Starity

Gyurcsík Tibor az X-Faktor első távozója

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 16. 00:06 #41
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Jó ez az évad (szerintem..).. thumbsup.gif thumbsup.gif
És sajnálom Tibit, mert szerintem többen vannak, kik rosszabbak voltak nála, viszont a Rocktenors-t jobban szeretem...... happy.gif
Nem nekik kellett volna párbajozniuk... (Szerintem az Ikreknek és XYnak...)
2011. október 16. 00:17 #42
csokyka
csokyka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.10.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 1
Azonosító: 126832
Offline offline
ekkora botfülű országot :@
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. október 16. 00:24 #43
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Hát én inkább az a Lil C-t ejtettem volna ki. Olyan idegesítő a hangja, mintha valami sípoló kiskacsát lenyelt volna. Menjen inkább táncversenybe. Nem állja meg a helyét az énekesek között. Gyurcsik Tibi viszont annál inkább. Nagyon sajnálom, hogy ő esett ki elsőnek. Nagyon meglepődtem azon hogy pont ők párbajoztak... De már megszokhattam volna, hogy Magyarországon a kis tiniknek pocsék az ízlése... Főleg zeneileg. De se baj. Majd az a Lil C tökéletesen fogja hozni a Vivás szintet. Mert többre nem fogja vinni. De sebaj, ha itt erre van igény. Én nem mondom, hogy a ma kiesett versenyző érdemelné a győzelmet. De azt biztos nem érdemelte meg, hogy elsőnek essen ki.
2011. október 16. 00:25 #44
Kata0801
Kata0801
új tag
 
StátuszIf you ever leave me baby, leave some morphin at my door... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.28.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 144250
Offline offline
amíg rajta múlt, addig sikeresen vette az akadályokat! nekünk, Dunaszerdahelyieknek, ő a legjobb!
2011. október 16. 00:33 #45
- törölt felhasználó -    
Szerintem az Ikreknek kellett volna kiesniük. Harmatgyengék.. mellow.gif Valahogy a tavalyi X-Faktort sokkal jobban élveztem. Muri Enikő pedig annyira unszimpatikus számomra, hogy azt szavakba nem tudom önteni... viszont most egész jó volt, az egyik legjobb, úgyhogy kellemeset csalódtam. Habár, ahogy Grace Benning írta előttem: nem éreztem semmit, mialatt Enikő énekelt..

Nem tudom, talán a versenyzők miatt nem köt le annyira ez az idei X-Faktor. Tavaly kiültünk a nappaliba, néztük, drukkoltunk a versenyzőknek, röhögtünk a beszólásokon, izgultunk, panaszkodtunk, ha a kedvencünk esett ki, de most?! Egyszerűen semmi. Annyira erőltetett lett az egész, hogy az nem igaz. Egyszerűen csak nem lehet "élvezni". Nem hiszem, hogy nézni fogom, ha a következő adás sem fog lekötni. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Pandus, Grace Benning
2011. október 16. 00:33 #46
DirtyDiana90
DirtyDiana90
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 131054
Offline offline
Én a Hajdú ikreket ejtettem volna ki, számomra nem átütő a hangjuk, a mai produkciójuk se volt egy nagy was ist das.
Hm, hogy itt mennyi zenei szakértő van...
Biztos botfülem van, de nekem nagyon tetszett Veronika produkciója, szerintem nagyon jó hangja van a kiscsajnak. Biztos van mit fejleszteni még rajta, de szerintem rendben volt. Lil C-vel nem tudom, mi olyan nagy baj, színpadra termett, bazi jó mozgása van, szép táncos alkata, R'n'b-hez abszolút jó hang...olyan tipikus tinik kedvence típus az én meglátásom szerint.
Muri Enikőnek meg aztán tényleg bazi jó hangja van szerintem, és tényleg sokkal nőcisebb lett, mint tavaly.
Aki nekem még favorit, az Tarány Tamás, nagyon jól tolja.smileeee.gif

Tibit nagyon sajnáltam, annak ellenére,hogy a Rehab annyira nekem se jött be, de a végén a párbajdalt szépen adta elő. Nekem szimpatikus jelenség volt.smileeee.gif
2011. október 16. 00:34 #47
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Azt hitem hogy majd feró csapatából szandra fog ki esni de nem igy lett.
2011. október 16. 00:39 #48
MeaNO1
MeaNO1
visszatérő vendég
 
