent meg először a tumblr-en, még egy kis tag ("vermouths") is van a jobb felső sarokban.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc
2012. március 21. 16:52 #79
- törölt felhasználó -    
Adam Levine bekerült a lehetséges második évados szereplők közé *.*
http://uk.eonline.com/news/watch_with_kristin/american_horror_story_crazytown_casting/302613
http://insidetv.ew.com/2012/03/20/american-horror-story-adam-levine/
2 felhasználónak tetszik: Bessie, benyaw93
2012. március 21. 16:55 #80
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2012.03.21. 16:52)

behalok biggrin.gif
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!