Starity

American Horror Story / Amerikai Horror Story (2011-)

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 21. 17:20 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.03.21. 16:55)
behalok biggrin.gif


Hát nem kicsit lepődtem meg, mikor először olvastam. Növelni óhajtják az eyecandy faktort ezek szerint? biggrin.gif
2012. április 03. 15:15 #82
- törölt felhasználó -    
Adam Levine szereplése immáron biztos biggrin.gif
http://www.huffingtonpost.com/2012/04/02/american-horror-story-adam-levine_n_1398011.html
3 felhasználónak tetszik: saii, benyaw93, Bessie
2012. április 30. 16:54 #83
- törölt felhasználó -    
Új szereplő: Chloe Sevigny. Elvileg egy Shelly nevű nimfomániást fog alakítani.
10 felhasználónak tetszik: saii, bajer, benyaw93, otyg, Domcicc, Bessie, justcreatesomething, bertmccracken, Meoww, Pumpkin
2012. május 01. 17:07 #84
- törölt felhasználó -    
Még egy kis casting info:

AMERICAN HORROR STORY, Season 2 (New Roles)

[TERESA] Mid 20s. Caucasian, Latin, or Asian, Very sexy. She is the other half of "The Lovers" - her fiance will be played by Adam Levine. RECURRING GUEST STAR

[ALMA] Mid 20s, African American, beautiful. RECURRING GUEST STAR

[THE MOST BEAUTIFUL BOY IN THE WORLD] 20 to 29, open to all ethnicities, would prefer shoulder-length hair, but do not limit your submissions. RECURRING GUEST STAR

[TEENAGE BOY CONTORTIONIST] 15 to 20, we are looking for an actor who is skilled at being a contortionist. Please only submit actors who have experience. GUEST STAR
3 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, benyaw93
2012. május 23. 20:01 #85
- törölt felhasználó -    
sorozatjunkie:

A hírek szerint az American Horror Story 2. évad az 1960-as években fog játszódni.
5 felhasználónak tetszik: benyaw93, Lady Suzy, Domcicc, Alison Lerman, Pumpkin
2012. május 24. 16:54 #86
- törölt felhasználó -    
Itt egy friss Ryan Murphy interjú részlete, kiválogattam az AHS-re vonatkozó kérdéseket, elég érdekes dolgokról dumál benne thumbsup.gif

To move on to your other show, American Horror Story was about marriage and infidelity set in a haunted house. What is the second season about?
It’s set in an institution for the criminally insane that Jessica Lange’s character runs, which is a really, really, really fun thing to do because you can write all these people locked up in it. And I guess if the first season was about infidelity, the second season is about sanity. What makes someone sane or insane? Sometimes the people you think are insane are actually the most sane of all. It’s fun to write about people who society throws away.

I haven’t said this publicly, but the new season is set in the sixties and Chloë Sevigny, for example, plays a character who was put in an asylum because she was a woman who likes sex, so her husband sends her away. At the time, you were able to put people away for that. Another character is institutionalized for being a lesbian. To me, there’s nothing more scary than somebody coming to you and saying they’re going to take you away and put you in a mad house and you have no legal rights and there you shall stay till the end of your days. That is a real horror. Everybody has felt people thinking, "You’re fucking crazy." Even somebody saying that to you is scary.

You’ve said the second season will be very much “The Jessica Lange Show.” Did you come up with the idea in response to how well she was received in the first season?
I actually had the idea first. I knew the first season was about a very contemporary haunted house, and I knew the second season was gonna be — if we were lucky enough to be picked up — about an insane asylum done in a very different way. I pitched it in the very beginning, and FX said, “Good. We hope the first season works ‘cause we love the second season.” I even know what the third season would be. There are very, very many different kinds of haunted houses in our culture. And there are a lot of different social topics that you can weave through that sort of prism.

You’ve compared the way you’re working with the same actors in the second season of American Horror Story with Orson Welles’s Mercury Theatre. But are you concerned about viewers being able to adjust to seeing the same actors in new roles?
I think they will. I think that people will love seeing Evan Peters, who was last season’s ultimate badass bad boy and this year is the hero of the show. It’s not like the actors are playing similar parts. They’re going to look different, they’re going to sound different, they’re going to have different accents. It’s a different time period. The actors are so excited to do that and hopefully their enthusiasm will translate. I mean, I would pay to watch Jessica Lange read the phonebook. And she’s so the opposite of Constance this year. Like, if she was the wilting Blanche DuBois character, there’s not a shred of that now.

How aggressive are you in pursuing the talent you want for your projects? You wrote Madonna a love letter to get her catalogue for Glee and Lange has said on more than one occasion that you swept her off her feet.
Well, Chloë Sevigny is a perfect example where I had written this role that I really wanted her to play. I finagled a little and got her number, and I convinced her to meet with me and I said, “I love you for the following reasons, these are the reasons why I think you should play this role, and I kinda won’t take no for an answer, so please ... ” That’s how I do the show: I call people and say I’ve always loved your work, you have to play this part. I’m passionate about actors and I’m passionate about showing actors in different lights. She’s playing a really screwed-up but very important part that she’s never played before, and I think she responded to the fact that somebody saw that in her and was interested in bringing something else out.
3 felhasználónak tetszik: saii, Domcicc, Alison Lerman
2012. június 12. 15:47 #87
- törölt felhasználó -    
sorozatjunkie:

Idézet
Joseph Fiennes lehet az American Horror Story 2. évad utolsó főszereplője, egy elmegyógyintézet vezetője.


jajne nea.gif
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2012. június 20. 11:17 #88
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Én örülnék Joseph Fiennes-nek. Miért jajne?
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2012. június 20. 11:24 #89
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Én is örülnék egy Joseph Fiennesnek wub.gif megmondom őszintén! tongue.gif Bár, most hirtelen nem tudom eképzelni ilyen szerepkörben, de biztos vagyok benne, hogy teljesen bele tudná élni magát a karakterébe! Én még nem csalódtam egy filmjében sem, bár a Camelot sorozatban kissé furcsa volt kopaszon, de ez közel sem elég, hogy én kiszeressek belőle!
Egyébként év elején befejeztem a sorozatot és nagyon tetszett, bár így összességében olyan hatással volt rám, hogy úgy éreztem rámfér egy pszichológus! Továbbá azt is sajnálom, hogy Violet nem tér vissza, de Tate-nek örülök, hogy még láthatjuk a képernyőkön, szerintem marha jó színész! Bár az utolsó részekben már Ben-t is megkedveltem!
Viszont, Connie Britton sehogysem volt szimpatikus. Nem tudom miért, csak szimplán taszít! Olyan tipikus kis elégedetlenke, az arisztokrata módon viselkedik! dry.gif
2012. június 20. 11:29 #90
- törölt felhasználó -    
Tegnap belenéztem. Jó kis sorozat ez, szeretem az ilyesfajta misztikus horrorokat.
2012. június 20. 16:49 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (mycroft @ 2012.06.20. 11:17)
Én örülnék Joseph Fiennes-nek. Miért jajne?


Szerintem borzalmas színész. A Camelotban kifejezetten az idegeimre ment. Ráadásul azt írják, hogy ő lesz elvileg J Lange karakterének love interestje, amit egyszerűen nem bírok elképzelni dry.gif
2012. június 23. 08:18 #92
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Uh, a love interestről azt hiszem lemaradtam, bár sok olyan dolgot összehoztak már az első évadban is, amit nem tudtunk elképzelni előtte. XD
Én még anno a Szerelmes Shakespeare-ben láttam, de akkor speciel nem volt kiemelkedően rossz. Legalább lesz kit utálni, ha nem lesz jó, mert speciel a cast többi részét akkor is imádnám, ha valami idegesítő jellemet kapna a karakterük. XD
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc
2012. június 23. 09:57 #93
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Én most hétfőn kezdtem el nézni a sorozatot, ma reggel meg be is fejeztem az első évadot. Valami tökéletes ez az egész, imádom, igazából már két rész után beleszerettem. biggrin.gif Ryan Murphy megint nagyot alkotott. meghajolo.gif
A második évadot meg már nagyon várom. cool.gif
2012. június 24. 13:51 #94
- törölt felhasználó -    
Igazából már a decemberi finálé óta tervezem hogy ledarálom, de még nem jutottam el odáig hogy megint megnézzem. Majd talán most nyáron : -) Plusz a friss részeket jobb megnézni, annak van egyfajta íze.

Egyébként már alig várom a 2.évadot, és köszi a sok hasznos infót : -) Komolyan, emiatt az egyetlen dolog miatt várom az őszt beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Catherine
2012. június 29. 16:23 #95
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Úgy tűnik Chris Zylka is csatlakozik a színészekhez a 2. évadban. Arról, hogy pontosan milyen karaktert fog alakítani, arról még nem szól a fáma.

Cikk
5 felhasználónak tetszik: Catherine, Lady Suzy, Bessie, Meoww, Domcicc
2012. július 07. 09:26 #96
- törölt felhasználó -    
Két rész után dobtam. Szeretem a horrort, a jó horrort, de ez nem tetszett. Valami hiányzik belőle, ami miatt képes lennék tovább nézni.
2012. július 08. 08:49 #97
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Andro, halloween-i dupla részig szerintem mindenképp érdekes lenne nézni, mert igazán ott indulnak be az események. De persze nem egyezhet az ízlésünk, csak pont az első két rész a vontatottabb. smileeee.gif

Ja, és igen, ha leírom, hátha működni fog: Jöjjön már a második évaad! XD
2012. július 08. 09:29 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (mycroft @ 2012.07.08. 08:49)
Andro, halloween-i dupla részig szerintem mindenképp érdekes lenne nézni, mert igazán ott indulnak be az események. De persze nem egyezhet az ízlésünk, csak pont az első két rész a vontatottabb. smileeee.gif


Én szeretem a horrort, de nem kívánok rá időt pocsékolni, ha két rész után nem jön be valami. Unalmasnak találtam, pedig az ismertető felcsigázott. Talán én tettem túl magasra az elvárásaimat az ázsiai horrorok miatt, amik viszont minőségiek.
2012. július 08. 10:02 #99
- törölt felhasználó -    
Azt azért tegyük hozzá, hogy az AHS műfajilag közelebb áll a pszichothrillerhez, mint a horrorhoz.
6 felhasználónak tetszik: Bessie, Lady Suzy, saii, Meoww, cintia0023, Domcicc
2012. július 08. 11:44 #100
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én imádtam az egészet. Azt hiszem le is darálom még a második évad előtt. rohog.gif
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!