Starity

Selena Gomez új klipje hamarosan érkezik

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 13. 13:09 #201
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
miley és Selena ugyanúgy énekelnek de Selena jobb szinésznő.... egyébként honnan veszitek hogy jobb a hangja ? halloltátok már élőben vagy mi?
egyénként élőben mindenkinek más attol mert még ti jobban szeretitek Miley-t attól még Selenának jobb lehet a hangja.........

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#comment#ixzz1daNUxnh8
DE NEM JOBB!! smileeee.gif
2011. november 13. 13:14 #202
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 792
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
Jesszosom neked fogalmad sinsc hogy miről beszélsz igaz? mi az hogy ugyan úgy énekelnek, semmi sem hasonlít a hangjukban ohmy.gif mind a ketten másak ezért nem lehet őket összehasonlítani. Mile ya színészkedésben kicsit tapasztaltabb mert több filmben szerepelt már wink.gif de selena is nagyn tehetséges a színészkedésben wink.gif
2011. november 13. 13:16 #203
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 792
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
Idézet (Maja Cyrus @ 2011.11.13. 13:14)
Jesszosom neked fogalmad sinsc hogy miről beszélsz igaz? mi az hogy ugyan úgy énekelnek, semmi sem hasonlít a hangjukban ohmy.gif mind a ketten másak ezért nem lehet őket összehasonlítani. Mile ya színészkedésben kicsit tapasztaltabb mert több filmben szerepelt már wink.gif de selena is nagyn tehetséges a színészkedésben wink.gif


*Miley
2011. november 13. 13:38 #204
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
esszosom neked fogalmad sinsc hogy miről beszélsz igaz? mi az hogy ugyan úgy énekelnek, semmi sem hasonlít a hangjukban mind a ketten másak ezért nem lehet őket összehasonlítani. Mile ya színészkedésben kicsit tapasztaltabb mert több filmben szerepelt már de selena is nagyn tehetséges a színészkedésben


Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1daUSyBco

istenem te idiota nem ugy értettem h teljesen ugyanugy! hanem mind a 2-en énekelnek de selena a szinészkedésben jobb! sztem! HÁT PERSZE HOGY MILEY HANGJA 1000x JOBB!!! -.- ne fárasszál már! -.-
2011. november 13. 13:47 #205
Sellybaby
Sellybaby
visszatérő vendég
 
StátuszNobu.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 153612
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 10:21)
Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad!  Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt.  És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1dZh4gyau

Sztem te meg fogdbe a pofikádat!! igen selen jól szinészkedik,,de énekelni egyáltalán nem tud!! Miley viszont tudd te halássérült...nézd már meg hány ének dija van miley-nak és selnek mielőtt pofázol..te sérült!


még ő a sérült?! tudok ki sérült? te!
2011. november 13. 13:53 #206
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Sellybaby @ 2011.11.13. 13:47)
még ő a sérült?! tudok ki sérült? te!

Köszi barátnőm! smileeee.gif
2011. november 13. 13:55 #207
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 13:07)
Nem szükséges mutatnod, én jól tudom, hogy melyik mennyire tehetséges. 

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1daMoF9Jc

NEM UGY NÉZ KI!! félre értés ne essék..nekem sincs bajom selenával sőt én birom! de miley-t is egyaránt és nem birom mikor szinte mindenki tudja h Miley TEHETSÉGESEBB hangilag!!  selenának hol van aranytorka drágám?

