Starity

Nyilvánosan mocskolják az oldalt, de legfőképpen a tagokat!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 06. 17:44 #1
- törölt felhasználó -    
Párom mondta, vagyis inkább akarta megmutatni, de nem bírtam ki és rékerestem a gugliban. Az emberek komolyan ennyire ráérnek? Úgy éreztem, hogy ezt meg kell veletek osztanom már csak azért, de kinek képzeli magát 1-2 nagy arcú k*csög?! Már elnézést a kifejezésért, de a felét olvastam el és a gyomrom kifordult. Szinte mindegyik moderátorról, régi kedves tagokról írva van pár sor rágalmazás és szó szerint egyeseket lepocskondiáznak! Mire fel?! Meg írnak egy-két sort az én fogalmazási stílusomban?! De szerintem erről felesleges bármit is írni, olvassátok el! Ha felesleges a téma, töröljétek, de én általában szeretem tudni azt, hogy ki, mikor, hogyan és miként használja fel az ún. nevezett "személyazonosságomat", akár a való életben, vagy akár az interneten is. Egy biztos, nem valami okos embörke, sőt még gyáva is, mert érdekes módon senkinek (legalábbis nekem nem írta meg privátban), hogy "Sz*r ember vagy, mert ezen a fórumon lógsz!". Legyen ez egy jó példa arra, hogy milyen is a mai társadalom. Én konkrétan olyan vagyok, hogy letojom más embert. Ha valaki itt fórumozik a szabadidejében, ahhoz kinek mi köze van?! A topikot csupán vélemény nyilvánítás céljából hoztam létre, mert azért kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol, mi a véleménye, vagy, hogy egyáltalán van-e véleménye, mert nem csodálnám, ha nem lenne. Viszont azt még egyszer kiemelem, hogyha felesleges a topik, akkor mehet törlésre!

Kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, AmyVie, Enaa
2011. december 06. 18:05 #2
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Igen, ezt már én is láttam. Elkeserítő, hogy léteznek ilyen emberek. blink.gif Nekik mi a jó abban, ha másokat mocskolhatnak? omg.gif Azért kíváncsi lennék, hogy melyik ex-felhasználó művelhette ezt - mert biztos vagyok benne, hogy tag volt az illető, de az is lehet, hogy még mindig az. Szánalmas.

Egyébként ahogy elnézem, ez "csak" a szöveges, amit belinkeltél. Olyan oldal is van, ahol összeszerkesztett képekkel illusztrálják ezt az egészet. Nem semmi az sem. mellow.gif Viszont annyiban örülök, hogy én nem szerepelek benne. fear.gif
8 felhasználónak tetszik: KathPierce., An_d_a, Lady Suzy, Sellycica, lizz, Selly 13, Adrianna, Enaa
2011. december 06. 18:24 #3
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Ez nagyon szánalmas, és azzal csak magát minősíti, hogy minden 2. szava az hogy b_zi.. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Sellycica, lizz, Adrianna, Enaa
2011. december 06. 18:36 #4
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Atya ég... ohmy.gif Most ez mégis mire jó? omg.gif ezzel csak saját magát/magukat járatják le... Nem is értem. De még csak gyomrom sem volt, hogy el tudjam olvasni... Ez egyszerűen szánalmas. Szerintem ezt nem egy épp elméjű ember írhatta... Atya ég. ohmy.gif Én egyszerűen nem tudok mit mondani, ez botrányos... reklamalo.gif Hogy jönnek ahhoz, hogy ezt tegyék?
Annak szerintem sokan örülünk, hogy nem vagyunk fent ezen az oldalon... Viszont részvétem azoknak akik rajta vannak... Sajnos mást nem tehetek, igaz nem mindegyikőtöket ismerlek, de amennyit láttam/olvastam rólatok/tőletek abból teljesen jó benyomás keltett bennem... Nem ezt érdemelnétek. mad.gif
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Sellycica, lizz, Enaa
2011. december 06. 18:42 #5
- törölt felhasználó -    
Az értelem csak úgy sugárzik ennek az illetőnek a szavaiból. Na meg ahogy látom nincs túl nagy szókincse, a szöveg nagy része majdnem csak ugyan azokat a szavakat tartalmazza. Egy lángelme, de komolyan. omg.gif Az ilyen embereket nem tudom megérteni, de őszintén nem is akarom.
Azért mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ha róla vagy valamilyen ismerőséről írnának ilyeneket akkor vajon mit szólna. Gondolom ő lenne a legjobban felháborodva. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Sellycica, lizz, Adrianna, Enaa
2011. december 06. 18:48 #6
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
ez nagyon szánalmas dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sellycica, Enaa
2011. december 06. 18:55 #7
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
hát ez aztán szép,mondhatom...mégcsak semmi értelme sincs az egésznek.
csak magát minősíti az illető,aki ezt elindította.annak üzenem,aki ezt kitalálta,hogy keressen fel egy idegorvost... mellow.gif

szerk.:megnéztem,igazából a végén lévő felsorolásban minden olyan tag ott van,aki sokat kommentol.az én nevemet is láttam ott,de különösképpen nem tud idegesíteni.
ha jól látom leleszbizett... cool.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, Sellycica, lizz, Enaa
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!