Starity

Öt japán énekesnő, akiket meg kell ismerned

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 21. 17:43 #21
Eszti124
Eszti124
visszatérő vendég
 
Státusz#BIGBANG2015
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.22.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 147832
Offline offline
De jó hogy végre az ázsiaiakról is írnak cikkeket. Jó lett a cikk grat smileeee.gif. Ezek közül mindenkit ismerek, de csak Koda Kuminak és Boanak a zenéje tetszik.
2011. november 21. 18:05 #22
Andy1996
Andy1996
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 1933
Csatolások: 436
Azonosító: 160928
Offline offline
Egyiket sem fogom...
2011. november 21. 18:50 #23
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Inkább K-Pop párti vagyok, de ezek sem rosszak, Koda Kumit meg kifejezetten szeretem happy.gif És a videóban még ott van a TVXQ is, whááá wub.gif
2011. november 21. 18:59 #24
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.21. 14:20)
(...)
Az utóbbi időben itt a Starityn felbukkantak most és hogy tájékozott legyek, én is belenézek/hallgatok/olvasok a dolgokba. Viszont ezidáig még nem sikerült más műfajba belefutnom, csak az úgynevezett K-POP/J-POP az, ami fut a portálon.
Én speciel kíváncsi és vevő is lennék például az ázsiai rockzenékre. Szívesen megismerkednék ilyen előadókkal, mert a poppal, illetve az elektronikus izékkel én nem nagyon tudok mit kezdeni. De mondjuk ha lenne egy vagy két jobb rockcsapat, illetve zenész, énekes, akkor lehet, hogy hozzám is picit közelebb lehetne hozni őket. biggrin.gif Sőt, érdekelnének ázsiai alternatív előadók is. Miért mindig csak a pop meg az elektronikus..? rolleyes.gif


Mert a pop és az elektronikus az ami most eladható. Bezzeg olyan jó 3-4 éve még az úgynevezett visual kei (j-rock egyik műfaja) volt a "menő" az ázsia kedvelők körében. Ha kíváncsi vagy, pár példa (a kedvenceim a számok, mind élő felvételről van, valahogy azokat mindig jobban élvezem mint a stúdióban felvettet, ezek amúgy a "lightosabb" vonalhoz tartoznak mondhatni, az össze-vissza hörgős-ordibálós dalokat nem kedvelem. Ja és igen, bármily furcsa, az előadók mind férfiak ^^")

The Gazette - Crucify Sorrow

The Gazette - Distress and Coma

(A következő két felvételen az énekesnek tüdőgyulladása van, ezért néhol a hangja cserben is hagyja, egy igazi előadó aki sosem adja fel..)
12012 - The Swim

12012 - Over

Miyavi - Senor Senora Senorita

Dir en Grey - Mushi

Szerk.: És annak amúgy meg mi értelme van, hogy valaki leírja, hogy utálja japánt, és nem is képes még nyitni felé? Aki ilyen az csak hagyja figyelmen kívül az erre irányuló cikkeket... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Piros0817, Sally Sparrow
2011. november 21. 19:19 #25
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Idézet (Clairy @ 2011.11.21. 18:59)

Szerk.: És annak amúgy meg mi értelme van, hogy valaki leírja, hogy utálja japánt, és nem is képes még nyitni felé? Aki ilyen az csak hagyja figyelmen kívül az erre irányuló cikkeket... rolleyes.gif


Egyetértek veled Clairy. Bár lehet van aki csak a csillagok miatt ír. Tisztelet a kivételnek!
Amúgy, nagy tetszik a cikk, igaz nem mindegyiküket ismerem, de ha lesz időm biztos megfogom hallgatni egy-két számukat. biggrin.gif Személy szerint nagyon örülök neki, hogy egyre több ilyen cikk van, jó végre ilyeneket olvasgatni. laugh.gif Köszönet érte silenc. meghajolo.gif
2011. november 21. 19:21 #26
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Már hallottam róluk,főleg Ayumiról.Egyébként szerintem pl.:Yui-nak szebb hangja van,meg sok másik személynek is..régen nagyon sokat halgattam jaán zenéket,meg fanatikus anime-manga rajongó is voltam,de mára már ez nálam teljesen eltűnt...pedig úgy voltam vele,hogy sose fog,mert tényleg japán őrült voltam.biggrin.gif Úgy látszik tévedtem,mára már szinte hidegen hagynak a zenéik,és pár kivétellel,szinte zavar őket hallgatni,pedig régen kellemes volt...tök fura,tudom.
2011. november 21. 20:30 #27
- törölt felhasználó -    
A nevüket már hallottam, de nem ismerem őket...talán egy kicsit a koreai BoA-t de őt is talán csak azért mert koreai thumbsup.gif
2011. november 22. 06:55 #28
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Clairy @ 2011.11.21. 18:59)
Mert a pop és az elektronikus az ami most eladható. Bezzeg olyan jó 3-4 éve még az úgynevezett visual kei (j-rock egyik műfaja) volt a "menő" az ázsia kedvelők körében. Ha kíváncsi vagy, pár példa (a kedvenceim a számok, mind élő felvételről van, valahogy azokat mindig jobban élvezem mint a stúdióban felvettet, ezek amúgy a "lightosabb" vonalhoz tartoznak mondhatni, az össze-vissza hörgős-ordibálós dalokat nem kedvelem. Ja és igen, bármily furcsa, az előadók mind férfiak ^^")

