Starity

Melyik a kedvenc albumod, és miért?

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 23. 11:36 #141
Callie
Callie
új tag
 
StátuszAnd real life is stranger than my dreams
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.28.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 8
Azonosító: 235141
Offline offline
Lana Del Rey - Paradise wub.gif Minden szám tökéletes.
1 felhasználónak tetszik: sg1992
2015. június 23. 11:39 #142
QueenCarmen
QueenCarmen
új tag
 
Státuszhello im a hoe nice to meet you too
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.22.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 2
Azonosító: 245240
Offline offline
Lana Del Rey - Ultraviolence
minden számban van valami ami az én életemre is igaz. + Akkor jött ki amikor már szerettem Lanát és várnom kellett rá tehát szívemhez nőtt jobban!
2 felhasználónak tetszik: sg1992, atesz-91
2015. augusztus 12. 00:33 #143
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
1. Taylor Swift - 1989
- Álomszerű világba kalauzol minket, minden szám egy gyöngyszem rajta.
2. IU - Modern Times
- Merészen vegyíti a különböző komolyabb zenei stílusokat (bossa nova, jazz, swing, stb), és nagyon jó dalok születtek belőle.
3. SHINee - Misconceptions Series
- Rendkívül változatos album remek felépítéssel, és 99%-ban minden egyes dalba szerelmes is vagyok.
4. One Direction - Midnight Memories
- Talán a legvidámabb és legváltozatosabb albumuk egyszerre.
5. Ayumi Hamasaki - (miss)understood
- Legerősebb Ayu album szerintem. Már csak azért itt van a helye, mert rajta van az Alterna, Fairyland és a Rainy Day.
6. Puskás Peti - A Lemez
- Nagyon érdekes dalok vannak rajta, bárkinek merem ajánlani. Minden dal bejön rajta, kedvenc album magyar előadótól.
7. Britney Spears - Circus
- Amikor Britney komolyan veszi a zenélést, ez alakul ki belőle. Jó lenne ha többet venné komolyan. Nálam ez már klasszikus.
8. Fall Out Boy - American Beauty / American Psycho
- Rock album még nem tetszett ennyire, mint az idei albumuk.
9. KAT-TUN - Queen of Pirates
- Megint csak nagyon erős szám felhozatal.

És még a top 6 büszke tulajdonosa is vagyok happy.gif
2015. augusztus 18. 13:24 #144
atesz-91
atesz-91
új tag
 
StátuszYou are so good to me, if you a bad kid baby. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 247736
Offline offline
Idézet (QueenCarmen @ 2015.06.23. 11:39)
Lana Del Rey - Ultraviolence
minden számban van valami ami az én életemre is igaz. + Akkor jött ki amikor már szerettem Lanát és várnom kellett rá tehát szívemhez nőtt jobban!

Ultraviolence, West Coast, Old Money, Sad Girl, Shades Of Cool smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: sg1992
2015. augusztus 18. 13:24 #145
atesz-91
atesz-91
új tag
 
StátuszYou are so good to me, if you a bad kid baby. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 247736
Offline offline
Idézet (atesz-91 @ 2015.08.18. 13:24)
Szerintem is egy jó lemez és a Honeymoont szeretettel várom. smileeee.gif

2015. augusztus 18. 13:49 #146
atesz-91
atesz-91
új tag
 
StátuszYou are so good to me, if you a bad kid baby. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 247736
Offline offline
Lady Gaga - ARTPOP
Gaga megmutatja ezen a lemezen, hogy szinte minden stílus jól áll neki. A Dope, Gypsy és Applause dalok a végén maga az orgazmus.
Shakira - Sale El Sol
A kolumbiai énekesnő minden erőlködés nélkül tolja a 12+3 dalt az arcunkba, nincs itt semmi bonyolítás, 2-3 perces dalokat kapunk - amire véget ér az egyik, már megy a másik. Van itt igazi latinos zene (Rabiosa, Addicted To You), rockba hajló nóta (Sale El Sol), zongorás melankólia (Antes De La Seis,Lo Que Más), latin-amerikai rap (Gordita) és természetesen az album legnagyobb slágere, a Waka Waka sem maradhatott ki, ráadásul a rádiósnál sokkal izgalmasabb verzióban került fel a lemezre.
Madonna - American Life
Kevés sláger, sok igazi érzelem. Ez jellemzi legjobban ezt az albumot, talán Madonna legjobb lemeze. Az Intervention, a címadó dal és az X-Static Proces dalokban (is) Madonna megmutatja, hogy a pop királynője sok zenei stílusban otthon van.
Ágnes - A Gömb
Amikor az ember egy kicsit maga alatt van, szükség van olyan emberekre, aki megmondja a tutit. Ágnes pont ezt teszi, remek rockzenébe fektetve felemelő sorait. Az Ígéret, a Titkaid, az Álmodók, a Döntened kell vagy a Szeretet himnusza is útmutatók a sötétből a fényre, emellett zeneileg is kiemelkedő az egész lemez.
Florence + The Machine - Ho[w Bi, How Blue, How Beautiful
Van itt kérem, minden, mint a Bosnyák téri piacon. Na de azért ennél komolyabban - Florence a legtisztább őszinteséggel énekel itt rock, blues, soulzenét, mindezt beoltva egy kis popmuzsikával, így talán azokhoz is eljut az üzenete, akikhez a kereskedelmi rádiók nélkül nem jutna el. (Ebben semmi lenéz nincs, sokan egyszerűen nem hallgatnak Florencet, de ha a rádióban vagy a TV-ben lemegy, az igen jól esik az ember fülének!) smileeee.gif
Palya Bea -Nő
14 dal, nőkről, nőiségről, anyaságról, szabadságról, légzésről, abortuszról - nemcsak nőknek. Bea énekel, suttog, kiabál, gügyög, rappel - sokszínű, mint minden nő, mint minden férfi, mint minden ember. Talán egy énekesnő sincs ennyire összhangba zenekarával, mint Bea! smileeee.gif
2015. augusztus 18. 14:35 #147
- törölt felhasználó -    
Michael Jackson - Bad

Amy Winehouse - Back To Black

Our Last Night - Younger Dreams

Lana Del Rey - Born To Die
2015. augusztus 18. 14:37 #148
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Lana Del Rey-Born to die heart.gif
nem tudom miért de nagyon szeretem
2015. augusztus 20. 14:59 #149
- törölt felhasználó -    
Abraham Mateo- Who I AM! Vagy Austin Mahone The Secret! smileeee.gif Hogy miért azt nem tudom! Egyszerűen megimádtam azokat a dalokat! laugh.gif laugh.gif
2015. augusztus 21. 12:24 #150
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
hezitáltam az am (arctic monkeys) és a blurryface (twenty one pilots) között, de a blurryface győzött.
-> gyönyörűen van az összes dal kombinálva, és mélyebb jelentései vannak a dalszövegeiknek, fonódnak egymáshoz, és most, hogy 23-szorra hallgattam ki az albumot sincs pontos fogalmam ki az a blurryface. ennyi.
2015. augusztus 24. 14:22 #151
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Huhh. Ez nehéz.
Ha csak egy albumot választhatok akkor az legyen... All Time Low - Dirty work, mivel tele van szerelmes Jalex számokkal. smileeee.gif wub.gif
2015. szeptember 04. 14:57 #152
starity 123
starity 123
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.28.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 1
Azonosító: 249024
Offline offline
Iggy Azalea-The New Classic
2015. szeptember 21. 18:49 #153
MRS.Biiersack..jacky
MRS.Biiersack..jacky
visszatérő vendég
 
Státusz❤ SMTM ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.02.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 24
Azonosító: 244470
Offline offline
Exo EXODUS egyszeruen imadom smileeee.gif
2015. október 14. 14:18 #154
- törölt felhasználó -    
10 éve...

