Starity

Demes Tamás az X-Faktor második kiesője

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 22. 22:48 #41
Ade.
Ade.
 
Státuszyou're tangled in the great escape-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.23.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 1075
Azonosító: 159060
Offline offline
nagyon sajnálom,hogy Tomi esett ki,mert ma egyszerűen elképeztően énekelt!!ez a kiesés teljesen olyan mint a múlt heti,megint a rosszabb maradt benn! sad.gif
2011. október 22. 22:50 #42
- törölt felhasználó -    
Nekem,meg őszintén már abból van elegem,hogy az Ikreink hétről-hétre ÉLNEK,mert ők mindig csak a következő héten szeretnének bizonyítani,vagy olyat mutatni,ami pozitívan értékelhető lenne,és ők nem mentek ki,pedig jobban megérdemelték volna a párbajt,mint Tomi és Lil.C.Egyébként szeretem Tomit is,de ez a produkciója valami förtelmes volt. Lil.C ebben a párbajban vagy inkább dalban mindent vitt.Ildinek nagyon nehéz döntés volt,de jól döntött,megfontolta és biztosan nem fog csalódni Lil.C-ben,mert egy fantasztikus előadó.heart.gif
2011. október 22. 22:51 #43
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (helgoca1994 @ 2011.10.22. 22:44)
Rá bízhatta volna a közönségre is és akkor nem kellett vna órákig gondolkoznia h kit küldjön haza...

Szerintem is ezt kellett volna csinálnia.Ha Tomi mellett szavazott volna,akkor döntetlen lett volna,és akkor felbontották volna a borítékot.
1 felhasználónak tetszik: LaTasha
2011. október 22. 22:52 #44
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Keresztes Ildikó reakciója hihetetlenül mű volt. Érdekes módon egy könnycsepp se folyt ki a szeméből, pedig aki ennyire rázkódó vállakkal zokog, annak könnyei is vannak. Ennyi. Amúgy a helyében Lil C-t mondtam volna, és akkor megnézik a borítékot. Asszem a drámai színjáték jobban vonzza az érzékeny lelkületű nézőket, mint az igazságos, valódi tehetségkutatás.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. október 22. 22:53 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (egon96 @ 2011.10.22. 22:43)
Hát Ildi.. bek*hassa..
Tamásnak olyan egyedi a hangja,hogy ritka.
ez  lil c meg a lenyelt egér hangjával mehet jó büdösbe..(bocs a fanoknak)
Ildi akkor tett volna igazságot,ha a nézőkre bizza,mert nem őt fogják hibáztatni.
És mintha látnám a jövő heti újságcímlap téma megvan,minden egyes napra...
Na meg,hogy mióta megy a műsor Lilc-t fikázzák,most meg " ilyen jó ,olyan jó" ... 
ennyit erről..


Szerintem meg Ildikó is nagyon jól tudta,hogy nem kell itt sza*rozni,ki kell mondani az igazat,hogy Tomi most rosszabbul teljesített,mint az ellenfele.Kockáztatta volna meg a jobbikat?!
2011. október 22. 22:55 #46
foolishdoll
foolishdoll
 
StátuszCelebvadászat,ready to go!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 128436
Offline offline
Lil "Usher" C-nek kellett volna mennie! Tomi tényleg szívét,lelkét beleadta és sokkal őszíntébben énekelt...a Hajdú ikreket meg úgy hazaküldeném,hogy füstölnének...
2011. október 22. 22:56 #47
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Hát velem most madarat lehetne fogatni, olyan iszonyatosan boldog vagyok! biggrin.gif Bár nem csípem Lil C-t, sőt, várom, hogy ő is kiessen, de Demes Tamás ma esti produkciója betett nálam. Cserháti Zsuzsa forgott a sírjában, ember!
2 felhasználónak tetszik: SweetBlair., selena_taylor_fan
2011. október 22. 22:59 #48
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Sajnáltam, mert Kelemen CSaba ugyan jó táncos, de énekesként meg sem közelíti Demes Tomit. Az igaz, hogy Lil C-nek eddig ez volt a legjobb produkciója, de számomra ez még ez sem volt elég. Tominak olyan különleges, olyan egyedi hangja van, egy igazi tehetség, akit nem kellett volna kidobni! A Rocktenors, vagy akár a Hajdú lányok elbújhatnak mögötte. A mentorok véleményét osztom, mert tényleg nehéz lehet dalt választani neki, de én személy szerint, a mostani adásban elhangzott számokat is szívesen meghallgatnám tőle! Egyszóval, sajnálom, hogy kiesett, bár már nem tudunk mit tenni! Ezen sajnos nem lehet változtatni!
2011. október 22. 22:59 #49
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Én ott tartottam, hogy legyilkolom Ildikót. Nálam nagyon mélyre ásta magát ezzel a hisztériával. Mert ez nem volt más. Nem hinném, hogy ez tényleg ennyire nehéz helyzet lett volna. Azt hiszi, hogy minden adás róla szól. Azért, mert ő ott a nagy "díva". Pedig ő egyáltalán nem díva. Minden adásban lenyom valami hisztit. Iszonyú elfogult, amit lil c-vel kapcsolatban is kivágott, hogy neki remek hangja van, mikor még a többi zsűri is mondta, hogy azért ő inkább táncos. És ezt én is így gondolom. A Tamásnak sokkal jobb hangja volt, nem is értem, hogy mért lil c-t nyomták megint tovább. Én az ikreket ejteném már ki, mert most is szörnyűek voltak. Szerintem ez most egy elég gyenge mezőny. Én is csak pár ember miatt nézem.
2 felhasználónak tetszik: Pandus, selena_taylor_fan
2011. október 22. 23:00 #50
- törölt felhasználó -    
Nagyon örültem, hogy Lil C maradt benn, Tamás nemcsak antipatikus, de a ma esti produkciója egyszerűen borzalmas volt. Szerintem Lil C-nek egy Michael Jackson számot kéne adni, aztán véleményezni, hogy mennyire "szar"... -.-"
2011. október 22. 23:03 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alison Lerman @ 2011.10.22. 22:59)
Sajnáltam, mert Kelemen CSaba ugyan jó táncos, de énekesként meg sem közelíti Demes Tomit. Az igaz, hogy Lil C-nek eddig ez volt a legjobb produkciója, de számomra ez még ez sem volt elég. Tominak olyan különleges, olyan egyedi hangja van, egy igazi tehetség, akit nem kellett volna kidobni! A Rocktenors, vagy akár a Hajdú lányok elbújhatnak mögötte. A mentorok véleményét osztom,  mert tényleg nehéz lehet dalt választani neki, de én személy szerint, a mostani adásban elhangzott számokat is szívesen meghallgatnám tőle! Egyszóval, sajnálom, hogy kiesett, bár már nem tudunk mit tenni! Ezen sajnos nem lehet változtatni!


Oké,hogy jó hangja van,DE a párbaj egy végső javítás,és/vagy bizonyítás arra,hogy bent maradhass.Ő ezt rosszul teljesítette,így kiesett.
2011. október 22. 23:03 #52
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
"akik az interneten ezek ellen a fiúk ellen kommentoltak, most üljenek a helyembe" vagy valami ilyesmi hiszti. Hát Ildi, szivesen a helyedbe ülnék, és nem kéne sokat gondolkodnom, Tomit juttatnám tovább. Csak kár, hogy akkor is max döntetlen lett volna, és a közönség meg amilyen Rocktenorsokat, meg a Hajdu-ikreket (akik mostanában különösen gyengék szerintem) juttatnak tovább, most biztos Lil C-t akarnák... Igazságtalan! Bár Geszti, hogy Lilit ejtené ki... Peti nem épp a szívem csücske, de ez meglepett. Gergőnek mostmár remélem hiszti-királynő valami jobbat ás elő, mert ha kiesik, nem is tudom, micsinálok...
2011. október 22. 23:04 #53
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Amikor megtudtam,hogy megint átengedték az Ikreket akkor nagyon nem örültem,és annak cégkép,hogy az a két versenyző versenyzet akik még jobbak is voltak az Ikreknél,én nagyon örültem,volna ha az ikrek mentek volna a párbajra és ők estek volna ki.nagyon sajnálom Tamás!Lil C.-nek örülök remélem,hogy Ildi ha már Lil C. mellet döntött akkor Lil C nem fog csalódást okozni amiért őt választotta.
2011. október 22. 23:05 #54
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
SugarBird 100%-ig egyetértek!!! ;-)
2011. október 22. 23:08 #55
pookins
pookins
 
Státuszafter a hurricane comes a rainbow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.14.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 946
Azonosító: 140772
Offline offline
ő volt az egyik kedvencem :'((((
2011. október 22. 23:09 #56
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Én igazság szerint mindkettőt küldtem vna, meg az a kamudráma sem kellett vna ááhhh... biggrin.gif
2011. október 22. 23:10 #57
Orsyka98
Orsyka98
 
Státusz'Az igaz barát nem iszik a barátja véréből.'-True Blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.03.
Hozzászólás: 620
Csatolások: 111
Azonosító: 144671
Offline offline
Én örülök,hogy Lil C jutott tovább. Szegény Ildikót sajnáltam,biztos nagyon nehéz lehetett neki... sad.gif
2011. október 22. 23:13 #58
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Sajnálom Tomit!!!sad.gif És Ildikót is!
Egy valamit nem értettem: Bagosi Alexát miért fikázták?? sosem volt még ilyen jó....ohmy.gif
Na jó, még egy valamit nem értek: az Ikrekre kik szavaznak? Komolyan. Ki az, aki még szavaz rájuk? (Geszti mamáját(?) leszámítva...)

fear.gif Ikrek fear.gif

omg.gif
2011. október 22. 23:14 #59
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Amúgy kegyetlen amit Tomi lenyomott!!! ooo.gif
Nekem tetszett, ügyes volt!
2011. október 22. 23:19 #60
Nikaaa
Nikaaa
team free will
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 1941
Csatolások: 2268
Azonosító: 124647
Offline offline
Tomi nem csak hangilag van sokkal magasabb szinten, mint Lil C, de neki tényleg minden produkciójában szíve-lelke benne volt és lesz is. A Csaba gyerekért a legtöbb lánynak folyik a nyála (tisztelet a kivételnek), szóval akár az x-faktorban, akár nem, de karriert csinált volna magának. Az after X-es sms-ezők ezt a kis zöldfülűt hasonlítgatják Michael Jacksonhoz? Nekem lesűlne a bőr a képemről már a gondolattól is, nemhogy még nyílvánosan is ilyet állítani! Ildi "drága" azt mondta, hogy Tomi nem tart ott, ahol most Lil C. Talán valamennyire igaza is van. A táncos gyerek majdhogynem profi szinten táncol, remek előadó, de benne nincs több. Tomiban még rengeteg kiaknázatlan lehetőség van. Szóval kiváncsian várom, hogy mi a fészkes fenét fog csinálni a jövő héten Lil C, amikor rock lesz a téma.
1 felhasználónak tetszik: Pandus
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!