Starity

Thalía 2 millió dollárra biztosíttatta a derekát?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2006. november 20. 20:33 #1
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy nem kellett volna ezért külön topicot nyitni, de érdekesnek találtam: Egy mexikói bulvárlap szerint Thalía másfél-kétmillió dollárra biztosíttatta darázsderekát. Bár az alábbi interjú szerint (amelynek hitelessége erõsen kérdõre vonható) az édesanyja is megerõsíti a hírt, Thalía csak nevetett az egészen, amikor errõl kérdezték, és megjegyezte: "Valóban vigyáznom kell, nem szabad annyi tortát ennem!"

-Hölgyem, hogy van?
-Jól, köszönöm, élem az életem, mint mindig.
-És Thalía? Mert azt pletykálták, hogy válik Tommytól...
-Egyáltalán nem, épp most mentek együtt Europába kirándulni, olyan boldogok voltak, mint amikor jegyesek voltak.
-Szintén értesültünk arról, hogy két hónapja biztosíttatta a derekát, igaz ez?
-Az idejét nem tudom neked megmondani, de igen, így van.
-Mennyire?
-Nem tudom, hogy másfél- vagy kétmillió dollárra-e.
-Akkor, most nem is eshet teherbe?
-De. Õk most pont ezen vannak, már készülnek rá. Azt hiszem a biztosítást illetõen van egy rendelkezés erre, mert neki minden joga megvan rá, hogy teherbe essen.
-Mekkora a kislánya dereka?
-Jelenleg 53 centiméter.


(Forrás: TV y Novelas magazin, Mexikó)
2006. november 20. 21:03 #2
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Helló!

Hát, lehet, hogy sosem tudjuk meg, mi az igazság... manapság már mindenféle testrészüket biztosítják a sztárok... Thalía tagad... szóval, rejtély... rolleyes.gif
2006. november 20. 21:07 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Rittyo @ 2006. November 20. - 21:03)
Helló!

Hát, lehet, hogy sosem tudjuk meg, mi az igazság... manapság már mindenféle testrészüket biztosítják a sztárok... Thalía tagad... szóval, rejtély... rolleyes.gif


Na ez az, hogy õ nem tagadta de nem is erõsítette meg, csak röhögött rajta... de egy amerikai azt mondta, hogy ez már csak azért is hülyeség, mert olyanra nem fog a biztosító fizetni, ami csak a biztosított személyén múlik, senki máson...
2006. november 20. 21:09 #4
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican1 @ 2006. November 20. - 21:07)
Na ez az, hogy õ nem tagadta de nem is erõsítette meg, csak röhögött rajta... de egy amerikai azt mondta, hogy ez már csak azért is hülyeség, mert olyanra nem fog a biztosító fizetni, ami csak a biztosított személyén múlik, senki máson...


Na, akkor már olvasni sem tudok rendesen... mindegy. cool.gif Ha engem kérdezel, akkor szerintem sem igaz egyébként...
2006. november 20. 21:26 #5
- törölt felhasználó -    
Eleve nem vágom, mit lehetne egy derékon biztosítani??? Az nem tud eltörni sem... tongue.gif
2006. november 20. 21:42 #6
Rittyo
Rittyo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.14.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 20153
Offline offline
Idézet(TheMexican1 @ 2006. November 20. - 21:26)
Eleve nem vágom, mit lehetne egy derékon biztosítani??? Az nem tud eltörni sem... tongue.gif



Mondjuk hóbortból lehetne biztosítani... tényleg semmi értelme egyébként. smileeee.gif
2006. december 09. 10:40 #7
ziziblans
ziziblans
 
Státusz"A szeretet örök!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.28.
Hozzászólás: 864
Csatolások: 3999
Azonosító: 20803
Offline offline
Thalia dereka valóban nagyon karcsú, de nem hinném, hogy 53 cm lenne!
Még a leg karcsúbbaknak is kb., de azt nagyon nehéz - mármint megtartani -, min. 55-57 cm. Persze függ a magasságától is. Ha alacsonyabb, és az alkata eleve karcsú, meglehet talán.

KI TUDJA...???

Egy vékony lánytól a vélemény.
2006. december 09. 11:16 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(ziziblans @ 2006. December 9. - 10:40)
Thalia dereka valóban nagyon karcsú, de nem hinném, hogy 53 cm lenne!
Még a leg karcsúbbaknak is kb., de azt nagyon nehéz - mármint megtartani -, min. 55-57 cm. Persze függ a magasságától is. Ha alacsonyabb, és az alkata eleve karcsú, meglehet talán.

KI TUDJA...???

Egy vékony lánytól a vélemény.


Igazából a fene tudja, mert pár éve mondtak már 50, sõt 49 centit is. (Anyám pl. 170 centi magas és õ azt mondta, hogy lány korában 50 cm-es volt a dereka és szülés után meg sokáig 53-56.) Thalía kb. 164-167 cm magas. wink.gif

(Egy régebbi mexikói lap szerint, amelyben állítólag a saját öltöztetõje nyilatkozott, a méretei 90/55/90, de mondanak mindent, volt már 56 és 57 is.)
2007. március 03. 11:12 #9
kjumika
kjumika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 16
Azonosító: 24874
Offline offline
Hát nekem még a 65 cm is jó lenne (mondjuk nem vagyok tõle messze), nemhogy 56-57.. Az azért már nagyon vékony...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!