Selenának pont ott van aranytorka, ahol te nem hallod tongue.gif
2011. november 13. 14:44 #208
Saturdaybabe
Saturdaybabe
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.07.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 160206
Offline offline
Már várom,de már hallottam a számot,mert énekelte az EMA-en.
2011. november 13. 16:17 #209
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
még ő a sérült?! tudok ki sérült? te!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1db8glhk

de csak utánatok pancserek!!
2011. november 13. 16:17 #210
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
nem hallom mert nincs!!! még hogy aranytorok! sztem te még halókészülékkel sem hallanál jól
2011. november 13. 16:19 #211
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad! Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt. És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#comment#ixzz1db9Aiy6m
miley-nak főszerepe :Az Utolsó dal
SO undercover csak megemilteném..te nagyon okos -.-" süllyedj már el h itt magyarázol de nem is jókat! Szánalom!
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 13. 16:44 #212
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 16:19)
Jó lenne, ha kicsit visszafognád magad, főleg, ha nincs igazad!  Hiába bizonygatod itt a hülyeségeidet, Selena mindig jobb volt Miley-nál, most is jobb, és jobb is lesz örökké! És Miley, meg Selena hangja olyan, mint tűz, és víz. Miley-nak szoprán hangja van, jól feléri a magas hangokat, viszont a mélyeket még gépekkel sem. Selena hangja alt. Kitűnően énekli a mély hangokat, a magasakat, viszont nem minden esetben éri fel. Ezek ők. És mondd meg, őszintén, hogy mi a francot számít az, hogy a Hannah Montana előbb volt, mint a Wizards of Waverly place? Hiszen Selenának ezen a filmen kívül, még pont ezeregy főszerepe volt, pl. a Monte Carlo-ban. Miley-nak viszont egyetlen főszerepe volt a Hannah Montana-ban, lehet, hogy volt még egy pár mellékszerepe, de főszerepe csakis a Hannah Montana-ban volt.  És a Selena- rajongók sosem fognak elbújni, ezt jobb, ha tudod, minden áron megvédjük őt, legalábbis én igen! Naszóval, visszaírhatsz, én is fogok írni, ha te is, és ez az üzenet azt jelenti, hogy nem fikázni az aranytorkú, hőstehetségeket! 

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#comment#ixzz1db9Aiy6m
miley-nak főszerepe :Az Utolsó dal
SO undercover csak megemilteném..te nagyon okos -.-" süllyedj már el h itt magyarázol de nem is jókat! Szánalom!

Nicsak, ki beszél a szánalomról? rohog.gif Te vagy a nyomi-császárnő, úgyhogy inkább psssz! wink.gif
2011. november 13. 16:46 #213
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 16:17)
még ő a sérült?! tudok ki sérült? te!

Forrás: http://starity.hu/magazin/21863-selena-gomez-uj-klipje-hamarosan-erkezik/#ixzz1db8glhk

de csak utánatok pancserek!!

Fogd már be ember! Igazad van, te nem pancser vagy, hanem nyomoronc.
2011. november 13. 16:49 #214
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (luzuh @ 2011.11.13. 16:17)
nem hallom mert nincs!!! még hogy aranytorok! sztem te még halókészülékkel sem hallanál jól

Ó, na tudod-e mit? Csak röhögni tudok rajtad, és sajnálni, hogyha még nem volt időd felfedezni Selena tehetségét tongue.gif
2011. november 13. 17:58 #215
iwantscream
iwantscream
visszatérő vendég
 
StátuszDrink my soul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.30.
Hozzászólás: 450
Csatolások: 13
Azonosító: 123792
Offline offline
uuristen de vékony ohmy.gif (képen)
2011. november 13. 18:16 #216
kyrus2000
kyrus2000
új tag
 
Státusz"Jump or stay in the boat" - Beautiful Darkness
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.22.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 139318
Offline offline
a szám maga jó..a klip is biztos jó lesz
2011. november 13. 18:19 #217
Sellybaby
Sellybaby
visszatérő vendég
 
