Starity

Ai-chan&Gaki-san.. Miss you Ai .

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 01. 10:37 #1
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
:'( :'( sad.gif sad.gif
2 felhasználónak tetszik: ferberzsofi, rami0401
2011. október 07. 19:11 #2
- törölt felhasználó -    
Miért kell elmennie Ainak? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Alice-chan
2011. október 08. 09:56 #3
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Idézet (rami0401 @ 2011.10.07. 19:11)
Miért kell elmennie Ainak? sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif  sad.gif


Mert Tsunku mocsok és kirúgta.
Ai ezt nyilatkozta a bejelentés után:

At the time when Kamei Eri, JunJun and LinLin’s graduations were decided, Tsunku-san told me, “It’s about time Takahashi should think about your own graduation’s timing!”
which has gotten me thinking.

a lényeg magyarul:
Tsunku azt mondta nekem, “Takahashi itt az ideje, hogy elgondolkozz rajta mikor akarod elhagyni a csapatot!”
1 felhasználónak tetszik: rami0401
2011. október 08. 10:41 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alice-chan @ 2011.10.08. 09:56)
Mert Tsunku mocsok és kirúgta. 
Ai ezt nyilatkozta a bejelentés után:
At the time when Kamei Eri, JunJun and LinLin’s graduations were decided, Tsunku-san told me, “It’s about time Takahashi should think about your own graduation’s timing!”
which has gotten me thinking.
a lényeg magyarul: 
Tsunku azt mondta nekem, “Takahashi itt az ideje, hogy elgondolkozz rajta mikor akarod elhagyni a csapatot!”

Nem is gondoltam hogy Tsunku ilyen ohmy.gif
Erit,JunJunt és LinLint is ő hajszolta abba hogy ott hagyják a csapatot?
2011. október 28. 15:43 #5
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Idézet (rami0401 @ 2011.10.08. 10:41)
Nem is gondoltam hogy Tsunku ilyen ohmy.gif 
Erit,JunJunt és LinLint is ő hajszolta abba hogy ott hagyják a csapatot?


Szerintem igen.
2011. november 07. 11:27 #6
- törölt felhasználó -    
Nee... Tsunku ilyen aljas lenne?? Ez fáj... A dalok amiket ír, nagyon jók, de ezzel nálam leírta magát. Mondjuk van néhány határokat átlépő dalszövege... -szerintem mad.gif sad.gif blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Alice-chan, Porcicca, FruFruChan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok