Starity

Mese a szépségről: Nyolc szépség mítosz!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 17. 16:30 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zene-manó @ 2014.01.14. 21:11)
H a mésztől nem lett jobb a szád, valószínű kevés folyadékot iszol, emiatt kiszárad a szád illetve kicserepesedik. (Nekem is ez a bajom)

De a szél is kifújhatja.
2014. június 21. 19:11 #22
- törölt felhasználó -    
Jó tippek,de szerintem a fogrém az igaz lehet,beválhat valakinek mert nagyon sokan alkalmazzák...
2014. június 23. 19:05 #23
- törölt felhasználó -    
elég jó tippek, voltak amiket már hallottam, és a fogkrémet a pattanásra használtam is, és ajánlom mert beválik thumbsup.gif
köszönjük a tippeket meghajolo.gif smileeee.gif
2014. június 25. 16:48 #24
- törölt felhasználó -    
Köszi főleg azt hogy a "Gyakori hajmosástól jobban zsírosodik a haj"...sokáig nem tudtam igaz e.
2017. március 10. 16:03 #25
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó topik wink.gif ❤❤❤
1 felhasználónak tetszik: Brandy
2017. július 14. 10:03 #26
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet
6. A gyakori hajmosástól gyorsabban zsírosodik a haj 
Téves! A gyors zsírosodása a hajnak vagy annak a hajlama legtöbbször genetika miatt van és ezt a gyakori hajmosás nem befolyásolja.

Pedig nagyon is igaz. ^.^ Ha gyakran mosod a hajad, akkor a haj hozzászokik az állandó mosáshoz, és még gyorsabban zsírosodik.

Idézet
7. A csokoládétól pattanásos és zsíros lesz a bőr 
Téves! Ez a finom édesség endorfint termel, mely felelős a jó közérzetért, de nem lesz a bőr pattanásos és zsíros tőle.

Pedig ez is nagyon igaz. Az édességek (pláne a popcorn, olajos magvak, csokoládé) bizony előhozzák a nem kívánatos pattanásokat az arcon.

Idézet
4. Fogkrém jó a pattanások ellen 
Téves! A fogkrém flór tartalma a pattanások gyulladását elősegíti, nem megakadályozza.

De a mentol miatt fertőtlenít, és mivel én már régóta ezt a módszert használom, biztosan állíthatom, hogy nekem csökkenti a duzzanatot és a piros foltot.

Idézet
5. 100 hajfésülés a fényes hajért 
Igaz! A gyakori fésüléstől a hajbőrzsír eloszlik a hajon, és ez okozza a fényességet. Egy higiénikusabb alternatíva, ha ehhez szükséges terméket vásárolunk.

Minél többször és gyakrabban fésülöd a hajad, annál zsírosabb lesz. laugh.gif

most hogy mindenbe belekötöttem, szerintem befejezem. rohog.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!