Starity

Tippek a kibírhatatlan szomszédok ellen

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 26. 19:33 #41
- törölt felhasználó -    
Nekem csak a hangos zene ami idegesít,van egy mellettünk lévő utca,úgy hallatszik onnan a zene,mintha mi tettük volna be dry.gif
2012. augusztus 26. 19:34 #42
Selena.
Selena.
ʟιшз Шнιʟз Шз 'яз уσυи ɢ ™
 
Státusz-nincs megadva- | n e m i s l e s z |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 1149
Csatolások: 233
Azonosító: 184606
Offline offline
Nekem mindkettő nagyszülő,szóval inkább hagyom. laugh.gif
2012. november 07. 12:50 #43
- törölt felhasználó -    
Lenne egy tippen, de azt bünteti a törvény. biggrin.gif
2013. június 13. 20:55 #44
bettike1130
bettike1130
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.09.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 203425
Offline offline
Nekem is lenne pár tippem biggrin.gif
2014. június 14. 00:35 #45
Vercsifercsi
Vercsifercsi
visszatérő vendég
 
StátuszFuck off. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.14.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 216776
Offline offline
Én mázista vagyok, mert nincsenek szomszédjaim. smileeee.gif
2015. június 20. 22:23 #46
bion11
bion11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.20.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 245104
Offline offline
sziasztok......elöször is elnézést kérek mindenkitöl a helyesirási hibákért!!!! én is egy rossz szomszéd miatt írok. kertes házban élünk és olyan rossz fekvése van hogy a szembelévö szomszéd garázsa közelvan / pár méter/ és minden nap minden órájábab szerel autot,motrot, traktort ,fátvág láncfűrészel......stp...stp . és ez még hagyán de van 3-kutyája ami mindenre ugat ha kisgyerekek elmenek a kerités melett veszetűl megugatja, ki nem tudunk menni a kertbe anélkűl hogy ne ugason meg benűnkett, most nyáron nem nyithatjuk ki az ablakot mert a kutyaugatás elég zavaro , a minden napi életűnk van oda olyan szinten hogy drepresziosak vagyunk nyugotan nem tudunk piheni, egyszer nyitva hagyta ez a szomszéd a nagykaput amit én nem vetem észre mikor elakartam menni othonrol és majdnem megharapot a vér megfagyot benem / nemkivánom senkinek ezt a érzést / ha nem huzom el a kezemet megharap, elmentem a rendörségre /zaklatotan / elpanaszoltam a sérelmemet hogy csendháboritásal zaklatja a családomat és hogy a kutya hangos zavaro 3- kutya, és hogy az egyik kis hiján megharapot nincs nyugalmunk, de ugyaneszt a polgármesteri hivatalban a közjegyzönek is elmontuk!!! és mind a két helyen azt monták hogy a kutyának az a dolga hogy ugasanak és hogy hihetetlen hogy engem megakart harapni, és a garázselöti zajos szerelésekre egyszerűen csak anyit mondot hogy ha valaki beindicsa a kocsiját vagy a motorját az még nem csentháboritás, de mondom ha orákon keresztűl zajong az már az!! egyszoval le akarnak rázni mindenhunan bármit monthatunk bárkinek a rendörségnek a polgármesteri hivatalban a közjegyzönek egyik fülőkőn be a másikon ki pont azok nemsegitenek akinek kéne segiteni ilyen esetben!!!!!! és mosmár nagyon elvesztem a tűrelmemet nem látom azt hogy hogy lehetne értelmesen megoldani ezt a hatoságok nélkűl mert segiteni nem segitenek . már csak ez jut az eszembe hogy lesz ami lesz megverem és válalom a következményeket......és most higyétek el én vagyok a családomban a legnyugotabb de igy tovább nem mehet . ja és ez évek ota igy meg. érdekelne a hozászolásotok. köszönöm. reklamalo.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!