Nagyon szépen köszönöm! meghajolo.gif
Nos, azt kell mondjam, hogy ez nekem sokkal, de sokkal jobban tetszik! Hiába nem eladható... (Amúgy sem vagyok az az ember, akinek az tetszik, ami "mindenki másnak". rohog.gif )
Nekem egészen bejön a zenéjük, köszönöm, hogy megmutattad őket, majd még utána nézek picit a munkásságuknak.
Érdekes egyébként, hogy ebben a kis fickóban ilyen hang van?! blink.gif Meglepődtem. Mondjuk, mint pasi, egyik sem "gyere be" nálam, de a zenéjük tényleg nem rossz. smileeee.gif
2011. november 22. 10:17 #29
- törölt felhasználó -    
oh BoA is felkerült a listára! <3 am mindegyikőjüket szeretem smileeee.gif és a visual keiről is egy cikket valaki légyszi n_n kíváncsi lennék kik lennének fent a listán XD

ps: nagyon sajnálom, hogy itthon nagyon kevés ember nyit az új dolgok felé a többiek meg csak fikázzák, amiről, nos fogalmuk sincs... Kedves fikázók! Bezzeg, ha nem lenn Sony, Samsung, Toyota, Honda stb. visszasírnátok a japánokat! Rem nem bántottam meg senkit, de nem ér leszólni azt amiről alig tudsz valamit..
2011. november 22. 15:26 #30
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
BoA lehetne az első helyen wink.gif
2011. november 22. 17:10 #31
yvettedancer
yvettedancer
visszatérő vendég
 
StátuszEomma jeongmallo saranghaeyo .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 65
Azonosító: 153146
Offline offline
BoA-t és Utuda Hikarut ismertem de a többiekről még csak nem is hallottam...ohmy.gif
2011. november 22. 17:27 #32
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Kuu<3 Söpörd el Ayumit^^
2011. november 22. 18:50 #33
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Jeee biggrin.gif hírek Ázsiából, ráadásul pont Japánból (kedvenc)!! BoÁról, Ayumiról és Namieról már hallottam, a többieket nem ismerem igazán
2011. november 27. 18:33 #34
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Na, ez a zene kellett már egy ideje smileeee.gif Imádom Japán világát, és a zenéjüket is heart.gif BoA-t már ismertem, a többit nem, de bejövős, ha már ilyen stílusú számokat kerestem...elektromos ugyan, de jobbik fajtából smileeee.gif
2011. november 27. 18:45 #35
- törölt felhasználó -    
Én amúgy tényleg nem értem mi ez az előítélet a japán zenével kapcsolatban.De nem csak velük szemben,a koreai bandák ugyanezt kapják. Már ne is haragudjatok de miben rosszabbak ők mint a többi?Vannak olyan jók mint a többi és nem is egy kiemelkedő tehetség van köztük.Most az hogy a külső..a japánok ilyenek,annyira azért nem vészes(legalábbis nekem).De szerintem érdemes lenne belehallgatni 1-1 ott született dalba,egyáltalán nem rosszak azok,sokkal jobbak mint néhány társuké.Ráadásul számos olyan dal is született japán előadótól ami lényegében olyan mint a többi,annyi különbséggel hogy a dalszöveg japán.De ettől még nem lesz rosszabb.Én imádom mind a japán,mind a koreai énekesek és bandák nagy részét mert szerintem számos csillag van köztük,csak ezt nem értékelik elegen.Mielőtt ítélkeztek fölöttük,nézzetek azért jobban a munkásságuknak mert lehet meg fogtok néhol lepődni.Tudnak ők jó zenét csinálni,nagyon is,én legalábbis így gondolom.
A cikkben említett énekesek mindegyike nagy tehetség,ismerem mindegyiket.Ha ki kéne emelnem,azt mondanám Ayumi az aki a legközelebb áll hozzám de imádom Boa és Namie zenéjét is.
Egyébként nekem kevés műfajjal van problémám,szinte bármit meghallgatok.Lassú,gyors,pop,rock,egyremegy.Ha jó a dal,nekem mindegy. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Piros0817
2011. november 27. 19:00 #36
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
TbRéku kicsit gyerekes és idétlen azért utálni egy országot egy népet mert sok a katasztrófa náluk nem gondoltál még abba bele h ezt nem ők akarták azért mert ott olyanok a környezeti viszonyok szerintem nekik sem álmaik ne továbbja volt a földrengés meg ezek főleg akik elveszítették a szeretteiket na meg a kinézetükért nem szeretni mi undoritó van bennük a vágot vagy mandula vagy tudom is én milyen szem na és?? mongolid(asszem blush.gif ) ember tipus nem ők választották ez van szerintem sem a legszebbek de van egy-kettő amelyik kifejezetten helyes (fiú) bár mondjuk számomra tök egy forma az összes és bevallom nem megy igazán a megkülönböztetésük sem mármint kinai és japán között az nekem is egy kicsit vissza taszitó hogy a KÍNAIAK mert ne keverjük akét népet mert teljesen más ebben igazad adok mindenkinek hogy ők kutyát esznek de viszont tényleg a mi országunkról is lehet negativ dolgokat mondani de még mennyit blink.gif bocsi hogy ezt itt mind leírtam de végig olvastam itt a hsz-eket és nem tudtam nem hozzá szólni a dolgokhoz amúgy én nem hallgatok japá zenét mert nekem sem kifejezetten tetszik maradok inkább az amerikainál de volt egy osztálytársam aki azt hallgatott és párszor én is bele halgattam szóval nem ugy mondok véleményt az zenéjükről hogy nem is hallgattam szóval aki szeret nyugodtan csak ne akarják rám eröltetni mert senki nem egyforma
1 felhasználónak tetszik: Piros0817
2011. december 02. 21:01 #37
SupaLuv
SupaLuv
új tag
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.24.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 151696
Offline offline
Ayumit még régebben nagyon szerettem ^^ Thelma Aoyama, Koda Kumi és Utada Hikaru mind a kedvenc japán énekesnőim ∗.∗ És természetesen BoAt is nagyon imádom biggrin.gif Egyedül Namie Amuroról nem hallottam még semmit.
2011. december 03. 14:47 #38
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Nekem Namie Amuro a kedvencem olyan szep a hangja akarcsak o.
2011. december 03. 15:48 #39
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.11.27. 18:45)
Én amúgy tényleg nem értem mi ez az előítélet a japán zenével kapcsolatban.De nem csak velük szemben,a koreai bandák ugyanezt kapják. Már ne is haragudjatok de miben rosszabbak ők mint a többi?Vannak olyan jók mint a többi és nem is egy kiemelkedő tehetség van köztük.Most az hogy a külső..a japánok ilyenek,annyira azért nem vészes(legalábbis nekem).De szerintem érdemes lenne belehallgatni 1-1 ott született dalba,egyáltalán nem rosszak azok,sokkal jobbak mint néhány társuké.Ráadásul számos olyan dal is született japán előadótól ami lényegében olyan mint a többi,annyi különbséggel hogy a dalszöveg japán.De ettől még nem lesz rosszabb.Én imádom mind a japán,mind a koreai énekesek és bandák nagy részét mert szerintem számos csillag van köztük,csak ezt nem értékelik elegen.Mielőtt ítélkeztek fölöttük,nézzetek azért jobban a munkásságuknak mert lehet meg fogtok néhol lepődni.Tudnak ők jó zenét csinálni,nagyon is,én legalábbis így gondolom.
A cikkben említett énekesek mindegyike nagy tehetség,ismerem mindegyiket.Ha ki kéne emelnem,azt mondanám Ayumi az aki a legközelebb áll hozzám de imádom Boa és Namie zenéjét is.
Egyébként nekem kevés műfajjal van problémám,szinte bármit meghallgatok.Lassú,gyors,pop,rock,egyremegy.Ha jó a dal,nekem mindegy. laugh.gif