StátuszDavid Drum is God!!!:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 145184
Offline offline
nagyon erős az idei mezőny,sok tehetséges fiatal van köztük...mondjuk nem erre a párbajra számítottam,de teljesen jogos volt Tibi kiesése..
2011. október 16. 06:11 #49
- törölt felhasználó -    
Nem tartozott az "abszolút" kedvenceim közé,nem szurkoltam neki,de én ma a Hajdú-ikreket küldtem volna el.Ők minden következő héten akarnak bizonyítani...
2011. október 16. 06:58 #50
ericsaade.hu
ericsaade.hu
 
StátuszVan annak oka hogy bunkó vagyok és ez nem fog megváltozni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.27.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 105
Azonosító: 159469
Offline offline
az ikreknek és a rocktenorsznak kellet volna párbajozni és nem tibinek sajnálom öt nagyon jo hangja van én szinmpatikus kedves embernek látszik
2011. október 16. 07:05 #51
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Ez olyan igazságtalan sad.gif
Az Ikrek bent vannak, ő meg kint! Fordítva kellene lennie dry.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2011. október 16. 07:40 #52
- törölt felhasználó -    
Tényleg az ikreknek kellett volna kiesnie sad.gif
pedig neki tényleg jo hangja volt !
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2011. október 16. 07:42 #53
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
őszintén nekem nem tetszett tibi dala s szerintem azért eset ki nem volt a hangjához illő dal,nem is tudom hogy gondolták hogy egy vékonyabb hangu srácnak adnak egy mély Amy számot.
2011. október 16. 07:56 #54
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
szerintem az ikreknek vagy Lil C-nek kellett volna kiesni....mert Tibinek elég jó hangja van ahoz képest h nem képezte magát ezelőtt
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2011. október 16. 08:00 #55
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Én azt hittem hogy az ikrek fognak kiesni unsure.gif de nem igy alakult.. :/
Én Lil C nek szurkoltam ő jó volt heart.gif
2011. október 16. 08:07 #56
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.10.15. 23:55)
Átok a jútyúbra és a feneette kíváncsiságomra! Mi ez a marék molylepkefing??? Egyik se tud egy normális hangot kiénekelni? Ami meg ezt a Gyurcsik Tibort illeti, hát így megalázni egy dalt, ahogy ő tette, ehhez komolyan tehetség kell! omg.gif Ez a dal komoly dolgokról szól. Küzdelemről, lelki problémákról, fájdalomról, erre ő odaáll, és mint valami szépfiú enyelegve lenyomja, mintha csak arról énekelne, hogy "ó, bébi, gyere fel hozzám ma éjjel." Komolyan falnak megyek!  dry.gif Tényleg, de tényleg nem találtak ezeknél jobbat az országban??? Kováts Vera ezzel a kinézettel sajna már kevésbé tündér és nagyon hamis is. Muri Enikő egyre ellenszenvesebb, a hangja még okés, de hogy nem érzek semmit, amikor énekel, az is biztos. Szerintem azért, mert ő se érez közben semmit.  dry.gif A Hajdú ikrek meg egyáltalán mit keresnek ott, de mégis? A Lil C-től, vagy kitől kiver a víz, legalább találnám szexisnek, ha már ilyen tehetségtelen, de nem mozgatja meg a női fantáziámat annyira sem, mint Woody Allen tenné. omg.gif A Rocktenorsnak jó az alapötlete, de hangilag nagyon nincsenek ott a szeren. A többieket meg se említem. Bocs a kifakadásért és azért, ha valakit megbántottam volna a szavaimmal, de ez a színvonal alatti színvonal bőven kiakasztott.


A tavalyi garnitúra is rém gyenge volt, de ezek messze alul múlják azokat is. Egy csapat tini kölyök akiknek az iskolapadban lenne a helyük és pont.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. október 16. 08:13 #57
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Sajnálom,mert szerintem tehetséges.Azért az érdekes,hogy megint azok között van az első kieső,akiknek Malek Miklós a mentoruk.
2011. október 16. 08:16 #58
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon tehetséges.Szoros a mezőny,de nem ajánlom hogy feladja,mert tényleg jó hangja van.Egyébként szerintem a tegnapi adásban Enikő volt a legjobb smileeee.gif Meg Alexa,és Veronika smileeee.gif
2011. október 16. 08:17 #59
- törölt felhasználó -    
Corby én is azt hittem,hogy majd az ikrek..de nem így volt..
Szerintem Lil C csak táncosnak jó,énekléshez szerintem nem ért.
2011. október 16. 08:28 #60
- törölt felhasználó -    
Az ikreknek kellett volna kiesniük mert valami iszonyat gyenge amit csinálnak.. egyedül a válogatáson voltak jók azóta csak lejjebb mennek. Sajnálom ezt a Tibit mert neki egész jó hangja volt úgy,hogy nem is képeztette.
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!