2015. október 26. 21:06 #155
- törölt felhasználó -    
Metallica - Ride the Lightning. Egyszerűen zseniális, és kész.
2 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, TarjaNightwish
2015. október 26. 21:14 #156
- törölt felhasználó -    
Marina And The Diamonds - Electra Heart

1. Egy konkrét történetet mesél el, nem össze-vissza vannak rá feldobálva a szerelmes dalok.

2. Olyan témákat feszeget, amikkel eddig még nem sokan kísérleteztek.
1 felhasználónak tetszik: atesz-91
2015. október 26. 21:18 #157
- törölt felhasználó -    
Motionless In White - Infamous. A rajta lévő dalok segítenek átlépni minden rossz dolgon. Nem beszélve arról, milyen nagyszerűek.
1 felhasználónak tetszik: I love music 2001
2015. október 27. 19:59 #158
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
Halsey - Badlands: Mivel igazán igényes számok találhatók rajta. Akármilyen hangulatom van, mindig találok olyat, ami illik hozzá. Nálam ez plusz pont egyébként. Mivel nem szeretem azon fajta albumokat, melyek gyakorlatilag, csak egy hangulatot fejez ki.
Lorde - Pure Heroine: Talán ez a kedvenc albumom mostanában. Oda, megy vissza vagyok Lorde hangjáért, amit ebben az albumban elég szépen meg is mutat. A számok számomra tökéletesek, ha már nem túlzok túlságosan. Néhány zene, viszont nem a kedvencem, de ettől eltekintve teljesen szeretem Lorde-nak ezt az albumját.
5 Seconds of Summer - Sounds Good Feels Good: Jézus, mennyire megszerettem én ezt az albumot.. teljesen imádom az összes számot, ami rajta van. Azt hiszem ez az album megfog maradni az emlékeimbe, akár 10 év múlva is. Hatalmas rajongója lettem, már az első perctől fogva. Az összes 5sos albumot ismerem, de ez tökéletes lett a többihez képest. Nem, mintha azok nem lennének tökéletesek, de ez kiemelkedően más lett számomra.
All Time Low - Future Hearts: Ez volt az első albumom, amit meghallgattam az ATL-től. Mikor az első számot betettem, teljesen elragadott. Ez egy olyan album, ami biztos, hogy foltot fog, hagyni a zene történelmében. Nekem első számú kedvencem volt mikor megjelent, de még most sem esett le a dobogóról. A Future Hearts tökéletes album, azok számára, akik szeretik a rockot, de nem a nagyon zúzós műfaját. Nekem ez volt benne a legszimpatikusabb, sőt még a bandában is a gyengédebb rock fogott meg.
2015. október 27. 20:19 #159
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Elég rég írtam ide lol és azóta eléggé megváltozott a véleményem rohog.gif
Nem tudok dönteni a Moonspell Sin/Pecado és Extinct albuma között.
Sin, mert: nagyon nyers, kendőzetlen érzelem, gyönyörű szövegek, egy nagyon magával ragadó hangulat, zseniális hangszeres megoldások, és énekhang wub.gif
Extinct, mert: nagyon kiforrott, összetett zene, az egész nagyon egyben van, háttérvokál!!!, gyönyörű dalok, nagyon mély jelentéssel+a Domina videó heart.gif
2015. november 14. 22:13 #160
I love music 2001
I love music 2001
visszatérő vendég
 
Státusz~Fell into another hole again. It's like I'm sleepwalking~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 463
Csatolások: 19
Azonosító: 247291
Offline offline
My Chemical Romance-The Black Parade
Azért mert nagyon tetszenek azok a számok és ezzel az albummal "megtaláltam" a stílusom és ha ezeket a számokat hallgatom akkor az agyam egy része kikapcsol
És akkor nem gondolok rossz dolgokra.

My Chemical Romance -Three cheers for sweet revenge
Mert egyszerűen jó
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!