Teljes mértékben egyetértek veled, csak az a baj, hogy csinálhatunk mi s*gget a szánkból (bocsánat a kifejezésért, de ez sajnos így van), akkor sem fogják megérteni, mert egyszerűen a legtöbben szűk látókörűek és ez ellen nem tehetünk semmit. Azt ez egyet még mindig nem tudom megérteni, hogy ha nem szereti őket, akkor minek írnak. Csak hogy több hsz-uk legyen? Az meg szánalmas, szerintem... Én is írhatnék azokról idióta hozzászólásokat, akiket nem bírok, és mégsem teszem. Szerintem mindenkiben lehetne némi tartás és nem leereszkedni néhol igen alacsony szintekre... Sajnálom, ha ezzel sikerült valakit megsértenem, ne adj isten megutáljon emiatt (bár az utóbbi annyira nem érdekel). Véleményt nyilvánítottam csak. bai~
2011. december 03. 16:52 #40
Eszer.123
Eszer.123
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 3
Azonosító: 160919
Offline offline
Nekem leginkább az nem szimpi bennük, hogy annyira kisminkelik, meg agyonphotoshoppolják, hogy úgy néznek ki mint a barbik. Ez szerintem annyira nem életszerű, és ezért tűnnek olyan idegennek. Az animéktől kimenekülök a világból. A zenéjük is tükrözi ezt valamennyire szerintem...Az is zavar egyébként, hogy egyáltalán nem tudom megkülönböztetni őket. rohog.gif Elég hasonló az arcuk, még fiúnak és lánynak is. (Egyébként néha meg sem tudom különböztetni a lányt a fiútól.) Nekem egyáltalán nem szimpatikusak, nem tudom miért de ez van. pardon.gif

Egyébként EZ mindent visz. Szerintem kínai, de ennél jobb nincs! nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: vdorina96
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

BoA BoA 903.
Koda Kumi Koda Kumi 2145.