Starity

Az Apollo 23 esett ki az X-Faktorból

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 05. 22:32 #41
Kata15
Kata15
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.05.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 40654
Offline offline
Nagyon meglepett, hogy az Apollo 23 esett ki. Nem tudom mikor veszik már észre a mentorok, hogy a magyar nézőknek nem jön be a Rocktenors. Ez már a 3. párbajuk volt, ez csak jelent valamit. Lehet, hogy az Apollo-nak nem volt olyan erős a párbajdala, de nem csak ezt kellett volna nézni. Az eddigi adásokat nézve összeségében fényévekkel jobbak voltak, mint a Rocktenors. Biztos vagyok benne, hogy a Rocktenors nem húzza már sokáig a műsorban. Előbb-utóbb csak megjön a mentorok esze. (legalábbis nagyon remélem)
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, WhiteRosee, Pandus
2011. november 05. 22:32 #42
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
"Végül Ágnes Vanillával és Berencsi Attilával kellett beérnünk." - Még mindig jobb volt, mintha britniszpirsz jött volna a torzított géphangjával hápogni ...
2011. november 05. 22:33 #43
- törölt felhasználó -    
No offence, de minek kellenek ide ezek a cikkek? Aki nézi az X-Faktort, az tudja, hogy ők estek ki, aki meg nem nézi, az okkal nem nézi. Természetesen ugyanez vonatkozik a VV-s hírekre is. Lehet, hogy velem van a gond, de nem értem. unsure.gif (Még egyszer, ez nem ellened irányul, prézli.)
2011. november 05. 22:34 #44
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Azért azt még mindig nem egészen értem hogy mindössze 10,000 fővel több rajongója / likeolója van az Apollo23-nak a Facebookon mint a Rocktenorsnak... akkor mégis a nézői szavazatok hogy is döntöttek így? Fura...
3 felhasználónak tetszik: KathPierce., Lindsay019, WhiteRosee
2011. november 05. 22:35 #45
x Ash x
x Ash x
új tag
 
StátuszVastag Csabíí♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 145200
Offline offline
sad.gif itt valami nagy csalás van....
2011. november 05. 22:36 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.11.05. 22:34)
Azért azt még mindig nem egészen értem hogy mindössze 10,000 fővel több rajongója / likeolója van az Apollo23-nak a Facebookon mint a Rocktenorsnak... akkor mégis a nézői szavazatok hogy is döntöttek így? Fura...


Ebben már tényleg nagy a furcsaság. Ez ugyanolyan mint a VV szavazás. Szimpla csere pardon.gif
2011. november 05. 22:36 #47
Timyy
Timyy
 
StátuszCause in the end only love survives...:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 158267
Offline offline
Igazságtalanság volt szerintem.Az Apollo23 sokkal jobb mint a Rocktenors sad.gif :/
2011. november 05. 22:37 #48
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Ágnes Vanillának eszméletlen hangja van meghajolo.gif
2011. november 05. 22:38 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.11.05. 22:34)
Azért azt még mindig nem egészen értem hogy mindössze 10,000 fővel több rajongója / likeolója van az Apollo23-nak a Facebookon mint a Rocktenorsnak... akkor mégis a nézői szavazatok hogy is döntöttek így? Fura...

Lehet annak a 10 ezer embernek van annyi esze, hogy nem szavaz. Vagy nincs, de mint tudjuk nem a szavazatok döntenek hanem a Retekklubb.
És hogy miért ezek estek ki? Mert kellett a hírverés, hogy mindenki kiakadjon és erről beszéljen. Engem speciel pont hidegen hagy cool.gif
3 felhasználónak tetszik: KathPierce., _ToTo_, WhiteRosee
2011. november 05. 22:38 #50
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Most nem azért sztem a Rocktenors nem véletlenül párbajozott 3.-szor!Én soha nem utáltam őket, de ma nekik kellett volna haza menni.Fel a fejjel Apollo 23;-)
2011. november 05. 22:38 #51
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
neeeeee. most mért? a tenorsot is szeretem, de mért az apollonak??? óó mostmár :@
2011. november 05. 22:39 #52
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Szerintem mindkét csapat kieshetett volna, de akkor már a Rocktenors jobb volt mint az Apollo 23. Az pedig elég vicces, hogy már harmadszorra párbajoztak, jövő héten tuti mennek már és akkor nem marad egy csapat sem. A maiak közül egyik produkció se tetszett különösebben, a tavalyi szerintem jobb volt. Annak viszont örülök, hogy mind a három lány bent van még, ők elég jók amúgy. A nagy meglepetés sztárfellépőnél meg nem tudom ki az aki valami nagyvolumenű produkcióra várt a tavalyiak után.
2011. november 05. 22:39 #53
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Na szerintem a múltkorihoz hasonlóan ez is korrekt volt. A benntmaradt versenyzők közül egyértelműen ők voltak a leggyengébbek. Helyesek (mármint nekem nem tetszenek, de lényegtelen), aranyosak, kellemes a hangjuk, DE haloványok. Az egyetlen ok, amiért eddig bennt maradtak az eladhatóság. Egyébként szerintem alapból hülye ötlet volt őket összerakni, alapból nem látok jövőt abban, ha összeraknak valakik. Nem együtt indultak, egymás számára tök idegen, lehet, hogy teljesen más a gondolkodásuk a zenéről, mást akarnak, más mozgatja meg őket. Egy együttesben az is fontos, de nagyon, hogy meglegyen a harmónia és az, hogy azért vannak együtt, mert ők úgy akarják. Szerintem az ilyen összerakott csapatokban sosincs nagy jövő, vagy ha van, akkor pont azért, mert populáris, eladható, DE nem őszinte, hanem megcsinált. Ez nem jó. Szerintem mindenki számára egyértelmű, hogy a Rock Tenors milliószor jobb énekesekből áll. Én megmondom őszintén egyik csapatot sem szeretem, de ez csaj objektív véleményalkotás. Nem kérdéses, hogy kik a jobb énekesek. Az Apollo 23 (miért voltam én egész eddig abban, hogy 13? laugh.gif ) eladhatóbb, de ennyi. Ildikó is csak azért nem a Rock Tenorst mondta, mert az hogy jönne ki, hogy az emberek már tudják, hogy így is-úgy is az Apollo esik ki, de még végig kell hallgatni Geszti dumálását? Érdekes lett volna. Geszti meg azért mondta őket, mert nem akart dönteni, a nézőkre bízta, ami szerintem korrekt volt.
A mai estén aki szokás szerint nagyon tetszett, az Gergő volt. Bár Ildikó egymás után harmadjára ad neki rossz (illetve nem neki való, nem ütőképes) dalt, de szerintem jól megbirkózott vele. Az egyetlen, ami zavar, az a rekesztése és az sem azért, mert nekem nem tetszik. Velem ugyanis már nem tudja megutáltatni magát, rendkívül tehetség véleményem szerint. Viszont az emberek pont a rekesztés miatt húzzák le iszonyatosan a produkcióit olyan kijelentésekkel, hogy nem kell mégegy Király L. Norbi, meg hogy ez nem énekhang és hallgathatatlan. Szerintem nem így van, de szörnyen fáj látni, hogy ilyeneket mondanak róla. És abban egyetértek az emberekkel, hogy a legjobban a Wicked Game szerű dalok állnak neki. Szerintem ez egyértelmű. Eszméletlen hangja van és nagyon jól át tudja adni az érzelmeket, de ha ilyen dalokat kap, akkor ez nem mutatkozik meg. Annyira meghallgatnék tőle egy 30STM – The Story-t vagy egy Audioslave – I’m The Highway-t. Olyan szinten jól állnának neki, hogy vááá. A legjobb az lenne, ha olyan tudna lenni, amilyen tényleg ő, olyan dalokat énekelne, olyan lenne a stílusa és minden. Mert Ildikó egy klónt akar belőle csinálni, ő pedig nem az.
Tarány Tamás…Eddig is imádtam basszus, de ezzel most teljesen levett a lábamról. Az eredeti dalt természetesen ismertem, de a feldolgozást nem, de így tőle…Hát én imádom azt a Madonna dalt, de azt kell, hogy mondjam, hogy ez jobban tetszett. Iszonyatosan jó volt, tényleg.
Vera előadása szerintem hihetetlen gyerekes, egyszerű és bugyuta volt, az eddigi legrosszabb tőle, de ez inkább a szám hibája, mint az övé.
Kocsis Tibor jól énekelt, mindig jól énekel, de valahogy nekem lapos. A tehetsége alapján sokkal többet ki lehetne hozni belőle. Úgy vagyok vele, mint anno Nikolasszal (így írják, azt hiszem:D).
Muri Enikőt akárhogy próbálkozom, képtelen vagyok megszeretni, egyszerűen nem megy és kész. Számomra mindig erőltetett. De azért jó volt az előadása, nyilván.
Alexa nekem most rohadtul tetszett, komolyan. Eddig ez volt szerintem a legjobb előadása. Istenien áll neki ez a stílus. Na nem a Mizu című „remekmű”, hanem maga a zenei stílus, amiben előadta. Ugyanis nem olyan erős hangot igénylő, ordibálós műfaj, mert abban elveszik. De ebben remekül kijött a gyönyörű, kellemes hangja. Szóval számomra nyerő volt. Így még tetszett is a dal, a szöveget leszámítva:DDD
Lil C BASSZUS, MOST MEGGYŐZÖTT. Komolyan. Erre aztán nem számítottam, hogy ő ilyet is tud. Iszonyatosan ellenszenves a srác, főként a Michael koppintásai miatt, de ami jó, azt el kell ismerni, márpedig ez az volt. Végre elfelejtette a Jackson/Chris Brown utánzó hangot és a stílusok koppintását. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hangja van, ha nem erőlteti azt a sz.rt. Nagyon-nagyon tetszett. Ha mindig így énekelne, még kedvelném is. Na kedvenc nem lenne, de kedvelném. Ez most telitalálat volt, az eddigi legjobb tőle. Csak sajnos előre tudom, hogy Ildikó megelégszik annyival, hogy láttuk, hogy ilyet is tud és vissza fognak térni a koppintgatásra, pedig egyáltalán nem kéne.
2011. november 05. 22:40 #54
bia 013
bia 013
visszatérő vendég
 
Státusz♥Harry♥Louis♥Zayn♥Liam♥Niall♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 156811
Offline offline
Van Isten!!Amióta elkezdődött az x-faktor csak arra vártam h kiessenek és sikerült kom azt hittem h a Rocktenors esik ki és nagyon szurkoltam nekik és mikor kimondták a nevüket szószerint ugrándozni kezdtem hisz az Apollo 23 nagy kaki volt csááá!!
2011. november 05. 22:40 #55
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.11.05. 22:33)
No offence, de minek kellenek ide ezek a cikkek? Aki nézi az X-Faktort, az tudja, hogy ők estek ki, aki meg nem nézi, az okkal nem nézi. Természetesen ugyanez vonatkozik a VV-s hírekre is. Lehet, hogy velem van a gond, de nem értem. unsure.gif (Még egyszer, ez nem ellened irányul, prézli.)


Azért, hogy bele lehessen írni a véleményt, hogy ki mit gondol a vendégelőadókról. pardon.gif Úgy látszik csak a tagok szeretik olvasgatni a cikkírás szabályait pardon.gif

Idézet (Brittany @ 2011.11.05. 22:34)
Azért azt még mindig nem egészen értem hogy mindössze 10,000 fővel több rajongója / likeolója van az Apollo23-nak a Facebookon mint a Rocktenorsnak... akkor mégis a nézői szavazatok hogy is döntöttek így? Fura...


Az nem számít, hogy egy csordára való balfék lájkol bárkit is. Lottózni sem lottóznak annyian mint ahányan ismerik a játékot és amennyien nyerni szeretnének. Nekem eszembe nem jutna még egy netes szavazáson sem rányomni a kedvencemre. Én tudom mit ér anélkül is. Ez a szavazósdi csak egy bizonyítási kényszer egyesekben saját maguk felé. azt hiszik hogy ha szavaznak valakire az attól jobb és színvonalasabb lesz. Fel kéne nőni, csak pénzlehúzás.
3 felhasználónak tetszik: joe_r, dave095, Pandus
2011. november 05. 22:40 #56
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Szerintem elég jó volt a sztárvendég... Sosem lép színpadra nagy sztár, szal ahhoz képest Ágnesék jók voltak. Kár, hogy az Apollo esett ki.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. november 05. 22:40 #57
mkitty12
mkitty12
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.25.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 29
Azonosító: 26189
Offline offline
Látom nem csak engem lepett meg a mai döntés. Hihetetlen, hogy nem tűnik fel a mentoroknak az, hogy kiket szeretnek az embereket, és kiket nem.. 3. párbaj után világos hogy a Rocktenors nem tetszik a közönségnek, és szerintem hangilag sem a legjobban. Az Apollo23-at meg ahol néztem csak dicsérik, és szeretik. Szerintem az Apollo23 még ígyis sikeresebb, lesz mint a Rocktenors,szóval hajrá fiúk smileeee.gif
Egyetértek Brittany smileeee.gif
2011. november 05. 22:41 #58
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Egyik csapat sem a kedvencem, de meggyőződésem volt, hogy a Rocktenors esik ki. Most mondta Geszti az After X-ben, hogy a helyes pasikkal szemben nyertek a csúnyácskák, annak ellenére, hogy szerintük ők sajátmaguk nem férnek bele az X-Faktor imidzsébe. Nem tudom miért ők estek ki, a párbajdal tényleg nem volt jó az Apollo23-nak, viszont a Rocktenors okkal párbajozott sokadjára. Remélem véget ér a parbaj sorozatuk, nem a kedvenceim, de már sajnálom őket.
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, KathPierce.
2011. november 05. 22:42 #59
- törölt felhasználó -    
Senki se szereti a Rocktenors. Ez már a 3.párbajuk és szinte biztos, hogy valamikor a közeljövőben kiesnek. Az Apollo23 ezerszer jobb volt.
2011. november 05. 22:42 #60
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Különösebben egyik csapatot se szerettem,de akkor már inkább a Rocktenors esett volna ki
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!