StátuszNobu.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 153612
Offline offline
luzuh, hát szerintem meg jó lenne, ha nem pofáznál itt, és nem mondanáál ránk sértő szavakat, mivel nem is ismersz! smileeee.gif és tudod, akármit mondasz, Selena mindig jobb lesz mint májlika. akár tetszik, akár nem. smileeee.gif
azért pl. nézd meg, hogy ezen az oldalon ki az első! smileeee.gif meg mondjuk, májliról már alig hallani valamit, csak azt, hogy filmekben alakít drogos csajt (legalább nem kell megjátszania magát) ezalatt Selenának szárnyal a karrierje, nyár óta kiadott egy albumot, 1 videóklipet, hamarosan jön a második, éppen most ért véget a turnéja... szóval így hasonlítgasd azt a senkit Selenához:)
2011. november 13. 18:22 #218
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Én nem akarok így bele avatkozni a vitába, mert jogom az nincs és bele szólni sem szeretnék, de most komolyan azon veszekedtek ki is lenne a jobb?
Logikus, mindenkinek az akit jobban szeret.Vannak a Selena fanok és a többség sokkal jobban részesíti őt,mint Mileyt és ez fordítva is így van, így vitázni ezen nincs is értelme, mert közös nevezőre nem tudtuk jutni, azon sem, hogy élőbe ki a jobb, mert az egyéni szociális vélemény.Én énekesnőnek alapból Mileyt raknám és Selenát viszont színésznőnek, de ez is csak egyéni vélemény, senki sem fogja meg változtatni ha belém kötnek.Viszont, hogy ki a jobb?Ezen vitázni sem érdemes és annyit mondok, ha valaki Selenára vagy még a többi sztárra mond negatívot, sz*rjátok le, mivel gondolkodjatok csak el, milyen lenne, ha mindenki csak istenítené Selenát, nem unnátok bele?A sztároknak úgyis vannak utálói ez ellen tenni, viszont semmit nem lehet.El kell fogadni és kész pardon.gif
LINK
UI: Így kicsit annyit mondok, Selena szerintem közeltsem olyan híres Amerikába.Volt egy oldal ahol lehetett szavazni a kedvenc sorozat sztárodra.
Miley vezetett, Demi követte, majd Selena, azután Miranda Cosgrove és végül valamilyen Hayley.
De Mo.-n nem így van, erről ennyit pardon.gif
2011. november 13. 18:43 #219
- törölt felhasználó -    
Ha ezt így folytatjátok, mentek pihenni - ahogy joe_r mondaná - a banamákra.
Semmi értelme annak, h itt vitáztok! Szánalmas, komolyan mondom! Ez Magyarország értelmi szintje? ohmy.gif
Eszem megáll!
Itt sértegetitek egymást, mintha bármelyikőtök is jobb lenne a másiknál, közben magatokat alázzátok meg!

WhiteRosee! Veled egyetértek! smileeee.gif

Selenának nincs énekhangja, csak fel van javítva! Színésznek még elmegy, de hogy nem énekesnő, az tuti!
Mileyról nem tudok véleményt mondani, őt nem hallottam még élőben, de a sorozatát nem szeretem. Talán megkedvelném, ha nem valami agybutító filmben szerepelne.
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Eszter655
2011. november 13. 18:45 #220
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Sellybaby @ 2011.11.13. 18:19)
luzuh, hát szerintem meg jó lenne, ha nem pofáznál itt, és nem mondanáál ránk sértő szavakat, mivel nem is ismersz! smileeee.gif és tudod, akármit mondasz, Selena mindig jobb lesz mint májlika. akár tetszik, akár nem. smileeee.gif
azért pl. nézd meg, hogy ezen az oldalon ki az első! smileeee.gif meg mondjuk, májliról már alig hallani valamit, csak azt, hogy filmekben alakít drogos csajt (legalább nem kell megjátszania magát) ezalatt Selenának szárnyal a karrierje, nyár óta kiadott egy albumot, 1 videóklipet, hamarosan jön a második, éppen most ért véget a turnéja... szóval így hasonlítgasd azt a senkit Selenához:)

Már megint csak egyetértek veled, barátnőm! smileeee.gif
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok