Starity

Eric Christian Olsen - NCIS: Los Angeles 3x01, Lange, H.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 23. 13:21 #1
christie1
christie1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.27.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 1064
Azonosító: 85483
Offline offline
Néhány kép Ericről a 3. széria 1. részéből. (Premier: 2011. szept. 20., CBS, cím: Lange, H.)
Vajon nálunk mikor fogják leadni? Jövő ősszel? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Vegas, indiancsaj
2011. október 08. 15:31 #2
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
A mostani részeket is össze-vissza adják, majd' megbolondulok már ettől. Meg a másik, hogy olyan későn megy. A sima NCIS-t tehetnék hátra, és hamarabb adhatnák ezt. Mondjuk ha jó lesz a másik gépem, akkor tuti visszanézem a neten szinkronizálva cool.gif
2011. október 08. 15:34 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2011.10.08. 15:31)
A mostani részeket is össze-vissza adják, majd' megbolondulok már ettől. Meg a másik, hogy olyan későn megy. A sima NCIS-t tehetnék hátra, és hamarabb adhatnák ezt. Mondjuk ha jó lesz a másik gépem, akkor tuti visszanézem a neten szinkronizálva  cool.gif

Én pont ezért kezdtem el angolul nézni, mert meguntam, hogy össze-vissza adják. Hol az AXN adta, hol a TV2, úgyhogy beleuntam, és azóta folyamatosan hétről hétre töltöm le az új részeket. Nem kell ahhoz szinkron. Bőven elég egy torrent kliens, mondjuk a Pirate Bay ingyenes torrent oldal és a feliratok.info weboldal, ahol magyar feliratokat találsz.
2011. október 08. 15:45 #4
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.10.08. 15:34)
Én pont ezért kezdtem el angolul nézni, mert meguntam, hogy össze-vissza adják. Hol az AXN adta, hol a TV2, úgyhogy beleuntam, és azóta folyamatosan hétről hétre töltöm le az új részeket. Nem kell ahhoz szinkron. Bőven elég egy torrent kliens, mondjuk a Pirate Bay ingyenes torrent oldal és a feliratok.info weboldal, ahol magyar feliratokat találsz.


Felirattal csak azokat szoktam megnézni(általában filmeket), amik egyáltalán nincsenek szinkronizálva, és előre láthatólag egy ideig nem is lesznek. Sorozatokat általában ki szoktam várni(kivéve a Teen Wolf...) Nekem most ezen a gépen azért lenne jó szinkronosan, mert elég régi a gép, és hallásra annyira nem tudok jól angolul, mert a videókat nagyon rosszul játssza le, van pár másodperc kihagyás a képkockák között, szóval korántsem a legélvezetesebb nézni így semmit. De legalább tudom hogy kb. mi történik ha szinkronnal nézem biggrin.gif
2011. október 08. 15:57 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2011.10.08. 15:45)
Felirattal csak azokat szoktam megnézni(általában filmeket), amik egyáltalán nincsenek szinkronizálva, és előre láthatólag egy ideig nem is lesznek. Sorozatokat általában ki szoktam várni(kivéve a Teen Wolf...) Nekem most ezen a gépen azért lenne jó szinkronosan, mert elég régi a gép, és hallásra annyira nem tudok jól angolul, mert a videókat nagyon rosszul játssza le, van pár másodperc kihagyás a képkockák között, szóval korántsem a legélvezetesebb nézni így semmit. De legalább tudom hogy kb. mi történik ha szinkronnal nézem biggrin.gif

Én konkrétan sokszor felirat nélkül nézem az NCIS:LA-t, mert a nyelvezete nagyjából oké, de egy Criminal minds-ot még nekem is nagy kihívás.XD Akkor is tudod, hogy mi történik benne, ha felirattal nézed, nem? unsure.gif Manapság az emberek olvasni is lusták?
2011. október 08. 18:35 #6
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.10.08. 15:57)
Én konkrétan sokszor felirat nélkül nézem az NCIS:LA-t, mert a nyelvezete nagyjából oké, de egy Criminal minds-ot még nekem is nagy kihívás.XD Akkor is tudod, hogy mi történik benne, ha felirattal nézed, nem? unsure.gif Manapság az emberek olvasni is lusták?


Elolvasom én a szöveget, nem ezzel van a gond. Amúgy egész jó angolos vagyok, de ha látom a szöveget jobban fordítok, mintha hallanám. De nem is ezzel van a gond, hiszen magyar szövegről van szó, hanem hogy a mostani gépemen a videók nagyon akadoznak, nagyon lassú a gépem,nagyon régi, és a videokártya is kicsi, és elég rosszul viszi a videókat. Vagy én magyarázok bénán, vagy nem tudom, de szerintem nem egyről beszélünk.
2011. október 09. 02:26 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2011.10.08. 18:35)
Elolvasom én a szöveget, nem ezzel van a gond. Amúgy egész jó angolos vagyok, de ha látom a szöveget jobban fordítok, mintha hallanám. De nem is ezzel van a gond, hiszen magyar szövegről van szó, hanem hogy a mostani gépemen a videók nagyon akadoznak, nagyon lassú a gépem,nagyon régi, és a videokártya is kicsi, és elég rosszul viszi a videókat. Vagy én magyarázok bénán, vagy nem tudom, de szerintem nem egyről beszélünk.

Azt levágtam, hogy most nem oké a gép. Én úgy általánosságban jegyeztem meg, hogy visszanézed a neten szinkron hanggal, ami felesleges, mert pillanatok alatt lejön torrenten eredeti nyelven és magyar feliratot is találsz hozzá. Most, ha annyira nem hallod ki, hogy mit mond, ott van még a magyar vagy az angol felirat is, attól függ, mennyire megy jól. Csak azért akartam tanácsolni, mert a topikról szóló részt én már vagy hét hete bedaráltam. Így nem kéne várnod a szinkronra, hanem rögvest nézhetnéd az újabb részeket. Igazából erre értettem.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

LL Cool J LL Cool J 2063.